• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • samochodowe pasy bezpieczeństwa

Wyniki dla

Samochodowe pasy bezpieczeństwa - Import eksport

 1. ASF ENGINEERING GMBH SAFETYBELTS

  Niemcy

  Firma ASF Engineering GmbH działa w sektorze lotnictwa cywilnego i obronności wojskowej od 2008 roku. IZOLACJE i CHODNIKI - Wraz z naszymi partnerami, którzy są certyfikowanymi projektantami i producentami dla przemysłu lotniczego, projektujemy i produkujemy izolacje, specjalne fotele i elementy wykończenia wnętrz. Wszystkie niezbędne badania izolacji dźwiękowej i testy izolacji akustycznej przeprowadzane są w naszych własnych laboratoriach i ośrodkach badawczych. KONSTRUKCJE SPECJALNE - Projektujemy i produkujemy komponenty lub kompletne systemy według wymagań klienta z wykorzystaniem najnowszych, zaawansowanych technologicznie materiałów. Od jesieni 2015 r. - ASF SafetyBelts: Konserwacja pasów lotniczych zgodnie z wymogami EASA, część 145: DE.145.0020 - Pasy - Siedzenia - Obsługa techniczna, naprawa, remont

 2. PRODEX

  Polska

  Firma PRODEX rozpoczęła swoją działalność w 1960 roku i jest obecnie doświadczonym producentem samochodowych pasów bezpieczeństwa dla potrzeb rynku motoryzacyjnego. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na perfekcyjne technicznie i niezawodne wyroby. Wszystkie produkty spełniają wymagania jakościowe odpowiadające potrzebom i oczekiwaniom Klientów a także wymagania przepisów prawnych obowiązujących w naszej branży. Naszym atutem jest szybka realizacja zamówień oraz terminowość dostaw. Pasy bezpieczeństwa dostarczane są do odbiorców na terenie całej Polski oraz eksportowane również na rynki zagraniczne. Głównymi nabywcami są producenci foteli samochodowych, producenci samochodów, mikrobusów, autobusów, pojazdów ciężarowych i szynowych, maszyn budowlanych oraz różnych zakładów modyfikujących pojazdy mechaniczne. Wszystkie pasy bezpieczeństwa posiadają międzynarodowe certyfikaty homologacji zgodnie z Regulaminem UN ECE R16, gwarantujące jakość i zgodność z wymaganiami bezpieczeństwa.

 3. PENTA TEKSTIL SANAYI VE TICARET LTD.

  Turcja

  Firma PENTA TEKSTIL SANAYI VE TICARET LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Jest również obecna w dziedzinach torby reklamowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. MBG TECHBELT INNOVATION GMBH

  Niemcy

  Firma MBG TECHBELT INNOVATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Jest również obecna w dziedzinach Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Opaski ściskające przemysłowe, tkane, Samochodowe pasy bezpieczeństwa, i Opaski ściskające przemysłowe, tkane. Ma siedzibę w Münchberg, Niemcy.

 5. IEPERBAND

  Belgia

  Firma IEPERBAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Jest również obecna w dziedzinach Włóczki przędzalnicze, przędze i nici, sprzęt samochodowy, poliestry, i Włóczki przędzalnicze, przędze i nici. Ma siedzibę w Ieper, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CARL STAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CARL STAHL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Jest również obecna w dziedzinach Opaski ściskające przemysłowe, tkane, Taśmy dla przemysłu samochodowego, Opaski ściskające przemysłowe, tkane, i roller blind belts. Ma siedzibę w Herbrechtingen, Niemcy.

 2. ZHANGIAGANG RELIABLE CO,. LTD

  Chiny

  Firma ZHANGIAGANG RELIABLE CO,. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Jest również obecna w dziedzinach Cumy, i Cumy. Ma siedzibę w Nanjing, Chiny.

 3. LOCK BLOCK

  Belgia

  Firma LOCK BLOCK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Jest również obecna w dziedzinach concrete blocks. Ma siedzibę w Temse, Belgia.

 4. MCLAN

  Bułgaria

  Firma MCLAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Ściągi i kotwie ustalające, Śruby, Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Sprężarki tłokowo-śrubowe, Ściągi i kotwie ustalające, Śruby, Samochodowe pasy bezpieczeństwa, i Sprężarki tłokowo-śrubowe. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 5. DONGGUAN DINGJU ELECTRONIC CO., LTD.

  Chiny

  Firma DONGGUAN DINGJU ELECTRONIC CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 1. AUTORICAMBI EREDI MAMELI SEVERINO S.N.C.

  Włochy

  Firma AUTORICAMBI EREDI MAMELI SEVERINO S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Gonnesa, Włochy.

 2. R-TEK DI CALIENDO GIOVANNI

  Włochy

  Firma R-TEK DI CALIENDO GIOVANNI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w BRUGHERIO, Włochy.

 1. TUNAP ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma TUNAP ITALIA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Terlano, Włochy.

 2. MEGO S.R.L.

  Włochy

  Firma MEGO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Rivoli, Włochy.

 3. SPARCO S.P.A.

  Włochy

  Firma SPARCO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Volpiano, Włochy.

 4. GELSON S.R.L.

  Włochy

  Firma GELSON S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Lainate, Włochy.

 5. AUTOMAS SEAT BELT

  Turcja

  Firma AUTOMAS SEAT BELT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Jest również obecna w dziedzinach pasy bezpieczeństwa do pojazdów, i pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w IZMIR, Turcja.

 6. OFIRA ITALIANA S.P.A.

  Włochy

  Firma OFIRA ITALIANA S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Gussago, Włochy.

 7. ITALBELL S.R.L.

  Włochy

  Firma ITALBELL S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Gavirate, Włochy.

 8. L'AUTOMOBILE AUTORICAMBI S.R.L.

  Włochy

  Firma L'AUTOMOBILE AUTORICAMBI S.R.L., roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Taranto, Włochy.

 1. KREMER S.N.C. DI SACCHI VINICIO E C.

  Włochy

  Firma KREMER S.N.C. DI SACCHI VINICIO E C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Montecassiano, Włochy.

 2. AUTORICAMBI G.F. S.R.L.

  Włochy

  Firma AUTORICAMBI G.F. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 3. SABELT S.P.A.

  Włochy

  Firma SABELT S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Moncalieri, Włochy.

 4. FRANCHI ALBERTO

  Włochy

  Firma FRANCHI ALBERTO, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w COMO, Włochy.

 5. MAX RICAMBI DEI F.LLI ALOSI S.N.C.

  Włochy

  Firma MAX RICAMBI DEI F.LLI ALOSI S.N.C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Barcellona Pozzo Di Gotto, Włochy.

 6. CRYSTAL - DRIVE S.R.L.

  Włochy

  Firma CRYSTAL - DRIVE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Ciampino, Włochy.

 7. ERNST KELLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ERNST KELLER GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Samochodowe pasy bezpieczeństwa, i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 8. LUIGI FABII S.A.S.

  Włochy

  Firma LUIGI FABII S.A.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 9. KENDRION SISPA GMBH

  Niemcy

  Firma KENDRION SISPA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Samochodowe pasy bezpieczeństwa, i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Pansdorf, Niemcy.

 10. V.R.A. S.R.L. SEMPLIFICATA UNIP.LE

  Włochy

  Firma V.R.A. S.R.L. SEMPLIFICATA UNIP.LE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Samochodowe pasy bezpieczeństwa, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), i Samochodowe pasy bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Frattamaggiore, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo