• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • słupy (żurawie) z wysięgnikiem

Wyniki dla

Słupy (żurawie) z wysięgnikiem - Import eksport

 1. DAL FORNO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Pełna oferta urządzeń i sprzętu do podnoszenia i przemieszczania materiałów, w tym przyssawek do pracy z marmurem i granitem, żurawi wysięgnikowych, systemów podwieszanych, elektrycznych wciągników łańcuchowych, podciśnieniowych systemów do podnoszenia i sprzętu do przemieszczania. Nasze produkty są opracowywane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości, co gwarantuje wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w branży podnoszenia z wykorzystaniem przyssawek.

 2. NMG ITALIA - MOVING SOLUTIONS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NMG ITALIA - MOVING SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie samochodowe, Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, Przemieszczanie urządzeń przemysłowych, Przeprowadzki biur I fabryk, wynajem dźwigów, JMG CRANES, wynajem ciężarówek z dźwigiem, Żurawie samochodowe, i JEKKO CRANES. Ma siedzibę w Legnago, Włochy.

 3. MIDOLINI FRATELLI S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MIDOLINI FRATELLI S.P.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy taborem specjalnym, Porty, usługi portowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, samochody ciężarowe z dźwigiem do podnoszenia towarów, wynajem dźwigów na platformy lotnicze, Transport drogowy taborem specjalnym, samochód z dźwigiem, Porty, usługi portowe, i Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Ma siedzibę w Udine, Włochy.

 4. LORTEL

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma LORTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Kable, przewody i osprzęt, Łańcuchy, Kołowroty, wciągniki i krążki, Uprzęże bezpieczeństwa samochodowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Suwnice pomostowe i bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, i Kable, przewody i osprzęt. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

 5. AMIO LEVAGE

  Francja

  Firma AMIO z bazą w ANCENIS (44), oferuje szeroką gamę urządzeń podnoszących, o mocy od kilku kilogramów do ponad 120 ton. Firma AMIO jest dystrybutorem suwnic pomostowych, suwnic bramowych, suwnic półbramowych OMIS/AMIOLEVAGE, wózków elektrycznych z podnośnikiem łańcuchowym lub kablowym DONATI, STAHL, MISIA, wysięgników ściennych lub na platformie DONATI, sprzętu do transportu lekkiego ERIKKILA, pilotów radiowych IKUSI. Z pomocą swego biura projektowo-badawczego firma AMIO realizuje podnośniki mechaniczne, na przyssawki lub elektromagnesy, a także urządzenia podnoszące do transportu bliskiego, które są specjalnie projektowane pod kątem waszych potrzeb użytkowania. Wszystkie nasze usługi dotyczące instalacji i konserwacji urządzeń dźwigowych są wykonywane przez naszych techników posiadających certyfikat Kontrolera Urządzeń Dźwigowych. Od roku 2008 zostało zainstalowanych prawie 300 suwnic pomostowych OMIS/AMIOLEVAGE w regionie Bretanii i Pays de Loire.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GRANDI TRASPORTI

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Grandi Trasporti Srl, obecne w branży transportu od ponad 30 lat, posiada flotę złożoną z 300 jednostek ładowania z platformami, platformy z plandeką, przyczepy Mega Trailer, platformy obniżone, ekstra obniżone, przyczepy i naczepy specjalne, pojazdy przemysłowe i nadzwyczajne. Dysponuje parkiem żurawi teleskopowych z kratownicą, pozwalającym zaoferować szybkie i pewne rozwiązania dla każdego zapotrzebowania transportowego, umacniając relacje oparte na zaufaniu z przedsiębiorstwami budowy instalacji, budowlanymi i wysokich technologii.

 2. AGRI SAV

  Włochy

  Firma AGRI SAV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, Maszyny rolnicze, i ucinacze krzewów. Ma siedzibę w Savigliano, Włochy.

 3. HUCHEZ TREUILS SAS

  Francja

  Firma HUCHEZ TREUILS SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Suwnice bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, i Suwnice bramowe. Ma siedzibę w Ferrieres, Francja.

 4. CASELLA MANUT.SERVICE SRL

  Włochy

  Firma CASELLA MANUT.SERVICE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Ma siedzibę w Robassomero, Włochy.

 5. LEON KREMER S.À R.L.

  Luksemburg

  Firma LEON KREMER S.À R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki kubełkowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, naprawa urządzeń podnoszących, Podnośniki kubełkowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, i wciągniki. Ma siedzibę w Soleuvre, Luksemburg.

 1. STARTER

  Francja

  Firma STARTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Lifting equipment, i Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Ma siedzibę w Saint Ouen L'aumône, Francja.

 2. FASSI GRU SPA

  Włochy

  Firma FASSI GRU SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie budowlane, żurawie hydrauliczne, i Żurawie budowlane. Ma siedzibę w Albino, Włochy.

 1. CARINATO AUTOGRU SRL

  Włochy

  Firma CARINATO AUTOGRU SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Jest również obecna w dziedzinach wynajem dźwigów samojezdnych. Ma siedzibę w Cornuda, Włochy.

 2. ARCOMET

  Belgia

  Firma ARCOMET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie budowlane, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Żurawie budowlane, budowa żurawi i dźwigów, kran, i Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Ma siedzibę w Beringen, Belgia.

 3. AS DI VITO LABRUNA E C. SAS

  Włochy

  Firma AS DI VITO LABRUNA E C. SAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Jest również obecna w dziedzinach Silniki okrętowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, agregaty prądotwórcze, Silniki okrętowe, platformy lotnicze, i Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Ma siedzibę w Monopoli, Włochy.

 4. REID LIFTING FRANCE

  Francja

  Firma REID LIFTING FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, bramy, i Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Ma siedzibę w Saint-Nolff, Francja.

 5. BVS CRANES

  Turcja

  Firma BVS CRANES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Jest również obecna w dziedzinach Kołowroty, wciągniki i krążki, dźwigi do podnoszenia towarów, żurawie bramowe, i Kołowroty, wciągniki i krążki. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. FLOTECH

  Luksemburg

  Firma FLOTECH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki - wyposażenie, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Podnośniki - wyposażenie, wciągarka, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, i wciągniki. Ma siedzibę w Foetz, Luksemburg.

 7. COMEGE

  Francja

  Firma COMEGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Podnośniki - wyposażenie, Podnośne, urządzenia, Suwnice pomostowe i bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Podnośniki - wyposażenie, Podnośne, urządzenia, i Suwnice pomostowe i bramowe. Ma siedzibę w Saint-Germain-Du-Plain, Francja.

 8. COMETE INDUSTRIE LEVAGE

  Francja

  Firma COMETE INDUSTRIE LEVAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, dźwig, i wciągniki. Ma siedzibę w Anthon, Francja.

 1. C.C.M.G

  Francja

  Firma C.C.M.G, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Armatura rurociągowa przemysłowa, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Armatura rurociągowa przemysłowa, zawory, i mieszarki. Ma siedzibę w Etrépagny, Francja.

 2. MICHIELSENS

  Belgia

  Firma MICHIELSENS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Żurawie budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, i Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Ma siedzibę w Wijnegem, Belgia.

 3. BENELLI CRANE E PLATFORM SRL

  Włochy

  Firma BENELLI CRANE E PLATFORM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie budowlane, dźwigi dla samochodów ciężarowych do podnoszenia towarów, platformy napowietrzne dla budownictwa, i Żurawie budowlane. Ma siedzibę w Poviglio, Włochy.

 4. GRU SERVICE ABRUZZO SRL

  Włochy

  Firma GRU SERVICE ABRUZZO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Jest również obecna w dziedzinach equipping industrial vehicles, montaż skrzyń wywrotek na samochodach, wyposażenie furgonów, i urządzanie warsztatów mobilnych na pokładzie furgonów. Ma siedzibę w Spoltore, Włochy.

 5. OFFICINA ARMI

  Włochy

  Firma OFFICINA ARMI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie na kołach, samochody ciężarowe z dźwigiem do podnoszenia towarów, zaczepy do dźwigów towarowych, i konserwacja dźwigów. Ma siedzibę w Funo Di Argelato, Włochy.

 6. FORMENTI SRL

  Włochy

  Firma FORMENTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Jest również obecna w dziedzinach przewody metalowe do dźwigów towarowych, wyposażenie do podnoszenia towarów, i osprzęt żurawi. Ma siedzibę w Domegliara, Włochy.

 7. CORMACH SRL

  Włochy

  Firma CORMACH SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Jest również obecna w dziedzinach dźwig. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 8. SPE MAINTENANCE

  Francja

  Firma SPE MAINTENANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Suwnice bramowe, Suwnice pomostowe i bramowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Lifting equipment, Suwnice bramowe, Suwnice pomostowe i bramowe, i Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Ma siedzibę w Rognac, Francja.

 9. BALDINI GROUP

  Włochy

  Firma BALDINI GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Jest również obecna w dziedzinach wynajem ciężarówek z dźwigiem, stal szybkotnąca, krajowa pomoc drogowa, i wynajem platform dla lotnictwa. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 10. HARRIS-WALTON LIFTING GEAR LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HARRIS-WALTON LIFTING GEAR LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Jest również obecna w dziedzinach Kołowroty, wciągniki i krążki, Podnośniki - wyposażenie, Podesty przeładunkowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, Kołowroty, wciągniki i krążki, Podnośniki - wyposażenie, Podesty przeładunkowe, i Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Ma siedzibę w Brierley Hill, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo