• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryby

Wyniki dla

Ryby - Import eksport

 1. FISHERIES-INTL MAURITANIE

  Mauretania

  Mauretańska firma rybacka i eksport ryb mrożonych na pokładzie i świeżych. Mamy siedzibę w Mauretanii - Afryce Zachodniej i Niemczech (obecnie jesteśmy reprezentowani). Łowimy i eksportujemy z jego łowisk do Europy; Afryki; Kraje arabskie oraz Azja i Kanada. Nasze ryby są przetwarzane w zakładach przetwórstwa rybnego, zbiornikach i chłodniach, które spełniają europejskie wymogi regulacyjne. Charakterystyka naszych ryb jest następująca: - Białka: 60 do 70% - Tłuszcz: 4-10% - Sól mineralna: 2-4% Wilgotność: 10-12%

 2. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francja

  Przedsiębiorstwo RNC BUSINESS INTERNATIONAL zostało założone w 2020 roku. Mieści się w Asnières Sur Seine, Francja. Firma specjalizuje się w imporcie-eksporcie produktów spożywczych, między innymi czosnku, rzepy, pomarańczy, oliwy z oliwek, win, itp... Przemysł rolno-spożywczy wytwarza towary konsumpcyjne z produktów rolnictwa i hodowli. Wyroby, takie jak jogurty, sery, gotowe dania mrożone, pasztety, czekolada i inne słodycze pochodzą z zakładów tych branż. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 3. CHANNEL SEA FOOD

  Francja

  Od ponad 30 lat Channel Sea Food z siedzibą w Boulogne-sur-Mer jest jednym z głównych dostawców mrożonych owoców morza i produktów etnicznych, takich jak: skorupaki, mięczaki, ryby, głowonogi, żabie udka, owoce, warzywa i produkty przetworzone. Po przybyciu do Francji produkty są przechowywane w dedykowanym magazynie, co umożliwia śledzenie produktu od farmy produkcyjnej do klienta i zapewnia elastyczność w wysyłce łączonej.

 4. RESFOOD

  Rosja

  ResFOOD – największy producent i hurtownia profesjonalnych produktów spożywczych dla KUCHNI AZJATYCKIEJ (JAPOŃKIEJ, KOREAŃSKIEJ, CHIŃSKIEJ). Lider rynku HoReCa w Rosji od 2010 roku. Ponad 250 artykułów, główne produkty: ryż do suszi, preparowane wodorosty nori, imbir, sosy, zdrowa żywność itp. Gwarantowana dostępność towaru, towar wysokiej i stabilnej jakości w cenach, które Cię zaskoczą i zachwycą! Posiadamy własne laboratorium spożywcze, w którym tworzymy ekskluzywne receptury oraz stale podnosimy jakość i stabilność naszych produktów. Eksportujemy do 11 krajów na świecie. Gotujemy razem i dzielimy się nowymi przepisami z naszymi klientami w naszych akademiach kulinarnych, wyraźnie pokazujemy różnicę w stosunku do konkurencji. Nasz zespół to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Zatrudniamy ponad 200 pracowników. Resfood ma reputację uczciwego i odpowiedzialnego producenta. Jesteśmy gotowi zapewnić wszelkie niezbędne wsparcie marketingowe: szkolenie zespołów sprzedażowych, materiały promocyjne, próbki, kursy mistrzowskie.

 5. TONAR-EKSPORT

  Rosja

  Grupa Tonar od 1988 roku zajmuje się produkcją szerokiej gamy artykułów wędkarskich, myśliwskich i campingowych. Choć świdry do lodu nadal stanowią centrum działalności Grupy Tonar, to produkujemy również plecaki, artykuły gospodarstwa domowego, meble kempingowe, namioty i hale namiotowe. Dzięki zaawansowanemu technologicznie działowi produkcyjnemu oraz bogatemu doświadczeniu w logistyce i handlu międzynarodowym, Grupa Tonar oferuje swoim partnerom w Europie i USA wiele możliwości, w tym produkcję kontraktową oraz kompleksowe dostawy naszych produktów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OKEANOS

  Francja

  Ôkéanos, firma specjalizująca się w imporcie i sprzedaży mrożonych owoców morza, zarządza całym łańcuchem produkcji, transportu i sprzedaży w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Gwarantujemy jakość i procedury higieniczne. Stale poszukujemy w hurtowniach, centralach zakupów, u producentów i dystrybutorów produktów, które spełniają wymagania naszych klientów.

 2. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francja

 3. CORNIC-NOVAMER

  Francja

 4. CARABUS

  Francja

  Firma importowo-eksportowa CARABUS FH INTERNATIONAL jest firmą średniej wielkości mającą na celu oferowanie produktów międzynarodowych swoim klientom i partnerom na całym terytorium kraju. Zlokalizowana w Thiais firma CARABUS FH INTERNATIONAL specjalizuje się w hurtowym i detalicznym handlu owocami morza, zwłaszcza skorupiakami, rybami i mięczakami. Dostarcza także egzotyczne produkty spożywcze, takie jak owoce egzotyczne lub przyprawy, ale także napoje, takie jak wina i napoje spirytusowe. Jakość, konkurencyjność i elastyczność są na porządku dziennym, aby zagwarantować naszym partnerom najlepszą jakość produktów i usług i umożliwić budowanie silnych relacji współpracy długoterminowej. Szanujemy nasze produkty, które są starannie selekcjonowane i pochodzą ze zrównoważonego rybołówstwa. Przykładamy wagę do dbałości o nasze produkty jak również o nasz wpływ na środowisko. W ten sposób zapewniamy przestrzeganie norm ekologicznych.

 5. SEDOY KASPIY

  Rosja

  Sedoy Kaspiy istnieje na rynku od 2014 roku. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się łowieniem i przetwórstwem ryb słodkowodnych (włącznie z chłodzeniem, zamrażaniem i konserwowaniem), a także ich sprzedażą. Firma posiada kwoty połowowe ryb rzecznych i raków. Połowy odbywają się w regionie Morza Kaspijskiego i w dopływie Wołgi do Morza Kaspijskiego. Każda partia naszych produków podlega surowym kontrolom na wszystkich etapach wytwarzania. Oferujemy nasze wyroby do sprzedaży w każdych ilościach: Od 1 pudełka po cały pojazd. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Zapewniamy wsparcie i pomoc w transporcie (przewóz) produktów. Nasze produkty: chłodzone i mrożone ryby, suszone, ważone i pakowane próżniowo, filety ryb rzecznych (ze skórą, obrane ze skóry, w kawałkach, w blokach), mrożone tusze (sum, sandacz, karaś pospolity, karp, itp.), mrożone steki rybne (sum, węgorz, silver carp, tołpyga, karp, szczupak, itp.), faszerowanie ryb rzecznych, kawior (świeże, mrożone, suszone, glazurowane, pakowane), itp.

 1. MICHALAK MARIAN, HENRYKA. GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE

  Polska

  Dla naszych Klientów przygotowaliśmy 5 pokoi gościnnych, trzy 2-osobowe, jeden 3-osobowy oraz jeden 4-osobowy z łazienkami i aneksem kuchennym. Zrobiliśmy dla Państwa osobne wejście do domu. Kwatery prywatne wyposażyliśmy w telewizory oraz radio. W domu istnieje również możliwość połączenia się z Internetem. Jeśli chcieliby Państwo na wakacjach odpocząć od gotowania, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – możemy przygotować dla Państwa śniadania, obiady i kolacje. Liczne, łagodne zwierzęta gospodarskie tylko czekają, żeby dzieci poczęstowały je przygotowanymi smakołykami. Zapewniamy, że każdy z naszych Gości będzie w pełni usatysfakcjonowany z pobytu i będzie odwlekał decyzję o powrocie do codzienności. Zarówno Ci z Państwa, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek, jak i zwolennicy spokojnego leniuchowania, na pewno odnajdą się w naszym gospodarstwie. Powracający, wierni Goście utwierdzają nas w przekonaniu, że przyjazny i otwarty dom sprzyja dobremu wypoczynkowi.

 2. PIĄTEK. PRZETWÓRSTWO RYB

  Polska

  W swej działalności firma łączy bogate doświadczenia technologiczne i organizacyjne zdobyte na przestrzeni lat z wymogami nowoczesnego zakładu początku XXI wieku. Działalność produkcyjna z roku na rok jest powiększana o nowe asortymenty i doskonalona. Uzupełniany i modernizowany park maszynowy pozwala na prowadzenie nowoczesnej i wydajnej produkcji o bardzo wysokich parametrach jakościowych. Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów bez konserwantów, co świadczy o wysokim standardzie higienicznym na produkcji. Poczuj przyjemny smak, delektując się wyrobami firmy Piątek. Smak ryby łączymy ze smakiem świeżych warzyw i ziół. Bogate receptury sprawią, że nawet smakosz o delikatnym podniebieniu znajdzie wśród naszych produktów coś dla siebie. Każdy wie, że ryby to samo zdrowie. Ważne jest jednak by były znakomicie przygotowane. My to gwarantujemy. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty odnośnie transportu krajowego i międzynarodowego.

 1. MASCATO

  Hiszpania

  Mascato S.A. to firma zajmująca się sprzedażą owoców morza. Ryby i skorupiaki, mrożone mięczaki. Nasze priorytety to spełnienie oczekiwań konsumenta, dbałość o naszych pracowników, współpraca z naszymi dostawcami i poszanowanie środowiska. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa środków spożywczych, trwałych połowów i sprawiedliwych cen, Mascato inwestuje w regionach, w których znajdują się nasze surowce.

 2. LODI SRL

  Włochy

  Firma jest wzorem we Włoszech i za granicą w zakresie dostaw wysokiej jakości owoców morza. Cele: Wybór najlepszych owoców morza we Włoszech i na świecie i zapewnienie ich dostępności swoim klientom, którzy z kolei mogą zaoferować konsumentom produkty najwyższej jakości. Celem nadrzędnym jest spełnienie wszystkich wymagań klienta pod względem dostępności cenowej, a także punktualności i szybkości dostaw.

 3. WALDI

  Polska

  Specjalizujemy się w imporcie i exporcie ryb mrożonych i owoców morza. Importujemy ryby mrożone z całego świata. Naszymi klientami są: sieci handlowe polskie i zagraniczne hurtownie mrożonkarskie hurtownie rybne hurtownie spożywcze

 4. MAS SA

  Francja

  MAS SA jest hurtownią świeżych ryb w Rungis i specjalizuje się w rybach i filetach. Różne produkty morskie i produkty słodkowodne. Pełna gama filetów, łosoś norweski, łosoś szkocki, sola z importu i z Francji, żabnica, dorsz. Codziennie negocjujemy najlepsze produkty morza. Nasze ryby są świeże i przeznaczone dla rybiarni i restauracji. Sprzedaż wyłączna produktów morza na targu rybnym w Rungis, bez dostawy.

 5. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  Hiszpania

  Rozwóz ośmiornic oczyszczonych i świeżych ryb do sklepów rybnych, supermarketów i restauracji.

 6. PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA.

  Portugalia

 7. REFORM SU URUNLERI

  Turcja

 8. SENEGAL SHIP SERVICES

  Senegal

 1. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francja

 2. GRUPO NUESTRA PESCA S.L

  Hiszpania

 3. SCASS S.R.L.

  Włochy

 4. MARISCOSDEANDALUCIA

  Hiszpania

 5. DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD

  Grecja

 6. MAXIFISH LLC

  Litwa

 7. YULYFISH S.L.

  Hiszpania

 8. KRONE GMBH

  Niemcy

 9. CASA BOTAS

  Hiszpania

 10. API SEAFOOD NETWORK

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Ryby - Import eksport

Liczba wyników

11 070 przedsiębiorstwa