• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryby - maszyny i sprzęt do obróbki

Wyniki dla

Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki - Import eksport

 1. VARLET MACHINES

  Francja

  Verified by europages badge

  Varlet Machines, francuskie przedsiębiorstwo mieszczące się w Boulogne-sur-Mer, specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży maszyn do przetwórstwa ryb, mięsa i drobiu. Wszystkie nasze maszyny są zaprojektowane z zastosowaniem solidnych materiałów i wyprodukowane we Francji, w naszych zakładach. Nasi technicy przybywają na miejsce, żeby dostarczyć i zainstalować Twoje maszyny. Bogaci w 80 letnie doświadczenie, projektujemy nowatorskie maszyny, starannie dobierając ich wszystkie komponenty i materiały, aby spełnić specyficzne potrzeby podmiotów przemysłu rolnospożywczego: -Handlowców, -Rzemieślników, -Zakładów przemysłowych. Nasze zespoły produkują co roku ponad 200 maszyn w naszym zakładzie, z czego ponad 50% jest przeznaczone na eksport. Firma jest obecna w ponad 30 krajach na świecie. Opiera się na szerokiej sieci partnerów, dystrybutorów i zaufanych przedstawicieli. Przedsiębiorstwo Varlet rozwinęło się, aby służyć swoim klientom na całym świecie. Varlet jest czołowym francuskim producentem maszyn do patroszenia i przetwórstwa ryb, mięsa i drobiu.

 2. TERLET B.V.

  Holandia

  Firma TERLET B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego, Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia, Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego, i Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zutphen, Holandia.

 3. TEHNO-T

  Ukraina

  Firma TEHNO-T, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Nizhyn, Ukraina.

 4. PERUZA LTD

  Łotwa

  Firma PERUZA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Automaty przemysłowe, Przenośniki podwieszone i podłogowe, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Automaty przemysłowe, Przenośniki podwieszone i podłogowe, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Ropazu Novads, Mucenieki, Łotwa.

 5. SORGO ANLAGENBAU GMBH

  Austria

  Firma SORGO ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOGRADEX

  Francja

  Firma SOGRADEX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, nóż inox, środki ochrony osobistej, Opakowania spożywcze, i maszyny do ostrzenia. Ma siedzibę w Lorient, Francja.

 2. KM FISH MACHINERY A/S

  Dania

  Firma KM FISH MACHINERY A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Dybvad, Dania.

 3. ZIEGRA ESPAÑA, S.L.

  Hiszpania

  Firma ZIEGRA ESPAÑA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Jest również obecna w dziedzinach Kostkarki do lodu, producenci lodu dla przemysłu spożywczego, lód w kawałkach, wytwarzacz lodu, i Kostkarki do lodu. Ma siedzibę w Lorquí, Hiszpania.

 4. UNIFREEZING

  Holandia

  Firma UNIFREEZING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Jest również obecna w dziedzinach przetwórstwo mięsa, produkty świeże pieczone w piecu, mrożone płatki zbożowe jako przegryzki, dania śniadaniowe oraz przekąski, i mrożone produkty piekarskie. Ma siedzibę w Enschede, Holandia.

 5. P.E. BAKHMACH R.A.

  Ukraina

  Firma P.E. BAKHMACH R.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Svitlovodsk, Ukraina.

 1. GE.NE S.R.L

  Włochy

  Firma GE.NE S.R.L, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Jest również obecna w dziedzinach ryby świeże - hurt, import mrożonych ryb, ryby mrożone - hurt, i owoce zamrożone. Ma siedzibę w Treviolo, Włochy.

 2. GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE

  Włochy

  Firma GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby, przetwory rybne. Jest również obecna w dziedzinach Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Ryby konserwowe, urządzenia do przetwórstwa ryb, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, i Ryby konserwowe. Ma siedzibę w Sala Baganza, Włochy.

 1. AQUATIC SCIENCE

  Belgia

  Firma AQUATIC SCIENCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Pokarm dla ryb hodowlanych, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Pokarm dla ryb hodowlanych, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Herstal, Belgia.

 2. S.C. "ELECTROMASINA" S.R.L.

  Mołdawia

  Firma S.C. "ELECTROMASINA" S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

 3. DANTECH - DANISH TECHNOLOGY CENTER

  Dania

  Firma DANTECH - DANISH TECHNOLOGY CENTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Gilleleje, Dania.

 4. SORGO ANLAGENBAU AUSTRIA

  Austria

  Firma SORGO ANLAGENBAU AUSTRIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

 5. USINE MECHANIQUE DE NEZHIN

  Ukraina

  Firma USINE MECHANIQUE DE NEZHIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Nezhin, Ukraina.

 6. OPTIMAR FODEMA, S.A.

  Hiszpania

  Firma OPTIMAR FODEMA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 7. TEKNO PASLANMAZ

  Turcja

  Firma TEKNO PASLANMAZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Konya/ Center, Turcja.

 8. HIDRONER AQUACULTURE EQUIPMENTS LIMITED

  Turcja

  Firma HIDRONER AQUACULTURE EQUIPMENTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. COUTURE ET GUEROULT ALIMENTATI ON SAS

  Francja

  Firma COUTURE ET GUEROULT ALIMENTATI ON SAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Rouen, Francja.

 2. ORA FOOD PROCESSING CO LTD

  Islandia

  Firma ORA FOOD PROCESSING CO LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Kopavogi, Islandia.

 3. F.BARRACLOUGH LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma F.BARRACLOUGH LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Bradford, Zjednoczone Królestwo.

 4. VAKI AQUACULTURE SYSTEMS LTD

  Islandia

  Firma VAKI AQUACULTURE SYSTEMS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Kopavogi, Islandia.

 5. TECHNISCH BUREAU VERBURG-HOLLAND B.V.

  Holandia

  Firma TECHNISCH BUREAU VERBURG-HOLLAND B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Colijnsplaat, Holandia.

 6. FISKVÉLAR EHF

  Islandia

  Firma FISKVÉLAR EHF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Garðabæ, Islandia.

 7. F.P.E. MASKINFABRIK APS

  Dania

 8. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 9. QUELLTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  QuellTech jest firmą rodzinną. Rozwijamy i wytwarzamy czujniki laserowe do bezdotykowego pomiaru obiektów w 2D/3D. Stawiamy się w pozycji specjalisty w dziedzinie urządzeń pomiarowych z bogatą gamą rozwiązań, zarówno w produkcji masowej jak niestandardowej według specyfikacji klienta, oraz specyficznymi modyfikacjami. Nasi klienci cenią sobie funkcjonalność i jakość czujników laserowych QuellTech, które zapewniają niezawodne i stabilne działanie. Oferujemy dostosowanie do specyficznych wymagań klienta właściwości mechanicznych oraz wyrobów firmowych. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w następujących branżach: samochodowa, budowy maszyn, technika spawania, robotyka oraz elektronika użytkowa. Współpracujemy z partnerami w takich krajach jak: Niemcy, Hiszpania, Turcja, USA, Korea Południowa i Chiny, gdzie czujniki laserowe QuellTech są integrowane w maszyny i rozwiązania przemysłowe.

 10. MR INDUSTRIES

  Dania

  Verified by europages badge

  MR INDUSTRIES jest prywatną firmą specjalizującą się w podwykonawstwie usług obróbki CNC w celu produkcji wysokiej jakości komponentów toczonych i frezowanych. Z biegiem czasu staliśmy się czołowym dostawcą podzespołów obrabianych maszynowo dla różnych sektorów przemysłu. Nasze szerokie możliwości pozwalają nam produkować komponenty w partiach dowolnej wielkości, od prototypów po zamówienia wielkoseryjne. Dzięki głowicom ślizgowym o średnicy od 1mm do 32mm, możemy sprostać szerokiemu zakresowi wymagań. W MR Industries zdobyliśmy solidną reputację dzięki dostarczaniu precyzyjnie obrobionych komponentów i części z naciskiem na opłacalność i wydajność. Wykorzystanie zaawansowanej technologii Citizen pozwala nam obsługiwać wszystko, od projektów prototypowych i małoseryjnych po duże serie prodykcyjne precyzyjnie obrobionych komponentów i części. Wyposażeni w najnowocześniejsze centra obróbcze CNC, pracujemy na w pełni automatycznych magazynowych podajnikach prętów zapewniających nieprzerwaną produkcję. Zdolność ta pozwala nam zapewnić najbardziej efektywne terminy realizacji zamówień i wysokiej jakości precyzyjnie obrobione komponenty. Z niecierpliwością czekamy na możliwość współpracy z Państwem jako cenionym partnerem biznesowym. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji lub w sprawie zapytań.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki - Import eksport

Liczba wyników

366 Przedsiębiorstwa