• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • samochody ciężarowe- półciężarowe i dostawcze

Wyniki dla

Samochody ciężarowe- półciężarowe i dostawcze - Import eksport

 1. TRUCK1 SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Truck1 to globalny rynek sprzedaży i kupna używanych pojazdów użytkowych i specjalnych, na którym można znaleźć ponad 450 marek używanych samochodów ciężarowych, pojazdów użytkowych, ciężkich pojazdów budowlanych, sprzętu rolniczego i części, w tym takich marek jak Volvo, Mercedes-Benz, MAN, Schmitz Cargobull. Na stronie truck1.eu dostępnej w 34 językach, można znaleźć ponad 300 000 pozycji wyposażenia i pojazdów, w tym ciągniki siodłowe, samochody dostawcze, samochody kempingowe, wywrotki, osprzęt do pojazdów specjalnych, nadwozia wymienne itp.

 2. M&B RENT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  M&B Rent to firma działająca w branży wynajmu samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych na poziomie krajowym. Jej oddziały znajdują się w Mediolanie, Bolonii i Rzymie. Flota pojazdów obejmuje szeroki wybór pojazdów użytkowych; firma ma również umowy z największymi koncernami spedycyjnymi w kraju, co umożliwia zapewnienie klientom dostępności jeszcze większej liczby pojazdów. Punkty odbioru zlokalizowane są na lotniskach Fiumicino oraz Ciampino, a także na wszystkich głównych stacjach kolei i metra.

 3. KÄRCHER MUNICIPAL GMBH

  Niemcy

  Nasze działania determinuje jasny cel: produkcja i ogólnoświatowa dystrybucja wielofunkcyjnych pojazdów systemowych do najbardziej wymagających zadań. Aby to osiągnąć, koncentrujemy się konsekwentnie na tym, co przyczyniło się do rozwoju firmy: wysoka jakość, staranność i doskonałość techniczna z wyraźną przewagą innowacyjności w zakresie procesów, produktów i usług. Aby zapewnić tę przewagę, nieustannie inwestujemy w badania i rozwój oraz know-how naszych pracowników. Od 2008 roku firma jest z powrotem w rękach niemieckich. Trzej odnoszący sukcesy przedsiębiorcy z Badenii-Wiretmbergii przywrócili marce silną pozycję. Max Holder GmbH powróciła do tego, co leży u podstaw siły przedsiębiorstwa: wysoka jakość, staranność typowa dla Szwabii i innowacjne pomysły. Pojazdy są nadal produkowane w mieście Metzingen w Szwabii. Zobowiązanie do zachowania miejsca produkcji w Niemczech jest częścią naszej filozofii korporacyjnej i obietnicą pierwszorzędnej jakości dla naszych klientów.

 4. ADF AUTO SP. Z O.O.

  Polska

  ADF Auto jest największym na terenie południowo - zachodniej Polski autoryzowanym dealerem samochodów Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth i IVECO o wieloletnich tradycjach na rynku motoryzacyjnym. Nasza firma jest gwarantem m.in.: profesjonalnego doradztwa handlowego, największej dostępności produktowej, oraz szerokiego wachlarza usług około sprzedażowych realizowanych w jednym miejscu. Siedziba firmy przy ulicy Karkonoskiej 45, to kompleks handlowo - usługowy z największym wyborem aut nowych marek Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth oraz od 2015 roku IVECO, a także samochodów używanych różnych marek z gwarancją jakości. Na miejscu realizujemy pełną gamę produktów finansowych (kredyty, leasingi, ubezpieczenia, wynajem krótko i długoterminowy), zarejestrujemy w imieniu klienta zakupiony w naszej firmie pojazd. Ponadto gdy zajdzie taka potrzeba do dyspozycji naszych klientów stawiamy 25 - cio stanowiskowy, profesjonalny serwis, obsługiwany przez profesjonalną kadrę.

 5. TRAVESA

  Hiszpania

  Transport krajowy i międzynarodowy towarów w cysternach termoizolacyjnych. Transport materiałów niebezpiecznych i artykułów spożywczych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LKW LASIC GMBH NUTZFAHRZEUGE MÜNCHEN

  Niemcy

  Firma LKW LASIC GMBH NUTZFAHRZEUGE MÜNCHEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy do pojazdów przemysłowych, Samochody ciężarowe używane, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Przyczepy do pojazdów przemysłowych, naczepy, Samochody ciężarowe używane, i Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. MWM TRADING & LOGISTIK GMBH

  Niemcy

  Firma MWM TRADING & LOGISTIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 3. PC COMMERCIALS

  Irlandia

  Firma PC COMMERCIALS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach dealer samochodowy, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, dealer samochodowy, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Dublin 13, Irlandia.

 4. FANDOS TRUCKS, IVECO ASTRA

  Hiszpania

  Firma FANDOS TRUCKS, IVECO ASTRA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach Samochody dostawcze. Ma siedzibę w Teruel, Hiszpania.

 5. GÜNTHER SPIELER

  Niemcy

  Firma GÜNTHER SPIELER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody osobowe. Jest również obecna w dziedzinach Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Używane pojazdy, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Samochody turystyczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Używane pojazdy, i Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Ma siedzibę w Bad Soden, Niemcy.

 1. ALGA NUTZFAHRZEUG- UND BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma ALGA NUTZFAHRZEUG- UND BAUMASCHINEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach pojazdy przemysłowe używane, wisiorki, autobusy, i świeży chleb. Ma siedzibę w Sittensen, Niemcy.

