• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rusztowania stalowe

Wyniki dla

Rusztowania stalowe - Import eksport

 1. STAHLBAU LÜTTEWITZ GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy specjalistą w zakresie konstrukcji stalowych zakładów z Saksonii. Dzięki elastyczności i doświadczeniu w planowaniu, konstrukcji i montażu otrzymujemy solidne wyniki. Dzięki dużej szybkości reakcji i precyzyjnej jakości jesteśmy niezawodnym partnerem dla przemysłu i średnich przedsiębiorstw. Dobra organizacja jest podstawą najlepszych wyników i entuzjastycznych klientów. Nasze specjalistyczne działy przygotowują dokumentację projektową, rysunki i obliczenia techniczne. Oferujemy wszystkie usługi z jednej ręki, od nadzoru budowlanego po produkcję i montaż konstrukcji. Stal to nasz świat. Od prawie 70 lat żyjemy naszą pasją do tego wyjątkowego materiału. I ciągle się rozwijamy. Przywiązujemy dużą wagę do doskonalenia zawodowego naszych specjalistów i inwestujemy w szkolenia, rozwiązania automatyzacyjne i nowoczesne technologie.

 2. MFO S.A.

  Polska

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

  Wszystkie wyroby na "rusztowania stalowe"

 3. BENTEC GMBH DRILLING & OILFIELD SYSTEMS

  Niemcy

  Firma BENTEC GMBH DRILLING & OILFIELD SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Ma siedzibę w Bad Bentheim, Niemcy.

 4. 2LI SERVICE

  Francja

  Firma 2LI SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania stalowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Deskowanie, szalunek - materiały, Deskowanie, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Budownictwo, budynek placu budowy, i Rusztowania przesuwne. Ma siedzibę w La Roche Blanche, Francja.

 5. HERBOSCH KIERE

  Belgia

  Herbosch-Kiere to belgijskie przedsiębiorstwo budowlane, specjalizujące się w pracach morskich i środowiskowych. Główny zakres działalności Herbosch-Kiere to: mury wspierające, mosty i śluzy, rusztowania, prace utwardzające, podnoszenie i montaż, ustawianie wyciąganie statków na powierzchnię, prace na groblach, zabezpieczanie plaż, brzegów i gruntów, urządzanie i eksploatacja wysypisk, uzdatnianie gleby. Przedsiębiorstwo dysponuje imponującą flotą nowoczesnego sprzętu. Posiadamy certyfikaty ISO-9001, ISO-14001, Kontrola Jakości Dostawców i ISM.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTER-DREW

  Polska

  Firma Inter-Drew jest prywatną firmą, która powstała w 2008 r. początkowo zajmowała się produkcją podestów drewnianych, obecnie rozszerzyliśmy naszą ofertę. Naszymi wiodącymi produktami są elementy do rusztowań. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży rusztowań fasadowych kompatybilnych z systemem Plettac.Jako jedyni pośród producentów podestów drewnianych , posiadamy certyfikat jakości NR Z/02/007/13 według norm ISO. Oferowane przez nas wyroby są w pełni produktem polskim. Wszystkie przedmioty podlegały standardowej kontroli jakości w trakcie procesu produkcyjnego.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczone przez nas usługi wyróżniają się wysoką jakością, rzetelnością oraz terminowością. Cechuje nas elastyczność na potrzeby rynku i szybkość w dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb klienta.Firma posiada własny obiekt produkcyjny, nowoczesne urządzenia obsługiwane przez fachowców, dzięki temu możemy dać klientom gwarancję dobrej jakości. Inter-Rusztowania cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie. Park maszynowy jest sukcesywnie uzupełniany o nowe urządzenia.Dysponujemy dużym placem do magazynowania dlatego dostępność wszystkich elementów jest „od ręki”. Posiadamy wszystkie konieczne uprawnienia do realizacji oferowanych przez nas usług. Produkcja naszych elementów oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i sugestiach naszych klientów.

 2. WOLF SECO NV

  Belgia

  Spółka Wolf-Seco produkuje i importuje już od ponad 20 lat sprzęt dla budownictwa. Tym niemniej eksport stanowi ważną część obrotów, z punktu widzenia jej filii za granicą. Rusztowania, deskowania, stemple, kozły

 3. UNIÓN ANDAMIOS SA

  Hiszpania

  Rusztowania homologowane: wynajem i sprzedaż. Wyciągi towarowe. Profesjonalność, doświadczenie i zręczność. Jesteśmy producentami.

 4. GRUPO RESA

  Hiszpania

 5. YAGMUR ISKELE SISTEMLERI

  Turcja

 1. FERMAR SA

  Hiszpania

 2. DEVUYST ECHAFAUDAGES

  Belgia

 1. ANDAMIOS Y ESTRUCTURAS ASTURIAS

  Hiszpania

 2. OZ-SEN INSAAT MAKINALARI

  Turcja

 3. ALL ACCESS SCAFFOLDING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 4. ABC MINET

  Francja

 5. BLIZZARD GERÜSTSYSTEME

  Niemcy

 6. ANDAMIOS BASE

  Hiszpania

 7. ABS TRADING BV

  Holandia

 8. C.S. COSTRUZIONI S.N.C.

  Włochy

 1. KENT SCAFFOLDING

  Zjednoczone Królestwo

 2. VISION SCAFFOLDING SOLUTIONS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 3. SERVISER MONTAJES Y EQUIPAMIENTOS, S.L.

  Hiszpania

 4. INDUSTRIE SERVICE

  Francja

 5. MODEL YAPI END. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

 6. S.C.A. MONTAGGI SNC

  Włochy

 7. ÖZMETAL GRUP YAPI TASARIM VE INŞAAT SAN. TIC.LTD.STI.

  Turcja

 8. METALUSA

  Portugalia

 9. AFIX

  Belgia

 10. DEMIRSOY DÖKÜM SAN VE TIC LTD ŞTI

  Turcja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo