• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryby

Wyniki dla

Ryby - Import eksport

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad 30 lat Channel Sea Food z siedzibą w Boulogne-sur-Mer jest jednym z głównych dostawców mrożonych owoców morza i produktów etnicznych, takich jak: skorupaki, mięczaki, ryby, głowonogi, żabie udka, owoce, warzywa i produkty przetworzone. Po przybyciu do Francji produkty są przechowywane w dedykowanym magazynie, co umożliwia śledzenie produktu od farmy produkcyjnej do klienta i zapewnia elastyczność w wysyłce łączonej.

 2. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo RNC BUSINESS INTERNATIONAL zostało założone w 2020 roku. Mieści się w Asnières Sur Seine, Francja. Firma specjalizuje się w imporcie-eksporcie produktów spożywczych, między innymi czosnku, rzepy, pomarańczy, oliwy z oliwek, win, itp... Przemysł rolno-spożywczy wytwarza towary konsumpcyjne z produktów rolnictwa i hodowli. Wyroby, takie jak jogurty, sery, gotowe dania mrożone, pasztety, czekolada i inne słodycze pochodzą z zakładów tych branż. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 3. FISHERIES INTL

  Mauretania

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jesteśmy firmą rybacką i eksporterem ryb mrożonych na pokładzie, mrożonych na lądzie i świeżych ryb z Mauretanii do Dakhla. Znajdujemy się w Mauretanii - Afryce Zachodniej i Niemczech. Łowimy i eksportujemy z łowisk do Europy, Afryki, krajów arabskich, Azji i Kanady. Jesteśmy firmą, która przestrzega sankcji nałożonych przez Unię Europejską i Amerykańską. Oznacza to, że nie handlujemy z krajami objętymi sankcjami gospodarczymi, takimi jak: Kuba, Rosja, Wenezuela......... Nasze ryby mrożone na pokładzie, mrożone na pokładzie statków rybackich i nasze ryby mrożone na lądzie, są zgodne z zalecanymi metodami obróbki ryb, zbiorniki i urządzenia chłodnicze są zgodne z europejskimi wymogami regulacyjnymi. Charakterystyka naszych ryb jest następująca: - Białko: 60-70%. - Tłuszcz: 4-10%. - Sól mineralna: 2-4%. Zaleca się, aby wszyscy klienci przesłali nam list intencyjny dotyczący zakupu (LOI), w którym należy określić: - Całkowitą ilość do zakupu - Dokładne rozmiary zamawianych ryb - Miejsce docelowe - Nazwy naukowe ryb

 4. AQUAFRESH FISH

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AQUAFRESH FISH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach owoce morza, ryby świeże - hurt, świeża ryba, eksport świeżych ryb, eksport ryb mrożonych, ryba zamrożona, ryby mrożone - hurt, skorupiaki, i kalmary. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. JOMANY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JOMANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Ryby morskie, sola, kalmary, sepia, tuńczyk, skorupiaki, owoce morza, krewetki, i ośmiornica. Ma siedzibę w Massy, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OCEANORD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma OCEANORD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Mięczaki, skorupiaki, Mięczaki, skorupiaki, seafood product sales, produkty morskie mrożone, i handel świeżymi produktami morskimi. Ma siedzibę w Boulogne-Sur-Mer, Francja.

 2. M-S SERVICES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma M-S SERVICES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Ryby, Ryż, Miód, Suszone owoce, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ryby mrożone, Napoje gazowane, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Woluwe-Saint-Pierre, Belgia.

 3. CARABUS

  Francja

  Firma importowo-eksportowa CARABUS FH INTERNATIONAL jest firmą średniej wielkości mającą na celu oferowanie produktów międzynarodowych swoim klientom i partnerom na całym terytorium kraju. Zlokalizowana w Thiais firma CARABUS FH INTERNATIONAL specjalizuje się w hurtowym i detalicznym handlu owocami morza, zwłaszcza skorupiakami, rybami i mięczakami. Dostarcza także egzotyczne produkty spożywcze, takie jak owoce egzotyczne lub przyprawy, ale także napoje, takie jak wina i napoje spirytusowe. Jakość, konkurencyjność i elastyczność są na porządku dziennym, aby zagwarantować naszym partnerom najlepszą jakość produktów i usług i umożliwić budowanie silnych relacji współpracy długoterminowej. Szanujemy nasze produkty, które są starannie selekcjonowane i pochodzą ze zrównoważonego rybołówstwa. Przykładamy wagę do dbałości o nasze produkty jak również o nasz wpływ na środowisko. W ten sposób zapewniamy przestrzeganie norm ekologicznych.

 4. PIĄTEK. PRZETWÓRSTWO RYB

  Polska

  W swej działalności firma łączy bogate doświadczenia technologiczne i organizacyjne zdobyte na przestrzeni lat z wymogami nowoczesnego zakładu początku XXI wieku. Działalność produkcyjna z roku na rok jest powiększana o nowe asortymenty i doskonalona. Uzupełniany i modernizowany park maszynowy pozwala na prowadzenie nowoczesnej i wydajnej produkcji o bardzo wysokich parametrach jakościowych. Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów bez konserwantów, co świadczy o wysokim standardzie higienicznym na produkcji. Poczuj przyjemny smak, delektując się wyrobami firmy Piątek. Smak ryby łączymy ze smakiem świeżych warzyw i ziół. Bogate receptury sprawią, że nawet smakosz o delikatnym podniebieniu znajdzie wśród naszych produktów coś dla siebie. Każdy wie, że ryby to samo zdrowie. Ważne jest jednak by były znakomicie przygotowane. My to gwarantujemy. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty odnośnie transportu krajowego i międzynarodowego.

 5. MICHALAK MARIAN, HENRYKA. GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE

  Polska

  Dla naszych Klientów przygotowaliśmy 5 pokoi gościnnych, trzy 2-osobowe, jeden 3-osobowy oraz jeden 4-osobowy z łazienkami i aneksem kuchennym. Zrobiliśmy dla Państwa osobne wejście do domu. Kwatery prywatne wyposażyliśmy w telewizory oraz radio. W domu istnieje również możliwość połączenia się z Internetem. Jeśli chcieliby Państwo na wakacjach odpocząć od gotowania, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – możemy przygotować dla Państwa śniadania, obiady i kolacje. Liczne, łagodne zwierzęta gospodarskie tylko czekają, żeby dzieci poczęstowały je przygotowanymi smakołykami. Zapewniamy, że każdy z naszych Gości będzie w pełni usatysfakcjonowany z pobytu i będzie odwlekał decyzję o powrocie do codzienności. Zarówno Ci z Państwa, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek, jak i zwolennicy spokojnego leniuchowania, na pewno odnajdą się w naszym gospodarstwie. Powracający, wierni Goście utwierdzają nas w przekonaniu, że przyjazny i otwarty dom sprzyja dobremu wypoczynkowi.

 1. MASCATO

  Hiszpania

  Mascato S.A. to firma zajmująca się sprzedażą owoców morza. Ryby i skorupiaki, mrożone mięczaki. Nasze priorytety to spełnienie oczekiwań konsumenta, dbałość o naszych pracowników, współpraca z naszymi dostawcami i poszanowanie środowiska. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa środków spożywczych, trwałych połowów i sprawiedliwych cen, Mascato inwestuje w regionach, w których znajdują się nasze surowce.

 2. OKEANOS

  Francja

  Ôkéanos, firma specjalizująca się w imporcie i sprzedaży mrożonych owoców morza, zarządza całym łańcuchem produkcji, transportu i sprzedaży w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Gwarantujemy jakość i procedury higieniczne. Stale poszukujemy w hurtowniach, centralach zakupów, u producentów i dystrybutorów produktów, które spełniają wymagania naszych klientów.

 1. LODI SRL

  Włochy

  Firma jest wzorem we Włoszech i za granicą w zakresie dostaw wysokiej jakości owoców morza. Cele: Wybór najlepszych owoców morza we Włoszech i na świecie i zapewnienie ich dostępności swoim klientom, którzy z kolei mogą zaoferować konsumentom produkty najwyższej jakości. Celem nadrzędnym jest spełnienie wszystkich wymagań klienta pod względem dostępności cenowej, a także punktualności i szybkości dostaw.

 2. WALDI

  Polska

  Specjalizujemy się w imporcie i exporcie ryb mrożonych i owoców morza. Importujemy ryby mrożone z całego świata. Naszymi klientami są: sieci handlowe polskie i zagraniczne hurtownie mrożonkarskie hurtownie rybne hurtownie spożywcze

 3. MAS SA

  Francja

  MAS SA jest hurtownią świeżych ryb w Rungis i specjalizuje się w rybach i filetach. Różne produkty morskie i produkty słodkowodne. Pełna gama filetów, łosoś norweski, łosoś szkocki, sola z importu i z Francji, żabnica, dorsz. Codziennie negocjujemy najlepsze produkty morza. Nasze ryby są świeże i przeznaczone dla rybiarni i restauracji. Sprzedaż wyłączna produktów morza na targu rybnym w Rungis, bez dostawy.

 4. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  Hiszpania

  Rozwóz ośmiornic oczyszczonych i świeżych ryb do sklepów rybnych, supermarketów i restauracji.

 5. REFORM SU URUNLERI

  Turcja

  Firma REFORM SU URUNLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach hodowla węgorzy w wodach śródlądowych. Ma siedzibę w Manavgat, Turcja.

 6. PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA.

  Portugalia

  Firma PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ryby. Ma siedzibę w Vila Nova De Sande-Guimarães, Portugalia.

 7. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francja

  Firma COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Potrawy gotowe mrożone, Ryby, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Potrawy gotowe mrożone, surimi, i Ryby. Ma siedzibę w Saint Malo, Francja.

 8. SENEGAL SHIP SERVICES

  Senegal

  Firma SENEGAL SHIP SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach nasiona sezamu, mączki rybne, orzechy arachidowe, i orzechy indyjskie. Ma siedzibę w Dakar, Senegal.

 1. GRUPO NUESTRA PESCA S.L

  Hiszpania

  Firma GRUPO NUESTRA PESCA S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach kałamarnice, sepia, i ośmiornica. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 2. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francja

  Firma PRODWAY INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Ryby, Mięso mrożone, Owoce morza mrożone, Mrożonki, Ryby, Mięso mrożone, i Owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. SCASS S.R.L.

  Włochy

  Firma SCASS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery. Jest również obecna w dziedzinach Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Mięczaki, skorupiaki, i Ryby. Ma siedzibę w Salerno, Włochy.

 4. XPAND21 GERMAN OFFICE

  Niemcy

  Firma XPAND21 GERMAN OFFICE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Owoce mrożone, Agencje I PRZEDSTAWICIELSTWA W DZIEDZINIE SPOŻYWCZEJ, warzywa, Ryby, i Owoce mrożone. Ma siedzibę w Springe, Niemcy.

 5. MARISCOSDEANDALUCIA

  Hiszpania

  Firma MARISCOSDEANDALUCIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach świeża ryba, solanki, i głowonogi. Ma siedzibę w Isla Cristina, Hiszpania.

 6. DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD

  Grecja

  Firma DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby. Ma siedzibę w Keratsini, Grecja.

 7. MAXIFISH LLC

  Litwa

  Firma MAXIFISH LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach ryba suszona, produkty rybne, produkty morskie mrożone, i quality fish products. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 8. ALFA FISH

  Belgia

  Firma ALFA FISH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, ryby - hurt, wholesale fish sales, Ryby, i eksport świeżych ryb. Ma siedzibę w Brecht, Belgia.

 9. MAR DELTA - EXPLOTACIONS MARINES FANGAR

  Hiszpania

  Firma MAR DELTA - EXPLOTACIONS MARINES FANGAR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach sadzawka do hodowli małż, owoce morza i skorupiaki, i oyster producer. Ma siedzibę w Sant Carles De La Ràpita, Hiszpania.

 10. ZUMDIECK GMBH

  Niemcy

  Firma ZUMDIECK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Mięczaki, skorupiaki, Mięczaki, skorupiaki, i szparagi. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ryby - Import eksport

Liczba wyników

9967 Przedsiębiorstwa