• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryby morskie

Wyniki dla

Ryby morskie - Import eksport

 1. SIRION SEAFOOD APS

  Dania

  Verified by europages badge

  SIRION SEAFOOD APS – Twój dostawca ryb i owoców morza w Europie. Założona w 2007 roku w København, w Danii, firma SIRION SEAFOOD APS stała się jedną z wiodących firm w Europie zajmujących się pozyskiwaniem & kontrolą jakości ryb i owoców morza. Jako kompleksowy dostawca rozwiązań w zakresie ryb i owoców morza w Europie, możemy zaoferować szeroką gamę mrożonych/świeżych ryb i owoców morza oraz nasze profesjonalne usługi (audyt fabryczny / kontrola jakości / nadzór załadunku / rozwój produktu). Dzięki naszej rozległej sieci dostawców, wysoce doświadczonej kadrze kierowniczej, wykwalifikowanemu zespołowi kontroli jakości, profesjonalnej obsłudze i sprawnej komunikacji, zbudowaliśmy solidną reputację w skandynawskim przemyśle ryb i owoców morza jako godny zaufania partner, który zaspokaja wszystkie potrzeby związane z rybami i owocami morza w całej Europie. Obecnie współpracujemy z wieloma sprawdzonymi fabrykami mającymi certyfikaty HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, HALAL. Nasze główne rynki: Europa, USA, Kanada, Azja (Japonia, Korea itp.) & inne. Nasze główne produkty to: łosoś, dorsz, homar, makrela, ośmiornica, tuńczyk, małże, mintaj, kawior/ikra, mięso wieprzowe, wołowina, karma dla zwierząt. Krewetki (black tiger, vannamei, scampi, cat tiger itp.), panga/sum rekini, ryby dziko żyjące (tuńczyk, mahi-mahi, grouper itp.), ryby hodowlane (czerwona/czarna tilapa, barramundi itp.), głowonogi (ośmiornice, mątwy, kalmary), mięczaki (małże, kraby), ryby i owoce morza o wartości dodanej (sushi, nobashi, torpedo itp.), ryby i owoce morza w puszkach, inne (żaby, surimi itp.). Nogi wieprzowe, świeże udko wieprzowa bez kości, mrożony ogon wieprzowy, plędwica wieprzowa, żeberka wieprzowe, półtusza wieprzowa, wołowe omasum, be

 2. FISHERIES INTL

  Mauretania

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jesteśmy firmą rybacką i eksporterem ryb mrożonych na pokładzie, mrożonych na lądzie i świeżych ryb z Mauretanii do Dakhla. Znajdujemy się w Mauretanii - Afryce Zachodniej i Niemczech. Łowimy i eksportujemy z łowisk do Europy, Afryki, krajów arabskich, Azji i Kanady. Jesteśmy firmą, która przestrzega sankcji nałożonych przez Unię Europejską i Amerykańską. Oznacza to, że nie handlujemy z krajami objętymi sankcjami gospodarczymi, takimi jak: Kuba, Rosja, Wenezuela......... Nasze ryby mrożone na pokładzie, mrożone na pokładzie statków rybackich i nasze ryby mrożone na lądzie, są zgodne z zalecanymi metodami obróbki ryb, zbiorniki i urządzenia chłodnicze są zgodne z europejskimi wymogami regulacyjnymi. Charakterystyka naszych ryb jest następująca: - Białko: 60-70%. - Tłuszcz: 4-10%. - Sól mineralna: 2-4%. Zaleca się, aby wszyscy klienci przesłali nam list intencyjny dotyczący zakupu (LOI), w którym należy określić: - Całkowitą ilość do zakupu - Dokładne rozmiary zamawianych ryb - Miejsce docelowe - Nazwy naukowe ryb

 3. MARTÍNEZ MORENO HNOS SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma MARTÍNEZ MORENO HNOS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach głowonogi, śledzie i kalmary, filety w dorsza, sum rekini, mątwa, kalamary, filety rybne, świeża ryba, i ryba mrożona. Ma siedzibę w Catarroja-Valencia, Hiszpania.

 4. JOMANY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JOMANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Ryby morskie, sola, kalmary, sepia, tuńczyk, skorupiaki, owoce morza, krewetki, i ośmiornica. Ma siedzibę w Massy, Francja.

 5. PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach świeża ryba, agencji morscy, ryby świeże - hurt, wholesale fish sales, i miecznik. Ma siedzibę w Vigo-Pontevedra, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAPESCA SA

  Hiszpania

  MAPESCA, S.A. sprzedaje świeże ryby i skorupiaki złowione na całym wybrzeżu Hiszpanii i kilku krajów Unii Europejskiej. Nasze główne produkty to: Sardynki, Anchois, Sardele, Makrele, Morszczuki, Morszczuki hiszpańskie i importowane, Miętus, Sola, Turbot, Dorsz, Wilk, Mątwa, Kalmary, Ośmiornice, Rekiny mako świeże i mrożone, Psy morskie świeże i mrożone, Tuńczyki (żółtopłetwe, niebieskopłetwe, Patudo), Tuńczyki śródziemnomorskie, Sole, Leszcze, Wilki, Skarpy, Kulbiny, Łososie, Żywe krewetki, Leszcze.

 2. TRYLSKI SEAFOOD ANDRZEJ TRYLSKI

  Polska

  Pod adresem rybny.online działa internetowy sklep z rybami. Jest to odpowiednie miejsce na zakupy dla każdego, kto chce zaopatrzyć się w najwyższej jakości produkty rybne, czy to na własny użytek, czy w celu podania ich swym gościom i klientom. Z oferty tej chętnie korzystają właściciele lokali gastronomicznych, ale z usług firmy skorzystać może każdy, kto chce rozkoszować się wyśmienitym smakiem dań rybnych. Będzie to też z korzyścią dla zdrowia, zwłaszcza że produkty te są idealnie świeże i dzięki temu bogate w cenne składniki. Im częściej jada się ryby, tym lepiej, a rybny.online wydatnie w tym pomaga, gdyż w jego ofercie można znaleźć różne gatunki ryb oraz rodzaje rybnych dań. Są to między innymi ryby wędzone, solone, marynowane, w oleju, a także rybne produkty garmażeryjne. W celu znalezienia inspiracji do przyrządzania z nich doskonałych potraw warto też zapoznać się z przepisami prezentowanymi przez firmę na jej stronie. Są one łatwe do wykonania, toteż każdy może często i z wielką przyjemnością jadać ryby.

 3. PESCADOS ARCHIPIÉLAGO

  Hiszpania

  Firma Pescados Archipiélago, stworzona w 2005 roku, stała się z biegiem lat wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie handlu rybami i owocami morza, świeżymi i mrożonymi z wielu krajów świata. Wszystkie nasze artykuły są przygotowywane i konfekcjonowane pod ścisłą kontrolą jakości gwarantującą produkt końcowy.

 4. MAS SA

  Francja

  MAS SA jest hurtownią świeżych ryb w Rungis i specjalizuje się w rybach i filetach. Różne produkty morskie i produkty słodkowodne. Pełna gama filetów, łosoś norweski, łosoś szkocki, sola z importu i z Francji, żabnica, dorsz. Codziennie negocjujemy najlepsze produkty morza. Nasze ryby są świeże i przeznaczone dla rybiarni i restauracji. Sprzedaż wyłączna produktów morza na targu rybnym w Rungis, bez dostawy.

 5. GRUPO CENTRAL PESCA

  Hiszpania

  W GRUPO CENTRAL PESCA, specjalizujemy się w imporcie-eksporcie ryb i owoców morza wysokiej jakości.

 1. ZAKED

  Polska

  Jesteśmy producentami sieci rybackich morskich jak i jeziorowych.Produkujemy także liny pp liny pływające hv oraz linki ołowiane

 2. LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG

  Niemcy

  Firma LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Ma siedzibę w Bremerhaven, Niemcy.

 1. PACIFIC FISH

  Maroko

  Firma PACIFIC FISH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach Ryby mrożone, ryby i produkty morskie przetworzone, i Ryby mrożone. Ma siedzibę w Tan-Tan, Maroko.

 2. BLACK ALMAS

  Francja

  Firma BLACK ALMAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach Kawior hodowlany, i Sturgeon caviar. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. L'OCEAN

  Belgia

  Firma L'OCEAN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Ryby morskie, Mięczaki, skorupiaki, Mrożonki, Ryby mrożone, Ryby morskie, Mięczaki, skorupiaki, Mrożonki, i Ryby mrożone. Ma siedzibę w Paifve, Belgia.

 4. ALPHA BAY

  Francja

  Firma ALPHA BAY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Ryby morskie, Ryby mrożone, Ryby morskie, Ryby mrożone, skorupiaki zamrożone, i mięczaki mrożone. Ma siedzibę w Lorient, Francja.

 5. SOMITALIA

  Włochy

  Firma SOMITALIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach ryba suszona, finansowanie rybołówstwa, materiały biurowe, i ryby. Ma siedzibę w San Casciano Dei Bagni(si), Włochy.

 6. PESCADOS RIOBÓ

  Hiszpania

  Firma PESCADOS RIOBÓ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Ma siedzibę w Cadiz, Hiszpania.

 7. PABLO IGLESIAS, S.L.

  Hiszpania

  Firma PABLO IGLESIAS, S.L., roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby morskie, Ryby mrożone, Ryby, Ryby morskie, Ryby mrożone, i homarce. Ma siedzibę w A Coruña, Hiszpania.

 8. FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L.

  Hiszpania

  Firma FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Ma siedzibę w Isla Cristina ( Huelva ), Hiszpania.

 1. ARMARA

  Francja

  Firma ARMARA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Ma siedzibę w Rungis Cedex, Francja.

 2. MARKMARINE S16 S.L

  Hiszpania

  Firma MARKMARINE S16 S.L, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach handel zamrożonymi produktami morskimi, handel produktami morskimi w konserwach, i handel produktami morskimi częściowo przetworzonymi. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. ATLANTIC FRESH EUROPE

  Francja

  Firma ATLANTIC FRESH EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Ma siedzibę w Boulogne-Sur-Mer, Francja.

 4. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rosja

  Firma NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce morza mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby mrożone, Rybołówstwo - import-eksport, Ryby morskie, Ryby, Ryby mrożone, Rybołówstwo - import-eksport, i Ryby morskie. Ma siedzibę w Murmansk, Rosja.

 5. STELLA MARIS SEAFOOD, S.L.

  Hiszpania

  Firma STELLA MARIS SEAFOOD, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach algi zamrożone, i jeżowce. Ma siedzibę w A Coruña, Hiszpania.

 6. PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L

  Hiszpania

  Firma PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Ma siedzibę w Huelva, Hiszpania.

 7. GREENBEACHSERVICES

  Maroko

  Firma GREENBEACHSERVICES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, ośmiornica, kałamarnice, i Ryby. Ma siedzibę w Boujdour, Maroko.

 8. COOPERATIVA PESCATORI DI MONFALCONE

  Włochy

  Firma COOPERATIVA PESCATORI DI MONFALCONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach Delikatesowe wyroby spożywcze, mięczak, skorupiaki, i Delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Monfalcone, Włochy.

 9. COMEX ANDINA, S.L.

  Hiszpania

  Firma COMEX ANDINA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach pierścienie i paski z kalamara. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 10. VIVAPESCA IMPORT- EXPORT SL

  Hiszpania

  Firma VIVAPESCA IMPORT- EXPORT SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, ryby - hurt, import produktów spożywczych, Zamrażanie, i Mrożonki. Ma siedzibę w Siero, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo