• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sadzonki- cebulki- materiały siewne

Wyniki dla

Sadzonki- cebulki- materiały siewne - Import eksport

 1. SARL SEM PLUS

  Francja

  Verified by europages badge

  Witamy w SEM plus, zaufanym partnerze w zakresie wszystkich certyfikowanych nasion. Opierając się na naszym dziedzictwie jako producentów od 1623 roku, zbudowaliśmy niezwrównaną reputację w zakresie jakości i usług. Jako lokalna firma rodzinna, zależy nam na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług, zaspokajając potrzeby profesjonalistów z branży rolniczej, od centrów skupu po hurtownie, a także eksporterów i producentów.

 2. PRIMOZA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRIMOZA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 3. CARL PABST SAMEN UND SAATEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARL PABST SAMEN UND SAATEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Großbeeren, Niemcy.

 4. FAUNE ET FLORE

  Belgia

  Fauna i flora w Nandrin to obszar o pow. 1800 m2 przeznaczony dla ogrodnictwa, poświęcony roślinom, zwierzętom, wystrojowi wnętrz i dekoracji zewnętrznej. Uwielbiamy mięso smażone na ruszcie i proponujemy Państwu szeroki wybór rusztów gazowych, na węgiel, plancha, brasero, piecyków na bioetanol. Od marca do października oferujemy szeroki wybór mebli tarasowych, parasoli oraz zacienień stałych i ruchomych. Od listopada zapraszamy na pierwsze piętro na zwiedzanie naszych wspaniałych targów bożonarodzeniowych!

 5. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Francja

  PEPINIERES VITICOLE DAYDE PHILIPPE, Europejski lider w zakresie produkcji sadzonek winorośli w doniczkach i z nagimi korzeniami: Możliwość sadzenia przez cały rok. Szczepione, przyjęte, z certyfikatem, wybór sadzonek klonowanych, wszystkie odmiany. Doradztwo, sadzenie, nadzór techniczny, wszystkie kraje. Już od trzech pokoleń pracujemy w sektorze uprawy winorośli. Posiadamy najnowocześniejsze środki techniczne oraz urządzenia do produkcji sadzonek winorośli przeznaczonych do produkcji wina oraz do celów spożywczych. Zaszczepienie winorośli umożliwiło odtworzenie, w ubiegłym wieku, winnicy zniszczonej przez filokserę i zachowanie tradycyjnych odmian winogron ze słynnych regionów winiarskich. Produkujemy winą latorośl na powierzchni około stu hektarów. Jako producent krzewów i sadzonek winorośli, musimy poddawać nasze produkty licznym kontrolom przeprowadzanym przez regionalne oddziały France AGRIMER oraz dostosowywać je do rygorystycznych wymogów norm fitosanitarnych. We Francji, cała nasza certyfikowana winna latorośl jest uprawiana pod marką ENTAV-INRA.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VILLABAFO

  Grecja

  Firma VILLABAFO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 2. SEMILLAS BATLLE SA

  Hiszpania

  Firma SEMILLAS BATLLE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja rolna, Produkcja rolna, produkty rolne, ogrodnictwo, i nasiona ogrodowe. Ma siedzibę w Molins De Rei, Hiszpania.

 3. AGASAAT® GMBH

  Niemcy

  Firma AGASAAT® GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie, aromaty, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Korzenie, aromaty, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, żywność, i sorgo. Ma siedzibę w Neukirchen-Vluyn, Niemcy.

 4. V-BEYBI LTD

  Ukraina

  Firma V-BEYBI LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, pośrednictwo z zakresie importu-eksportu, kolendra siewna, i Rolnictwo - import-export. Ma siedzibę w Chernigov, Ukraina.

 5. DREHER AGRARROHSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma DREHER AGRARROHSTOFFE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Wangen, Niemcy.

 1. L'AIL DROMOIS

  Francja

  Firma L'AIL DROMOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czosnek. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, szalotka, główki czosnku, czosnek ekologiczny, i Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Eurre, Francja.

 2. SCHWAB ROLLRASEN GMBH

  Niemcy

  Firma SCHWAB ROLLRASEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Waidhofen, Niemcy.

 1. KARL HEMER GMBH

  Niemcy

  Firma KARL HEMER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Worms, Niemcy.

 2. ETABLISSEMENTS DERASSE

  Belgia

  Firma ETABLISSEMENTS DERASSE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Soil conditioners and fertilizers, i Karma i pasze dla zwierząt. Ma siedzibę w Froidmont, Belgia.

 3. AGRO SEED SERVICE

  Belgia

  Firma AGRO SEED SERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach Groch zwyczajny, marchew, i nasiona fasolki. Ma siedzibę w Opglabbeek, Belgia.

 4. GRAINES DU MONDE PAIR

  Belgia

  Firma GRAINES DU MONDE PAIR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach nasiona ogrodnicze dla hodowców zawodowych, i special tools. Ma siedzibę w Meix-Devant-Virton, Belgia.

 5. CENTRAGRO

  Belgia

  Firma CENTRAGRO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Narzędzia ogrodnicze, Węgiel drzewny, nawozy, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Narzędzia ogrodnicze, i Węgiel drzewny. Ma siedzibę w Estinnes, Belgia.

 6. VWS EXPORT - IMPORT OF FLOWERBULBS BV

  Holandia

  Firma VWS EXPORT - IMPORT OF FLOWERBULBS BV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach cebulki kwiatowe, bulwy tulipanów, bulwy hiacyntów, i bulwy narcyzów. Ma siedzibę w Broek Op Langedijk, Holandia.

 7. SERVAGRI

  Belgia

  Firma SERVAGRI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, ziemniaki, i Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Orcq, Belgia.

 8. BEJO ZADEN - BELGIUM

  Belgia

  Firma BEJO ZADEN - BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa świeże, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, Warzywa świeże, warzywa - hurt, i Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Ma siedzibę w Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Belgia.

 1. ROYALTYAGRO

  Białoruś

  Firma ROYALTYAGRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach nasiona rzepy, nasiona lnu, i oleje lniane. Ma siedzibę w Mogilev, Białoruś.

 2. NOVA FLORE

  Francja

  Firma NOVA FLORE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Champigné, Francja.

 3. GARDEN PARADISE SEEDS

  Irlandia

  Firma GARDEN PARADISE SEEDS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach nasiona ogrodnicze dla hodowców zawodowych, i nasiona lucerny. Ma siedzibę w Dundalk, Irlandia.

 4. HYDRO-MANIA

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HYDRO-MANIA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Rośliny doniczkowe, Rośliny kwitnące, hydrokultura, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Rośliny doniczkowe, i Rośliny kwitnące. Ma siedzibę w Birstall, Zjednoczone Królestwo.

 5. N. SGARAVATTI & C. S.P.A.

  Włochy

  Firma N. SGARAVATTI & C. S.P.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach nasiona. Ma siedzibę w Pergine Valdarno, Włochy.

 6. BIOCÉLIO

  Portugalia

  Firma BIOCÉLIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Abrantes, Portugalia.

 7. SATIMEX QUEDLINBURG GMBH

  Niemcy

  Firma SATIMEX QUEDLINBURG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach nasiona ogrodnicze. Ma siedzibę w Quedlinburg, Niemcy.

 8. SEMAILLES

  Belgia

  Firma SEMAILLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach organic seeds, nasiona do roślin aromatycznych, i nasiona ogórka. Ma siedzibę w Faulx-Les-Tombes, Belgia.

 9. BUDDY BURST

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BUDDY BURST, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 10. SEKLOS AGRICULTURAL JSC

  Litwa

  Firma SEKLOS AGRICULTURAL JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Narzędzia ogrodnicze, Nawozy i środki ulepszające glebę, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Narzędzia ogrodnicze, i Nawozy i środki ulepszające glebę. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo