• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sadzonki leśne

Wyniki dla

Sadzonki leśne - Import eksport

 1. BONNET FRERES

  Belgia

 2. HERMANN ROTHE GARTENBAU GMBH

  Niemcy

 3. PÉPINIÈRE DES ARDENNES

  Belgia

 4. PAULOWNIA EUROPA

  Rumunia

 5. BAYERISCHE BLUMEN ZENTRALE GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLANT GROUP EUROPE

  Dania

 2. FLOREANA HYDROKULTUR GMBH

  Niemcy

 3. W. BUTEN BAUMSCHULEN UND GARTENGESTALTUNG

  Niemcy

 4. WORLD OF SAPLING

  Turcja

 5. SAPLING KINDS

  Turcja

 1. FLEUR

  Belgia

 2. PEPINIERES JONATHAN RIGAUX

  Belgia

 1. PEPINIERES MARC GAILLY - JOURDAN

  Belgia

 2. PEPINIERES PONCIN

  Belgia

 3. VANDEPUTTE

  Belgia

 4. PEPINIERE YVES PIROTHON

  Belgia

 5. BOOMKWEKERIJ SCHEPERS

  Belgia

 6. SAILER BAUMSCHULEN GMBH

  Niemcy

 7. SAP

  Indie

 8. SOCIETA' AGRICOLA SALVI VIVAI S.S.

  Włochy

  Grupa Salvi włącza się we wszystkie fazy produkcji owoców i warzyw. Na pierwszym etapie tj. szkółki drzew owocowych, głównym zakładem operacyjnym jest przedsiębiorstwo rolnicze Salvi Vivai S.S., które produkuje sadzonki truskawek, drzewka owocowe i podkładki przeznaczone na sprzedaż firmom grupy i na rynki zewnętrzne. Wraz z C.I.V. (włoskim konsorcjum szkółkarzy), firma od początku jest zaangażowana w badania nakierowane na rozwój i na rozpowszechnianie nowych odmian roślin oraz innowacyjnych technik hodowlanych. Około tysiąca stowarzyszonych producentów rolniczych rozmieszczonych na terenie całych Włoch, zajmuje się fazą produkcji owoców; Salvi włącza się również bezpośrednio w produkcję wraz z przedsiębiorstwami rolniczymi Giotto e Gaia, Gio' e Gik. I na koniec, spółka UNACOA S.p.A. zajmuje się sprzedażą końcowego produktu, przeznaczonego głównie dla dużych dystrybutorów włoskich i zagranicznych, pod marką Salvi. W przypadku Rosji prosimy o kontakt pod numerem +39 338 6447075.

 1. MILIS FRUIT NUT NURSERY

  Grecja

  Milis Nurseries specjalizuje się w produkcji i handlu roślinami owocowymi i orzechowymi. W połowie lat 60-tych Konstantinos Milis, wsłuchując się w potrzeby greckiego arboretum w zakresie zdrowego materiału rozmnożeniowego, wykorzystując znane wcześniej praktyki w regionie i we współpracy z inżynierami geotechnicznymi z epoki, rozpoczyna tworzenie pierwszej szkółki drzew owocowych (brzoskwinie, wiśnie, morele, śliwki, jabłka, gruszki, migdały, orzech włoski, orzech laskowy itp.). Kilka lat później jego syn i obecny właściciel, Vassilios Milis, przejmuje stery firmy, wzbogacając zakres oferowanych gatunków, tematów i odmian. We współpracy zarówno z instytutami uniwersyteckimi w kraju, jak i z instytutami europejskimi, opracowaliśmy drzewa, które są w stanie sprostać zwiększonym wymaganiom producentów, ponieważ staramy się utrzymać wysokie standardy jakości naszych roślin owocowych. Równocześnie zainwestowaliśmy w zasoby ludzkie, zatrudniając agronomów zajmujących się obsługą posprzedażową. Współpracując z rolnikami, dostarczamy im wiedzy na temat uprawy, tam gdzie jest to konieczne (ochrona roślin, nawożenie, przycinanie, itp.), podążając za nowoczesnymi trendami światowymi. Ze względu na fakt, że firma jest znana w obszarze europejskim, otrzymuje coraz więcej informacji i nowych odmian. Wieloletnie doświadczenie i ciągłe badania pozwoliły nam na opanowanie nowych technologii, dzięki czemu bierzemy udział w większych projektach, również za granicą i jesteśmy zaangażowani we wszystkie etapy od sadzenia do zbioru. Skonsultuj się z nami!

 2. VIGO GEROLAMO S.R.L.

  Włochy

 3. VIVAI LAZZARO S.S. SOC. AGRICOLA

  Włochy

 4. TRSNICA VRHPOLJE

  Słowenia

 5. VIVAI FRATELLI ZANZI DI CARLO ZANZI & C. SS SOC. AGR.

  Włochy

 6. IL GERMOGLIO SRLS

  Włochy

 7. VIVERO DE OLIVOS LA CONCHUELA

  Hiszpania

 8. GRAVINA PIANTE S.S.

  Włochy

 9. VIVAIO MATTEUCCI GREEN CENTER

  Włochy

  Green Center to największy ośrodek tego typu w centrum Włoch. Proponujemy najwyższej jakości wyroby i usługi, odpowiadające na wszystkie potrzeby roślin. Możesz kupić u nas wszystkiego rodzaju rośliny (owocowe, wodne i bagienne, zewnętrzne, rośliny oleiste, mięsożerne, palmy, drzewka oliwkowe, sadzonki i szczepy i wiele innych), a także pergole, metalowe meble ogrodowe, artystyczne wyroby z gliny, nawozy, ziemię, sztuczne kwiaty i baseny do hodowli poza podłożem.

 10. VIVERS VERDOLIVA

  Hiszpania