• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sadzonki- cebulki- materiały siewne

Wyniki dla

Sadzonki- cebulki- materiały siewne - Import eksport

 1. PRIMOZA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRIMOZA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 2. CARL PABST SAMEN UND SAATEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARL PABST SAMEN UND SAATEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Großbeeren, Niemcy.

 3. FAUNE ET FLORE

  Belgia

  Fauna i flora w Nandrin to obszar o pow. 1800 m2 przeznaczony dla ogrodnictwa, poświęcony roślinom, zwierzętom, wystrojowi wnętrz i dekoracji zewnętrznej. Uwielbiamy mięso smażone na ruszcie i proponujemy Państwu szeroki wybór rusztów gazowych, na węgiel, plancha, brasero, piecyków na bioetanol. Od marca do października oferujemy szeroki wybór mebli tarasowych, parasoli oraz zacienień stałych i ruchomych. Od listopada zapraszamy na pierwsze piętro na zwiedzanie naszych wspaniałych targów bożonarodzeniowych!

 4. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Francja

  PEPINIERES VITICOLE DAYDE PHILIPPE, Europejski lider w zakresie produkcji sadzonek winorośli w doniczkach i z nagimi korzeniami: Możliwość sadzenia przez cały rok. Szczepione, przyjęte, z certyfikatem, wybór sadzonek klonowanych, wszystkie odmiany. Doradztwo, sadzenie, nadzór techniczny, wszystkie kraje. Już od trzech pokoleń pracujemy w sektorze uprawy winorośli. Posiadamy najnowocześniejsze środki techniczne oraz urządzenia do produkcji sadzonek winorośli przeznaczonych do produkcji wina oraz do celów spożywczych. Zaszczepienie winorośli umożliwiło odtworzenie, w ubiegłym wieku, winnicy zniszczonej przez filokserę i zachowanie tradycyjnych odmian winogron ze słynnych regionów winiarskich. Produkujemy winą latorośl na powierzchni około stu hektarów. Jako producent krzewów i sadzonek winorośli, musimy poddawać nasze produkty licznym kontrolom przeprowadzanym przez regionalne oddziały France AGRIMER oraz dostosowywać je do rygorystycznych wymogów norm fitosanitarnych. We Francji, cała nasza certyfikowana winna latorośl jest uprawiana pod marką ENTAV-INRA.

 5. SEMILLAS BATLLE SA

  Hiszpania

  Firma SEMILLAS BATLLE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja rolna, Produkcja rolna, produkty rolne, ogrodnictwo, i nasiona ogrodowe. Ma siedzibę w Molins De Rei, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VILLABAFO

  Grecja

  Firma VILLABAFO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 2. AGASAAT® GMBH

  Niemcy

  Firma AGASAAT® GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie, aromaty, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Korzenie, aromaty, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, żywność, i sorgo. Ma siedzibę w Neukirchen-Vluyn, Niemcy.

 3. V-BEYBI LTD

  Ukraina

  Firma V-BEYBI LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, pośrednictwo z zakresie importu-eksportu, kolendra siewna, i Rolnictwo - import-export. Ma siedzibę w Chernigov, Ukraina.

 4. DREHER AGRARROHSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma DREHER AGRARROHSTOFFE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Wangen, Niemcy.

 5. L'AIL DROMOIS

  Francja

  Firma L'AIL DROMOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czosnek. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, szalotka, główki czosnku, czosnek ekologiczny, i Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Eurre, Francja.

 1. SCHWAB ROLLRASEN GMBH

  Niemcy

  Firma SCHWAB ROLLRASEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Waidhofen, Niemcy.

 2. SAFRAN DE COTCHIA

  Belgia

  Firma SAFRAN DE COTCHIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Wasseiges, Belgia.

 1. HYDRO-MANIA

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HYDRO-MANIA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Rośliny doniczkowe, Rośliny kwitnące, hydrokultura, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Rośliny doniczkowe, i Rośliny kwitnące. Ma siedzibę w Birstall, Zjednoczone Królestwo.

 2. FUMIGATION

  Ukraina

  Firma FUMIGATION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, fumigacja, i Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Zaporozhie, Ukraina.

 3. FLOVEG GMBH

  Niemcy

  Firma FLOVEG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Kall, Niemcy.

 4. BIOCÉLIO

  Portugalia

  Firma BIOCÉLIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Abrantes, Portugalia.

 5. SATIMEX QUEDLINBURG GMBH

  Niemcy

  Firma SATIMEX QUEDLINBURG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach nasiona ogrodnicze. Ma siedzibę w Quedlinburg, Niemcy.

 6. HTTP://RAZSADNIK-EUROFLORA.COM/

  Bułgaria

  Firma HTTP://RAZSADNIK-EUROFLORA.COM/, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach małe rośliny, sadzonki dębów, sadzonki dla sadownictwa, i sadzonki kasztanowca jadalnego. Ma siedzibę w Vidin, Bułgaria.

 7. GAUTIER SEMENCES

  Francja

  Firma GAUTIER SEMENCES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach ziarna zbóż do wysiewu. Ma siedzibę w Eyragues, Francja.

 8. BEJO ZADEN - BELGIUM

  Belgia

  Firma BEJO ZADEN - BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa świeże, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, Warzywa świeże, warzywa - hurt, i Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Ma siedzibę w Onze-Lieve-Vrouw-Waver, Belgia.

 1. AGRO SEED SERVICE

  Belgia

  Firma AGRO SEED SERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach Groch zwyczajny, marchew, i nasiona fasolki. Ma siedzibę w Opglabbeek, Belgia.

 2. SEKLOS AGRICULTURAL JSC

  Litwa

  Firma SEKLOS AGRICULTURAL JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Narzędzia ogrodnicze, Nawozy i środki ulepszające glebę, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Narzędzia ogrodnicze, i Nawozy i środki ulepszające glebę. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 3. SEMAILLE

  Belgia

  Firma SEMAILLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach ziarna do wysiewu, i nasiona. Ma siedzibę w Faulx-Les-Tombes, Belgia.

 4. EXPORVIA

  Hiszpania

  Firma EXPORVIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Przyprawy, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, nakrętki, Przyprawy, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, i Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 5. HEROES EN CO

  Belgia

  Firma HEROES EN CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Żywienie zwierząt hodowlanych - urządzenia, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Żywienie zwierząt hodowlanych - urządzenia, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, i Soil conditioners and fertilizers. Ma siedzibę w Sint-Pieters-Rode, Belgia.

 6. VWS EXPORT - IMPORT OF FLOWERBULBS BV

  Holandia

  Firma VWS EXPORT - IMPORT OF FLOWERBULBS BV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach cebulki kwiatowe, bulwy tulipanów, bulwy hiacyntów, i bulwy narcyzów. Ma siedzibę w Broek Op Langedijk, Holandia.

 7. SEMAILLES

  Belgia

  Firma SEMAILLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach organic seeds, nasiona do roślin aromatycznych, i nasiona ogórka. Ma siedzibę w Faulx-Les-Tombes, Belgia.

 8. GRAINES DU MONDE PAIR

  Belgia

  Firma GRAINES DU MONDE PAIR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach nasiona ogrodnicze dla hodowców zawodowych, i special tools. Ma siedzibę w Meix-Devant-Virton, Belgia.

 9. N. SGARAVATTI & C. S.P.A.

  Włochy

  Firma N. SGARAVATTI & C. S.P.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach nasiona. Ma siedzibę w Pergine Valdarno, Włochy.

 10. ETABLISSEMENTS DERASSE

  Belgia

  Firma ETABLISSEMENTS DERASSE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Karma dla bydła, trzody i drobiu, Soil conditioners and fertilizers, i Karma i pasze dla zwierząt. Ma siedzibę w Froidmont, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Sadzonki- cebulki- materiały siewne - Import eksport

Liczba wyników

2685 Przedsiębiorstwa