• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sale koncertowe i widowiskowe- wyposażenie i dekoracje

Wyniki dla

Sale koncertowe i widowiskowe- wyposażenie i dekoracje - Import eksport

 1. EZCARAY INTERNACIONAL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Działająca od roku 1955 fabryka siedzeń do wyposażenia takich miejsc jak: Pałace kongresowe, audytoria, kina, teatry. Meble szkolne. Trybuny, trybuny składane. Nasza firma, Ezcaray Internacional, rozwija swoją działalność od ponad stu lat. W tym okresie zbudowaliśmy bezkonkurencyjne doświadczenie. Jakość naszych siedzeń jest uznawana w całym kraju a od kilku lat eksportujemy nasze produkty m.in. do Niemiec, Francji, Belgii i Holandii.

 2. ZWEI M EVENT + TECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZWEI M EVENT + TECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Ma siedzibę w Oberursel, Niemcy.

 3. 3D MANUFAKT WERKSTATT FÜR KUNST, KULISSE UND DEKORATION

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 3D MANUFAKT WERKSTATT FÜR KUNST, KULISSE UND DEKORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 4. B&L LAGER- + FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B&L LAGER- + FÖRDERTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Ma siedzibę w Kamen, Niemcy.

 5. THEATERTECHNISCHE SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THEATERTECHNISCHE SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Ma siedzibę w Syke, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. REACTIV8 EVENTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma REACTIV8 EVENTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów, wynajem urządzeń oświetleniowych i efektów specjalnych, Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów, urzadzenia oświetleniowe dla dyskotek i sal widowiskowych, i Oświetlenie pokojowe Led. Ma siedzibę w Anthy Sur Leman, Francja.

 2. ULTRA-SCHALL® EVENTSERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ULTRA-SCHALL® EVENTSERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 3. HTTPS://MOZAIKOWO.PL/

  Polska

  Mozaikowo to sklep z obrazami ze zdjęć. Warto kupić coś takiego, dla naszego bliskiego z okazji urodzin, lub innej ważnej uroczystości. Jeśli szukasz odpowiednich dekoracji do swojego salonu, to także warto zainspirować się naszymi dekoracjami wnętrz. Jeśli jesteś zainteresowany ładnymi wnętrzami zajrzyj na naszą stronę i wybierz coś dla siebie. Piękne dekoracje w Twoim domu. Obrazy ze zdjęć są bardzo sentymentalne i mogą wyglądać stylowo w Twojej sypiali. Ciepłe i urocze pomieszczenia, dopełnione obrazami ze zdjęć, sprawią, że wnętrze nabierze wdzięku i uroku. Twoi goście będą zachwyceni Twoimi wnętrzami i z pewnością będą czuć się dobrze w Twoim domu. Zapraszamy, do wyboru szeroki asortyment, w każdym typie. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 4. LA TECNICA

  Włochy

  La Tecnica jest jednym z głównych firm włoskich w dziedzinie projektowania i realizacji scenografii oraz wyposażenia dla teatru, kina i telewizji. Pracę firmy La Tecnica uzupełnia dostarczanie akcesoriów scenicznych, które doskonale integrują się z resztą scenografii i które mogą być używane przez aktorów z łatwością i z realizmem, na scenie lub przed kamerą.

 5. LAMM SRL

  Włochy

  Firma LAMM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fotele. Jest również obecna w dziedzinach Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Fotele do sal widowiskowych, fotele dla hoteli, restauracji i lokali publicznych, Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Fotele do sal widowiskowych, i auditorium. Ma siedzibę w San Secondo P.se, Włochy.

 1. RAUMGRO E.K.

  Niemcy

  Firma RAUMGRO E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. MAVERLO INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MAVERLO INDUSTRIEDIENSTLEISTUNGEN GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Ma siedzibę w Hückeswagen, Niemcy.

 1. L&S GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma L&S GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Ma siedzibę w Hörstel, Niemcy.

 2. HEYDAY INTERIORS

  Turcja

  Firma HEYDAY INTERIORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach dekoracja, architektura wnętrz, styl wnętrza, i hotel. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. PLATZHIRSCH EVENT-BÜHNE-TECHNIK

  Niemcy

  Firma PLATZHIRSCH EVENT-BÜHNE-TECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, estrady do manifestacji i kongresów, estrady do imprez i manifestacji, i estrada. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 4. ALLROUND-BÜHNEN FORNEBERG

  Niemcy

  Firma ALLROUND-BÜHNEN FORNEBERG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach estrady ruchome. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 5. TRAVEL CASE ®

  Włochy

  Firma TRAVEL CASE ®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Ma siedzibę w Chieti, Włochy.

 6. EVENT VERMIETUNG INH. AXEL PFLEGER

  Niemcy

  Firma EVENT VERMIETUNG INH. AXEL PFLEGER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach Stanowiska targowe i wystawowe, Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów, Stanowiska targowe i wystawowe, Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, i Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

 7. CONCEPT ONTWIKKELING SAMENWERKING: COS

  Belgia

  Firma CONCEPT ONTWIKKELING SAMENWERKING: COS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Teatry - wyposażenie sal, Teatry - wyposażenie sal, stoiska rozsuwane, i trybuny do imprezy i kongresów. Ma siedzibę w Oudenaarde, Belgia.

 8. ERREELLESERVICESTORE

  Włochy

  Firma ERREELLESERVICESTORE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach usługi z zakresu nagłaśniania, urzadzenia oświetleniowe dla dyskotek i sal widowiskowych, urządzenia i wyposażenie dla spektakli i programów rozrywkowych, i projekt i montaż instalacji i wyposażenia dla spektakli. Ma siedzibę w Capo D'orlando, Włochy.

 1. LIVECO VERANSTALTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LIVECO VERANSTALTUNGSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. KINOEXPORT S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma KINOEXPORT S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Kina - wyposażenie sal, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Teatry - wyposażenie sal, Sale kongresowe i konferencyjne, Kina - wyposażenie sal, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Teatry - wyposażenie sal, i Sale kongresowe i konferencyjne. Ma siedzibę w Korytná, Republika Czeska.

 3. M.A. SYSTEMS GESELLSCHAFT FÜR EVENTTECHNIK MBH

  Niemcy

  Firma M.A. SYSTEMS GESELLSCHAFT FÜR EVENTTECHNIK MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Ma siedzibę w Hilter, Niemcy.

 4. ATT AMPHITHEATERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ATT AMPHITHEATERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Teatry - wyposażenie sceny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Teatry - wyposażenie sceny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w Woltersdorf, Niemcy.

 5. STAGE ATTACK

  Niemcy

  Firma STAGE ATTACK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Teatry - wyposażenie sceny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów, Teatry - wyposażenie sceny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, i Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów. Ma siedzibę w Marsberg, Niemcy.

 6. TK BÜHNENTECHNIK TIMO KLEINERTZ

  Niemcy

  Firma TK BÜHNENTECHNIK TIMO KLEINERTZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Teatry - wyposażenie sceny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów, Teatry - wyposażenie sceny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, i Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów. Ma siedzibę w Euskirchen, Niemcy.

 7. LIGHTCOMPANY GESELLSCHAFT FÜR VERANSTALTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LIGHTCOMPANY GESELLSCHAFT FÜR VERANSTALTUNGSTECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Teatry - wyposażenie sceny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Teatry - wyposażenie sceny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w Neuss, Niemcy.

 8. SIEGMUND STEPHAN

  Niemcy

  Firma SIEGMUND STEPHAN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Odzież męska, Odzież damska, Odzież dziecięca i niemowlęca, Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Odzież męska, Odzież damska, i Odzież dziecięca i niemowlęca. Ma siedzibę w Soltau, Niemcy.

 9. PATRIC BAUER MOBILE VERANSTALTUNGSBÜHNEN

  Niemcy

  Firma PATRIC BAUER MOBILE VERANSTALTUNGSBÜHNEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Jest również obecna w dziedzinach Platformy i podnośniki naprawcze samochodowe, Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Teatry - wyposażenie sceny, Koncerty i spektakle - organizacja, Platformy i podnośniki naprawcze samochodowe, Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Teatry - wyposażenie sceny, i Koncerty i spektakle - organizacja. Ma siedzibę w Wipperfürth, Niemcy.

 10. FAKE FILM-CONSTRUCTION GMBH

  Niemcy

  Firma FAKE FILM-CONSTRUCTION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Teatry - wyposażenie sceny, Wywiadownie handlowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Teatry - wyposażenie sceny, i Wywiadownie handlowe. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo