• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryby morskie

Wyniki dla

Ryby morskie - Import eksport

 1. FISHERIES-INTL MAURITANIE

  Mauretania

  FISHERIES-INTL to firma rybacka i eksportowa dla mrożonych ryb na pokładzie i świeżych. Nasza siedziba znajduje się w Mauretanii i Afryce Zachodniej oraz Niemczech (obecnie jesteśmy reprezentowani). Łowimy ryby i eksportujemy z łowisk do Europy; Afryka; Kraje arabskie oraz Azja i Kanada. Nasze ryby zamrożone na pokładzie, są mrożone na pokładzie naszych statków rybackich, a nasze ryby zamrożone na lądzie, spełniają zalecane traktowanie ryb, zbiorniki i urządzenia chłodnicze są zgodne z europejskimi wymogami regulacyjnymi. Charakterystyka naszych ryb jest następująca: - Białko: 60 do 70% - Tłuszcz: 4-10% - Sól mineralna: 2-4% Zaleca się, aby wszyscy klienci przesłali nam list intencyjny w sprawie zakupu (LOI), w którym należy określić: - Całkowita ilość do kupienia - Dokładne rozmiary żądanych ryb - Miejsce docelowe - Naukowe nazwy ryb

 2. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francja

 3. CORNIC-NOVAMER

  Francja

 4. MARTÍNEZ MORENO HNOS SL

  Hiszpania

 5. PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DURANTE COMMERCIO PRODOTTI

  Włochy

 2. MAPESCA SA

  Hiszpania

  MAPESCA, S.A. sprzedaje świeże ryby i skorupiaki złowione na całym wybrzeżu Hiszpanii i kilku krajów Unii Europejskiej. Nasze główne produkty to: Sardynki, Anchois, Sardele, Makrele, Morszczuki, Morszczuki hiszpańskie i importowane, Miętus, Sola, Turbot, Dorsz, Wilk, Mątwa, Kalmary, Ośmiornice, Rekiny mako świeże i mrożone, Psy morskie świeże i mrożone, Tuńczyki (żółtopłetwe, niebieskopłetwe, Patudo), Tuńczyki śródziemnomorskie, Sole, Leszcze, Wilki, Skarpy, Kulbiny, Łososie, Żywe krewetki, Leszcze.

 3. TRYLSKI SEAFOOD ANDRZEJ TRYLSKI

  Polska

  Pod adresem rybny.online działa internetowy sklep z rybami. Jest to odpowiednie miejsce na zakupy dla każdego, kto chce zaopatrzyć się w najwyższej jakości produkty rybne, czy to na własny użytek, czy w celu podania ich swym gościom i klientom. Z oferty tej chętnie korzystają właściciele lokali gastronomicznych, ale z usług firmy skorzystać może każdy, kto chce rozkoszować się wyśmienitym smakiem dań rybnych. Będzie to też z korzyścią dla zdrowia, zwłaszcza że produkty te są idealnie świeże i dzięki temu bogate w cenne składniki. Im częściej jada się ryby, tym lepiej, a rybny.online wydatnie w tym pomaga, gdyż w jego ofercie można znaleźć różne gatunki ryb oraz rodzaje rybnych dań. Są to między innymi ryby wędzone, solone, marynowane, w oleju, a także rybne produkty garmażeryjne. W celu znalezienia inspiracji do przyrządzania z nich doskonałych potraw warto też zapoznać się z przepisami prezentowanymi przez firmę na jej stronie. Są one łatwe do wykonania, toteż każdy może często i z wielką przyjemnością jadać ryby.

 4. PESCADOS ARCHIPIÉLAGO

  Hiszpania

  Firma Pescados Archipiélago, stworzona w 2005 roku, stała się z biegiem lat wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie handlu rybami i owocami morza, świeżymi i mrożonymi z wielu krajów świata. Wszystkie nasze artykuły są przygotowywane i konfekcjonowane pod ścisłą kontrolą jakości gwarantującą produkt końcowy.

 5. MAS SA

  Francja

  MAS SA jest hurtownią świeżych ryb w Rungis i specjalizuje się w rybach i filetach. Różne produkty morskie i produkty słodkowodne. Pełna gama filetów, łosoś norweski, łosoś szkocki, sola z importu i z Francji, żabnica, dorsz. Codziennie negocjujemy najlepsze produkty morza. Nasze ryby są świeże i przeznaczone dla rybiarni i restauracji. Sprzedaż wyłączna produktów morza na targu rybnym w Rungis, bez dostawy.

 1. ZAKED

  Polska

  Jesteśmy producentami sieci rybackich morskich jak i jeziorowych.Produkujemy także liny pp liny pływające hv oraz linki ołowiane

 2. LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG

  Niemcy

 1. BLACK ALMAS

  Francja

 2. PACIFIC FISH

  Maroko

 3. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rosja

 4. FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L.

  Hiszpania

 5. ATLANTIC FRESH EUROPE

  Francja

 6. ARMARA

  Francja

 7. MARKMARINE S16 S.L

  Hiszpania

 8. SOMITALIA

  Włochy

 1. PABLO IGLESIAS, S.L.

  Hiszpania

 2. ALPHA BAY

  Francja

 3. PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L

  Hiszpania

 4. L'OCEAN

  Belgia

 5. FONCASAL

  Hiszpania

 6. VIVAPESCA IMPORT- EXPORT SL

  Hiszpania

 7. INVERSIONES Y NEGOCIOS PHARMA AUSTRALIS SPA

  Chile

 8. MARISCOSGALLEGO.ES

  Hiszpania

 9. COMEX ANDINA, S.L.

  Hiszpania

 10. MARTINO FOODS LTD

  Zjednoczone Królestwo