• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rusztowania i drabiny

Wyniki dla

Rusztowania i drabiny - Import eksport

 1. KRAUSE-WERK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRAUSE-Werk z Alsfeld w Hesji powstała w 1900 roku i szczyci się ponad 100-letnią tradycją w dziedzinie produkcji i dystrybucji systemów drabin i rusztowań. Na przestrzeni tych lat firma odnotowała dynamiczny rozwój i przekształciła się w grupę przedsiębiorstw działającą na skalę międzynarodową. W ostatnich latach powstały kolejne ośrodki produkcyjne i dystrybucyjne w Polsce, na Węgrzech w Rosji oraz w Szwajcarii. Nasze produkty wyznaczają standardy funkcjonalności, bezpieczeństwa i łatwości w obsłudze. Przywiązujemy szczególną wagę do innowacji w zakresie praktycznym - nazwa KRAUSE jest synonimem artykułów wysokiej jakości. Przeprowadzane w przyzakładowych laboratoriach surowe kontrole pod kątem jakości i bezpieczeństwa oraz regularne badania materiałowe oraz TÜV są w przypadku produktów firmy KRAUSE standardową procedurą.

 2. BATISCAFF

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Główna działalność Echo-Mat a to sprzedaż rusztowań i akcesoriów do rusztowań. EchoMat proponuje Państwu szeroki wybór wyrobów związanych z rusztowaniami do robót profesjonalnych i prywatnych. Rusztowania do fasad ruchomych lub nie, ze stali galwanizowanej lub z aluminium różnych marek oraz akcesoria. Prosimy o kontakt z nami, jeśli mają Państwa jakiekolwiek pytania. Jakość oraz szybkość dostaw to nasze największe atuty.

 3. LITAN - ESTANTES METÁLICAS, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma LITAN - ESTANTES METÁLICAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Półki metalowe, zestawy. Jest również obecna w dziedzinach Biblioteki i regały, Rusztowania i drabiny, drabiny aluminiowe, Biblioteki i regały, drabiny metalowe, Rusztowania i drabiny, regały przemysłowe, półka metalowa, i regały metalowe do magazynów. Ma siedzibę w Águeda, Portugalia.

 4. ROBUSTA-GAUKEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROBUSTA-GAUKEL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Ma siedzibę w Weil Der Stadt, Niemcy.

 5. JOSEF STANGLMEIER BAUUNTERNEHMUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JOSEF STANGLMEIER BAUUNTERNEHMUNG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Ma siedzibę w Abensberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GITTER-PROFI.DE | WONO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GITTER-PROFI.DE | WONO GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Ma siedzibę w Mechernich, Niemcy.

 2. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG HAMBURG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PERI GMBH | NIEDERLASSUNG HAMBURG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Ma siedzibę w Garstedt, Niemcy.

 3. WERNER HOLDING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERNER HOLDING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Ma siedzibę w Fulda, Niemcy.

 4. AVV ARBEITSBÜHNEN-VERTRIEBS- UND -VERMIETUNGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AVV ARBEITSBÜHNEN-VERTRIEBS- UND -VERMIETUNGS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Ma siedzibę w Schwäbisch Hall, Niemcy.

 5. EUROPONTON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROPONTON GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. GROSSHANDEL SCHIRKOW

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GROSSHANDEL SCHIRKOW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Ma siedzibę w Eschenburg, Niemcy.

 2. LA DROUAISE ECHAFAUDAGE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LA DROUAISE ECHAFAUDAGE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach montaż rusztowań wspierających dla budownictwa, rusztowania, i rusztowania metalowe. Ma siedzibę w Dreux, Francja.

 1. PLETTAC DISTRIBUTION SP. Z O. O.

  Polska

  Plettac Distribution to jedna z czołowych firm zajmujących się produkcją rusztowań od 1996 roku. Jesteśmy specjalistami w produkcji i sprzedaży bezpiecznych i certyfikowanych systemów rusztowań dla sektora budowlanego oraz przemysłu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz systemu rusztowania ramowego, czy rusztowania modułowego, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasze systemy rusztowań charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale i wytrzymałością, co sprawia, że jesteśmy jednym z najbardziej znanych producentów rusztowań w Polsce. Jako jeden z najbardziej znanych producentów rusztowań w Polsce, stawiamy na automatyzację procesów technologicznych, wysoką jakość i ciągły rozwój. Produkcja rusztowań jest prowadzona przez wysoce wykwalifikowany zespół, a wytwarzane produkty są poddawane szczegółowej kontroli jakości po każdej operacji co gwarantuje ich najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Dzięki temu, nasze rusztowania znalazły uznanie zarówno w Polsce, krajach europejskich, jak i pozaeuropejskich. Nie ograniczamy się jedynie do produkcji rusztowań. Oferujemy również szeroką gamę usług dodatkowych. Posiadamy zakład produkcyjny wyposażony w zautomatyzowane maszyny, takie jak: laser do cięcia profili i blach, linia do perforacji podestów stalowych, zrobotyzowane stanowiska do spawania stali i aluminium, krawędziarka, prasy oraz wiele innych. Plettac Distribution realizuje również indywidualne zlecenia zgodnie z projektem klienta.

 2. ALTRAD INTERNATIONAL

  Francja

  Altrad International jest spółką należącą do grupy Altrad. Wyspecjalizowana w sprzedaży na całym świecie, wszystkich produktów wytworzonych w grupie . Grupa ALTRAD prowadzi dziś negocjacje z klientami na całym świecie: EUROPA, AZJA, AFRYKA, AMERYKA itd... Firma oferuje katalog produktów wysokiej jakości, niezawodnych, po optymalnym koszcie, z krótkimi terminami dostawy. Wachlarz wyrobów wytworzonych przez Grupę obejmuje sprzęt budowlany (taczki, rusztowania, szalunek ze stemplowaniem, betoniarki, ubijarki, wibratory płytowe, opryskiwacze, pojemniki na beton, drabiny...) oraz maszyny do cięcia, obróbki betonu (igły wibracyjne i konwertery, itd...), a także sprzęt do struktur użytku zbiorowego (trybuny, namioty na przyjęcia, place zabaw, sceny, stoły itp…). Ponadto, przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom gamę usług: logistyka, zakupy, a także serwis posprzedażny, zawsze do dyspozycji klienta.

 3. BRANACH EUROPE BY PROTECT EVOLUTION

  Rumunia

  Przedsiębiorstwo Branach powstało w 1990 r. i jest wiodącym producentem oraz dystrybutorem wysokiej jakości drabin bezpieczeństwa z włókna szklanego oraz akcesoriów. Dostarczamy nasze wyroby do elektrowni, przedsiębiorstw telekomunikacyjnych, kopalni, na budowy, dla przemysłu naftowego i gazowego. Specjalizujemy się w pojedynczych drabinach, stopniach podwyższających, drabinach rozsuwanych oraz odpornych na korozję. Dzięki szerokiej sieci dedykowanych dystrybutorów, Branach może świadczyć usługi klientom w całej Europie, dzięki naszym oficjalnym przedstawicielom Protect Evolution..

 4. PROMSTROIKONTRAKT

  Rosja

  PromStroiKontrakt specjalizuje się w projektowaniu, integracji, budowie i wsparciu technicznym monolitycznej konstrukcji budynków i struktur o różnym stopniu skomplikowania i złożoności, w tym w technologii, szalunkach, stali zbrojeniowej, betonie, izolacji, inżynierii i pracach wykończeniowych. Głównym przedmiotem działalności firmy są technologie szalunkowe. W skład naszego portfela produktowego wchodzą między innymi: belki drewniane, systemy szalunków wielkopłytowych i lekkich, wieże szalunkowe, rusztowania, podpory teleskopowe, hydrauliczne szalunki samowspinające. Odpowiednie i terminowe wdrażanie zaawansowanych technologii, zwiększanie mocy produkcyjnych, kształcenie ustawiczne zapewniają wysoką jakość i niezawodność produktów - wszystko to pozwoliło firmom z Grupy PromStroyKontrakt stać się jednym z liderów w wielu segmentach rynku budowlanego dzięki połączeniu możliwości produkcyjnych, logistycznych i inżynieryjnych. Wśród naszych obiektów: Budowa Elektrowni Jądrowych, Budowa Elektrowni Hydraulicznych, Mosty, Tunele, Drogi.

 5. HQ SCAFFOLDING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Hq Scaffolding London Polskie Rusztowania Londyn / Essex & Kent Oferujemy rusztowania od mniejszych prac po wieksze projekty po wczesniejszej konsultacji I wycenie w ciagu 24 h ! • Szybka realizacja zlecen - cenimy Twoj czas! • Atrakcyjne i konkurencyjne ceny • Bezpieczenstwo i profesjonalizm • Realizacja zlecen na terenie Londynu jak I poza w mniejszych miejscowosciach Komunikacja z klientem na kazdym etapie pracy jest dla nas kluczowa! Zapraszamy do kontaktu I wspolpracy ! Odwiedz nasza strone internetowa I dowiedz sie wiecej https: //www.hqscaffolding­.co.uk/ oraz Facebook https: //www.facebook.com/HQ-Scaffolding-612654845885660/

 6. PHU ARKADA

  Polska

  Wynajem i montaż rusztowań systemowych ramowych Bosta 70 do prac: - elewacyjnych budynków użyteczności publicznej - termomodernizacyjnych budynków jedno- i wielorodzinnych - do robót dekarskich - do obiektów przemysłowych - do wielu zastosowań wewnątrz budynków Wynajem rusztowań jezdnych aluminiowych. Odbiór rusztowań przez osobę z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi.Współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami budowlanymi w Polsce jak Scanska czy Budimex jak i małymi, kilkuosobowymi firmami lokalnymi realizując najróżniejsze zadania budowlano-remontowe. Używając rusztowań ramowych systemowych Bosta 70, prod. Thyssen Hunnebeck, spełniamy oczekiwania klientów na placu budowy poprzez rzetelne i fachowe podejście do powierzonych zadań. Prace rusztowaniowe wykonują pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami. Posiadamy również niezbędne ubezpieczenia OC , co pozwala również naszym klientom bez obaw zlecić nam trudne prace montażowe.

 7. EURO RUSZTOWANIA SP. Z O.O.

  Polska

  Oferta montażu, dzierżawy oraz wynajmu rusztowań budowlanych firmy Euro-Rusztowania skierowana jest głównie do firm remontowo-budowlanych na terenie Wrocławia i okolic. Dysponujemy rusztowaniami elewacyjnymi, aluminiowymi i kominowymi. Posiadamy rusztowania jezdne przeznaczone do najcięższych prac wewnętrznych i zewnętrznych, a także rusztowania Plettac charakteryzujące się dużą ekonomicznością oraz uniwersalnością. Dysponujemy również ogrodzeniami przenośnymi służącymi do celów budowlanych. Wykorzystywane przez nas rusztowania wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Bazujemy na rusztowaniach marki Plettac, co daje gwarancję stabilnych i mocnych konstrukcji, jak również bezproblemowy i szybki montaż oraz demontaż rusztowań. Oferujemy rusztowania jezdne, rusztowania aluminiowe, rusztowania budowlane, rusztowania elewacyjne, rusztowania kominowe.

 8. LAYHER SAS

  Francja

  Layher, lider światowy w zakresie rusztowań, jest firmą niemiecką, która projektuje, sprzedaje i wynajmuje rusztowania stalowe i aluminiowe. Layher France posiada 10 agencji zlokalizowanych na całym terytorium kraju, dzięki którym może odpowiedzieć na wszystkie potrzeby budownictwa, przemysłu, lotnictwa, wyposażenia imprez… Nasze zapasy sprzętu na sprzedaż wynoszą 4000 ton i nasz park na wynajem 40.000 ton zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzięki zintegrowaniu biura projektowego zatrudniającego fachowców w branży nasz dział inżynieryjny oferuje pomoc techniczną w realizacji waszych projektów, od najprostszych po najbardziej kompleksowe. Layher utworzył filię Layher Formation, która prowadzi szkolenia w zakresie działań typowych dla zawodów związanych z rusztowaniami, szkolenia zatwierzone i uznane przez francuskie związki zawodowe w dziedzinie rusztowań oraz instytuty profilaktyki. Grupa Layher jest obecna na 5 kontynentach dzięki 36 filiom i przedstawicielstwom, które są w stanie spełnić wszystkie wasze wymagania.

 1. OLAN SP. Z O.O.

  Polska

  Firma OLAN oferuje szeroki zakres wysokiej jakości produktów i specjalistycznych usług oraz myśli technicznej, niezbędnych w osiąganiu najbardziej przemyślanych rozwiązań dla szeroko pojętej branży budowlanej. W swoich działaniach wykorzystujemy długoletnie doświadczenie i know-how naszych zagranicznych partnerów. Naszym głównym celem jest współpraca w dziedzinie produkcji rusztowań stalowych i aluminiowych w celu sprostania ogromnemu zapotrzebowaniu rynku rozwijającej się dynamicznie polskiej i europejskiej gospodarki. PRODUKUJEMY: RUSZTOWANIA aluminiowe i stalowe, SZALUNKI MINI BOX, WIEŻE PODPOROWE, ALUMINIOWE ZADASZENIE TYMCZASOWE, KOSZE I PALETY PROWADZIMY HURTOWĄ SPRZEDAŻ PROFILI ALUMINIOWYCH. Nasze wyroby spełniają wszelkie wymogi norm polskich i europejskich, czego dowodem są certyfikaty bezpieczeństwa wydane przez INSTYTUT MECHANIZACJI BUDOWNICTWA I GÓRNICTWA SKALNEGO w Warszawie. Jesteśmy solidnym partnerem stawiającym na jakość, rzetelność i terminowość realizacji. Dysponujemy koniecznym potencjałem i mamy duże ambicje. Nasze umiejętności koncentrujemy na nadrzędnym celu - zadowoleniu klienta!

 2. ALUSCAFF

  Polska

  AluScaff to renomowany i ceniony na rynku dystrybutor rusztowań fasadowych i rusztowań przejezdnych. Oferujemy Państwu najlepsze dostępne na rynku budowlanym rozwiązania. Jeśli ważna jest dla Państwa jakość rusztowań, czas realizacji zamówienia, atrakcyjna cena oraz profesjonalne doradztwo, to jesteśmy firmą spełniającą te wymagania. Świadczymy usługi na terenie całej Europy i zapewniamy szybką oraz fachową obsługę. Rusztowania fasadowe stalowe: - Rusztowanie typu Plettac 70 - Rusztowanie typu L 0, 73 Rusztowania fasadowe aluminiowe: - Rusztowanie typu Plettac 70 - Rusztowanie typu L 0, 73 - Rusztowania przejezdne - Kosze zsypowe - Akcesoria do rusztowań Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów indywidualnych, firmy budowlane, jak również hurtownie. Dzięki stałym, dużym stanom magazynowym jesteśmy w stanie realizować zamówienia od ręki. Posiadamy własne samochody co pozwala nam na jeszcze szybszą dostawę rusztowań na Państwa budowę. Stawiamy tylko na najwyższej jakości rusztowania fasadowe i rusztowania elewacyjne, które cechuje największa trwałość oraz funkcjonalność. Dzięki temu zapewniamy przyszłym użytkownikom maksimum bezpieczeństwa. W przypadku jakichkolwiek pytań albo wątpliwości zapraszamy do kontaktu - nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.

 3. RUSZTOWANIA LUBUEKIE.PL

  Niemcy

  Witam, nazywam się Dariusz Krawczak od ponad 5 lat prowadzę firmę zajmującą się: wynajmem i montażem rusztowań budowlanych/fasadowych/elewacyjnych wynajmem szalunków budowlanych doradztwem w zakresie montowania rusztowań pomocą w organizacji brygad pracowników W swojej ofercie posiadamy rusztowania uznanej niemieckiej firmy Plettac. 5000 m² rusztowań elewacyjnych Rusztowania przejezdne Fachowy montaż Uprawnienia wydane przez IMBIGSObsługujemy zarówno duże i małe budowy, przyjmujemy nietypowe zlecenia. Posiadamy wszystkie elementy rusztowań wymagane przez nadzór budowlany (siatki, bortnice, zabezpieczenia końcowe itp.).

 4. NOR-ESTE

  Hiszpania

  Maszyny i sprzęt dla sektora budowlanego, sprzedaż i wynajem maszyn nowych i używanych. Dostawca: rusztowania, elektryczne platformy podnośne. Żurawie budowlane. Dźwigi wieżowe. Żurawie samopodnośne. Dźwigi. Windy i wyciągi towarowe budowlane. Wózki teleskopowe.Wynajem i sprzedaż rusztowań elektrycznych.

 5. FTG

  Belgia

  Od 1992 r., przedsiębiorstwo F.T.G Sprl specjalizuje się w sprzedaży odzieży roboczej dla klientów zawodowych i indywidualnych. Proponujemy szeroki wybór odzieży wśród następujących kategorii: Kurtki/marynarki robocze, pola/bluzy robocze, spodnie robocze, obuwie ochronne, akcesoria ochronne (rękawice, okulary, kaski, etc.). Oglądaj nasze wyroby online na naszej stronie.

 6. ALTREX MAKROS

  Polska

  Nasza firma rozpoczęła działalność w 1989 roku. Jesteśmy wiodącym producentem specjalistycznych drabin aluminiowych. Dzięki połączeniu pasji oraz profesjonalizmu, stworzyliśmy markę która od początku swojego istnienia cieszy sie dużym zaufaniem Klientów i gwarantuje produkty najwyższej jakości. Dostarczamy drabiny ratownicze m.in. dla NATO, Zawodowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Jednostek Specjalnych, Zakładów Energetycznych, Służb Celnych, Służb Leśnych, PKP.

 7. RUSZTOWANIE.NET.PL

  Polska

  Firma (portal) zajmuję się promocją producentów i dystrybutorów sprzedających lub wynajmujących rusztowania. Portal pozwala także za darmo dodać ogłoszenie do największego darmowego portalu Rusztowanie.net. Zapraszamy.

 8. JURGO S.C.

  Polska

  CO WYRÓŻNIA NASZĄ FIRMĘ: Solidność i szybkość w działaniu (możesz na Nas polegać w każdej sytuacji). Doświadczenie (działamy na rynku od 2002 roku). Doceniamy zarówno Nowych, jaki i Stałych Klientów. Szeroka oferta, którą dostosujemy do Twoich potrzeb. Doskonała jakość Naszych produktów. Słuchamy i doradzamy, a nie naciągamy Naszych Klientów.

 9. PLABELL

  Hiszpania

  Firma PLABELL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach rusztowania ruchome, i metalowe schody przeciwpożarowe dla budownictwa. Ma siedzibę w Alcarrás, Hiszpania.

 10. ESCALERAS SUBE, S.L.

  Hiszpania

  Firma ESCALERAS SUBE, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Ma siedzibę w Les Franqueses Del Vallés, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rusztowania i drabiny - Import eksport

Liczba wyników

6602 Przedsiębiorstwa