• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • słuchawki stereo- zestawy audio

Wyniki dla

Słuchawki stereo- zestawy audio - Import eksport

 1. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze zwanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.dobrze wyposażony warsztat o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne i zdolność 150.000 jednostek/miesiąc, by zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

  Wszystkie wyroby na "słuchawki stereo- zestawy audio"

 2. AXRO BÜROKOMMUNIKATION DISTRIBUTION IMPORT EXPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AXRO – to Twój specjalista w zakresie oryginalnych materiałów do sprzętu biurowego. Od ponad 25 lat jesteśmy wiarygodnym i kompetentnym partnerem dla dystrybutorów oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W naszej siedzibie w Hamburgu zatrudniamy 80 pracowników. Znamy potrzeby naszych klientów i stale podporządkowujemy im nasze działania. Zaopatrujemy detalistów na całym świecie w oryginalne materiały eksploatacyjne wszystkich głównych producentów. Nasz potężny magazyn centralny posiada na składzie prawie 6000 produktów OEM, takich jak: toner, atrament, bębny i części zamienne i jest skonfigurowany tak, że wymagania wysyłki dla indywidualnych klientów są realizowane w bardzo prosty sposób. Nasza główny cel to zadowolenie klienta: chcemy żeby nasi klienci byli obsługiwani w sposób profesjonalny i byli zadowoleni na 100%. Kompetentni, pracujący u nas od lat pracownicy wyróżniają naszą firmę. To podstawa naszego sukcesu.

  Wszystkie wyroby na "słuchawki stereo- zestawy audio"

 3. POL-KONGRES PROJEKT

  Polska

  Głównym, wiodącym profilem działalności firmy POL-KONGRES PROJEKT jest sektor usług konferencyjnych TECHNICZNA OBSŁUGA IMPREZ: pełna, kompleksowa i profesjonalna obsługa techniczna konferencji, kongresów, sympozjów naukowych, szkoleń, kursów, itp., w zakresie: tłumaczenia symultaniczne, nagłośnienie, prezentacje multimedialne (wizualne), oświetlenie, bezprzewodowe zestawy Infoport Tourguide do oprowadzania grup i tłumaczeń szeptanych, wideokonferencje, głosowania interaktywne - quizy WYNAJEM SPRZĘTU wypożyczanie urządzeń do: prezentacje wizualne (multimedialne) - projektory rzutniki, ekrany LED, ramowe, na statywie, komputery (notebooki, laptopy), monitory LCD, monitory do podglądu prezentacji, promptery, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych - kabiny dla tłumaczy, zestawy słuchawkowe, nagłośnienie konferencji: mikrofony, głośniki, miksery dźwięku, systemy dyskusyjne - cyfrowe konferencyjne pulpity multifony, oświetlenie efektowe eventu, KONFERENCJE ONLINE: live-stream, streaming, wideokonferencje z tłumaczeniem symultanicznym, połączenia zdalne, serwery streamingowe lub transmisja na Facebook lub Youtube. POL-KONGRES PROJEKT jest firmą doświadczoną, profesjonalną i rzetelną. Przyjmując zlecenia dajemy klientom gwarancję realizacji każdej usługi na najwyższym poziomie. Oferta firmy POL-KONGRES PROJEKT jest skierowana do firm i instytucji. Nie obsługujemy osób prywatnych

  Wszystkie wyroby na "słuchawki stereo- zestawy audio"

 4. ER-SOY ELEKTRONIK SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Turcja

  Firma ER-SOY ELEKTRONIK SAN. TIC. LTD. ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. DATASTORE TECHNOLOGY CORP.

  Tajwan R.O.C.

  Firma DATASTORE TECHNOLOGY CORP., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Ma siedzibę w New Taipei City, Tajwan R.O.C..

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RSF

  Francja

  Firma RSF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Słuchawki stereo, zestawy audio, Akcesoria do audio i wideo, Słuchawki stereo, zestawy audio, i Akcesoria do audio i wideo. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 2. L.A.F. - LABORATORI ALTA FEDELTÀ HI-FI

  Włochy

  Firma L.A.F. - LABORATORI ALTA FEDELTÀ HI-FI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Jest również obecna w dziedzinach Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna, naprawa wzmacniaczy, naprawy sprzętu hi-fi, Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna, i naprawy gramofonów. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 3. DIGITHOME

  Belgia

  Firma DIGITHOME, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Jest również obecna w dziedzinach Zestawy audio stereofoniczne, Zestawy audio stereofoniczne, głośniki hi-fi, okablowanie audio hi-fi, i kompletne systemy hi-fi. Ma siedzibę w Barchon, Belgia.

 4. BEGOOSHAM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BEGOOSHAM, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Ma siedzibę w Pembrokeshire, Zjednoczone Królestwo.

 5. ELESOUND ELECTRONICS TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma ELESOUND ELECTRONICS TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Jest również obecna w dziedzinach Akcesoria do audio i wideo, Akcesoria do audio i wideo, słuchawki, słuchawki stereofoniczne, i earpieces for earphones. Ma siedzibę w HUIZHOU, Chiny.

 1. SEVEN DISTRIBUTION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SEVEN DISTRIBUTION LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telefony komórkowe. Jest również obecna w dziedzinach Słuchawki stereo, zestawy audio, akcesoria do telefonów komórkowych, i Słuchawki stereo, zestawy audio. Ma siedzibę w Essex, Zjednoczone Królestwo.

 2. SHENGWEIHANG(XIAMEN)ELECTRONCI CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHENGWEIHANG(XIAMEN)ELECTRONCI CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Jest również obecna w dziedzinach słuchawki do komputera, i kaski dźwiękochłonne. Ma siedzibę w Xiamen, Chiny.

 1. SENNHEISER

  Belgia

  Firma SENNHEISER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Słuchawki stereo, zestawy audio, aparaty słuchowe, Słuchawki stereo, zestawy audio, przędza do kabli mikrofonowych, i kino domowe. Ma siedzibę w Zellik, Belgia.

 2. POWER-TIME GROUP LIMITED

  Chiny

  Firma POWER-TIME GROUP LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 3. SNUGS EARPHONES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SNUGS EARPHONES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Ma siedzibę w Somerset, Zjednoczone Królestwo.

 4. LISEUSE NUMÉRIQUE

  Francja

  Firma LISEUSE NUMÉRIQUE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 5. HARTLAUER HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma HARTLAUER HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hi-fi - aparatura audio stereofoniczna. Jest również obecna w dziedzinach Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, Wydawnictwa muzyczne, płyty i kasety audio i wideo, Słuchawki stereo, zestawy audio, Kasety i taśmy magnetyczne rejestrujące, Aparaty telewizyjne i radiowe, magnetowidy, Wydawnictwa muzyczne, płyty i kasety audio i wideo, Słuchawki stereo, zestawy audio, i Kasety i taśmy magnetyczne rejestrujące. Ma siedzibę w Steyr, Austria.

 6. TROMMELVERLIES

  Holandia

  Firma TROMMELVERLIES, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Ma siedzibę w Tilburg, Holandia.

 7. WIRELESSSIR ELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma WIRELESSSIR ELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 8. PHINE TECHNOLOGY CO.,LTED.

  Chiny

  Firma PHINE TECHNOLOGY CO.,LTED., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Jest również obecna w dziedzinach słuchawki do telefonów komórkowych, i słuchawki. Ma siedzibę w 518116, Chiny.

 1. VIREA

  Francja

  Firma VIREA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 2. SHENZHEN SHANGYUN ELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN SHANGYUN ELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Ma siedzibę w Longgang, Chiny.

 3. BYZ DIGITAL TECHNOLOGY

  Chiny

  Firma BYZ DIGITAL TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Jest również obecna w dziedzinach słuchawki, i słuchawki do telefonów komórkowych. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 4. SHENZHEN EARSING TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN EARSING TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Jest również obecna w dziedzinach słuchawki do komputera, i kaski dźwiękochłonne. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 5. SENNHEISER NEDERLAND B.V.

  Holandia

  Firma SENNHEISER NEDERLAND B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Ma siedzibę w Almere, Holandia.

 6. DONGGUAN CITY JOYSTAR ELECTRONICES DEPARTMENT

  Chiny

  Firma DONGGUAN CITY JOYSTAR ELECTRONICES DEPARTMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Jest również obecna w dziedzinach słuchawki stereofoniczne, i słuchawki. Ma siedzibę w guangdong, Chiny.

 7. DONGGUAN CONFIDANT ELECTRONICS LTD

  Chiny

  Firma DONGGUAN CONFIDANT ELECTRONICS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Jest również obecna w dziedzinach słuchawki do komputera. Ma siedzibę w Humen, Chiny.

 8. SHENZHEN BADA SHENG ELECTRONIC CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN BADA SHENG ELECTRONIC CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Jest również obecna w dziedzinach kaski dźwiękochłonne, i wynajem wzmacniaczy. Ma siedzibę w Shenzhen(china), Chiny.

 9. S2 PRO BVBA

  Belgia

  Firma S2 PRO BVBA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Słuchawki stereo, zestawy audio, Pulpity montażowe dźwięku, Słuchawki stereo, zestawy audio, i Pulpity montażowe dźwięku. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 10. NOONTEC LTD.

  Chiny

  Firma NOONTEC LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słuchawki stereo, zestawy audio. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo