• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sól przemysłowa

Wyniki dla

Sól przemysłowa - Import eksport

 1. CFL- CHEMISCHE FABRIK LEHRTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkcja soli o wysokiej czystości. Chlorek wapnia i magnezu są tutaj bardzo ważne. Rozpuszczamy, krystalizujemy, osuszamy, rozpylamy i pakujemy. Cały asortyment produktów pozostaje dostępny. Chlorek wapnia i magnezu są tutaj bardzo ważne. Nowością w asortymencie stanowią mieszaniny soli morskich. Rozpuszczamy, krystalizujemy, suszymy, rozdrabniamy, proszkujmey, przepakowujemy i ponownie pakujemy na zamówienie klienta. Wszystkie produkty można znaleźć na naszej liście produktów. Laboratorium GMP zajmuje się także zewnętrznymi zleceniami analitycznymi i posiada ICP OES oraz ICP MS do analizy pierwiastków śladowych.

 2. SCHÜSSLER NOVACHEM GMBH

  Niemcy

  Nie wyobrażamy sobie życia bez soli. Spotykamy ją wszędzie: sprawiają, że wykładziny podłogowe są twarde, tkaniny miękkie, ulice bezpieczne, piwnice suche, a kwaśny żołądek wraca do odczynu neutralnego. Znajduje zastosowanie w warzeniu piwa, serów i coraz częściej w suplementach diety, takich jak tabletki magnezowe i napoje sportowe. Nasz organizm zawiera również około 5% soli, która jest tracona np. podczas pocenia się i musi zostać wielokrotnie zbilansowana. Aby w przyszłości mogli Państwo kontynuować czerpać korzyści z naszej codziennej pracy inwestujemy bardzo dużo w badania i rozwój. Nowe procesy i patenty pomagają nam wytwarzać przy mniejszym zużyciu energii lepszej jakości produkty na bazie wapnia, magnezu i sodu, lepiej je wykorzystywać i łatwiej je transportować. Dziękujemy regionowi Saksonia-Anhalt, rządowi federalnemu i Unii Europejskiej za wspieranie tych działań.

 3. BÜCHERL GALVANOSERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma BÜCHERL GALVANOSERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Ma siedzibę w Türkheim, Niemcy.

 4. SALZKONTOR FRITZ SCHMID GMBH

  Niemcy

  Firma SALZKONTOR FRITZ SCHMID GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Ma siedzibę w Fellbach, Niemcy.

 5. DR. PAUL LOHMANN GMBH & CO. KGAA

  Niemcy

  Firma DR. PAUL LOHMANN GMBH & CO. KGAA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Sól przemysłowa, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Sól przemysłowa, sole mineralne, żelazo, cynk, Magnez, i miedź. Ma siedzibę w Emmerthal, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT

  Francja

  Firma NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Sól przemysłowa, Zmiękczanie wody - chemikalia, Polimery naturalne, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, Sól przemysłowa, Baseny pływackie - oczyszczanie i kontrolowanie wody, Zmiękczanie wody - chemikalia, węglany wapniowe, i alginaty. Ma siedzibę w Dinard, Francja.

 2. EUROSALT SALZHANDELSGES.MBH

  Niemcy

  Firma EUROSALT SALZHANDELSGES.MBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 3. COLORICIO.SRL

  Rumunia

  COLORICIO SRL specjalizuje się w usługach logistycznych od 2013 roku. Działamy w wielu branżach, takich jak soli, metalowa, budowlana i transportowa. Dostarczamy różne rodzaje soli, w tym sól do odladzania, tabletki solne i sól przemysłową, sól spożywczą oraz sól farmaceutyczną o różnym przeznaczeniu. Przeprowadzamy rygorystyczne kontrole, aby zapewnić jakość naszych produktów i jesteśmy dumni z posiadania certyfikatów zgodności z normami IFS, ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015 oraz GMP. Zapewniamy usługi i logistykę dostosowane do Państwa potrzeb. Z biegiem lat staliśmy się wiodącym światowym dostawcą soli. Oferujemy także szeroką gamę wyrobów metalowych, takich jak rury, przewody rurowe, pręty i profile z wszelkiego rodzaju metali żelaznych i nieżelaznych, w tym stali i aluminium. Dostarczane są one we wszystkich kształtach (okrągłe, płaskie, kwadratowe i sześciokątne) i wymiarach. Ponadto jesteśmy ekspertami w logistyce transportu. Transportem lotniczym, morskim lub drogowym dostarczamy towary na całym świecie i pomagamy w ich składowaniu zgodnie z Państwa wymaganiami.

 4. PAG 91 D.O.O.

  Chorwacja

  Oferujemy wszystkie rodzaje soli: dla przemysłu spożywczego i włókienniczego; do wyrobu artykułów markowych przeznaczonych dla centrów handlowych; do paszy dla bydła; do zmiękczania wody; sól drogowa do odladzania dróg, autostrad, ulic itp. Nasze zakłady produkcyjne są wyposażone w najnowsze urządzenia do przetwarzania soli. W naszych zakładach produkcyjnych i magazynach dokonujemy kompletnego procesu produkcji i przetwarzania soli obejmującego mycie, suszenie, mielenie, przesiewanie, dodawanie dodatków i pakowanie.

 5. S.A.L.T. CONSULTING GMBH

  Niemcy

  Specjalizujemy się w handlu surowcami i solami mineralnymi. A w szczególności produktami potasowymi i magnezowymi. Oferujemy szeroką paletę usług dla przemysłu, farmacji i przemysłu spożywczego. Produkty pochodzą od wiodących światowych producentów co umożliwia oferowanie najwyższej jakości. W dziedzinie Health Care & Food oferujemy specjalną spektrum produktów dla szczególnie wysokich wymagań przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i kosmetycznego. Wyróżnia nas niezawodność i terminowość dostaw. Informacje o spektrum usług znajdują się na naszych stronach.

 1. SALES DEL CENTRO

  Hiszpania

  Dostawca soli przemysłowej, soli do odladzania dla infrastruktur drogowych i wszelkiego innego rodzaju soli.

 2. ICB SALZ UND INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Niemcy

 1. SALZ-HELMREICH GMBH

  Niemcy

 2. OMEGA LINE EGYPT

  Egypt

 3. ZOUTMAN

  Belgia

 4. TETRA CHEMICALS EUROPE AB CALCIUM CHLORIDE

  Szwecja

 5. GULER TUZ

  Turcja

 6. INFOSA SALINES DE LA TRINITAT

  Hiszpania

 7. GRUPO SALINA

  Hiszpania

 8. SALINE S.R.L.

  Włochy

 1. OMNIASALE

  Włochy

 2. SALTADE

  Turcja

 3. DECOSAL & SPA SL. DESARROLLOS COMERCIALES SALINEROS.

  Hiszpania

 4. GLOBAL SRL

  Włochy

 5. CRISTALLIDISALE

  Włochy

 6. CICEK TUZ

  Turcja

 7. CHEMRO HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Austria

 8. DMK-SWEDEN.COM

  Szwecja

 9. ALLFÜLL CONSULTING HANDELSGESMBH

  Austria

 10. AFRIMAR SENEGAL

  Senegal

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo