• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryby- przetwory rybne

Wyniki dla

Ryby- przetwory rybne - Import eksport

 1. FISHERIES INTL

  Mauretania

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jesteśmy firmą rybacką i eksporterem ryb mrożonych na pokładzie, mrożonych na lądzie i świeżych ryb z Mauretanii do Dakhla. Znajdujemy się w Mauretanii - Afryce Zachodniej i Niemczech. Łowimy i eksportujemy z łowisk do Europy, Afryki, krajów arabskich, Azji i Kanady. Jesteśmy firmą, która przestrzega sankcji nałożonych przez Unię Europejską i Amerykańską. Oznacza to, że nie handlujemy z krajami objętymi sankcjami gospodarczymi, takimi jak: Kuba, Rosja, Wenezuela......... Nasze ryby mrożone na pokładzie, mrożone na pokładzie statków rybackich i nasze ryby mrożone na lądzie, są zgodne z zalecanymi metodami obróbki ryb, zbiorniki i urządzenia chłodnicze są zgodne z europejskimi wymogami regulacyjnymi. Charakterystyka naszych ryb jest następująca: - Białko: 60-70%. - Tłuszcz: 4-10%. - Sól mineralna: 2-4%. Zaleca się, aby wszyscy klienci przesłali nam list intencyjny dotyczący zakupu (LOI), w którym należy określić: - Całkowitą ilość do zakupu - Dokładne rozmiary zamawianych ryb - Miejsce docelowe - Nazwy naukowe ryb

 2. PIĄTEK. PRZETWÓRSTWO RYB

  Polska

  W swej działalności firma łączy bogate doświadczenia technologiczne i organizacyjne zdobyte na przestrzeni lat z wymogami nowoczesnego zakładu początku XXI wieku. Działalność produkcyjna z roku na rok jest powiększana o nowe asortymenty i doskonalona. Uzupełniany i modernizowany park maszynowy pozwala na prowadzenie nowoczesnej i wydajnej produkcji o bardzo wysokich parametrach jakościowych. Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów bez konserwantów, co świadczy o wysokim standardzie higienicznym na produkcji. Poczuj przyjemny smak, delektując się wyrobami firmy Piątek. Smak ryby łączymy ze smakiem świeżych warzyw i ziół. Bogate receptury sprawią, że nawet smakosz o delikatnym podniebieniu znajdzie wśród naszych produktów coś dla siebie. Każdy wie, że ryby to samo zdrowie. Ważne jest jednak by były znakomicie przygotowane. My to gwarantujemy. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty odnośnie transportu krajowego i międzynarodowego.

 3. RYBHAND

  Polska

  W ofercie naszej firmy znajdą Państwo przetwory z ryb pelagicznych; głównie makreli i śledzia. Na ich bazie wytwarzamy salinaty, marynaty, produkty wędzone i wyroby garmażeryjne. Produkujemy około 120 różnego rodzaju wyrobów z ryb pelagicznych. Surowiec do produkcji sprowadzany jest między innymi z: Islandii, Norwegii, Wielkiej Brytanii czy Holandii. Znaczną część oferty stanowią przetwory z ryb białych. W asortymencie posiadamy ich ponad 50 rodzajów. W tej grupie produktów oferujemy również kostkę i wyroby panierowane. Produkty mrożone dostępne są w formie IQF oraz shaterpack. Bazę tej produkcji stanowi surowiec importowany między innymi z krajów takich jak: Stany Zjednoczone, Rosja, Islandia, Norwegia, Grenlandia, Hiszpania, Argentyna, Chile, Peru, Chiny, Wietnam, Australia czy Nowa Zelandia.

 4. GOSPODARSTWO RYBACKIE GOSLAWICE SP. Z O.O.

  Polska

  Duża firma rybacka działająca w branży od 50 lat. Działalność: akwakultura-sum i jesiotr, wylęgarnia ryb ciepłolubnych, rozmnażanie i podchów ryb, hodowla ryb słodkowodnych, materiał zarybieniowy-sprzedaż, ryby konsumpcyjne-sprzedaż, wędkarstwo karpiowe, kawior. Tradycyjna hodowla karpi w stawach.

 5. BIOLIFEITALY

  Włochy

  Firma BIOLIFEITALY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mleczarnie i serownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, przetwory rybne, packing of dried fruits, kadzie do hodowli ryb, i Ryby, przetwory rybne. Ma siedzibę w Partinico, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AFY GIDA

  Turcja

  Firma AFY GIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby, przetwory rybne. Jest również obecna w dziedzinach sardynka. Ma siedzibę w Canakkale, Turcja.

 2. HAMBURGER FISCHWERKER

  Niemcy

  Firma HAMBURGER FISCHWERKER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby, przetwory rybne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. ŞEF SU ÜRÜNLERI

  Turcja

  Firma ŞEF SU ÜRÜNLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby, przetwory rybne. Jest również obecna w dziedzinach Ryby mrożone, produkty morskie mrożone, hodowla ryb, Ryby mrożone, i ryba mrożona. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 4. NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S

  Turcja

  Firma NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, przetwory rybne, hodowla ryb, i Ryby, przetwory rybne. Ma siedzibę w Iskenderun, Turcja.

 5. GOSCH VERWALTUNGS GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma GOSCH VERWALTUNGS GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, Przetwory mleczne, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w List, Niemcy.

 1. AFROPLAS

  Grecja

  Firma AFROPLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby, przetwory rybne. Jest również obecna w dziedzinach sieci rybackie. Ma siedzibę w Attiki, Grecja.

 2. P & G INTERNATIONAL TRADING GMBH

  Niemcy

  Firma P & G INTERNATIONAL TRADING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, Przetwory mleczne, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. FISCHEREI-GENOSSENSCHAFT NEUHARLINGERSIEL E.G.

  Niemcy

  Firma FISCHEREI-GENOSSENSCHAFT NEUHARLINGERSIEL E.G., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, Przetwory mleczne, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Neuharlingersiel, Niemcy.

 2. CUX-PACK-FISCHBÖRSE GMBH

  Niemcy

  Firma CUX-PACK-FISCHBÖRSE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Przetwory mleczne, Mrożonki, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Przetwory mleczne, i Mrożonki. Ma siedzibę w Cuxhaven, Niemcy.

 3. FISCHEREIBETRIEB MARKUS DAVIDS E.K.

  Niemcy

  Firma FISCHEREIBETRIEB MARKUS DAVIDS E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mrożonki, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mrożonki, i Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Maasholm, Niemcy.

 4. WALTER UND KARL-HEINZ BLUM, FISCHSPEZIALITÄTEN

  Niemcy

  Firma WALTER UND KARL-HEINZ BLUM, FISCHSPEZIALITÄTEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, Przetwory mleczne, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Sylt-Ost, Niemcy.

 5. FORELLENHOF TRAUNTAL GBR

  Niemcy

  Firma FORELLENHOF TRAUNTAL GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, Przetwory mleczne, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Börfink, Niemcy.

 6. FISCHFEINKOST FRIEDRICH SCHÄFER GMBH

  Niemcy

  Firma FISCHFEINKOST FRIEDRICH SCHÄFER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Przetwory mleczne, Mrożonki, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Przetwory mleczne, i Mrożonki. Ma siedzibę w Loxstedt, Niemcy.

 7. GOSCH SYLT VERARBEITUNGSBETRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma GOSCH SYLT VERARBEITUNGSBETRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, Przetwory mleczne, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Ellingstedt, Niemcy.

 8. KFT KRABBEN UND FISCH TÖNNING OHG

  Niemcy

  Firma KFT KRABBEN UND FISCH TÖNNING OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, Przetwory mleczne, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Tönning, Niemcy.

 1. ERBA SEAFOOD

  Turcja

  Firma ERBA SEAFOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby, przetwory rybne. Jest również obecna w dziedzinach Rybołówstwo - import-eksport, Ryby mrożone, eksport świeżych ryb, eksport ryb mrożonych, Rybołówstwo - import-eksport, i Ryby mrożone. Ma siedzibę w Alsancak-Izmir, Turcja.

 2. FISCHZUCHT REINHARDSBRUNN GMBH

  Niemcy

  Firma FISCHZUCHT REINHARDSBRUNN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Kultura wodna i hodowla ryb, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, Ryby, Kultura wodna i hodowla ryb, Ryby, przetwory rybne, i Mięso z rzeźni i świeży drób. Ma siedzibę w Friedrichroda, Niemcy.

 3. RIJPELAAL B.V. / PALINGKOPEN.NL

  Holandia

  Firma RIJPELAAL B.V. / PALINGKOPEN.NL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ryby, przetwory rybne. Ma siedzibę w Helmond, Holandia.

 4. DELICATPOP S.L

  Hiszpania

  Firma DELICATPOP S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby, przetwory rybne. Jest również obecna w dziedzinach ośmiornice paczkowane, dania gotowe na wynos, i kwiat liofilizowany. Ma siedzibę w Llançà, Hiszpania.

 5. STEFAN KNOBLAUCH

  Niemcy

  Firma STEFAN KNOBLAUCH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, Przetwory mleczne, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Przetwory mleczne. Ma siedzibę w Uhldingen-Mühlhofen, Niemcy.

 6. HRASTINGER GMBH

  Austria

  Firma HRASTINGER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mrożonki, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mrożonki, i Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 7. BFG

  Niemcy

  Firma BFG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mrożonki, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mrożonki, i Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Butjadingen, Niemcy.

 8. SION LACHSRÄUCHEREI VON SER

  Niemcy

  Firma SION LACHSRÄUCHEREI VON SER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Przetwory mleczne, Mrożonki, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Przetwory mleczne, i Mrożonki. Ma siedzibę w Müsch, Niemcy.

 9. FISCHHANDELSGESELLSCHAFT OLDÖRP & CO. MBH

  Niemcy

  Firma FISCHHANDELSGESELLSCHAFT OLDÖRP & CO. MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, Mrożonki, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Mięso z rzeźni i świeży drób, i Mrożonki. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

 10. WILDLACHS-RÄUCHEREI BREMER GMBH

  Niemcy

  Firma WILDLACHS-RÄUCHEREI BREMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby, przetwory rybne, Przetwory mleczne, Mrożonki, Ryby, Ryby, przetwory rybne, Przetwory mleczne, i Mrożonki. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo