• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rzeźby

Wyniki dla

Rzeźby - Import eksport

 1. HAOBO STONE COMPANY LIMITED

  Chiny

  HAOBO STONE COMPANY LIMITED specjalizuje się w produkcji wyrobów z kamienia. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie pomników i rzeźb. Nasz asortyment obejmuje pomniki, nagrobki, kolumbarium, mauzoleum, posągi kamienne, fontanny, kominki, blaty, kafle, płyty, balustrady, schody, rzeźby świątynne i krajobrazy ogrodowe. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi, w skład którego wchodzą rzeźbiarze i projektanci CAD, oferujemy wysokiej jakości produkty. Pomagamy Państwu w zaprojektowaniu niestandardowych modeli stworzonych specjalnie według Państwa wymagań. Oferujemy również wiele różnych rodzajów materiałów kamiennych, takich jak granit, marmur, wapień czy trawertyn, co pozwala nam na dużą elastyczność pracy. Jesteśmy dumni, że posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO14001 i OHSAS 18001. Każdego dnia pracujemy nad utrzymaniem tych standardów jakości. Eksportujemy nasze produkty na cały świat, w tym do krajów amerykańskich i europejskich, Australii, Nowej Zelandii, Azji Południowo-Wschodniej czy Afryki.

 2. OLA DESIGN

  Polska

  OLA Design jest polską firmą specjalizującą się od 1993 roku w projektowaniu i produkcji przedmiotów wykonanych z żywicy poliestrowej. Jesteśmy zaangażowani w cały proces twórczy, od projektowania po logistykę i transport. Używamy wysokiej jakości materiałów, takich jak żywica poliestrowa i włókna szklane. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół opanowuje różne techniki formowania. Nasi klienci doceniają jakość wykończenia naszych przedmiotów wykonanych różnymi technikami, takimi jak malowanie natryskowe w kabinie, aerograf lub flokowanie. Wykonujemy również artystyczne dekoracje ręczne. Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym, możemy regularnie odnawiać naszą kolekcję oryginalnych rzeźb. Współpracujemy głównie z największymi markami, dekoratorami wnętrz i zewnętrznymi oraz artystami z całego świata. Jesteśmy dumni, że pracowaliśmy dla Hermèsa, Lanvina lub Paco Rabanne'a.

 3. NLC DECO

  Francja

  Specjalizujemy się w imporcie wysokiej jakości posągów z żywicy. Bogaci w 17-o letnie doświadczenie, oferujemy zróżnicowaną gamę produktów, od reprodukcji posągów antycznych po zwierzęta naturalnej wielkości. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów i satysfakcję naszych klientów. Proponujemy indywidualne usługi, włącznie z dostawą na całym świecie. Skontaktuj się z nami, aby poznać gamę naszych produktów!

 4. ERLAS ADVERTISING INDUSTRIAL AND ARTISTIC PRODUCTS

  Turcja

  Firma ERLAS ADVERTISING INDUSTRIAL AND ARTISTIC PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Jest również obecna w dziedzinach Design i stylizacja reklamowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Ławki do parków i miejsc publicznych, prototypy i drukowanie 3D, manufacturer of statues and sculptures, sculptures in all materials, Reklama 3-wymiarowa, Konstrukcje z włókna szklanego, i formowanie wyrobów z włókna szklanego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ZUW DECOR AWARDS & BUSINESS GIFTS - WITOLD ŚLIWIŃSKI - STATUETKI SZKLANE

  Polska

  Jesteśmy producentem Statuetek, Pucharów, Medali, Rzeźb i gadżetów reklamowych ze szkła w połączeniu z metalem, odlewami z brązu, granitem, piaskowcem i drewnem. Szkło to nasza pasja i chętnie projektujemy i produkujemy nowe ciekawe kompozycje szklane wykorzystując przy tym m.in. techniki topienia, malowania, szlifowania i polerowania szkła, cięcia strumieniem wody, znakowania laserem i wgłębnego piaskowania oraz wiele innych. Zapraszamy do zapytań i zamówień.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OPERA GALLERY

  Francja

  Usytuowana w samym centrum sercu prestiżowego centrum zabytkowego Paryża, między placem Place Vendôme i ogrodem Jardin des Tuileries, 2 kroki od Luwra, Opéra Gallery Paris jest miejscem wystawowym na dwóch poziomach, unikalne przeżycie w samym sercu Sztuki. Wystawy tematyczne na przemian ze stałą wystawą czterdziestu artystów różnego pochodzenia i o renomie międzynarodowej. Współczesne malarstwo, rzeźba, unikalne meble, litografia, książki o sztuce, itd.

 2. GALERIA ANTIKON

  Polska

  Zajmujemy się sprzedażą antyków w internecie. Oferujemy różnorodne dzieła sztuki z różnych kresów naszej cywilizacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bezpośrednio na stronie naszej galerii - https: //antikon.pl/

 3. TALLER DE ESCULTURA PERÉ CASANOVAS

  Hiszpania

  Pracownia rzeźbiarska Peré Casanovas, jest profesjonalną pracownią znajdująca się w Mataró, której wieloletnie doświadczenie i doskonała renoma cieszą się uznaniem.

 4. ANDREW WEBB

  Zjednoczone Królestwo

 5. STRUZIK ART - ARTIST SCULPTOR

  Polska

 1. PONOMA, LLC.

  Stany Zjednoczone

 2. RELEVO IDEIA

  Portugalia

 1. ANTONIO ROSALES ARTE EN PIEDRA

  Hiszpania

 2. WILHELM FARK GMBH

  Niemcy

 3. FORMACUT BY BURKART UND PFAFFEN DEKORATIONSBAU GMBH

  Szwajcaria

 4. TSAI

  Niemcy

 5. LODOVICO BERTONI & FIGLIO S.N.C.

  Włochy

 6. THE ANCIENT HOME LTD

  Węgry

 7. ESCULTEMA

  Hiszpania

 8. BRONZES D'AFRIQUE

  Francja

 1. WERKSTATT FÜR BRONZEGUSS L.RIEKE

  Niemcy

 2. GALERIE D'ART LE CUBE VERNET

  Francja

 3. PIETRO PASQUALETTO

  Włochy

 4. ICA CREATION LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. SC NE&RO INVEST SRL

  Rumunia

 6. ALAIN VUILLEMET

  Francja

 7. BYTRENDCRAFT

  Turcja

 8. STAAL & STEEN

  Holandia

 9. MARIANNE VAN DEN HEUVEL, BEELDHOUWER

  Holandia

 10. A-ANIMAUX-EN-RESINE

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo