• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • słoiki- gąsiory szklane

Wyniki dla

Słoiki- gąsiory szklane - Import eksport

 1. METRIC IMPORT EXPORT S.R.L.

  Rumunia

  Firma METRIC IMPORT EXPORT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słoiki, gąsiory szklane. Ma siedzibę w Ploiesti, Rumunia.

 2. VETRERIA PALMESE SRL

  Włochy

  Firma VETRERIA PALMESE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słoiki, gąsiory szklane. Ma siedzibę w Palma Campania, Włochy.

 3. GLASMAGERNE I/S

  Dania

  Firma GLASMAGERNE I/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania szklane, Balony i pojemniki szklane, Słoiki, gąsiory szklane, Butelki i słoiki szklane, Opakowania szklane, Balony i pojemniki szklane, Słoiki, gąsiory szklane, i Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Svendborg, Dania.

 4. DJ VETRO S.R.L.

  Włochy

  Firma DJ VETRO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Słoiki, gąsiory szklane. Jest również obecna w dziedzinach Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, Balony i pojemniki szklane, Butelki i bańki z tworzyw sztucznych, i Balony i pojemniki szklane. Ma siedzibę w Pelago, Włochy.

 5. EXUN

  Arabia Saudyjska

  Firma EXUN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słoiki, gąsiory szklane. Jest również obecna w dziedzinach materiały ścierne do tworzyw sztucznych, rury plastikowe kwasoodporne, i arkusze samoprzylepne z folii plastikowej. Ma siedzibę w Jeddah, Arabia Saudyjska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ORIENT SUN OPTICS CO LTD.

  Chiny

  Firma ORIENT SUN OPTICS CO LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Słoiki, gąsiory szklane. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 2. PFH GLAS A/S

  Dania

 3. LAMPISTERIA VALENCIANA SL

  Hiszpania

 4. WYTWÓRNIA ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH LUSTBERG S.J.

  Polska

  Verified by europages badge

  Zbigniew Zawadzki, wizjoner w dziedzinie automatyki i budowy maszyn, założył naszą rodzinną firmę w 1986 roku. Dziś, gdy przekazujemy pochodnię następnemu pokoleniu, nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i rozszerzanie działalności pozostaje silne. Dzięki ponad 36-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy dumni z dostarczania naszym klientom najwyższej jakości. Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam wejść na rynki międzynarodowe i zdobyć zaufanie kontrahentów poza granicami Polski. Współpracujemy z doświadczonymi dostawcami, którzy dostarczają kompleksowe rozwiązania technologiczne dostosowane do naszej branży. Jako producent butelek i uchwytów plastikowych specjalizujemy się w wytwarzaniu wysokiej jakości elementów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w produkcji wyrobów cmentarnych i opakowań. Nasza szeroka gama produktów obejmuje drobne elementy plastikowe, takie jak podstawki pod znicze, wkłady, tuleje i osłonki. Oferujemy również plastikowe butelki, konewki i kanistry o różnym przeznaczeniu. Ponadto nasze kule ogrodowe służą jako dekoracyjne rozwiązania oświetleniowe do ogrodów. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i pracownikom wykwalifikowanym w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jesteśmy zobowiązani do świadczenia kompleksowych usług. Od wyboru nadruku i przygotowania projektu po transport gotowych produktów, zapewniamy, że nasze plastikowe kanistry i dekoracyjne kule solarne są lekkie, praktyczne oraz cechują się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową lub prosimy o kontakt!

  Wszystkie wyroby na "słoiki- gąsiory szklane"

 5. PACKAGING SLOVENIA, KADROVIK D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  KADROVIK D.O.O. od 2010 roku zajmuje się drukiem opakowań oraz produkcją maszyn pakujących. Każdego miesiąca dostarczamy do słoweńskich i włoskich klientów kilka transportowych kontenerów materiałów i produktów. Naszą podstawową działalnością jest druk i sprzedaż opakowań do produktów konsumenckich. Uzupełnieniem działalności jest produkcja maszyn pakujących. Naszą główną misją jest umożliwienie firmom łatwego pakowania produktów po niższych kosztach. Pracujemy z bogatą gamą naszych produktów i usług - z opakowaniami i maszynami pakującymi dostosowanymi do potrzeb klientów. Nasza strategia opiera się na zasadach zrównoważonego rozwoju i znajduje odzwierciedlenie w trosce o pracowników i środowisko. Konsolidujemy naszą pozycję jako jednego z wiodących dostawców opakowań i maszym pakujących w Słowenii. Robimy to niezależnie, wzmacniając długofalowe relacje biznesowe i partnerstwa w zakresie rozwoju, zaopatrzenia i marketingu. Sprzedajemy nasze produkty w Słowenii i we Włoszech. W ramach strategii biznesowej postawiliśmy sobie za cel zrównoważoną sprzedaż w pięciu różnych obszarach: w Słowenii, Europie Południowo-Wschodniej, Europie Wschodniej, Europie Środkowej i Europie Zachodniej. Intensywnie rozwijamy innowacyjne opakowania i maszyny o dużej wartości dodanej, będące owocem naszej własnej wiedzy fachowej i zapewniające produkty o kluczowych zaletach przez wiele lat po ich wejściu na rynek. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 1. LLC ASL OYNA

  Uzbekistan

  Verified by europages badge

  «ASL OYNA» LLC jest wiodącym Zakładem Produkcji Szkła w Azji Środkowej, założonym w 2009 roku. Fabryka znajduje się w Republice Uzbekistanu, w dystrykcie Siergiejskim, w Taszkiencie. Piasek kwarcowy i dolomit do produkcji wyrobów ASL OYNA pozyskiwane są z własnego kamieniołomu. Możliwości produkcyjne fabryki oparte są na urządzeniach pochodzenia europejskiego: • Piec No. 1 - Heye Int. Gmbh (Niemcy) • 8-sekcyjne maszyny IS - Heye Int. Gmbh • Piec No. 2 - Stara Glass S.p.A. (Włochy) • 6-sekcyjne maszyny IS - Bottero S.p.A. (Włochy). Całkowita dzienna wydajność pieców wynosi 270 ton szkła, co daje 560 000 butelek dziennie i 200 milionów butelek rocznie. Wdrożona w 2014 roku zaawansowana technologia NNPB pozwala zredukować wagę produkowanych butelek średłnio o 15-20%. Do tej pory wyprodukowanych zostało ponad 450 różnych kształtów pojemników szklanych i ich kombinacji. W 2018 roku, huta szkła weszła w nowy etap rozwoju i od tego czasu wdraża międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa żywności: ISO 9001: 2015, (FSSC) 22000, ISO 45001: 2018 i ISO 14001: 2015. W 2022 roku uruchomiono linie dekoracji szkła, które umożliwiły zapewnienie bezpieczniejszych i bardziej przyjaznych dla środowiska rodzajów zdobień i ich kombinacji: - tłoczenie folią na gorąco - metalizacja próżniowa butelek - powlekanie opakowań szklanych - zdobienie butelek metodą sitodruku. Wybierz wysoką jakość i innowacyjną technologię firmy ASL OYNA!

 2. UNIPLAST DOO

  Serbia

  Verified by europages badge
 1. SOFLAC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOFLAC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Opakowania szklane. Jest również obecna w dziedzinach opakowania kosmetyków, kubki szklane, pudełka i słoiki z plastiku, i emaliowanie na gorąco. Ma siedzibę w Coufouleux, Francja.

 2. VETRARIA DI PESCIA DI GIUSTI DONATO & C. SAS

  Włochy

  Firma VETRARIA DI PESCIA DI GIUSTI DONATO & C. SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach butelki szklane, boutelki, piersiówki i gąsiory, i butelki plastikowe. Ma siedzibę w Savignano Sul Rubicone, Włochy.

 3. WECK UNITED KINGDOM

  Francja

  Firma WECK UNITED KINGDOM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy apertyzowane, Konserwy, jars for food industry packagings, Konserwy apertyzowane, Konserwy, i szklane słoiki ''weki''. Ma siedzibę w Geispolsheim Gare, Francja.

 4. WECK® FRANCE

  Francja

  Firma WECK® FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, Słoiki do konserw, akcesoria do weków, szklane słoiki ''weki'', i Konserwy. Ma siedzibę w Geispolsheim-Gare, Francja.

 5. WECK EUROPE

  Włochy

  Pełna gama słoików WECK® oraz akcesoriów (uszczelki, zamknięcia ze stali nierdzewnej, wieczka, chwytaki do słoików, domowe sterylizatory do słoików itd.) jest rozprowadzana we Francji przez firmę MCM EMBALLAGES, autoryzowanego przedstawiciela handlu detalicznego. Marka słoików WECK® ma również swoich przedstawicieli w całej Europie. Mając ponad 100-letnie doświadczenie, firma WECK®, która wymyśliła szklany słoik na przetwory, stała się uznanym liderem w Europie w zakresie konserwacji żywności. Słoiki WECK® pozwalają zaoszczędzić pieniądze, ponieważ ich trwałość użytkowa jest bardzo długa.

 6. WECK NEDERLAND

  Włochy

  Firma WECK NEDERLAND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, szklane słoiki ''weki'', Słoiki do konserw, i Konserwy. Ma siedzibę w Trieste, Włochy.

 7. WECK ITALIA

  Włochy

  Firma WECK ITALIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, szklane słoiki ''weki'', butelki szklane, i Konserwy. Ma siedzibę w Trieste, Włochy.

 8. VERPACKUNGSSTADL GMBH

  Austria

  Firma VERPACKUNGSSTADL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opakowania szklane. Jest również obecna w dziedzinach szklane słoiki ''weki'', butelki szklane, i Nakrętki. Ma siedzibę w Sattledt, Austria.

 1. RAWLINGS & SON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RAWLINGS & SON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach kubki szklane, szklane słoiki ''weki'', i szklane słoiki ''weki''. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 2. CADAMURO GIOVANNI S.N.C. DI CADAMURO WALTER, MIRKO & C.

  Włochy

  Firma CADAMURO GIOVANNI S.N.C. DI CADAMURO WALTER, MIRKO & C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Balony i pojemniki szklane, Butelki i słoiki szklane, Balony i pojemniki szklane, i Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Cordignano, Włochy.

 3. CHENGDU DUAN'S TRADING COMPANY

  Chiny

  Firma CHENGDU DUAN'S TRADING COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, kielichy szklane dekorowane, i Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Ma siedzibę w Chengdu, Chiny.

 4. VETROBARI S.R.L.

  Włochy

 5. VETROBALSAMO S.P.A.

  Włochy

 6. ANDRIANI C. & L. S.N.C.

  Włochy

 7. BOFLINT

  Francja

  Firma BOFLINT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach wyroby szklane. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 8. GUIDO FACCIOLA' S.R.L.

  Włochy

 9. SO.PET. S.R.L.

  Włochy

  Firma SO.PET. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i bańki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Balony i pojemniki szklane, Butelki i słoiki szklane, Balony i pojemniki szklane, i Butelki i słoiki szklane. Ma siedzibę w Geraci Siculo, Włochy.

 10. BORGHI PROGETTO ENOLOGIA

  Włochy

  Firma BORGHI PROGETTO ENOLOGIA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach butelki szklane do wina. Ma siedzibę w Castelfranco Emilia, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo