• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • samochody ciężarowe- półciężarowe i dostawcze

Wyniki dla

Samochody ciężarowe- półciężarowe i dostawcze - Import eksport

 1. KÄRCHER MUNICIPAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze działania determinuje jasny cel: produkcja i ogólnoświatowa dystrybucja wielofunkcyjnych pojazdów systemowych do najbardziej wymagających zadań. Aby to osiągnąć, koncentrujemy się konsekwentnie na tym, co przyczyniło się do rozwoju firmy: wysoka jakość, staranność i doskonałość techniczna z wyraźną przewagą innowacyjności w zakresie procesów, produktów i usług. Aby zapewnić tę przewagę, nieustannie inwestujemy w badania i rozwój oraz know-how naszych pracowników. Od 2008 roku firma jest z powrotem w rękach niemieckich. Trzej odnoszący sukcesy przedsiębiorcy z Badenii-Wiretmbergii przywrócili marce silną pozycję. Max Holder GmbH powróciła do tego, co leży u podstaw siły przedsiębiorstwa: wysoka jakość, staranność typowa dla Szwabii i innowacjne pomysły. Pojazdy są nadal produkowane w mieście Metzingen w Szwabii. Zobowiązanie do zachowania miejsca produkcji w Niemczech jest częścią naszej filozofii korporacyjnej i obietnicą pierwszorzędnej jakości dla naszych klientów.

 2. SIA TRUCK1.EU

  Łotwa

  Verified by europages badge

  Truck1 to globalny rynek sprzedaży i kupna używanych pojazdów użytkowych i specjalnych, na którym można znaleźć ponad 450 marek używanych samochodów ciężarowych, pojazdów użytkowych, ciężkich pojazdów budowlanych, sprzętu rolniczego i części, w tym takich marek jak Volvo, Mercedes-Benz, MAN, Schmitz Cargobull. Na stronie truck1.eu dostępnej w 34 językach, można znaleźć ponad 300 000 pozycji wyposażenia i pojazdów, w tym ciągniki siodłowe, samochody dostawcze, samochody kempingowe, wywrotki, osprzęt do pojazdów specjalnych, nadwozia wymienne itp.

 3. MONFREDA

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. ADF AUTO SP. Z O.O.

  Polska

  ADF Auto jest największym na terenie południowo - zachodniej Polski autoryzowanym dealerem samochodów Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth i IVECO o wieloletnich tradycjach na rynku motoryzacyjnym. Nasza firma jest gwarantem m.in.: profesjonalnego doradztwa handlowego, największej dostępności produktowej, oraz szerokiego wachlarza usług około sprzedażowych realizowanych w jednym miejscu. Siedziba firmy przy ulicy Karkonoskiej 45, to kompleks handlowo - usługowy z największym wyborem aut nowych marek Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth oraz od 2015 roku IVECO, a także samochodów używanych różnych marek z gwarancją jakości. Na miejscu realizujemy pełną gamę produktów finansowych (kredyty, leasingi, ubezpieczenia, wynajem krótko i długoterminowy), zarejestrujemy w imieniu klienta zakupiony w naszej firmie pojazd. Ponadto gdy zajdzie taka potrzeba do dyspozycji naszych klientów stawiamy 25 - cio stanowiskowy, profesjonalny serwis, obsługiwany przez profesjonalną kadrę.

 5. TRAVESA

  Hiszpania

  Transport krajowy i międzynarodowy towarów w cysternach termoizolacyjnych. Transport materiałów niebezpiecznych i artykułów spożywczych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GÜNTHER SPIELER

  Niemcy

 2. PC COMMERCIALS

  Irlandia

 3. MWM TRADING & LOGISTIK GMBH

  Niemcy

 4. COLEVI, S.L.

  Hiszpania

 5. AUTOSCOUT24 BELGIQUE

  Belgia

 1. PAX TRUCKS

  Belgia

 2. ALGA NUTZFAHRZEUG- UND BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 3. AUTOBEDRIJVEN DRIESEN

  Belgia

 4. PREMIER COMMERCIAL VEHICLES

  Zjednoczone Królestwo

 5. BRI-STOR SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

 6. DVA AUTOMOBILES

  Francja

 7. MENTEN TRUCKSERVICE

  Belgia

 8. HOLBRECHT

  Belgia

 9. VAN HOVE TRUCKCENTER LEUVEN

  Belgia

 10. RENARD ET FILS

  Belgia

 1. JENNES MACHELEN

  Belgia

 2. ZOLLNER-HIEN FAHRZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. TOYOTA CITY

  Belgia

 4. AUTOMOTOR ADRIATICA

  Włochy

 5. HOCKE

  Belgia

 6. ACT RESEARCH

  Belgia

 7. SCANIA FRANCE

  Francja

 8. AUTOMOBILIA

  Belgia

 9. GARAGE DON BOSCO

  Belgia

 10. GREGOOR TRUCKS

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Samochody ciężarowe- półciężarowe i dostawcze - Import eksport

Liczba wyników

14 769 przedsiębiorstwa