• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rybołówstwo - import-eksport

Wyniki dla

Rybołówstwo - import-eksport - Import eksport

 1. SIRION SEAFOOD APS

  Dania

  Verified by europages badge

  SIRION SEAFOOD APS – Twój dostawca ryb i owoców morza w Europie. Założona w 2007 roku w København, w Danii, firma SIRION SEAFOOD APS stała się jedną z wiodących firm w Europie zajmujących się pozyskiwaniem & kontrolą jakości ryb i owoców morza. Jako kompleksowy dostawca rozwiązań w zakresie ryb i owoców morza w Europie, możemy zaoferować szeroką gamę mrożonych/świeżych ryb i owoców morza oraz nasze profesjonalne usługi (audyt fabryczny / kontrola jakości / nadzór załadunku / rozwój produktu). Dzięki naszej rozległej sieci dostawców, wysoce doświadczonej kadrze kierowniczej, wykwalifikowanemu zespołowi kontroli jakości, profesjonalnej obsłudze i sprawnej komunikacji, zbudowaliśmy solidną reputację w skandynawskim przemyśle ryb i owoców morza jako godny zaufania partner, który zaspokaja wszystkie potrzeby związane z rybami i owocami morza w całej Europie. Obecnie współpracujemy z wieloma sprawdzonymi fabrykami mającymi certyfikaty HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, HALAL. Nasze główne rynki: Europa, USA, Kanada, Azja (Japonia, Korea itp.) & inne. Nasze główne produkty to: łosoś, dorsz, homar, makrela, ośmiornica, tuńczyk, małże, mintaj, kawior/ikra, mięso wieprzowe, wołowina, karma dla zwierząt. Krewetki (black tiger, vannamei, scampi, cat tiger itp.), panga/sum rekini, ryby dziko żyjące (tuńczyk, mahi-mahi, grouper itp.), ryby hodowlane (czerwona/czarna tilapa, barramundi itp.), głowonogi (ośmiornice, mątwy, kalmary), mięczaki (małże, kraby), ryby i owoce morza o wartości dodanej (sushi, nobashi, torpedo itp.), ryby i owoce morza w puszkach, inne (żaby, surimi itp.). Nogi wieprzowe, świeże udko wieprzowa bez kości, mrożony ogon wieprzowy, plędwica wieprzowa, żeberka wieprzowe, półtusza wieprzowa, wołowe omasum, be

 2. MADAR

  Polska

  Verified by europages badge

  Licząca sobie blisko 30 lat firma MaDar jest hurtownią artykułów spożywczych z Polski. Zaopatrujemy w nasze produkty rozmaite branże, takie jak sklepy spożywcze, restauracje, firmy o różnym profilu działalności, instytucje oraz osoby prywatne. Naszym celem jest dostarczanie produktów o najwyższej jakości w najlepszej cenie, aby zdobyć 100 % zadowolenia klienta. Dlatego znajdziesz u nas szeroki wybór doskonałych produktów spożywczych. Posiadamy obszerne portfolio produktów, m.in.: •Makarony, •Mięso przetworzone i w puszkach, •Ziarna, •Różne rodzaje mąki, •Nabiał, •Cukier, •Przyprawy, Asortyment naszych produktów można poznać lepiej na naszej stronie internetowej! Zapewniamy: •Szybką realizację zamówień, •Atrakcyjne ceny, •Bogaty wybór, •Dostawy na całym świecie Nasze produkty sprowadzamy od zaufanych dostawców i lokalnych gospodarstw, aby uzyskać najlepszą jakość i doskonały smak. Dzięki nam znajdziesz niezwykłe smaki na swoim stole. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. FISHERIES INTL

  Mauretania

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jesteśmy firmą rybacką i eksporterem ryb mrożonych na pokładzie, mrożonych na lądzie i świeżych ryb z Mauretanii do Dakhla. Znajdujemy się w Mauretanii - Afryce Zachodniej i Niemczech. Łowimy i eksportujemy z łowisk do Europy, Afryki, krajów arabskich, Azji i Kanady. Jesteśmy firmą, która przestrzega sankcji nałożonych przez Unię Europejską i Amerykańską. Oznacza to, że nie handlujemy z krajami objętymi sankcjami gospodarczymi, takimi jak: Kuba, Rosja, Wenezuela......... Nasze ryby mrożone na pokładzie, mrożone na pokładzie statków rybackich i nasze ryby mrożone na lądzie, są zgodne z zalecanymi metodami obróbki ryb, zbiorniki i urządzenia chłodnicze są zgodne z europejskimi wymogami regulacyjnymi. Charakterystyka naszych ryb jest następująca: - Białko: 60-70%. - Tłuszcz: 4-10%. - Sól mineralna: 2-4%. Zaleca się, aby wszyscy klienci przesłali nam list intencyjny dotyczący zakupu (LOI), w którym należy określić: - Całkowitą ilość do zakupu - Dokładne rozmiary zamawianych ryb - Miejsce docelowe - Nazwy naukowe ryb

 5. SEAPRO AQUACULTURE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma SEAPRO AQUACULTURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby do sadzawki hodowlanej. Jest również obecna w dziedzinach Rybołówstwo - import-eksport, łosoś, ryba zamrożona, Mrożony łosoś, łososie paczkowane, hydroponika łososi, ryby - hurt, Rybołówstwo - import-eksport, i eksport ryb mrożonych. Ma siedzibę w Samsun, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EGEMAR SARL

  Mauretania

  EGEMAR SARL jest firmą eksportową w zakresie produktów z owoców morza: produktów świeżych lub mrożonych. Mający siedzibę w Mauretanii EGEMAR SARL specjalizuje się w handlu hurtowym i detalicznym produktami z owoców morza, w szczególności mięczakami, rybami i mięczakami. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty i usługi, aby budować silne, profesjonalne relacje z naszymi partnerami dzisiaj i w dłuższej perspektywie czasowej. Szanujemy nasze produkty, które są starannie selekcjonowane i pochodzą ze zrównoważonego rybołówstwa. W ten sposób zapewniamy przestrzeganie norm ekologicznych. Chcemy, aby Państwo znajdowali na swoich talerzach to, co najlepsze z oceanu. Zapewniamy najlepsze produkty z owoców morza, abyście mogli Państwo cieszyć się różnymi smakami, ale także wszystkimi korzyściami płynącymi ze zdrowej kuchni opartej na rybach i skorupiakach.

 2. RIBNJACI KUPA D.O.O.

  Chorwacja

  Farma rybna jest prawdziwą oazą dostarczającą najwyższej jakości świeżych ryb słodkowodnych. W kilku stawach, oprócz licznych karpi, hodowane są szczupaki, sumy, sandacze, karpie tłuste, liny, tołpygi i inne ryby. Farma rybna Kupa w miejscowości Draganić oferuje sportowe łowienie ryb w pięknym, naturalnym otoczeniu niedaleko Zagrzebia.

 3. BIANCO DI MAZARA SRL

  Włochy

  Bianco di Mazara łowi i dystrybuuje białe i czerwone krewetki z Morza Śródziemnego. Białe i czerwone krewetki złowione przez flotę rybacką przedsiębiorstwa Bianco są obrabiane i pakowane bezpośrednio na pokładzie, w tacki minimum 500 g. Nasza dystrybucja ukierunkowana jest na dystrybucję na dużą skalę, do sklepów wielkopowierzchniowych i firm zajmujących się sprzedażą hurtową. Bianco di Mazara gwarantuje dystrybucję na terenie Włoch i za granicą oraz wysoką jakość produktu.

 4. ISLATUNA

  Hiszpania

  Organizacja armatorów sprzedających owoce połowów, specjalizująca się w tuńczyku, krabach, makrelach, sardynkach, śledziach, kongerach, wilki morskie, etc. Gwarantujemy optymalną jakość naszych wyrobów, w poszanowaniu środowiska naturalnego. Nasz personel otrzymał specyficzne szkolenie pozwalające na wypełnianie misji związanych z tym sektorem. Posiadamy ogólne szkolenie sanitarne i specjalizujemy się w manipulacji żywnością i zastosowaniu dobrych praktyk.

 5. GRUPO CENTRAL PESCA

  Hiszpania

  W GRUPO CENTRAL PESCA, specjalizujemy się w imporcie-eksporcie ryb i owoców morza wysokiej jakości.

 1. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francja

  Firma COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Potrawy gotowe mrożone, Ryby, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Potrawy gotowe mrożone, surimi, i Ryby. Ma siedzibę w Saint Malo, Francja.

 2. FERGOFRESCO S.L

  Hiszpania

  Firma FERGOFRESCO S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 1. OYSTER FRANCE

  Stany Zjednoczone

  Firma OYSTER FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach ostrygi, i eksport. Ma siedzibę w Atlanta, Stany Zjednoczone.

 2. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norwegia

  Firma SEAWELL HIRTSHALS A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Owoce morza mrożone, Rybołówstwo - import-eksport, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Owoce morza mrożone, Rybołówstwo - import-eksport, i Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Stavanger, Norwegia.

 3. VENETO PESCA SRL

  Włochy

  Firma VENETO PESCA SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Mięczaki, skorupiaki, produkty rybne, i Mięczaki, skorupiaki. Ma siedzibę w Portogruaro, Włochy.

 4. YOROZ SU URUNLERI TAR. HAY. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma YOROZ SU URUNLERI TAR. HAY. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach wskazówki w zakresie rybołówstwa. Ma siedzibę w Amasya, Turcja.

 5. ASTHER SEAFOOD DI PALAVINNAGE

  Włochy

  Firma ASTHER SEAFOOD DI PALAVINNAGE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach miecznik, tuńczyk w wodzie, i tuńczyk. Ma siedzibę w Cinisello Balsamo(mi), Włochy.

 6. COMERCIALIZADORA DIFERCA C.A

  Wenezuela

  Firma COMERCIALIZADORA DIFERCA C.A, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Kakao w ziarnach, i ośmiornica. Ma siedzibę w Barcelona-Venezuela, Wenezuela.

 7. VEKO GLOBAL LLC

  Ukraina

  Firma VEKO GLOBAL LLC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Cukier z buraków cukrowych. Ma siedzibę w Svetlovodsk, Ukraina.

 8. DANIELSAZUUR

  Belgia

  Firma DANIELSAZUUR, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach ryby świeże - hurt, przetwarzanie zamrożonych produktów morskich, import świeżych ryb, i Opakowania na ryby. Ma siedzibę w Blankenberge, Belgia.

 1. KARE FOREIGN TRADE

  Turcja

  Firma KARE FOREIGN TRADE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Handel zagraniczny - doradztwo, Management consultancy, Spożywczy - Import/Eksport, i Handel zagraniczny - doradztwo. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S

  Turcja

  Firma NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, przetwory rybne, hodowla ryb, i Ryby, przetwory rybne. Ma siedzibę w Iskenderun, Turcja.

 3. OPTIMAL SEAFOOD AS

  Norwegia

  Firma OPTIMAL SEAFOOD AS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Ma siedzibę w Bergen, Norwegia.

 4. AGRITRADE

  Francja

  Firma AGRITRADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Rybołówstwo - import-eksport, i Rybołówstwo - import-eksport. Ma siedzibę w Cergy-Pontoise, Francja.

 5. FRIGO ADNANE

  Maroko

  Firma FRIGO ADNANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Rybołówstwo - import-eksport, ryba mrożona, Rybołówstwo - import-eksport, tuńczyk, i sardynka. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 6. SEAMAX GLOBAL S.L.

  Hiszpania

  Firma SEAMAX GLOBAL S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Ma siedzibę w Seville, Hiszpania.

 7. FRONEK SEAFOOD DOCTOR INTERNATIONAL S. DE R.L. DE C.V.

  Meksyk

  Firma FRONEK SEAFOOD DOCTOR INTERNATIONAL S. DE R.L. DE C.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach ryba mrożona, owoce morza mrożone, i usługi kontenerowe. Ma siedzibę w D.f., Meksyk.

 8. I.F.KO.

  Belgia

  Firma I.F.KO., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Rybołówstwo - import-eksport, Spożywczy - Import/Eksport, Import i eksport owoców, i Rybołówstwo - import-eksport. Ma siedzibę w Wihogne, Belgia.

 9. VISGROOTHANDEL DE JONG

  Holandia

  Firma VISGROOTHANDEL DE JONG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach ryby, łosoś, i salt cod fillet. Ma siedzibę w Urk, Holandia.

 10. LOBSTER SEAFOOD SRL

  Włochy

  Firma LOBSTER SEAFOOD SRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rybołówstwo - import-eksport. Ma siedzibę w Volla, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rybołówstwo - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

6935 Przedsiębiorstwa