• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. MOOSHAMMER HYGIENE & TECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Stawiamy na produkty wysokiej jakości, wiedzę i doświadczenie oraz optymalną obsługę klienta przez entuzjastycznych pracowników. Warunkiem tego jest kompleksowa gama produktów, od techniki odprowadzania wody ściekowej po drzwi, pojemniki, sprzęt i urządzenia transportowe, a także elementy konstrukcyjne oraz kompletne zarządzanie higieną, urządzenia użytkowe, maszyny i urządzenia specjalne. Obok technki odprowadzania i oczyszczania ścieków kluczowym filarem oferty jest technika transportu, magazynowania i demontażu, którą opracowujemy i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy sprzęt operacyjny, a także planowanie i usługi oraz montaż na miejscu. Koncentrujemy się na przemyśle spożywczym. Od lat cieszymy się dobrą opinią w branży spożywczej, w przetwórstwie mięsnym, rzeźniach, mleczarniach, piekarniach, w handlu żywnością, w fabrykach serów, browarach itp. Producenci napojów, przemysł rybny i drobiarski, przetwórstwo przypraw, przemysł chemiczny itp.

 2. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od krojenia z dokładną wagą, po precyzyjny załadunek i pakowanie wędlin, mięsa i serów: Weber Maschinenbau jest jednym z wiodących dostawców systemów do krojenia, a także automatyzacji i pakowania świeżych produktów. Głównym celem firmy jest ułatwienie życia klientom za pomocą wyjątkowych, indywidualnych rozwiązań oraz umożliwienie im optymalnej obsługi swoich linii, przez ich cały cykl życia. W firmie Weber Maschinenbau zatrudnionych jest obecnie około 1450 pracowników w 22 lokalizacjach w 18 krajach, a ich zaangażowanie i pasja każdego dnia przyczyniają się do sukcesu Grupy Weber. Od samego początku firma była własnością rodziny, a obecnie jest zarządzana przez CEO Tobiasa Webera, najstarszego syna założyciela firmy, pana Günthera Webera.

 3. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Krajalnica model S220/AF, wykonana ze stopu aluminium poddanego obróbce przez anodowanie, to synonim szybkiej konserwacji i absolutnej higieny. Regulator szerokości cięcia od 0 do 15 mm jest bardzo czuły i pozwala na regulację do 1/10. Łatwa do zamontowania ostrzałka upraszcza pracę użytkownika, gwarantując przez długi czas idealne cięcie wyrobów.

 4. VELATI - TECNOLOGIE ALIMENTARI DAL 1867

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Velati ma długą historię. Zrodziła się jako firma produkująca maszynki do mielenia mięsa dla małych i średnich firm z sektora i rozwijała się aż do wypracowania szerokiej oferty maszyn do obróbki mięsa i pojawienia się na rynku jako firma produkująca i konstruująca pełne linie do obróbki mięs typu salami, mortadela, wurstel, hamburgery. Dziś Velati jest w stanie opracować kompleksowe projekty w swej dziedzinie

 5. PAULUS STUART SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od ponad 25 lat TenderStar specjalizuje się w produkcji maszyn rzeźniczych dla profesjonalistów. Z biegiem lat opracowaliśmy szeroką gamę zmiękczaczy, siekaczy, spłaszczaczy do mięsa. Przywiązujemy dużą wagę do jakości, zwłaszcza pod względem higieny, konserwacji i bezpieczeństwa. Nasze urządzenia zgodne z normami CE są znane ze swojej wytrzymałości i trwałości, ponieważ są wykonane ze stali nierdzewnej i poliketalu zapobiegającego rdzewieniu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CABINPLANT DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CABINPLANT DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hermsdorf/thüringen, Niemcy.

 2. THIELEMANN TRADING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THIELEMANN TRADING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Schönau, Niemcy.

 3. FESSMANN GMBH UND CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FESSMANN GMBH UND CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do klimatyzacji, i doradztwo w sektorze przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Winnenden, Niemcy.

 4. REINER GÜNTHER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REINER GÜNTHER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Rudersberg, Niemcy.

 5. VE.MA.C. SRL

  Włochy

  Vemac to wiodąca firma w dziedzinie projektowania i produkcji linii automatycznych do przetwarzania mięsz surowego, gotowanego i doprawianego. Od maszyn do automatycznego rozładunku mięsa do systemów mrożenia, poprzez linie automatycznego ładowania wędlin do systemów selekcji szynki, Vemac spełnia wszystkie wymagania w dziedzinie konserwacji, automatyzacji i robotyki przemysłu mięsnego.

 1. EUROFOOD TRADING SARL

  Francja

  Przedsiębiorstwo Eurofood trading prowadzi handel urządzeniami dla branż przemysłu rolno-spożywczego: przemysłu mięsnego, serowarskiego, czekoladowego, produkcji biszkoptów, produktów cukierniczych, przemysłu konserwowego i wyrobów piekarskich. Możemy dostarczać nowe i okazyjne materiały wielu marek: MULTIVAC, HANDTMANN, Wolfking CFS, BONGARD

 2. INDUSTRIAL FUERPLA SL

  Hiszpania

  Firma INDUSTRIAL FUERPLA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Benetusser, Hiszpania.

 1. ROVOM

  Włochy

  Firma ROVOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, urządzenia i sprzęt do rozbiórki mięsa, blaty robocze dla przemysłu mięsnego, Peklowanie mięsa - urządzenia, i systemy szynowe do transportu wewnętrznego w rzeźniach. Ma siedzibę w Basilicanova-Montechiarugolo, Włochy.

 2. EBOLUTION GMBH METALLBAU - FÖRDERSYSTEME

  Niemcy

  Firma EBOLUTION GMBH METALLBAU - FÖRDERSYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lenggries, Niemcy.

 3. DÜKER-REX FLEISCHEREIMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma DÜKER-REX FLEISCHEREIMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Laufach, Niemcy.

 4. NITA HYGIENE GMBH

  Niemcy

  Firma NITA HYGIENE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wilnsdorf, Niemcy.

 5. MIVEG GMBH AFS EUROPEAN

  Niemcy

  Firma MIVEG GMBH AFS EUROPEAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Röttenbach, Niemcy.

 6. FOOD TECHNOLOGY THIELEMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FOOD TECHNOLOGY THIELEMANN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Neckarsteinach, Niemcy.

 7. FLEISCHEREIBEDARF G. STEGMILLER

  Niemcy

  Firma FLEISCHEREIBEDARF G. STEGMILLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Langweid, Niemcy.

 8. HINTERKOPF GMBH

  Niemcy

  Firma HINTERKOPF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Eislingen, Niemcy.

 1. FRANS VERMEE GMBH

  Niemcy

  Firma FRANS VERMEE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Remagen, Niemcy.

 2. STEEN - FPM INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma STEEN - FPM INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Kalmthout, Belgia.

 3. WEBOMATIC MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma WEBOMATIC MASCHINENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 4. MADO FRANCE SARL

  Francja

  Firma MADO FRANCE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie - maszyny i urządzenia, i Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Saverne, Francja.

 5. UNIMEAT S.R.L.

  Włochy

  Firma UNIMEAT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt dla ubojni, i urządzenia i sprzęt dla ubojni bydła. Ma siedzibę w Mirandola, Włochy.

 6. VERBOONEN

  Belgia

  Firma VERBOONEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny tnące dla rzeźni, przecinaki do mięsa mrożonego, piekarniki z termoobiegiem, i maszynka do mięsa. Ma siedzibę w Anderlecht, Belgia.

 7. GIMAR ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma GIMAR ITALIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do sklepów mięsnych. Ma siedzibę w Spinea, Włochy.

 8. COENEN & CO

  Belgia

  Firma COENEN & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Mięso i wyroby masarskie, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Wędliny i mięso peklowane, Mięso i wyroby masarskie, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i sklep mięsny. Ma siedzibę w Lummen, Belgia.

 9. SOLLICH KG

  Niemcy

  Firma SOLLICH KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, i Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bad Salzuflen, Niemcy.

 10. DIOSNA DIERKS & SÖHNE GMBH

  Niemcy

  Firma DIOSNA DIERKS & SÖHNE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, i Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Osnabrück, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

1500 Przedsiębiorstwa