• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rzeźby

Wyniki dla

Rzeźby - Import eksport

 1. HAOBO STONE COMPANY LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  HAOBO STONE COMPANY LIMITED specjalizuje się w produkcji wyrobów z kamienia. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie pomników i rzeźb. Nasz asortyment obejmuje pomniki, nagrobki, kolumbarium, mauzoleum, posągi kamienne, fontanny, kominki, blaty, kafle, płyty, balustrady, schody, rzeźby świątynne i krajobrazy ogrodowe. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu zespołowi, w skład którego wchodzą rzeźbiarze i projektanci CAD, oferujemy wysokiej jakości produkty. Pomagamy Państwu w zaprojektowaniu niestandardowych modeli stworzonych specjalnie według Państwa wymagań. Oferujemy również wiele różnych rodzajów materiałów kamiennych, takich jak granit, marmur, wapień czy trawertyn, co pozwala nam na dużą elastyczność pracy. Jesteśmy dumni, że posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO14001 i OHSAS 18001. Każdego dnia pracujemy nad utrzymaniem tych standardów jakości. Eksportujemy nasze produkty na cały świat, w tym do krajów amerykańskich i europejskich, Australii, Nowej Zelandii, Azji Południowo-Wschodniej czy Afryki.

 2. OLA DESIGN

  Polska

  Verified by europages badge

  OLA Design jest polską firmą specjalizującą się od 1993 roku w projektowaniu i produkcji przedmiotów wykonanych z żywicy poliestrowej. Jesteśmy zaangażowani w cały proces twórczy, od projektowania po logistykę i transport. Używamy wysokiej jakości materiałów, takich jak żywica poliestrowa i włókna szklane. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół opanowuje różne techniki formowania. Nasi klienci doceniają jakość wykończenia naszych przedmiotów wykonanych różnymi technikami, takimi jak malowanie natryskowe w kabinie, aerograf lub flokowanie. Wykonujemy również artystyczne dekoracje ręczne. Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym, możemy regularnie odnawiać naszą kolekcję oryginalnych rzeźb. Współpracujemy głównie z największymi markami, dekoratorami wnętrz i zewnętrznymi oraz artystami z całego świata. Jesteśmy dumni, że pracowaliśmy dla Hermèsa, Lanvina lub Paco Rabanne'a.

 3. NLC DECO

  Francja

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w imporcie wysokiej jakości posągów z żywicy. Bogaci w 17-o letnie doświadczenie, oferujemy zróżnicowaną gamę produktów, od reprodukcji posągów antycznych po zwierzęta naturalnej wielkości. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów i satysfakcję naszych klientów. Proponujemy indywidualne usługi, włącznie z dostawą na całym świecie. Skontaktuj się z nami, aby poznać gamę naszych produktów!

 4. ERLAS ADVERTISING INDUSTRIAL AND ARTISTIC PRODUCTS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ERLAS ADVERTISING INDUSTRIAL AND ARTISTIC PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Jest również obecna w dziedzinach Design i stylizacja reklamowa, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Ławki do parków i miejsc publicznych, prototypy i drukowanie 3D, manufacturer of statues and sculptures, sculptures in all materials, Reklama 3-wymiarowa, Konstrukcje z włókna szklanego, i formowanie wyrobów z włókna szklanego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. OPERA GALLERY

  Francja

  Usytuowana w samym centrum sercu prestiżowego centrum zabytkowego Paryża, między placem Place Vendôme i ogrodem Jardin des Tuileries, 2 kroki od Luwra, Opéra Gallery Paris jest miejscem wystawowym na dwóch poziomach, unikalne przeżycie w samym sercu Sztuki. Wystawy tematyczne na przemian ze stałą wystawą czterdziestu artystów różnego pochodzenia i o renomie międzynarodowej. Współczesne malarstwo, rzeźba, unikalne meble, litografia, książki o sztuce, itd.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZUW DECOR AWARDS & BUSINESS GIFTS - WITOLD ŚLIWIŃSKI - STATUETKI SZKLANE

  Polska

  Jesteśmy producentem Statuetek, Pucharów, Medali, Rzeźb i gadżetów reklamowych ze szkła w połączeniu z metalem, odlewami z brązu, granitem, piaskowcem i drewnem. Szkło to nasza pasja i chętnie projektujemy i produkujemy nowe ciekawe kompozycje szklane wykorzystując przy tym m.in. techniki topienia, malowania, szlifowania i polerowania szkła, cięcia strumieniem wody, znakowania laserem i wgłębnego piaskowania oraz wiele innych. Zapraszamy do zapytań i zamówień.

 2. GALERIA ANTIKON

  Polska

  Zajmujemy się sprzedażą antyków w internecie. Oferujemy różnorodne dzieła sztuki z różnych kresów naszej cywilizacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bezpośrednio na stronie naszej galerii - https: //antikon.pl/

 3. TALLER DE ESCULTURA PERÉ CASANOVAS

  Hiszpania

  Pracownia rzeźbiarska Peré Casanovas, jest profesjonalną pracownią znajdująca się w Mataró, której wieloletnie doświadczenie i doskonała renoma cieszą się uznaniem.

 4. STRUZIK ART - ARTIST SCULPTOR

  Polska

  Firma STRUZIK ART - ARTIST SCULPTOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Ma siedzibę w Wrocław, Polska.

 5. RELEVO IDEIA

  Portugalia

  Firma RELEVO IDEIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Jest również obecna w dziedzinach posągi, rzeźby ozdobne, i rzeźby w żywicy do umeblowania. Ma siedzibę w Fernão Ferro, Portugalia.

 1. ANDREW WEBB

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ANDREW WEBB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odlewnie artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźby, Kowalstwo artystyczne, obróbka metali, Rzeźby, i Kowalstwo artystyczne. Ma siedzibę w West Sussex, Zjednoczone Królestwo.

 2. ANTONIO ROSALES ARTE EN PIEDRA

  Hiszpania

  Firma ANTONIO ROSALES ARTE EN PIEDRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granit. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźby, Kamienie ozdobne, kominki z naturalnego kamienia, Rzeźby, i rzemieślnicza obróbka granitu. Ma siedzibę w Covas (cotobade)-Pontevedra, Hiszpania.

 1. FORMACUT BY BURKART UND PFAFFEN DEKORATIONSBAU GMBH

  Szwajcaria

  Firma FORMACUT BY BURKART UND PFAFFEN DEKORATIONSBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Ma siedzibę w Bürglen, Szwajcaria.

 2. WILHELM FARK GMBH

  Niemcy

  Firma WILHELM FARK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźby, płytki z kamienia naturalnego, Rzeźby, kominki z naturalnego kamienia, i prace nagrobkowe. Ma siedzibę w Havixbeck, Niemcy.

 3. TSAI

  Niemcy

  Firma TSAI, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Artykuły do rzeźbiarstwa. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźby, Budownictwo przemysłowe, manufacturer of statues and sculptures, Rzeźby, Budownictwo przemysłowe, i kulki drążone. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 4. BYTRENDCRAFT

  Turcja

  Firma BYTRENDCRAFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Jest również obecna w dziedzinach bibeloty, Akcesoria do dekoracji domu, i Garden decorations. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. THE ANCIENT HOME LTD

  Węgry

  Firma THE ANCIENT HOME LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Jest również obecna w dziedzinach posągi. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 6. ICA CREATION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ICA CREATION LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Ma siedzibę w Penryn Cornwall, Zjednoczone Królestwo.

 7. STAAL & STEEN

  Holandia

  Firma STAAL & STEEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Ma siedzibę w Exmorra, Holandia.

 8. WERKSTATT FÜR BRONZEGUSS L.RIEKE

  Niemcy

  Firma WERKSTATT FÜR BRONZEGUSS L.RIEKE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźby, i Rzeźby. Ma siedzibę w Worpswede, Niemcy.

 1. BRONZES D'AFRIQUE

  Francja

  Firma BRONZES D'AFRIQUE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 2. GALERIE D'ART DANIEL JEAN - LE CUBE VERNET

  Francja

  Firma GALERIE D'ART DANIEL JEAN - LE CUBE VERNET, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sale wystawowe i galerie sztuki. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźby, obrazy sztuki współczesnej, dekoracja wnętrza, Rzeźby, i obrazy i grafiki. Ma siedzibę w Avignon, Francja.

 3. RITA JORDENS

  Belgia

  Firma RITA JORDENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble i akcesoria ogrodowe, Rzeźby, fontanny, Meble i akcesoria ogrodowe, ołów i stopy, i Rzeźby. Ma siedzibę w Lier, Belgia.

 4. ALAIN VUILLEMET

  Francja

  Firma ALAIN VUILLEMET, roku i działającą w sektorze Galerie sztuki. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźby, i Rzeźby. Ma siedzibę w Saint-Aubin-Château-Neuf, Francja.

 5. MARIANNE VAN DEN HEUVEL, BEELDHOUWER

  Holandia

  Firma MARIANNE VAN DEN HEUVEL, BEELDHOUWER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Jest również obecna w dziedzinach Urny pogrzebowe, Kamienie i materiały nagrobkowe, Urny pogrzebowe, i Kamienie i materiały nagrobkowe. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 6. LODOVICO BERTONI & FIGLIO S.N.C.

  Włochy

  Firma LODOVICO BERTONI & FIGLIO S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Ma siedzibę w Pietrasanta, Włochy.

 7. ESCULTEMA

  Hiszpania

  Firma ESCULTEMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Jest również obecna w dziedzinach rzeźba. Ma siedzibę w Sabadell, Hiszpania.

 8. PIETRO PASQUALETTO

  Włochy

  Firma PIETRO PASQUALETTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźby. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie modeli, modelarstwo artystyczne, rzeźbiarstwo w brązie, i Produkcja biżuterii. Ma siedzibę w Dolo, Włochy.

 9. FRÉDÉRIC VANGEEBERGEN

  Belgia

  Firma FRÉDÉRIC VANGEEBERGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzemiosło. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźby, farby, Rzeźby, i rzemieślnik artystyczny. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 10. HELENA

  Portugalia

  Firma HELENA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uroczystości i święta - artykuły dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźby, i Rzeźby. Ma siedzibę w Murtosa, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo