• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sadzonki- cebulki- materiały siewne

Wyniki dla

Sadzonki- cebulki- materiały siewne - Import eksport

 1. AGROCHIMINVEST, LLC

  Rosja

  AgroChimInvest LLC jest jedną z wiodących rosyjskich firm specjalizujących się w uprawie, przetwarzaniu, rafinacji i eksportu produktów rolnych, takich jak kolendra, gorczyca, len (len - rośliny), ciecierzyca, soczewica, groch. Nasze zakłady produkcyjne są skoncentrowane na farmach, znajdujących się w regionie Krasnodar. Podczas zbierania, czyszczenia, przechowywania i pakowania różnych nasion używamy tylko nowoczesnego sprzętu krajowego i zagranicznego. W ostatnich latach nasi czołowi agronomowie opracowali i zastosowali własną, unikalną technologię uprawy kultur. W ciągu całego cyklu wzrostu roślin na polach ich stan ocenia personel firmy, dokonując na czas wszelkich niezbędnych korekt. Regularnie dostarczamy nasze produkty do klientów w takich krajach jak Indie, Pakistan, Nepal, Sri Lanka, Malezja, Jemen, Europa i inne. Wszystkie nasze produkty przechodzą niezbędne testy jakości i certyfikaty. Dlatego każda z naszych upraw spełnia europejskie i międzynarodowe standardy jakości. AgroChimInvest jest

 2. PRIMOZA GMBH

  Niemcy

 3. CARL PABST SAMEN UND SAATEN GMBH

  Niemcy

 4. SCHWAB ROLLRASEN GMBH

  Niemcy

 5. FAUNE ET FLORE

  Belgia

  Fauna i flora w Nandrin to obszar o pow. 1800 m2 przeznaczony dla ogrodnictwa, poświęcony roślinom, zwierzętom, wystrojowi wnętrz i dekoracji zewnętrznej. Uwielbiamy mięso smażone na ruszcie i proponujemy Państwu szeroki wybór rusztów gazowych, na węgiel, plancha, brasero, piecyków na bioetanol. Od marca do października oferujemy szeroki wybór mebli tarasowych, parasoli oraz zacienień stałych i ruchomych. Od listopada zapraszamy na pierwsze piętro na zwiedzanie naszych wspaniałych targów bożonarodzeniowych!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Francja

  PEPINIERES VITICOLE DAYDE PHILIPPE, Europejski lider w zakresie produkcji sadzonek winorośli w doniczkach i z nagimi korzeniami: Możliwość sadzenia przez cały rok. Szczepione, przyjęte, z certyfikatem, wybór sadzonek klonowanych, wszystkie odmiany. Doradztwo, sadzenie, nadzór techniczny, wszystkie kraje. Już od trzech pokoleń pracujemy w sektorze uprawy winorośli. Posiadamy najnowocześniejsze środki techniczne oraz urządzenia do produkcji sadzonek winorośli przeznaczonych do produkcji wina oraz do celów spożywczych. Zaszczepienie winorośli umożliwiło odtworzenie, w ubiegłym wieku, winnicy zniszczonej przez filokserę i zachowanie tradycyjnych odmian winogron ze słynnych regionów winiarskich. Produkujemy winą latorośl na powierzchni około stu hektarów. Jako producent krzewów i sadzonek winorośli, musimy poddawać nasze produkty licznym kontrolom przeprowadzanym przez regionalne oddziały France AGRIMER oraz dostosowywać je do rygorystycznych wymogów norm fitosanitarnych. We Francji, cała nasza certyfikowana winna latorośl jest uprawiana pod marką ENTAV-INRA.

 2. SEMILLAS BATLLE SA

  Hiszpania

 3. AGASAAT® GMBH

  Niemcy

 4. V-BEYBI LTD

  Ukraina

 5. L'AIL DROMOIS

  Francja

 1. DREHER AGRARROHSTOFFE GMBH

  Niemcy

 2. BABYGRAINES

  Francja

 1. KARL HEMER GMBH

  Niemcy

 2. EXPORVIA

  Hiszpania

 3. FUMIGATION

  Ukraina

 4. SATIMEX QUEDLINBURG GMBH

  Niemcy

 5. ETABLISSEMENTS DERASSE

  Belgia

 6. LUMA SEEDS

  Stany Zjednoczone

 7. SAFRAN DE COTCHIA

  Belgia

 8. HEROES EN CO

  Belgia

 1. SEKLOS AGRICULTURAL JSC

  Litwa

 2. BIOCÉLIO

  Portugalia

 3. ROYALTYAGRO

  Białoruś

 4. FLOVEG GMBH

  Niemcy

 5. VILLABAFO

  Grecja

 6. BUDDY BURST

  Zjednoczone Królestwo

 7. NOVA FLORE

  Francja

 8. HTTP://RAZSADNIK-EUROFLORA.COM/

  Bułgaria

 9. VWS EXPORT - IMPORT OF FLOWERBULBS BV

  Holandia

 10. GRAINES DU MONDE PAIR

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Sadzonki- cebulki- materiały siewne - Import eksport

Liczba wyników

2807 przedsiębiorstwa