• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rybołówstwo - import-eksport

Wyniki dla

Rybołówstwo - import-eksport - Import eksport

 1. FISHERIES-INTL MAURITANIE

  Mauretania

  Verified by europages badge

  Mauretańska firma rybacka oraz eksport mrożonych i świeżych ryb. Nasza siedziba znajduje się w Mauretanii - w Afryce Zachodniej i Niemczech (obecnie reprezentowana). Prowadzimy połowy i eksportujemy z jej łowisk do Europy; Afryka; Kraje arabskie i Azja. Mamy również przedstawicielstwa monitorujące "w Kongo", aby promować lepsze monitorowanie zamówień z krajów jego podregionów. Nasze ryby są przetwarzane w zakładach przetwórstwa rybnego, akwariach i obiektach chłodniczych zgodnie z europejskimi wymogami prawnymi. Charakterystyka naszej mączki rybnej jest następująca: - Białka: 60 do 70% - Tłuszcz: 4-10% - Sól mineralna: 2-4% - Wilgotność: 10-12%

  Witryna www Open In New icon
 2. TROPICAL

  Polska

  Verified by europages badge

  Od 45 lat karmy TROPICAL cieszą się dużą popularnością i uznaniem w branży akwarystycznej. Eksportowane są do ponad 80 krajów na całym świecie Nasza oferta: •PRODUKT UZDATNIAJĄCY WODĘ Produkty uzdatniające wodę Tropical zawierają wszystkie niezbędne składniki do uzdatnienia wody w akwarium i dostosowania jej do potrzeb jego mieszkańców. Uzupełnieniem oferty są specjalistyczne sole przydatne podczas transportu i wylęgu. •PRO DEFENCE - POKARMY W LINII PROBIOTYCZNEJ PRO DEFENCE obejmuje pokarmy z probiotykiem przeznaczone do codziennego karmienia ryb. Pokarmy dostępne są w czterech rozmiarach: Rozmiar Mikro, XXS, S i M. •SOFT LINE - INNOWACYJNA KONCEPCJA PRODUKTÓW AKWARYSTYCZNYCH Miękkie granulki, wysoka hydrostabilność, wyjątkowa przyswajalność i bogactwo składników odżywczych - to naprawdę wyjątkowe cechy tej linii produktów akwarystycznych. Polski producent opracował unikalną metodę produkcji miękkich pokarmów ekstrudowanych, które są atrakcyjniejsze dla ryb i łatwiejsze do strawienia. •TROPICAL PREMIUM LINE Linia Premium obejmuje zarówno pokarmy uniwersalne, jak i specjalistyczne, przeznaczone do karmienia ryb o specyficznych wymaganiach żywieniowych. •TROPICAL MARINE POWER Jest to linia pokarmów, środków do uzdatniania wody, soli morskiej przeznaczona dla akwariów morskich. W ofercie Tropical nie mogło zabraknąć specjalistycznych pokarmów dla ozdobnych ryb stawowych dedykowanych dla karpi koi, jesiotrów i innych gatunków.

  Witryna www Open In New icon
 3. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 4. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Francja

  Verified by europages badge
 5. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rosja

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EGEMAR SARL

  Mauretania

  EGEMAR SARL jest firmą eksportową w zakresie produktów z owoców morza: produktów świeżych lub mrożonych. Mający siedzibę w Mauretanii EGEMAR SARL specjalizuje się w handlu hurtowym i detalicznym produktami z owoców morza, w szczególności mięczakami, rybami i mięczakami. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty i usługi, aby budować silne, profesjonalne relacje z naszymi partnerami dzisiaj i w dłuższej perspektywie czasowej. Szanujemy nasze produkty, które są starannie selekcjonowane i pochodzą ze zrównoważonego rybołówstwa. W ten sposób zapewniamy przestrzeganie norm ekologicznych. Chcemy, aby Państwo znajdowali na swoich talerzach to, co najlepsze z oceanu. Zapewniamy najlepsze produkty z owoców morza, abyście mogli Państwo cieszyć się różnymi smakami, ale także wszystkimi korzyściami płynącymi ze zdrowej kuchni opartej na rybach i skorupiakach.

 2. RIBNJACI KUPA D.O.O.

  Chorwacja

  Farma rybna jest prawdziwą oazą dostarczającą najwyższej jakości świeżych ryb słodkowodnych. W kilku stawach, oprócz licznych karpi, hodowane są szczupaki, sumy, sandacze, karpie tłuste, liny, tołpygi i inne ryby. Farma rybna Kupa w miejscowości Draganić oferuje sportowe łowienie ryb w pięknym, naturalnym otoczeniu niedaleko Zagrzebia.

 3. BIANCO DI MAZARA SRL

  Włochy

  Bianco di Mazara łowi i dystrybuuje białe i czerwone krewetki z Morza Śródziemnego. Białe i czerwone krewetki złowione przez flotę rybacką przedsiębiorstwa Bianco są obrabiane i pakowane bezpośrednio na pokładzie, w tacki minimum 500 g. Nasza dystrybucja ukierunkowana jest na dystrybucję na dużą skalę, do sklepów wielkopowierzchniowych i firm zajmujących się sprzedażą hurtową. Bianco di Mazara gwarantuje dystrybucję na terenie Włoch i za granicą oraz wysoką jakość produktu.

 4. ISLATUNA

  Hiszpania

  Organizacja armatorów sprzedających owoce połowów, specjalizująca się w tuńczyku, krabach, makrelach, sardynkach, śledziach, kongerach, wilki morskie, etc. Gwarantujemy optymalną jakość naszych wyrobów, w poszanowaniu środowiska naturalnego. Nasz personel otrzymał specyficzne szkolenie pozwalające na wypełnianie misji związanych z tym sektorem. Posiadamy ogólne szkolenie sanitarne i specjalizujemy się w manipulacji żywnością i zastosowaniu dobrych praktyk.

 5. FERGOFRESCO S.L

  Hiszpania

 1. OYSTER FRANCE

  Stany Zjednoczone

 2. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norwegia

 3. YOROZ SU URUNLERI TAR. HAY. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 4. VENETO PESCA SRL

  Włochy

 5. ASTHER SEAFOOD DI PALAVINNAGE

  Włochy

 6. NEGAL INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. COMERCIALIZADORA DIFERCA C.A

  Wenezuela

 8. VISGROOTHANDEL DE JONG

  Holandia

 9. THAERON

  Francja

 10. DANIELSAZUUR

  Belgia

 1. PETSFISH INTERNATIONAL BV

  Holandia

 2. DISGLOBAL FISH

  Hiszpania

 3. TUMAY BALIKCILIK GIDA DIS TIC. SAN. A.S.

  Turcja

 4. KARE FOREIGN TRADE

  Turcja

 5. FRONEK SEAFOOD DOCTOR INTERNATIONAL S. DE R.L. DE C.V.

  Meksyk

 6. ZEEVISGROOTHANDEL ANDRE

  Belgia

 7. KIRA TRADE GMBH

  Niemcy

 8. SEAMAX GLOBAL S.L.

  Hiszpania

 9. AGRITRADE

  Francja

 10. FILIERA CORTA DEL MARE SRL

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Rybołówstwo - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

7348 przedsiębiorstwa