• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. MOOSHAMMER HYGIENE & TECHNIK GMBH

  Austria

  Stawiamy na produkty wysokiej jakości, wiedzę i doświadczenie oraz optymalną obsługę klienta przez entuzjastycznych pracowników. Warunkiem tego jest kompleksowa gama produktów, od techniki odprowadzania wody ściekowej po drzwi, pojemniki, sprzęt i urządzenia transportowe, a także elementy konstrukcyjne oraz kompletne zarządzanie higieną, urządzenia użytkowe, maszyny i urządzenia specjalne. Obok technki odprowadzania i oczyszczania ścieków kluczowym filarem oferty jest technika transportu, magazynowania i demontażu, którą opracowujemy i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy sprzęt operacyjny, a także planowanie i usługi oraz montaż na miejscu. Koncentrujemy się na przemyśle spożywczym. Od lat cieszymy się dobrą opinią w branży spożywczej, w przetwórstwie mięsnym, rzeźniach, mleczarniach, piekarniach, w handlu żywnością, w fabrykach serów, browarach itp. Producenci napojów, przemysł rybny i drobiarski, przetwórstwo przypraw, przemysł chemiczny itp.

 2. WEBER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Od krojenia z dokładną wagą, po precyzyjny załadunek i pakowanie wędlin, mięsa i serów: Weber Maschinenbau jest jednym z wiodących dostawców systemów do krojenia, a także automatyzacji i pakowania świeżych produktów. Głównym celem firmy jest ułatwienie życia klientom za pomocą wyjątkowych, indywidualnych rozwiązań oraz umożliwienie im optymalnej obsługi swoich linii, przez ich cały cykl życia. W firmie Weber Maschinenbau zatrudnionych jest obecnie około 1450 pracowników w 22 lokalizacjach w 18 krajach, a ich zaangażowanie i pasja każdego dnia przyczyniają się do sukcesu Grupy Weber. Od samego początku firma była własnością rodziny, a obecnie jest zarządzana przez CEO Tobiasa Webera, najstarszego syna założyciela firmy, pana Günthera Webera.

 3. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Włochy

  Krajalnica model S220/AF, wykonana ze stopu aluminium poddanego obróbce przez anodowanie, to synonim szybkiej konserwacji i absolutnej higieny. Regulator szerokości cięcia od 0 do 15 mm jest bardzo czuły i pozwala na regulację do 1/10. Łatwa do zamontowania ostrzałka upraszcza pracę użytkownika, gwarantując przez długi czas idealne cięcie wyrobów.

 4. VELATI - TECNOLOGIE ALIMENTARI DAL 1867

  Włochy

  Firma Velati ma długą historię. Zrodziła się jako firma produkująca maszynki do mielenia mięsa dla małych i średnich firm z sektora i rozwijała się aż do wypracowania szerokiej oferty maszyn do obróbki mięsa i pojawienia się na rynku jako firma produkująca i konstruująca pełne linie do obróbki mięs typu salami, mortadela, wurstel, hamburgery. Dziś Velati jest w stanie opracować kompleksowe projekty w swej dziedzinie

 5. PAULUS STUART SPRL

  Belgia

  Od ponad 25 lat TenderStar specjalizuje się w produkcji maszyn rzeźniczych dla profesjonalistów. Z biegiem lat opracowaliśmy szeroką gamę zmiękczaczy, siekaczy, spłaszczaczy do mięsa. Przywiązujemy dużą wagę do jakości, zwłaszcza pod względem higieny, konserwacji i bezpieczeństwa. Nasze urządzenia zgodne z normami CE są znane ze swojej wytrzymałości i trwałości, ponieważ są wykonane ze stali nierdzewnej i poliketalu zapobiegającego rdzewieniu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GROS SMOKEHOUSES POLAND

  Polska

 2. DÜKER-REX FLEISCHEREIMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 3. FLEISCHEREIBEDARF G. STEGMILLER

  Niemcy

 4. CABINPLANT DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 5. PETRAPLAST S.R.O.

  Republika Czeska

 1. FESSMANN GMBH UND CO KG

  Niemcy

 2. THIELEMANN TRADING GMBH

  Niemcy

 1. REINER GÜNTHER

  Niemcy

 2. VE.MA.C. SRL

  Włochy

  Vemac to wiodąca firma w dziedzinie projektowania i produkcji linii automatycznych do przetwarzania mięsz surowego, gotowanego i doprawianego. Od maszyn do automatycznego rozładunku mięsa do systemów mrożenia, poprzez linie automatycznego ładowania wędlin do systemów selekcji szynki, Vemac spełnia wszystkie wymagania w dziedzinie konserwacji, automatyzacji i robotyki przemysłu mięsnego.

 3. EUROFOOD TRADING SARL

  Francja

  Przedsiębiorstwo Eurofood trading prowadzi handel urządzeniami dla branż przemysłu rolno-spożywczego: przemysłu mięsnego, serowarskiego, czekoladowego, produkcji biszkoptów, produktów cukierniczych, przemysłu konserwowego i wyrobów piekarskich. Możemy dostarczać nowe i okazyjne materiały wielu marek: MULTIVAC, HANDTMANN, Wolfking CFS, BONGARD

 4. INDUSTRIAL FUERPLA SL

  Hiszpania

 5. NITA HYGIENE GMBH

  Niemcy

 6. ROVOM

  Włochy

 7. EBOLUTION GMBH METALLBAU - FÖRDERSYSTEME

  Niemcy

 8. MIVEG GMBH AFS EUROPEAN

  Niemcy

 1. FOOD TECHNOLOGY THIELEMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. FRANS VERMEE GMBH

  Niemcy

 3. UNIMEAT S.R.L.

  Włochy

 4. EMSENS

  Francja

 5. MADO FRANCE SARL

  Francja

 6. MEYMA GMBH

  Niemcy

 7. MASCHINENFABRIK SEYDELMANN KG

  Niemcy

 8. MAJA-MASCHINENFABRIK HERMANN SCHILL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. IMMEQUIP INGENIERIE

  Francja

 10. PRUNIER

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1504 przedsiębiorstwa