• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • samochody ciężarowe- półciężarowe i dostawcze

Wyniki dla

Samochody ciężarowe- półciężarowe i dostawcze - Import eksport

 1. SIA TRUCK1.EU

  Łotwa

  Truck1 to globalny rynek sprzedaży i kupna używanych pojazdów użytkowych i specjalnych, na którym można znaleźć ponad 450 marek używanych samochodów ciężarowych, pojazdów użytkowych, ciężkich pojazdów budowlanych, sprzętu rolniczego i części, w tym takich marek jak Volvo, Mercedes-Benz, MAN, Schmitz Cargobull. Na stronie truck1.eu dostępnej w 34 językach, można znaleźć ponad 300 000 pozycji wyposażenia i pojazdów, w tym ciągniki siodłowe, samochody dostawcze, samochody kempingowe, wywrotki, osprzęt do pojazdów specjalnych, nadwozia wymienne itp.

 2. M&B RENT SRL

  Włochy

  M&B Rent to firma działająca w branży wynajmu samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych na poziomie krajowym. Jej oddziały znajdują się w Mediolanie, Bolonii i Rzymie. Flota pojazdów obejmuje szeroki wybór pojazdów użytkowych; firma ma również umowy z największymi koncernami spedycyjnymi w kraju, co umożliwia zapewnienie klientom dostępności jeszcze większej liczby pojazdów. Punkty odbioru zlokalizowane są na lotniskach Fiumicino oraz Ciampino, a także na wszystkich głównych stacjach kolei i metra.

 3. MONFREDA

  Włochy

  Firma MONFREDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, naprawa pojazdów przemysłowych, warsztaty naprawy ciężarówek, Samochody ciężarowe, półciężarowe i dostawcze, i autoryzowany serwis po sprzedaży. Ma siedzibę w Brandizzo, Włochy.

 4. KÄRCHER MUNICIPAL GMBH

  Niemcy

  Nasze działania determinuje jasny cel: produkcja i ogólnoświatowa dystrybucja wielofunkcyjnych pojazdów systemowych do najbardziej wymagających zadań. Aby to osiągnąć, koncentrujemy się konsekwentnie na tym, co przyczyniło się do rozwoju firmy: wysoka jakość, staranność i doskonałość techniczna z wyraźną przewagą innowacyjności w zakresie procesów, produktów i usług. Aby zapewnić tę przewagę, nieustannie inwestujemy w badania i rozwój oraz know-how naszych pracowników. Od 2008 roku firma jest z powrotem w rękach niemieckich. Trzej odnoszący sukcesy przedsiębiorcy z Badenii-Wiretmbergii przywrócili marce silną pozycję. Max Holder GmbH powróciła do tego, co leży u podstaw siły przedsiębiorstwa: wysoka jakość, staranność typowa dla Szwabii i innowacjne pomysły. Pojazdy są nadal produkowane w mieście Metzingen w Szwabii. Zobowiązanie do zachowania miejsca produkcji w Niemczech jest częścią naszej filozofii korporacyjnej i obietnicą pierwszorzędnej jakości dla naszych klientów.

 5. ADF AUTO SP. Z O.O.

  Polska

  ADF Auto jest największym na terenie południowo - zachodniej Polski autoryzowanym dealerem samochodów Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth i IVECO o wieloletnich tradycjach na rynku motoryzacyjnym. Nasza firma jest gwarantem m.in.: profesjonalnego doradztwa handlowego, największej dostępności produktowej, oraz szerokiego wachlarza usług około sprzedażowych realizowanych w jednym miejscu. Siedziba firmy przy ulicy Karkonoskiej 45, to kompleks handlowo - usługowy z największym wyborem aut nowych marek Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth oraz od 2015 roku IVECO, a także samochodów używanych różnych marek z gwarancją jakości. Na miejscu realizujemy pełną gamę produktów finansowych (kredyty, leasingi, ubezpieczenia, wynajem krótko i długoterminowy), zarejestrujemy w imieniu klienta zakupiony w naszej firmie pojazd. Ponadto gdy zajdzie taka potrzeba do dyspozycji naszych klientów stawiamy 25 - cio stanowiskowy, profesjonalny serwis, obsługiwany przez profesjonalną kadrę.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRAVESA

  Hiszpania

  Transport krajowy i międzynarodowy towarów w cysternach termoizolacyjnych. Transport materiałów niebezpiecznych i artykułów spożywczych.

 2. MWM TRADING & LOGISTIK GMBH

  Niemcy

 3. PC COMMERCIALS

  Irlandia

 4. GÜNTHER SPIELER

  Niemcy

 5. FANDOS TRUCKS, IVECO ASTRA

  Hiszpania

 1. PAX TRUCKS

  Belgia

 2. RENAULT-LENS MOTOR

  Belgia

 1. PAESEN TRUCKS

  Belgia

 2. AUTOBEDRIJVEN DRIESEN

  Belgia

 3. CLAESKENS

  Belgia

 4. TFS TEKNIK FREN SISTEMLERI OTOM.YED.PARC.LTD.STI

  Turcja

 5. HOCKE

  Belgia

 6. LEJOLY-POTHEN

  Belgia

 7. ALGA NUTZFAHRZEUG- UND BAUMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 8. VAN HOVE TRUCKCENTER LEUVEN

  Belgia

 1. CJC VEHICULES INDUSTRIELS

  Francja

 2. ZOLLNER-HIEN FAHRZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. BRI-STOR SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

 4. TOYOTA CITY

  Belgia

 5. PREMIER COMMERCIAL VEHICLES

  Zjednoczone Królestwo

 6. COLEVI, S.L.

  Hiszpania

 7. HOLBRECHT

  Belgia

 8. JENNES MACHELEN

  Belgia

 9. MENTEN TRUCKSERVICE

  Belgia

 10. ACT RESEARCH

  Belgia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Samochody ciężarowe- półciężarowe i dostawcze - Import eksport

Liczba wyników

13 380 Przedsiębiorstwa