• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sadzonki owoców

Wyniki dla

Sadzonki owoców - Import eksport

 1. MILIS FRUIT NUT NURSERY

  Grecja

  Verified by europages badge

  Milis Nurseries specjalizuje się w produkcji i handlu roślinami owocowymi i orzechowymi. W połowie lat 60-tych Konstantinos Milis, wsłuchując się w potrzeby greckiego arboretum w zakresie zdrowego materiału rozmnożeniowego, wykorzystując znane wcześniej praktyki w regionie i we współpracy z inżynierami geotechnicznymi z epoki, rozpoczyna tworzenie pierwszej szkółki drzew owocowych (brzoskwinie, wiśnie, morele, śliwki, jabłka, gruszki, migdały, orzech włoski, orzech laskowy itp.). Kilka lat później jego syn i obecny właściciel, Vassilios Milis, przejmuje stery firmy, wzbogacając zakres oferowanych gatunków, tematów i odmian. We współpracy zarówno z instytutami uniwersyteckimi w kraju, jak i z instytutami europejskimi, opracowaliśmy drzewa, które są w stanie sprostać zwiększonym wymaganiom producentów, ponieważ staramy się utrzymać wysokie standardy jakości naszych roślin owocowych. Równocześnie zainwestowaliśmy w zasoby ludzkie, zatrudniając agronomów zajmujących się obsługą posprzedażową. Współpracując z rolnikami, dostarczamy im wiedzy na temat uprawy, tam gdzie jest to konieczne (ochrona roślin, nawożenie, przycinanie, itp.), podążając za nowoczesnymi trendami światowymi. Ze względu na fakt, że firma jest znana w obszarze europejskim, otrzymuje coraz więcej informacji i nowych odmian. Wieloletnie doświadczenie i ciągłe badania pozwoliły nam na opanowanie nowych technologii, dzięki czemu bierzemy udział w większych projektach, również za granicą i jesteśmy zaangażowani we wszystkie etapy od sadzenia do zbioru. Skonsultuj się z nami!

 2. EWELINA RZEPKA FRUIT IMPORT EXPORT

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma EWELINA RZEPKA FRUIT IMPORT EXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki owoców, owoce egzotyczne, świeże owoce, Fresh fruits and vegetables, eksport owoców i warzyw, eksport owoców, dystrybutor owoców, importerzy owoców, i Sadzonki owoców. Ma siedzibę w Katowice, Polska.

 3. ECONOMIC COOPERATIVE DOO

  Serbia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, uruchamiających produkcję drzewek owocowych, roślin ozdobnych, sadzonek & materiałów rozmnożeniowych. Zapewniamy naszym konsumentom produkty, zgodnie ze specyfikacją wymagań, niezbędną dokumentację, a także kompetentną obsługę & indywidualne podejście. Nasza produkcja jest wysokiej jakości, standardyzowana, wprowadzamy najnowsze technologie & know-how w uprawie roślin. Nasi klienci otrzymują produkty najwyższej jakości, zgodnie z międzynarodowymi regulacjami.

 4. KALEM DJORDJEVIC NURSERY

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma KALEM DJORDJEVIC NURSERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki owoców, Drzewa owocowe, rośliny ozdobne, małe róże, grusze, leszczyna, Sadzonki owoców, i Drzewa owocowe. Ma siedzibę w Milutovac, Serbia.

 5. ROZSADNIK

  Polska

  Producent sadzonek warzyw szklarniowych, gruntowych oraz sadzonek truskawek. Produkcja odbywa się w obiektach szklarniowych oraz w tunelach sterowanych. Rocznie produkujemy kilka milionów sadzonek roślin dla producentów szklarniowych oraz plantatorów. Gospodarstwo obejmuje kilka hektarów powierzchni.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANGIER INTERNATIONAL

  Francja

  Firma ANGIER INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki szkółek, i Sadzonki szkółek. Ma siedzibę w Soings En Sologne, Francja.

 2. PR AGRO PROJEKT

  Serbia

  Firma PR AGRO PROJEKT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki owoców, i Sadzonki owoców. Ma siedzibę w Krusevac, Serbia.

 3. VIVEROS HERNANDORENA

  Hiszpania

  Firma VIVEROS HERNANDORENA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Jest również obecna w dziedzinach hodowla drzew i krzewów owocowych, i kaki. Ma siedzibę w Benimodo, Hiszpania.

 4. GLOBAL WALNUT LTD

  Bułgaria

  Firma GLOBAL WALNUT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Jest również obecna w dziedzinach orzech, i szkółki drzew. Ma siedzibę w Shumen, Bułgaria.

 5. NATURALBIO - RUI VELOSO SANTOS UNIP LDA

  Portugalia

  Firma NATURALBIO - RUI VELOSO SANTOS UNIP LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa ziemi - usługi rolnicze, Uprawa ziemi - usługi rolnicze, Doradztwo w dziedzinie rolnictwa, Consulting services in vineyard creation, i winnica. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 1. ARONIJA MARKET

  Serbia

  Firma ARONIJA MARKET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Ma siedzibę w Kraljevo, Serbia.

 2. CEVIZCE ERDEM NURSERY LLC

  Turcja

  Firma CEVIZCE ERDEM NURSERY LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Ma siedzibę w Bandirma, Turcja.

 1. PIETRO CHINAGLIA VIVAI

  Włochy

  Firma PIETRO CHINAGLIA VIVAI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Jest również obecna w dziedzinach kwiaciarstwo i ogrodnictwo, i drzewa owocowe. Ma siedzibę w Lendinara, Włochy.

 2. ECOFLORA

  Belgia

  Firma ECOFLORA, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki szkółek, Sadzonki szkółek, narzędzia ogrodnicze, organic seeds, i sadzonki dla sadownictwa. Ma siedzibę w Halle, Belgia.

 3. SCHUMACHER GARTEN- UND LANDSCHAFTSPFLEGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHUMACHER GARTEN- UND LANDSCHAFTSPFLEGE GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Ma siedzibę w Geseke, Niemcy.

 4. STE STAR EXPORT

  Francja

  Firma STE STAR EXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki owoców, Sadzonki owoców, sale of fruit plants, nasiona kwiatów i rośliny owocowych, i szkółki drzew. Ma siedzibę w LE PONTET, Francja.

 5. INTERNATIONAL PLANT SELECTION

  Francja

  Firma INTERNATIONAL PLANT SELECTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Jest również obecna w dziedzinach morele, brzoskwinie, i czereśnie. Ma siedzibę w Montélimar, Francja.

 6. VOCNE SADNICE ANTIC PLUS

  Serbia

  Firma VOCNE SADNICE ANTIC PLUS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Ma siedzibę w Krusevac, Serbia.

 7. WONDERFUL LIFE

  Włochy

  Firma WONDERFUL LIFE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Ma siedzibę w Monteroni Di Lecce, Włochy.

 8. VOCNI RASADNIK DREN

  Serbia

  Firma VOCNI RASADNIK DREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Ma siedzibę w Krusevac, Serbia.

 1. AGROCORP DUO

  Serbia

  Firma AGROCORP DUO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa owocowe, Soki i nektary z owoców i warzyw, apple trading, Drzewa owocowe, i grusze. Ma siedzibę w Agrocorp Duo, Serbia.

 2. VIVEROS EL ROMERO

  Hiszpania

  Firma VIVEROS EL ROMERO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Jest również obecna w dziedzinach sadzonki moreli. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 3. RENÉ NICOLAÏ

  Belgia

  Firma RENÉ NICOLAÏ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Jest również obecna w dziedzinach drzewa owocowe, i hodowla drzew owocowych. Ma siedzibę w Alken, Belgia.

 4. VIVEROS VIVERNAT

  Hiszpania

  Firma VIVEROS VIVERNAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Ma siedzibę w Alginet, Hiszpania.

 5. MAPPA DAVIDE PIANTE DA VIVAIO E FIORI

  Włochy

  Firma MAPPA DAVIDE PIANTE DA VIVAIO E FIORI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki owoców, Sadzonki owoców, i rośliny ozdobne. Ma siedzibę w Palagiano, Włochy.

 6. ANJOU PLANTS

  Francja

  Firma ANJOU PLANTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Ma siedzibę w LONGUE JUMELLES, Francja.

 7. BAHSIS TARIM

  Turcja

  Firma BAHSIS TARIM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Ma siedzibę w Tarsus, Turcja.

 8. VIVERO Y SERVICIOS AGRÍCOLAS AZOR

  Hiszpania

  Firma VIVERO Y SERVICIOS AGRÍCOLAS AZOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Ma siedzibę w Granada, Hiszpania.

 9. NURSERY SEEDLINGS

  Serbia

  Firma NURSERY SEEDLINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Ma siedzibę w Krusevac, Serbia.

 10. Störk GmbH

  Niemcy

  Firma Störk GmbH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki owoców. Jest również obecna w dziedzinach Torf i ziemia próchniczna, i Torf i ziemia próchniczna. Ma siedzibę w Nauen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo