• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rusztowania stalowe

Wyniki dla

Rusztowania stalowe - Import eksport

 1. STAHLBAU LÜTTEWITZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy specjalistą w zakresie konstrukcji stalowych zakładów z Saksonii. Dzięki elastyczności i doświadczeniu w planowaniu, konstrukcji i montażu otrzymujemy solidne wyniki. Dzięki dużej szybkości reakcji i precyzyjnej jakości jesteśmy niezawodnym partnerem dla przemysłu i średnich przedsiębiorstw. Dobra organizacja jest podstawą najlepszych wyników i entuzjastycznych klientów. Nasze specjalistyczne działy przygotowują dokumentację projektową, rysunki i obliczenia techniczne. Oferujemy wszystkie usługi z jednej ręki, od nadzoru budowlanego po produkcję i montaż konstrukcji. Stal to nasz świat. Od prawie 70 lat żyjemy naszą pasją do tego wyjątkowego materiału. I ciągle się rozwijamy. Przywiązujemy dużą wagę do doskonalenia zawodowego naszych specjalistów i inwestujemy w szkolenia, rozwiązania automatyzacyjne i nowoczesne technologie.

 2. MFO S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

 3. BENTEC GMBH DRILLING & OILFIELD SYSTEMS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BENTEC GMBH DRILLING & OILFIELD SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Ma siedzibę w Bad Bentheim, Niemcy.

 4. 2LI SERVICE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma 2LI SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania stalowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Deskowanie, szalunek - materiały, Deskowanie, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Budownictwo, budynek placu budowy, i Rusztowania przesuwne. Ma siedzibę w La Roche Blanche, Francja.

 5. HERBOSCH KIERE

  Belgia

  Herbosch-Kiere to belgijskie przedsiębiorstwo budowlane, specjalizujące się w pracach morskich i środowiskowych. Główny zakres działalności Herbosch-Kiere to: mury wspierające, mosty i śluzy, rusztowania, prace utwardzające, podnoszenie i montaż, ustawianie wyciąganie statków na powierzchnię, prace na groblach, zabezpieczanie plaż, brzegów i gruntów, urządzanie i eksploatacja wysypisk, uzdatnianie gleby. Przedsiębiorstwo dysponuje imponującą flotą nowoczesnego sprzętu. Posiadamy certyfikaty ISO-9001, ISO-14001, Kontrola Jakości Dostawców i ISM.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTER-DREW

  Polska

  Firma Inter-Drew jest prywatną firmą, która powstała w 2008 r. początkowo zajmowała się produkcją podestów drewnianych, obecnie rozszerzyliśmy naszą ofertę. Naszymi wiodącymi produktami są elementy do rusztowań. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży rusztowań fasadowych kompatybilnych z systemem Plettac.Jako jedyni pośród producentów podestów drewnianych , posiadamy certyfikat jakości NR Z/02/007/13 według norm ISO. Oferowane przez nas wyroby są w pełni produktem polskim. Wszystkie przedmioty podlegały standardowej kontroli jakości w trakcie procesu produkcyjnego.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczone przez nas usługi wyróżniają się wysoką jakością, rzetelnością oraz terminowością. Cechuje nas elastyczność na potrzeby rynku i szybkość w dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb klienta.Firma posiada własny obiekt produkcyjny, nowoczesne urządzenia obsługiwane przez fachowców, dzięki temu możemy dać klientom gwarancję dobrej jakości. Inter-Rusztowania cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie. Park maszynowy jest sukcesywnie uzupełniany o nowe urządzenia.Dysponujemy dużym placem do magazynowania dlatego dostępność wszystkich elementów jest „od ręki”. Posiadamy wszystkie konieczne uprawnienia do realizacji oferowanych przez nas usług. Produkcja naszych elementów oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i sugestiach naszych klientów.

 2. WOLF SECO NV

  Belgia

  Spółka Wolf-Seco produkuje i importuje już od ponad 20 lat sprzęt dla budownictwa. Tym niemniej eksport stanowi ważną część obrotów, z punktu widzenia jej filii za granicą. Rusztowania, deskowania, stemple, kozły

 3. UNIÓN ANDAMIOS SA

  Hiszpania

  Rusztowania homologowane: wynajem i sprzedaż. Wyciągi towarowe. Profesjonalność, doświadczenie i zręczność. Jesteśmy producentami.

 4. GLOBAL BUSINESS GROUP

  Polska

  Sprzedaż rusztowań w systemie Plettac i Layher, szalunki, ogordzenia tymczasowe, rusztowania modułowe, rusztowania przejezdne

 5. GRUPO RESA

  Hiszpania

  Firma GRUPO RESA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Ma siedzibę w Pinto, Hiszpania.

 1. YAGMUR ISKELE SISTEMLERI

  Turcja

  Firma YAGMUR ISKELE SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania teleskopowe, Rusztowania stalowe, rusztowania ruchome, scaffolding accessories, Rusztowania teleskopowe, i Rusztowania stalowe. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 2. FERMAR SA

  Hiszpania

  Firma FERMAR SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania stalowe, Rusztowania stalowe, i rusztowania. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 1. DEVUYST ECHAFAUDAGES

  Belgia

  Firma DEVUYST ECHAFAUDAGES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania przesuwne, demontaż rusztowań, montaż i demontaż rusztowań, i montaż rusztowań wspierających dla budownictwa. Ma siedzibę w Florennes, Belgia.

 2. ANDAMIOS Y ESTRUCTURAS ASTURIAS

  Hiszpania

  Firma ANDAMIOS Y ESTRUCTURAS ASTURIAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Ma siedzibę w Santiago De Ambiedes (gozón), Hiszpania.

 3. OZ-SEN INSAAT MAKINALARI

  Turcja

  Firma OZ-SEN INSAAT MAKINALARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Jest również obecna w dziedzinach stawianie konstrukcji wspierających dla budownictwa, wysięgniki teleskopowe samobieżne, i wyroby budowlane. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

 4. ABC MINET

  Francja

  Firma ABC MINET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Jest również obecna w dziedzinach wynajem rusztowań, rusztowania metalowe, i safety rails. Ma siedzibę w Saint-Chamond, Francja.

 5. MODEL YAPI END. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma MODEL YAPI END. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. BLIZZARD GERÜSTSYSTEME

  Niemcy

  Firma BLIZZARD GERÜSTSYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania i drabiny, Rusztowania teleskopowe, Rusztowania stalowe, Rusztowania przesuwne, Rusztowania i drabiny, Rusztowania teleskopowe, i Rusztowania stalowe. Ma siedzibę w Jettingen-Scheppach, Niemcy.

 7. SKY ACCES

  Francja

  Firma SKY ACCES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Podnośniki kubełkowe, safety rails, i Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Blois Cedex 9, Francja.

 8. C.S. COSTRUZIONI S.N.C.

  Włochy

  Firma C.S. COSTRUZIONI S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Jest również obecna w dziedzinach wynajmowanie mostów, wynajem i montaż mostów dla potrzeb konstrukcji, montaż i demontaż rusztowań, i wynajem rusztowań stałych. Ma siedzibę w Lugo, Włochy.

 1. 3 EDIL S.R.L.

  Włochy

  Firma 3 EDIL S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Jest również obecna w dziedzinach wynajem i przygotowywanie rusztowań budowlanych, wynajem wyposażenia do budynków, i liny zabezpieczające przed upadkiem. Ma siedzibę w Castel Guelfo Di Bologna, Włochy.

 2. ÖZMETAL GRUP YAPI TASARIM VE INŞAAT SAN. TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma ÖZMETAL GRUP YAPI TASARIM VE INŞAAT SAN. TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Jest również obecna w dziedzinach rusztowania dla budownictwa, produkcja blach ze stali nierdzewnej, farba elektrostatyczna, i orządzenia i maszyny laserowe do cięcia metali. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ALL ACCESS SCAFFOLDING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALL ACCESS SCAFFOLDING LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

 4. SERVISER MONTAJES Y EQUIPAMIENTOS, S.L.

  Hiszpania

  Firma SERVISER MONTAJES Y EQUIPAMIENTOS, S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Ma siedzibę w Málaga, Hiszpania.

 5. INDUSTRIE SERVICE

  Francja

  Firma INDUSTRIE SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Jest również obecna w dziedzinach spinanie, Blind rivet technology, gratowanie przemysłowe, i rusztowania. Ma siedzibę w Schweighouse Sur Moder, Francja.

 6. ANDAMIOS CONSMET

  Hiszpania

  Firma ANDAMIOS CONSMET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Jest również obecna w dziedzinach rusztowania, wynajem ruchomych mostów, wynajem i sprzedaż mostów tradycyjnych, i wynajem i przygotowywanie rusztowań budowlanych. Ma siedzibę w Cornellà Del Terri, Hiszpania.

 7. PRATIK PLAN PROJE

  Turcja

  Firma PRATIK PLAN PROJE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Jest również obecna w dziedzinach deskowanie dla budownictwa. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 8. VISION SCAFFOLDING SOLUTIONS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VISION SCAFFOLDING SOLUTIONS LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Jest również obecna w dziedzinach wynajem i przygotowywanie rusztowań budowlanych, montaż i demontaż rusztowań, ustawianie rusztowań wspierających dla budownictwa, i wynajem i montaż mostów dla potrzeb konstrukcji. Ma siedzibę w Southampton, Zjednoczone Królestwo.

 9. ADOYAPI INSAAT MAKINA ORMAN URUN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma ADOYAPI INSAAT MAKINA ORMAN URUN. TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 10. RENT ANDAMIOS Y CASETAS

  Hiszpania

  Firma RENT ANDAMIOS Y CASETAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Jest również obecna w dziedzinach wynajem i montaż mostów dla potrzeb konstrukcji, wynajem i montaż mostów, wynajem ruchomych mostów, i wynajmowanie mostów. Ma siedzibę w Palma De Mallorca, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo