• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryby - maszyny i sprzęt do obróbki

Wyniki dla

Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki - Import eksport

 1. VARLET MACHINES

  Francja

  Verified by europages badge

  Varlet Machines, francuskie przedsiębiorstwo mieszczące się w Boulogne-sur-Mer, specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży maszyn do przetwórstwa ryb, mięsa i drobiu. Wszystkie nasze maszyny są zaprojektowane z zastosowaniem solidnych materiałów i wyprodukowane we Francji, w naszych zakładach. Nasi technicy przybywają na miejsce, żeby dostarczyć i zainstalować Twoje maszyny. Bogaci w 80 letnie doświadczenie, projektujemy nowatorskie maszyny, starannie dobierając ich wszystkie komponenty i materiały, aby spełnić specyficzne potrzeby podmiotów przemysłu rolnospożywczego: -Handlowców, -Rzemieślników, -Zakładów przemysłowych. Nasze zespoły produkują co roku ponad 200 maszyn w naszym zakładzie, z czego ponad 50% jest przeznaczone na eksport. Firma jest obecna w ponad 30 krajach na świecie. Opiera się na szerokiej sieci partnerów, dystrybutorów i zaufanych przedstawicieli. Przedsiębiorstwo Varlet rozwinęło się, aby służyć swoim klientom na całym świecie. Varlet jest czołowym francuskim producentem maszyn do patroszenia i przetwórstwa ryb, mięsa i drobiu.

 2. TERLET B.V.

  Holandia

  Firma TERLET B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekstrakty spożywcze - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego, Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia, Kakao i czekolada - maszyny i sprzęt, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Spiekacze i emulgatory dla przemysłu spożywczego, i Łuszczarnie ryżu - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zutphen, Holandia.

 3. PERUZA LTD

  Łotwa

  Firma PERUZA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Automaty przemysłowe, Przenośniki podwieszone i podłogowe, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Automaty przemysłowe, Przenośniki podwieszone i podłogowe, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Ropazu Novads, Mucenieki, Łotwa.

 4. TEHNO-T

  Ukraina

  Firma TEHNO-T, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Nizhyn, Ukraina.

 5. KM FISH MACHINERY A/S

  Dania

  Firma KM FISH MACHINERY A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Dybvad, Dania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOGRADEX

  Francja

  Firma SOGRADEX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, nóż inox, środki ochrony osobistej, Opakowania spożywcze, i maszyny do ostrzenia. Ma siedzibę w Lorient, Francja.

 2. SORGO ANLAGENBAU GMBH

  Austria

  Firma SORGO ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

 3. ZIEGRA ESPAÑA, S.L.

  Hiszpania

  Firma ZIEGRA ESPAÑA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Jest również obecna w dziedzinach Kostkarki do lodu, producenci lodu dla przemysłu spożywczego, lód w kawałkach, wytwarzacz lodu, i Kostkarki do lodu. Ma siedzibę w Lorquí, Hiszpania.

 4. UNIFREEZING

  Holandia

  Firma UNIFREEZING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Jest również obecna w dziedzinach przetwórstwo mięsa, produkty świeże pieczone w piecu, mrożone płatki zbożowe jako przegryzki, dania śniadaniowe oraz przekąski, i mrożone produkty piekarskie. Ma siedzibę w Enschede, Holandia.

 5. CRYOGENIC (BEIJING) SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma CRYOGENIC (BEIJING) SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w 102200, Chiny.

 1. P.E. BAKHMACH R.A.

  Ukraina

  Firma P.E. BAKHMACH R.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Svitlovodsk, Ukraina.

 2. GE.NE S.R.L

  Włochy

  Firma GE.NE S.R.L, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Jest również obecna w dziedzinach ryby świeże - hurt, import mrożonych ryb, ryby mrożone - hurt, i owoce zamrożone. Ma siedzibę w Treviolo, Włochy.

 1. AFC MECHENICAL AND EQUIPMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma AFC MECHENICAL AND EQUIPMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 2. AQUATIC SCIENCE

  Belgia

  Firma AQUATIC SCIENCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Pokarm dla ryb hodowlanych, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Pokarm dla ryb hodowlanych, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Herstal, Belgia.

 3. GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE

  Włochy

  Firma GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby, przetwory rybne. Jest również obecna w dziedzinach Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, Ryby konserwowe, urządzenia do przetwórstwa ryb, Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, i Ryby konserwowe. Ma siedzibę w Sala Baganza, Włochy.

 4. DANTECH - DANISH TECHNOLOGY CENTER

  Dania

  Firma DANTECH - DANISH TECHNOLOGY CENTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Gilleleje, Dania.

 5. CHUNGHA MACHINERY CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma CHUNGHA MACHINERY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do obróbki ryb, i odszraniacze. Ma siedzibę w Busan, Korea Południowa.

 6. S.C. "ELECTROMASINA" S.R.L.

  Mołdawia

  Firma S.C. "ELECTROMASINA" S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Chisinau, Mołdawia.

 7. USINE MECHANIQUE DE NEZHIN

  Ukraina

  Firma USINE MECHANIQUE DE NEZHIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Nezhin, Ukraina.

 8. SORGO ANLAGENBAU AUSTRIA

  Austria

  Firma SORGO ANLAGENBAU AUSTRIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

 1. MICOGY(MKQ) ELECTRIC CO., LTD.

  Chiny

  Firma MICOGY(MKQ) ELECTRIC CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Fuzhou,fujian, Chiny.

 2. OPTIMAR FODEMA, S.A.

  Hiszpania

  Firma OPTIMAR FODEMA, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 3. KAILASH ENGINEERING AND EXPORTS

  Indie

  Firma KAILASH ENGINEERING AND EXPORTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Rajkot, Indie.

 4. ELDAWLY FOR IMPORTING PRINTING MACHINES

  Libia

  Firma ELDAWLY FOR IMPORTING PRINTING MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w 012, Libia.

 5. TEKNO PASLANMAZ

  Turcja

  Firma TEKNO PASLANMAZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Konya/ Center, Turcja.

 6. HIDRONER AQUACULTURE EQUIPMENTS LIMITED

  Turcja

  Firma HIDRONER AQUACULTURE EQUIPMENTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. COUTURE ET GUEROULT ALIMENTATI ON SAS

  Francja

  Firma COUTURE ET GUEROULT ALIMENTATI ON SAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Rouen, Francja.

 8. TECHNISCH BUREAU VERBURG-HOLLAND B.V.

  Holandia

  Firma TECHNISCH BUREAU VERBURG-HOLLAND B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Colijnsplaat, Holandia.

 9. ORA FOOD PROCESSING CO LTD

  Islandia

  Firma ORA FOOD PROCESSING CO LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Kopavogi, Islandia.

 10. F.BARRACLOUGH LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma F.BARRACLOUGH LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki, i Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki. Ma siedzibę w Bradford, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ryby - maszyny i sprzęt do obróbki - Import eksport

Liczba wyników

370 Przedsiębiorstwa