 2. COLEVI, S.L.

  Hiszpania

  Firma COLEVI, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach Samochody dostawcze, i ubezpieczenia środków transportu. Ma siedzibę w Cubillos Del Sil, Hiszpania.

 1. TOYOTA CITY

  Belgia

  Firma TOYOTA CITY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Naprawa samochodów. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Samochody osobowe, dealer samochodowy, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Samochody osobowe, i dealer samochodowy. Ma siedzibę w Anderlecht, Belgia.

 2. LEJOLY-POTHEN

  Belgia

  Firma LEJOLY-POTHEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport kolejowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy - cysterny, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Transport drogowy - cysterny, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, dostawy ekspresowe, i przyczepy do pojazdów przemysłowych i firmowych. Ma siedzibę w Bullange, Belgia.

 3. PIERRE LEBURTON

  Belgia

  Firma PIERRE LEBURTON, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach Samochody półciężarowe używane, Samochody dostawcze, minibusy, Samochody półciężarowe używane, i Samochody używane. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. GARAGE DU CARREFOUR

  Belgia

  Firma GARAGE DU CARREFOUR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach Samochody ciężarowe, Samochody ciężarowe używane, Samochody ciężarowe, Samochody ciężarowe używane, opony do ciężarówek, i oficjalny wyłączny przedstawiciel. Ma siedzibę w Hotton, Belgia.

 5. HOCKE

  Belgia

  Firma HOCKE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Samochody ciężarowe używane, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Używane pojazdy, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Samochody ciężarowe używane, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Używane pojazdy, i Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Ma siedzibę w Dilbeek, Belgia.

 6. ZWEIWEG INTERNATIONAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZWEIWEG INTERNATIONAL GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody osobowe. Jest również obecna w dziedzinach Autobusy i autokary, Pojazdy elektryczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Używane pojazdy, Autobusy i autokary, Pojazdy elektryczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i Używane pojazdy. Ma siedzibę w Leichlingen, Niemcy.

 7. ISTANBUL EGZOZ SISTEMLERI TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma ISTANBUL EGZOZ SISTEMLERI TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach Części do silników Diesla, Części do silników Diesla, Akcesoria do samochodów osobowych i ciężarowych, i Części do ciężarówek. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. AUTOBEDRIJVEN DRIESEN

  Belgia

  Firma AUTOBEDRIJVEN DRIESEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy terenowe, dealer samochodowy, Autostrady - konserwacja, Pojazdy terenowe, dealer samochodowy, pojazdy firmowe, i Autostrady - konserwacja. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 1. AUTOSCOUT24 BELGIQUE

  Belgia

  Firma AUTOSCOUT24 BELGIQUE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach Samochody używane, kupno-sprzedaż artykułów używanych, Caravans, i samochody typu coupe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. TFS TEKNIK FREN SISTEMLERI OTOM.YED.PARC.LTD.STI

  Turcja

  Firma TFS TEKNIK FREN SISTEMLERI OTOM.YED.PARC.LTD.STI, roku i działającą w sektorze Autobusy i autokary. Jest również obecna w dziedzinach Używane pojazdy, Pojazdy elektryczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Samochody osobowe, Używane pojazdy, Pojazdy elektryczne, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i Samochody osobowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. POLIURETAN SANAYI

  Turcja

  Firma POLIURETAN SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach kompozyty, i przyczepy-chłodnie. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. MOLAVIDE

  Portugalia

  Firma MOLAVIDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Ma siedzibę w Carregado, Portugalia.

 5. HOLBRECHT

  Belgia

  Firma HOLBRECHT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - części mechaniczne i zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, ciężarówki, ciężarówki używane, i Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Ma siedzibę w Lebbeke, Belgia.

 6. PAX TRUCKS

  Belgia

  Firma PAX TRUCKS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa samochodów, Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, Naprawa samochodów, Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, przewozy samochodami ciężarowymi, i ciężarówki. Ma siedzibę w Tienen, Belgia.

 7. MENTEN TRUCKSERVICE

  Belgia

  Firma MENTEN TRUCKSERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Jest również obecna w dziedzinach Samochody ciężarowe, Przyczepy niskopokładowe do przewozu maszyn i pojazdów, Samochody ciężarowe, i Przyczepy niskopokładowe do przewozu maszyn i pojazdów. Ma siedzibę w Hoeselt, Belgia.

 8. RENAULT TRUCKS

  Francja

  Firma RENAULT TRUCKS, roku i działającą w sektorze Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Używane pojazdy, Samochody półciężarowe używane, Przyczepy i skrzynie ładunkowe do pojazdów przemysłowych, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Używane pojazdy, i Samochody półciężarowe używane. Ma siedzibę w Saint-Priest Cedex, Francja.

 9. PREMIER COMMERCIAL VEHICLES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PREMIER COMMERCIAL VEHICLES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze. Ma siedzibę w Fforest-Fach, Zjednoczone Królestwo.

 10. CJC VEHICULES INDUSTRIELS

  Francja

  Firma CJC VEHICULES INDUSTRIELS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody osobowe. Jest również obecna w dziedzinach Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, Ciągniki, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, warsztaty dla pojazdów przemysłowych, Ciągniki, i naprawa samochodów przy drodze. Ma siedzibę w Labège, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Samochody ciężarowe- półciężarowe i dostawcze - Import eksport

Liczba wyników

13 385 Przedsiębiorstwa