• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sól przemysłowa

Wyniki dla

Sól przemysłowa - Import eksport

 1. BÜCHERL GALVANOSERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BÜCHERL GALVANOSERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Ma siedzibę w Türkheim, Niemcy.

 2. SALZKONTOR FRITZ SCHMID GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SALZKONTOR FRITZ SCHMID GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Ma siedzibę w Fellbach, Niemcy.

 3. DR. PAUL LOHMANN GMBH & CO. KGAA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DR. PAUL LOHMANN GMBH & CO. KGAA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Sól przemysłowa, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Sól przemysłowa, sole mineralne, żelazo, cynk, Magnez, i miedź. Ma siedzibę w Emmerthal, Niemcy.

 4. EUROSALT SALZHANDELSGES.MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROSALT SALZHANDELSGES.MBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 5. NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NUWEN INDUSTRIE ET ENVIRONNEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Sól przemysłowa, Zmiękczanie wody - chemikalia, Polimery naturalne, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, Sól przemysłowa, Baseny pływackie - oczyszczanie i kontrolowanie wody, Zmiękczanie wody - chemikalia, węglany wapniowe, i alginaty. Ma siedzibę w Dinard, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COLORICIO.SRL

  Rumunia

  COLORICIO SRL specjalizuje się w usługach logistycznych od 2013 roku. Działamy w wielu branżach, takich jak soli, metalowa, budowlana i transportowa. Dostarczamy różne rodzaje soli, w tym sól do odladzania, tabletki solne i sól przemysłową, sól spożywczą oraz sól farmaceutyczną o różnym przeznaczeniu. Przeprowadzamy rygorystyczne kontrole, aby zapewnić jakość naszych produktów i jesteśmy dumni z posiadania certyfikatów zgodności z normami IFS, ISO 9001: 2015, ISO 14001: 2015 oraz GMP. Zapewniamy usługi i logistykę dostosowane do Państwa potrzeb. Z biegiem lat staliśmy się wiodącym światowym dostawcą soli. Oferujemy także szeroką gamę wyrobów metalowych, takich jak rury, przewody rurowe, pręty i profile z wszelkiego rodzaju metali żelaznych i nieżelaznych, w tym stali i aluminium. Dostarczane są one we wszystkich kształtach (okrągłe, płaskie, kwadratowe i sześciokątne) i wymiarach. Ponadto jesteśmy ekspertami w logistyce transportu. Transportem lotniczym, morskim lub drogowym dostarczamy towary na całym świecie i pomagamy w ich składowaniu zgodnie z Państwa wymaganiami.

 2. SCHÜSSLER NOVACHEM GMBH

  Niemcy

  Nie wyobrażamy sobie życia bez soli. Spotykamy ją wszędzie: sprawiają, że wykładziny podłogowe są twarde, tkaniny miękkie, ulice bezpieczne, piwnice suche, a kwaśny żołądek wraca do odczynu neutralnego. Znajduje zastosowanie w warzeniu piwa, serów i coraz częściej w suplementach diety, takich jak tabletki magnezowe i napoje sportowe. Nasz organizm zawiera również około 5% soli, która jest tracona np. podczas pocenia się i musi zostać wielokrotnie zbilansowana. Aby w przyszłości mogli Państwo kontynuować czerpać korzyści z naszej codziennej pracy inwestujemy bardzo dużo w badania i rozwój. Nowe procesy i patenty pomagają nam wytwarzać przy mniejszym zużyciu energii lepszej jakości produkty na bazie wapnia, magnezu i sodu, lepiej je wykorzystywać i łatwiej je transportować. Dziękujemy regionowi Saksonia-Anhalt, rządowi federalnemu i Unii Europejskiej za wspieranie tych działań.

 3. CFL- CHEMISCHE FABRIK LEHRTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkcja soli o wysokiej czystości. Chlorek wapnia i magnezu są tutaj bardzo ważne. Rozpuszczamy, krystalizujemy, osuszamy, rozpylamy i pakujemy. Cały asortyment produktów pozostaje dostępny. Chlorek wapnia i magnezu są tutaj bardzo ważne. Nowością w asortymencie stanowią mieszaniny soli morskich. Rozpuszczamy, krystalizujemy, suszymy, rozdrabniamy, proszkujmey, przepakowujemy i ponownie pakujemy na zamówienie klienta. Wszystkie produkty można znaleźć na naszej liście produktów. Laboratorium GMP zajmuje się także zewnętrznymi zleceniami analitycznymi i posiada ICP OES oraz ICP MS do analizy pierwiastków śladowych.

 4. PAG 91 D.O.O.

  Chorwacja

  Oferujemy wszystkie rodzaje soli: dla przemysłu spożywczego i włókienniczego; do wyrobu artykułów markowych przeznaczonych dla centrów handlowych; do paszy dla bydła; do zmiękczania wody; sól drogowa do odladzania dróg, autostrad, ulic itp. Nasze zakłady produkcyjne są wyposażone w najnowsze urządzenia do przetwarzania soli. W naszych zakładach produkcyjnych i magazynach dokonujemy kompletnego procesu produkcji i przetwarzania soli obejmującego mycie, suszenie, mielenie, przesiewanie, dodawanie dodatków i pakowanie.

 5. S.A.L.T. CONSULTING GMBH

  Niemcy

  Specjalizujemy się w handlu surowcami i solami mineralnymi. A w szczególności produktami potasowymi i magnezowymi. Oferujemy szeroką paletę usług dla przemysłu, farmacji i przemysłu spożywczego. Produkty pochodzą od wiodących światowych producentów co umożliwia oferowanie najwyższej jakości. W dziedzinie Health Care & Food oferujemy specjalną spektrum produktów dla szczególnie wysokich wymagań przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i kosmetycznego. Wyróżnia nas niezawodność i terminowość dostaw. Informacje o spektrum usług znajdują się na naszych stronach.

 1. PUR INDUSTRIEBERATUNG & SERVICE

  Niemcy

  Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży materiałów i produktów gotowych dla przemysłu i handlu. Sole do usuwania oblodzenia: Jesteśmy dostawcą soli drogowej i możemy realizować dostawy dużych ilości soli. Nasza aktualna oferta z pewnością wzbudzi zainteresowanie Państwa klientów. Wzmocnione włóknem szklanym tworzywa sztuczne. Papa szara: papa szara, do prac introligatorskich, dla przemysłu meblarskiego oraz jako materiał opakowaniowy. Palety. Obróbka metalu: znormalizowana lub wzór indywidualny

 2. SALDOSA

  Hiszpania

  Wszystkie rodzaje soli do przemysłu spożywczego, paszy dla zwierząt, konserw, użytku domowego, linie spożywcze i procesy przemysłowe, elektrochemia i elektroliza, obróbka wód, zmywarki. Sól sucha, sól wilgotna, sól jodowana, solanka.

 1. SALES DEL CENTRO

  Hiszpania

  Dostawca soli przemysłowej, soli do odladzania dla infrastruktur drogowych i wszelkiego innego rodzaju soli.

 2. ICB SALZ UND INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Niemcy

  Firma ICB SALZ UND INDUSTRIEBEDARF GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach sole spożywcze, i sole do zmiękczania wody. Ma siedzibę w Pritzwalk, Niemcy.

 3. SALZ-HELMREICH GMBH

  Niemcy

  Firma SALZ-HELMREICH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sól. Jest również obecna w dziedzinach Sól przemysłowa, sól kamienna, sole kąpielowe, i Sól przemysłowa. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 4. OMEGA LINE EGYPT

  Egypt

  Firma OMEGA LINE EGYPT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach vacuum salt. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 5. INFOSA SALINES DE LA TRINITAT

  Hiszpania

  Firma INFOSA SALINES DE LA TRINITAT, roku i działającą w sektorze Przyprawy. Jest również obecna w dziedzinach Sól przemysłowa, Sól przemysłowa, produkcja i sprzedaż soli, usługi i działalności związane z przemysłem spożywczym oraz konserwowym, i sól morska nieoczyszczona. Ma siedzibę w Rubí - Barcelona, Hiszpania.

 6. ZOUTMAN

  Belgia

  Firma ZOUTMAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól. Jest również obecna w dziedzinach Sól przemysłowa, Sól przemysłowa, sole przemysłowe w proszku, i sole kąpielowe. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 7. OMNIASALE

  Włochy

  Firma OMNIASALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach chlorek wapnia, Sól zmiękczająca wodę, bikarbonat, i Sól do odśnieżania. Ma siedzibę w telgate, Włochy.

 8. SALINE S.R.L.

  Włochy

  Firma SALINE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Sól, Sól, i sól morska nieoczyszczona. Ma siedzibę w Margherita Di Savoia, Włochy.

 1. CICEK TUZ

  Turcja

  Firma CICEK TUZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach sól spożywcza, sól kamienna, i Sól zmiękczająca wodę. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. KOYUNCU GROUP GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma KOYUNCU GROUP GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach sól stołowa, i sole dla przemysłu. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 3. EVO INVEST LTD

  Bułgaria

  Firma EVO INVEST LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Zamrażanie, mięsa mrożone, usługi dla handlu, i usługi z zakresu transportu samochodów. Ma siedzibę w Dobrich, Bułgaria.

 4. SALTADE

  Turcja

  Firma SALTADE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach vacuum salt, i sole do zmywarki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. CRISTALLIDISALE

  Włochy

  Firma CRISTALLIDISALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól. Jest również obecna w dziedzinach Sól przemysłowa, sole spożywcze, sól morska nieoczyszczona, i Sól przemysłowa. Ma siedzibę w Margherita Di Savoia, Włochy.

 6. GRUPO SALINA

  Hiszpania

  Firma GRUPO SALINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Ma siedzibę w Abrera-Barcelona, Hiszpania.

 7. CHEMRO HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Austria

  Firma CHEMRO HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 8. TETRA CHEMICALS EUROPE AB CALCIUM CHLORIDE

  Szwecja

  Firma TETRA CHEMICALS EUROPE AB CALCIUM CHLORIDE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Sól przemysłowa, i Sól przemysłowa. Ma siedzibę w Helsingborg, Szwecja.

 9. DECOSAL & SPA SL. DESARROLLOS COMERCIALES SALINEROS.

  Hiszpania

  Firma DECOSAL & SPA SL. DESARROLLOS COMERCIALES SALINEROS., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach morska sól kuchenna drobnoziarnista. Ma siedzibę w Marchuquera (valencia) Spain, Hiszpania.

 10. GLOBAL SRL

  Włochy

  Firma GLOBAL SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sól przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach sól morska nieoczyszczona, sole spożywcze, i produkty chemiczne przemysłowe. Ma siedzibę w Scarmagno, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo