• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sadzonki szkółek

Wyniki dla

Sadzonki szkółek - Import eksport

 1. MILIS FRUIT NUT NURSERY

  Grecja

  Verified by europages badge

  Milis Nurseries specjalizuje się w produkcji i handlu roślinami owocowymi i orzechowymi. W połowie lat 60-tych Konstantinos Milis, wsłuchując się w potrzeby greckiego arboretum w zakresie zdrowego materiału rozmnożeniowego, wykorzystując znane wcześniej praktyki w regionie i we współpracy z inżynierami geotechnicznymi z epoki, rozpoczyna tworzenie pierwszej szkółki drzew owocowych (brzoskwinie, wiśnie, morele, śliwki, jabłka, gruszki, migdały, orzech włoski, orzech laskowy itp.). Kilka lat później jego syn i obecny właściciel, Vassilios Milis, przejmuje stery firmy, wzbogacając zakres oferowanych gatunków, tematów i odmian. We współpracy zarówno z instytutami uniwersyteckimi w kraju, jak i z instytutami europejskimi, opracowaliśmy drzewa, które są w stanie sprostać zwiększonym wymaganiom producentów, ponieważ staramy się utrzymać wysokie standardy jakości naszych roślin owocowych. Równocześnie zainwestowaliśmy w zasoby ludzkie, zatrudniając agronomów zajmujących się obsługą posprzedażową. Współpracując z rolnikami, dostarczamy im wiedzy na temat uprawy, tam gdzie jest to konieczne (ochrona roślin, nawożenie, przycinanie, itp.), podążając za nowoczesnymi trendami światowymi. Ze względu na fakt, że firma jest znana w obszarze europejskim, otrzymuje coraz więcej informacji i nowych odmian. Wieloletnie doświadczenie i ciągłe badania pozwoliły nam na opanowanie nowych technologii, dzięki czemu bierzemy udział w większych projektach, również za granicą i jesteśmy zaangażowani we wszystkie etapy od sadzenia do zbioru. Skonsultuj się z nami!

 2. ECONOMIC COOPERATIVE DOO

  Serbia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, uruchamiających produkcję drzewek owocowych, roślin ozdobnych, sadzonek & materiałów rozmnożeniowych. Zapewniamy naszym konsumentom produkty, zgodnie ze specyfikacją wymagań, niezbędną dokumentację, a także kompetentną obsługę & indywidualne podejście. Nasza produkcja jest wysokiej jakości, standardyzowana, wprowadzamy najnowsze technologie & know-how w uprawie roślin. Nasi klienci otrzymują produkty najwyższej jakości, zgodnie z międzynarodowymi regulacjami.

 3. KALEM DJORDJEVIC NURSERY

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma KALEM DJORDJEVIC NURSERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki owoców, Drzewa owocowe, rośliny ozdobne, małe róże, grusze, leszczyna, Sadzonki owoców, i Drzewa owocowe. Ma siedzibę w Milutovac, Serbia.

 4. COOPERATIVA AGRICOLA BELVEDERE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COOPERATIVA AGRICOLA BELVEDERE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny, rośliny - hurt, i Rośliny. Ma siedzibę w Piedimonte Etneo, Włochy.

 5. TRSNICA VRHPOLJE

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma TRSNICA VRHPOLJE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - import-eksport, Szkółki hodowlane i leśne, prace przeszczepowe, winogrono winne, szczepy, grafted vine shoots, sadzonki, sadzonki winorośli, i Vine plants. Ma siedzibę w Vipava, Słowenia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KWALIFIKOWANA SZKÓŁKA DRZEWEK OWOCOWYCH KRZYSZTOF TYPER

  Polska

  Szkółka drzewek owocowych Krzysztof Typer Naszą główną działalnością jest hodowla roślin. Produkujemy drzewka owocowe jednoroczne. Co roku przygotowujemy bogatą i różnorodną ofertę materiału szkółkarskiego, aby sprostać wymaganiom naszych odbiorców. Posiadamy sadzonki drzew takich jak: jabłonie, grusze, wiśnie, śliwy, czereśnie, brzoskwinie, morele oraz sadzonki krzewów owocowych porzeczki, agrest, morwa, pigwa. Działamy na rynku już ponad 50 lat. Zebrane przez lata doświadczenia cały czas przekładamy na codzienną pracę. Naszymi klientami są sklepy, hurtownie i centra ogrodnicze, a także sadownicy z kraju, Europy oraz Bliskiego Wschodu. Dbamy by oferowane przez nas sadzonki drzew owocowych były w pełni zdrowe i były najwyższej jakości. Należymy do Podkarpackiego Stowarzyszenia Producentów Materiału Szkółkarskiego, a materiał wyprodukowany w naszym gospodarstwie szkółkarskim jest badany przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Zachęcamy do kontaktu

 2. GOSPODARSTWO OGRODNICZO-SZKÓŁKARSKIE MARIUSZ SZCZERBA

  Polska

  Sadzonki borówki amerykańskiej oferujemy już od 1981 roku. Nasze gospodarstwo jest położone w czystym ekologicznie terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Zajmuje powierzchnię 8.5 ha. i posiada dwa działy produkcji roślinnej: szkółka borówki z sadzonkami borówki i roślin jagodowych oraz plantację borówki amerykańskiej. Uprawiamy borówkę amerykańską przez wiele lat, stąd ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, ale także hodujemy jagodę kamczacką i jeżynę bezkolcową. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć materiał szkółkarski bardzo wysokiej jakości. Dodatkowo naszą solidność potwierdza długoletnie członkostwo w Stowarzyszeniu Plantatorów Borówki Amerykańskiej, którego jesteśmy współzałożycielami. Borówka amerykańska pochodzi z Ameryki Północnej. Krzewy osiągają wysokość do 1, 3-2, 0 m, a owocują już w drugim roku po posadzeniu. Żyją nawet 30 lat. Wydajność z jednego krzewu dochodzi do 4-8 kg. Kwitną na początku maja przez około 3 tygodni. Są odporne na mrozy nawet do (-25)°C i łatwo regenerują swoją koronę po uszkodzeniach mrozowych. Jagody są zebrane w grona o barwie ciemnoniebieskiej pokrytej srebrzystym nalotem oraz o jasnym miąższu. Borówka amerykańska jest wyjątkowo smaczna i zdrowa, świetnie nadaje się do bezpośredniego spożycia, jak również na mrożonki i przetwory.

 3. SZKÓŁKA ROŚLIN OZDOBNYCH SAWANNA

  Polska

  Szkółka roślin ozdobnych Szkółka Sawanna mieści się w Jabłonnie około 18 km na południe od Lublina w kierunku Biłgoraja, od wczesnych lat osiemdziesiątych. Zajmujemy się uprawą gruntowych i doniczkowych roślin ozdobnych. Główne gałęzie produkcji to iglaki (w tym również iglaki na pniu), hosty, krzewy liściaste, narcyzy i tulipany. Sadzonki iglaków i roślin rozmnażamy w sposób wegetatywny, dzięki temu mamy pewność jak będą wyglądały dorosłe rośliny. Nie będzie niespodzianek, więc nie wyhodujemy własnych odmian, ale klienci zawsze dostaną to, czego oczekują. Wysoka jakość roślin wymaga, aby wszystkie były regularnie podlewane, nawożone i przycinane. Dobra jakość gleb w Jabłonnie zapewnia, że tuje (żywotnik zachodni) z gruntu są najwyższej jakości. Jednocześnie w odpowiedzi na oczekiwania rynku produkujemy rośliny w doniczkach, dostępne cały rok. W naszej szkółce nigdy nie przesadzamy roślin z gruntu do doniczek, dlatego sadzonki doniczkowe mają rozwinięty system korzeniowy, dzięki czemu szybko rosną po posadzeniu w miejsce docelowe. Projektowanie ogrodów Naszą pasją jest planowanie i projektowanie ogrodów, czym dzielimy się z naszymi klientami. Mamy chęci i możliwości do zakładania ogrodów zarówno z własnych sadzonek jak i z powierzonych. Możemy oczyścić działkę po budowie, przygotować koncepcję nasadzeń roślin, sporządzić projekt ogrodu i zrealizować całość prac.

 4. VIVEROS EMILIO DÍAZ

  Hiszpania

  Szkółki hodowli roślin i ogrodnictwo. Proponujemy odmiany roślin subtropikalnych, produkcję i sprzedaż roślin ozdobnych, a wielkość naszej produkcji i przystępna cena mogą zainteresować szkółki hodowli roślin.

 5. VIVAIO MATTEUCCI GREEN CENTER

  Włochy

  Green Center to największy ośrodek tego typu w centrum Włoch. Proponujemy najwyższej jakości wyroby i usługi, odpowiadające na wszystkie potrzeby roślin. Możesz kupić u nas wszystkiego rodzaju rośliny (owocowe, wodne i bagienne, zewnętrzne, rośliny oleiste, mięsożerne, palmy, drzewka oliwkowe, sadzonki i szczepy i wiele innych), a także pergole, metalowe meble ogrodowe, artystyczne wyroby z gliny, nawozy, ziemię, sztuczne kwiaty i baseny do hodowli poza podłożem.

 1. VIVEROS VALLE BALBUENA S.L.

  Hiszpania

  Jesteśmy producentami, dzięki czemu posiadamy szeroką gamę produktów, którymi możesz dysponować przez cały rok, dostosowanych do Twoich potrzeb i bardzo wysokiej jakości. Oferujemy Ci także kompletną usługę sadzenia i instalacji.

 2. PRODUDELTA 2000 SL

  Hiszpania

  Jesteśmy uznanymi dostawcami palmowców i drzew śródziemnomorskich na rynku krajowym i zagranicznym. Zarządzamy produkcją i sprzedażą tysięcy palmowców na powierzchni 50 ha.

 1. VIVERO DE OLIVOS MARCOS VERA

  Hiszpania

  Szkółka roślinna wyspecjalizowana w hodowli drzewek oliwkowych. Produkcja obejmuje całokształt odmian sadzonek drzew oliwkowych. Usługi dla całej Europy.

 2. VIVEROS SECUEDUCTOS S.L.

  Hiszpania

  Nasza firma - Viveros Secueductos, zajmuje się produkcją i sprzedażą sadzonek truskawek i szparagów różnych odmian, przeznaczonych do przesadzenia i posiada konkurencyjną ofertę na rynku.

 3. VIVAI E PIANTE DEI F.LLI PANTE' FRANCESCO, SALVATORE E STEFANO M

  Włochy

  Produkcja drzewek oliwnych o spiralnym pniu, roślin i cytrusów ozdobnych.

 4. VIVEROS JÓDAR

  Hiszpania

  Szkółka: Specjalista od drzewek różnego typu. Produkcja rzemieślnicza. Własna produkcja migdałów, drzewek owocowych (hybrydy gf. 677, gxn), drzewek oliwkowych, drzew ozdobnych. Ogrodnictwo ogólne.

 5. ANGIER INTERNATIONAL

  Francja

  Firma ANGIER INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki szkółek, i Sadzonki szkółek. Ma siedzibę w Soings En Sologne, Francja.

 6. ESTEL KOREKT LTD

  Bułgaria

  Firma ESTEL KOREKT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach ogrodnictwo, i konserwacja okresowa ogrodu. Ma siedzibę w Durankulak, Bułgaria.

 7. EL PLANTEL SEMILLEROS

  Hiszpania

  Firma EL PLANTEL SEMILLEROS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzędy inspektowe ogrzewane. Jest również obecna w dziedzinach sadzonki szkółek. Ma siedzibę w La Mojonera-Almería, Hiszpania.

 8. NARLI BOTANIK

  Turcja

  Firma NARLI BOTANIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach sadzonki dla sadownictwa, szkółki drzew, i szkółka ogrodnicza. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. FLORA WERELD

  Holandia

  Firma FLORA WERELD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach cięcie poprzeczne, szczepy, bulwy lilii, i bulwy hiacyntów. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 2. BALKAN AGRO CENTAR

  Serbia

  Firma BALKAN AGRO CENTAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach świeże owoce, i sadzonki szkółek. Ma siedzibę w Selište, Serbia.

 3. GLI ACERI DI OMATE

  Włochy

  Firma GLI ACERI DI OMATE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Ma siedzibę w Agrate Brianza, Włochy.

 4. JPV MIDDENDORF LTD.

  Bułgaria

  Firma JPV MIDDENDORF LTD., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Drzewa owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki szkółek, orzech, i Sadzonki szkółek. Ma siedzibę w Nikolovo, Bułgaria.

 5. MÜLLER MÜNCHEHOF GMBH

  Niemcy

  Firma MÜLLER MÜNCHEHOF GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Ma siedzibę w Seesen, Niemcy.

 6. POIENI FRUCTE DE PADURE SRL

  Rumunia

  Firma POIENI FRUCTE DE PADURE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki szkółek, i Sadzonki szkółek. Ma siedzibę w Neamt, Rumunia.

 7. FIKIR FIDANCILIK WALNUT NURSERY

  Turcja

  Firma FIKIR FIDANCILIK WALNUT NURSERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Ma siedzibę w Bandirma, Turcja.

 8. IL VIVAIO ASSOCIAZIONE TRA PRODUTTORI AGRICOLI

  Włochy

  Firma IL VIVAIO ASSOCIAZIONE TRA PRODUTTORI AGRICOLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach sadzonki kopru włoskiego, nasiona bakłażanów, i pomidory. Ma siedzibę w Scoglitti-Vittoria, Włochy.

 9. NURSERY PISTACHIOS AND WALNUTS

  Grecja

  Firma NURSERY PISTACHIOS AND WALNUTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Ma siedzibę w Volos, Grecja.

 10. SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş.

  Turcja

  Firma SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, Projektowanie i urządzenie terenów zielonych, Sadzonki szkółek, szkółki, Usługi ogrodnicze, projektowanie ogrodów, Projektowanie i urządzenie terenów zielonych, i Sadzonki szkółek. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo