• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sadzonki leśne

Wyniki dla

Sadzonki leśne - Import eksport

 1. BONNET FRERES

  Belgia

  Firma BONNET FRERES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa owocowe, Szkółki hodowlane i leśne, Drzewa owocowe, Szkółki hodowlane i leśne, i drzewa. Ma siedzibę w Jollain-Merlin, Belgia.

 2. HERMANN ROTHE GARTENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma HERMANN ROTHE GARTENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. PÉPINIÈRE DES ARDENNES

  Belgia

  Firma PÉPINIÈRE DES ARDENNES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Ma siedzibę w Carlsbourg, Belgia.

 4. PAULOWNIA EUROPA

  Rumunia

  Firma PAULOWNIA EUROPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki leśne, Rośliny, Rośliny doniczkowe, Rośliny doniczkowe, Sadzonki leśne, Rośliny, Rośliny doniczkowe, i Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Cristian, Rumunia.

 5. PLANT GROUP EUROPE

  Dania

  Firma PLANT GROUP EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Instytucje handlowe. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki leśne, i Sadzonki leśne. Ma siedzibę w Sdr. Omme, Dania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FLOREANA HYDROKULTUR GMBH

  Niemcy

  Firma FLOREANA HYDROKULTUR GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, Rośliny doniczkowe, Rośliny doniczkowe, i Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. BAYERISCHE BLUMEN ZENTRALE GMBH

  Niemcy

  Firma BAYERISCHE BLUMEN ZENTRALE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Ma siedzibę w Parsdorf, Niemcy.

 3. W. BUTEN BAUMSCHULEN UND GARTENGESTALTUNG

  Niemcy

  Firma W. BUTEN BAUMSCHULEN UND GARTENGESTALTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Ma siedzibę w Geeste, Niemcy.

 4. GUNEYAGRIPARK

  Turcja

  Firma GUNEYAGRIPARK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki leśne, Szkółki hodowlane i leśne, sadzonki kiwi, Sadzonki leśne, Szkółki hodowlane i leśne, i bananowce. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 5. VIVAIO FORESTALE FRANCESCO MATRAXIA

  Włochy

  Firma VIVAIO FORESTALE FRANCESCO MATRAXIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, i Drzewa i krzewy szerokolistne. Ma siedzibę w Caltanissetta, Włochy.

 1. WORLD OF SAPLING

  Turcja

  Firma WORLD OF SAPLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Produkcja rolna, import, eksport, Rolnictwo - import-export, i Produkcja rolna. Ma siedzibę w Hatay, Turcja.

 2. SAPLING KINDS

  Turcja

  Firma SAPLING KINDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Jest również obecna w dziedzinach orzech, migdały, i orzech. Ma siedzibę w Bandirma, Turcja.

 1. PEPINIERES MARC GAILLY - JOURDAN

  Belgia

  Firma PEPINIERES MARC GAILLY - JOURDAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki leśne, Sadzonki leśne, i świerk. Ma siedzibę w Paliseul, Belgia.

 2. VANDEPUTTE

  Belgia

  Firma VANDEPUTTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Jest również obecna w dziedzinach żywopłoty, i conifers. Ma siedzibę w Deerlijk, Belgia.

 3. BOOMKWEKERIJ SCHEPERS

  Belgia

  Firma BOOMKWEKERIJ SCHEPERS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Jest również obecna w dziedzinach Plantacje, Plantacje, i choinki. Ma siedzibę w Wingene, Belgia.

 4. PEPINIERES JONATHAN RIGAUX

  Belgia

  Firma PEPINIERES JONATHAN RIGAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki leśne, Sadzonki leśne, i prace leśne. Ma siedzibę w Neufchateau, Belgia.

 5. PEPINIERES PONCIN

  Belgia

  Firma PEPINIERES PONCIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki leśne, Sadzonki leśne, i prace leśne. Ma siedzibę w Bertrix, Belgia.

 6. FLEUR

  Belgia

  Firma FLEUR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Jest również obecna w dziedzinach krzewy, i conifers. Ma siedzibę w Beselare, Belgia.

 7. PEPINIERE YVES PIROTHON

  Belgia

  Firma PEPINIERE YVES PIROTHON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki leśne, Sadzonki leśne, i świerk. Ma siedzibę w Manhay, Belgia.

 8. UNITRACTORES,LDA

  Portugalia

  Firma UNITRACTORES,LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo techniczne w sektorze rolno-spożywczym i leśnym. Ma siedzibę w Vila Nova De Poiares, Portugalia.

 1. SAILER BAUMSCHULEN GMBH

  Niemcy

  Firma SAILER BAUMSCHULEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki leśne, i Sadzonki leśne. Ma siedzibę w Mertingen, Niemcy.

 2. SOCIETA' AGRICOLA SALVI VIVAI S.S.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Grupa Salvi włącza się we wszystkie fazy produkcji owoców i warzyw. Na pierwszym etapie tj. szkółki drzew owocowych, głównym zakładem operacyjnym jest przedsiębiorstwo rolnicze Salvi Vivai S.S., które produkuje sadzonki truskawek, drzewka owocowe i podkładki przeznaczone na sprzedaż firmom grupy i na rynki zewnętrzne. Wraz z C.I.V. (włoskim konsorcjum szkółkarzy), firma od początku jest zaangażowana w badania nakierowane na rozwój i na rozpowszechnianie nowych odmian roślin oraz innowacyjnych technik hodowlanych. Około tysiąca stowarzyszonych producentów rolniczych rozmieszczonych na terenie całych Włoch, zajmuje się fazą produkcji owoców; Salvi włącza się również bezpośrednio w produkcję wraz z przedsiębiorstwami rolniczymi Giotto e Gaia, Gio' e Gik. I na koniec, spółka UNACOA S.p.A. zajmuje się sprzedażą końcowego produktu, przeznaczonego głównie dla dużych dystrybutorów włoskich i zagranicznych, pod marką Salvi. W przypadku Rosji prosimy o kontakt pod numerem +39 338 6447075.

 3. MILIS FRUIT NUT NURSERY

  Grecja

  Verified by europages badge

  Milis Nurseries specjalizuje się w produkcji i handlu roślinami owocowymi i orzechowymi. W połowie lat 60-tych Konstantinos Milis, wsłuchując się w potrzeby greckiego arboretum w zakresie zdrowego materiału rozmnożeniowego, wykorzystując znane wcześniej praktyki w regionie i we współpracy z inżynierami geotechnicznymi z epoki, rozpoczyna tworzenie pierwszej szkółki drzew owocowych (brzoskwinie, wiśnie, morele, śliwki, jabłka, gruszki, migdały, orzech włoski, orzech laskowy itp.). Kilka lat później jego syn i obecny właściciel, Vassilios Milis, przejmuje stery firmy, wzbogacając zakres oferowanych gatunków, tematów i odmian. We współpracy zarówno z instytutami uniwersyteckimi w kraju, jak i z instytutami europejskimi, opracowaliśmy drzewa, które są w stanie sprostać zwiększonym wymaganiom producentów, ponieważ staramy się utrzymać wysokie standardy jakości naszych roślin owocowych. Równocześnie zainwestowaliśmy w zasoby ludzkie, zatrudniając agronomów zajmujących się obsługą posprzedażową. Współpracując z rolnikami, dostarczamy im wiedzy na temat uprawy, tam gdzie jest to konieczne (ochrona roślin, nawożenie, przycinanie, itp.), podążając za nowoczesnymi trendami światowymi. Ze względu na fakt, że firma jest znana w obszarze europejskim, otrzymuje coraz więcej informacji i nowych odmian. Wieloletnie doświadczenie i ciągłe badania pozwoliły nam na opanowanie nowych technologii, dzięki czemu bierzemy udział w większych projektach, również za granicą i jesteśmy zaangażowani we wszystkie etapy od sadzenia do zbioru. Skonsultuj się z nami!

 4. ECONOMIC COOPERATIVE DOO

  Serbia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, uruchamiających produkcję drzewek owocowych, roślin ozdobnych, sadzonek & materiałów rozmnożeniowych. Zapewniamy naszym konsumentom produkty, zgodnie ze specyfikacją wymagań, niezbędną dokumentację, a także kompetentną obsługę & indywidualne podejście. Nasza produkcja jest wysokiej jakości, standardyzowana, wprowadzamy najnowsze technologie & know-how w uprawie roślin. Nasi klienci otrzymują produkty najwyższej jakości, zgodnie z międzynarodowymi regulacjami.

 5. VIVAI LAZZARO S.S. SOC. AGRICOLA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VIVAI LAZZARO S.S. SOC. AGRICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach sadzonki ogrodowe, rośliny owocowe, ROŚLINY I KWIATY ogrodowe, i instalacje irygacyjne. Ma siedzibę w Saonara, Włochy.

 6. TRSNICA VRHPOLJE

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma TRSNICA VRHPOLJE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - import-eksport, Szkółki hodowlane i leśne, prace przeszczepowe, winogrono winne, szczepy, grafted vine shoots, sadzonki, sadzonki winorośli, i Vine plants. Ma siedzibę w Vipava, Słowenia.

 7. VIVAI FRATELLI ZANZI DI CARLO ZANZI & C. SS SOC. AGR.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VIVAI FRATELLI ZANZI DI CARLO ZANZI & C. SS SOC. AGR., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach szkółki, rośliny owocowe, ROŚLINY I KWIATY ogrodowe, i sadzonki ogrodowe. Ma siedzibę w Ferrara, Włochy.

 8. VIVERO DE OLIVOS LA CONCHUELA

  Hiszpania

  Firma VIVERO DE OLIVOS LA CONCHUELA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach oliwka, ogrodnictwo, sadzonki dla leśnictwa, i instalacje leśne. Ma siedzibę w Villarrubia-Córdoba, Hiszpania.

 9. MORONI ROLANDO

  Włochy

 10. MONDOFIORITO SOCIETA' AGRICOLA S.S.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo