• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury ze stali nierdzewnej

Wyniki dla

Rury ze stali nierdzewnej - Import eksport

 1. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Marinetech jest obecnie największym w Europie dostawcą nierdzewnego wyposażenia łodzi i jachtów oraz elementów łączących ze stali stopowej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku jako dział sprzedaży firmy Reisser Schraubenwerke w Ingelfingen-Griesbach z zakładem w Bremie. Nasze wyroby: okucia ze stali stopowej, liny ze stali stopowej, nakrętki ze stali stopowej, śruby ze stali stopowej, odbojnice (wyposażenie łodzi), akcesoria do łodzi.

 2. GRAZIOLI CESARE GROUP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Grazioli Cesare srl to włoska rodzinna firma działająca na poziomie międzynarodowym w sektorze automatyzacji i branży części rolniczych. Już od początku istnienia działalność naszej firmy opierała się na takich wartościach jak niezawodność, elastyczność, punktualność, które to wciąż stanowią nasze mocne strony i którym cały czas z dumą jesteśmy wierni. Usługi serwisowe pod marką Grazioli Group zapewniają rentowność maszyn produkcyjnych dostarczanych naszym klientom, dzięki gwarancji ciągłego bezpieczeństwa i obecności naszego personelu przez cały okres produkcji. Do prac wykonywanych przez maszyny można zaliczyć kształtowanie, cięcie, walcowanie i gwintowanie bez usuwania materiału. Od ponad 50 lat zajmujemy się produkcją maszyn i nowoczesnych instalacji do obróbki rur ze stali i metali nieżelaznych, a także spersonalizowanych maszyn, ponieważ rynek od zawsze potrzebuje rozwiązań „na miarę”, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

 3. SEEBERGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1983 firma Seeberger oferuje wysokiej jakości produkty "Made in Germany". Jako średniej wielkości firma rodzinna jesteśmy kompetentnym i oddanym partnerem w kontaktach z klientami. Zaufanie i odpowiedzialność tworzą podstawę dla partnerskiej współpracy. Pozycję solidnego i kompetentnego przedsiębiorcy utrzymujemy dzięki stałemu usprawnianiu naszych osiągnięć oraz działań gospodarczych. Gwarantuje to bezpieczeństwo planowania i ciągłość produkcji. Produkty: Tuleja dystansowa Tuleje dystansowe Rura dystansowa Rury dystansowe Tuleja osiowa Tuleje osiowe Rura osiowa Rury osiowe Kolektor dolotowy Kolektory dolotowe Tuleja Tuleje Tuleja zaciskana Tuleje zaciskane Tuleja dystansowa Tuleje dystansowe Rura dystansowa Rury dystansowe Rękaw Rękawy Tuleja zaciskowa Tuleje zaciskowe Reduktor kompresji Rura zagłówkowa Rury zagłówkowe Tuleja łożyskowa itd.

 4. NOVELIS DEUTSCHLAND GMBH OHLER® - FLEXROHRE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Novelis jest wiodącym producentem płaskich walcowanych produktów aluminiowych i największą na świecie firmą zajmującą się recyklingiem aluminium. Ściśle współpracując z naszymi klientami, oferujemy innowacyjne rozwiązania producentom puszek do napojów, samochodów i produktów specjalnych. Dzięki globalnej zdolności produkcyjnej i recyklingowej naszej sieci najnowocześniejszych zakładów walcowania i recyklingu w Ameryce Północnej i Południowej, Europie i Azji, firma Novelis dostarcza na całym świecie produkty niezmiennie wysokiej jakości. Zrównoważony rozwój jest w centrum naszych działań biznesowych. Ma to również wpływ na nasze partnerstwo z interesariuszami z branży aluminiowej. Rosnące wykorzystanie lekkiego, nadającego się do recyklingu aluminium otwiera nam nowe możliwości, aby pomóc naszym klientom osiągnąć stawiane sobie cele w zakresie zrównoważonego rozwoju i zapewnić im przyjazne dla środowiska produkty o oczekiwanej jakości.

 5. S & W ROHRSYSTEME GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rury i kształtki zgodnie z systemem modułowym. Firma S & W RohrSysteme GmbH + Co. KG specjalizuje się w produkcji rur i kształtek do systemów odsysania i wentylacji. W asortymencie znajdują się szczegółowo następujące produkty: Rury, kolanka, widelce, armatura sterująca, przepustnice, skrzynki klapowe, stożki, przejścia, osłony deflektorów, osłony przeciwdeszczowe i przełączniki. Ponadto istnieje inteligentny system modułowy i innowacyjna konstrukcja kołnierzowa z odlewanymi kołnierzami w zakresie średnic od NW 200mm do 1.250mm. We własnych zakładach produkcyjnych, najnowocześniejsze maszyny do cięcia laserowego, wykrawarki i tłoczniki gwarantują stałą jakość. Produkcja jest wspierana przez nasz dział przygotowania pracy, który jest wyposażony w systemy 2D i 3D CAD z programami do obróbki blachy. Oprócz naszych standardowych komponentów produkujemy również wszelkiego rodzaju specjalne elementy z blachy, które są wykonywane na zamówienie zgodnie z Państwa specyfikacjami lub rysunkami - w rozsądnej cenie i szybko!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BOAGAZ MANAGEMENT GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Zainstalować bardziej wydajną instalację gazową - to BOAGAZ. Zapewnij swoją przewagę nad konkurencją dzięki elastycznemu systemowi instalacji gazu BOAGAZ. Wysokiej jakości materiały w połączeniu z zaawansowaniem technicznym zapewniają wydajniejszą i wygodniejszą pracę, bez konieczności użycia specjalnych narzędzi. Dzięki zastosowaniu elastycznych rur z falistej stali nierdzewnej oraz masywnych mocowań z podwójnym systemem uszczelniającym możesz czerpać korzyści z najwyższej jakości i maksymalnego bezpieczeństwa. BOAGAZ oferuje możliwość poprowadzenia ciągłych instalacji gazowych bez spoin. Rury są fabrycznie zabezpieczone przed korozją i natychmiast rozpoznawalne jako przewody gazowe. Bardzo niskie koszty instalacji. Wszystko, czego potrzebujesz do zainstalowania systemu to frez do rur falistych ze stali nierdzewnej, nóż do zdejmowania izolacji i klucz do dokręcania złączek/złączy.

 2. SCHELLEN & FLACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rury stalowe są wszędzie: od długopisów, przez samochody sportowe, po rusztowania. Z tego powodu nasi założyciele, Matthias Schellen i Ulrich Flack, już wcześnie poświęcili się branży, w której kształtowaniu odgrywają obecnie decydującą rolę. Jesteśmy bardzo otwartą firmą. Otwarą na nowe rzeczy, na innowacje i szalone pomysły. Uwielbiamy stal i wszystko, co można dzięki niej ożywić. Granice na razie dla nas nie istnieją. Nie, dopóki nie spróbujemy wszystkiego. Przebyliśmy długą drogę w naszej dziedzinie i cieszymy się, że być może dołączysz się do nas. Nasza główna kompetencja : obróbka rur. Nasze doświadczenie: rury we wszystkich kształtach i materiałach. Dzięki sieci zakładów przetwórczych realizujemy najróżniejsze powłoki powierzchniowe i w ten sposób zapewniamy imponujące wyniki dla każdego klienta, niezależnie od jego indywidualnych potrzeb.

 3. ROHRE-KETTERER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od momentu założenia firmy w 1975 roku skupiamy się wyłącznie na handlu rurami i ich przetwarzaniu. Koncentrując się na rurach cienkościennych i kapilarnych, opracowaliśmy unikalny know-how, który wykorzystujemy i codziennie rozszerzamy z korzyścią dla naszych klientów. Skorzystaj z naszego doświadczenia produkcyjnego i sieci kontaktów z wiodącymi światowymi zakładami, które zbudowaliśmy w ciągu ostatnich 40 lat. Daj się przekonać Cię co do naszej wydajności i różnorodności produktów. Stosujemy intensywne szkolenia, instrukcje, audyty wewnętrzne i zewnętrzne, aby wiedza naszych pracowników była zawsze aktualna i dalej rozwijana.

 4. MEKO METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  MEKO Metal, lider w produkcji profili stalowych od 1969 r., od 2011 r. rozwinął się z zakładu o powierzchni 10 000 m2 do zakładu o powierzchni 100 000 m2 w Torbalı-Izmir w ramach Grupy KMC. Nasza współpraca łączy unikalną wiedzę handlową i techniczną, co skutkuje roczną zdolnością produkcyjną na poziomie 150 000 ton, konsekwentnie dostosowaną do globalnych postępów technologicznych. Dążąc do zapewnienia sobie miejsca w pierwszej trójce światowych firm zajmujących się profilami specjalnymi, MEKO Metal odnotowuje stały wzrost wolumenu eksportu. Specjalizując się w profilach otwartych, spawanych i ze stali nierdzewnej, nasza oferta skierowana jest do szerokiej gamy branż, w tym motoryzacyjnej, meblarskiej, AGD, wyrobów stalowych, dekoracyjnej, grzewczej, a także chłodnictwa, klimatyzacji, robót budowlanych & konstrukcji stalowych, profili do rusztowań, podgrzewanych wieszaków na ręczniki, systemów energii słonecznej oraz nawadniania w rolnictwie & profili cieplarnianych. Nasze kluczowe sektory: •Standardowe rury i profile •Profile specjalne •Profile motoryzacyjne •Profile do systemów energii słonecznej •Naziemne systemy energii słonecznej •Dachowe systemy energii słonecznej •Prace cywilne & Konstrukcje stalowe •Profile dla rolnictwa i szklarni •Profile dla elektryki & Elektroniki •Profile do klimatyzacji •Formowanie rolkowe profili ze stali nierdzewnej oferuje przewagę kosztową nad aluminium poprzez zastąpienie kluczowych części produkcyjnych, których tradycyjnie wymagają aluminium ze stalą formowaną rolkowo. Specjalizujemy się we własnym projektowaniu i produkcji form, narzędzi, rolek oraz innych niezbędnych komponentów. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!

 5. EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Spawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Blacha kształtowa żelazna, Blachy - rury, Rury ze stali nierdzewnej, Materiały budowlane, stal do konstrukcji, stal do konstrukcji metalowych, Profiled sheets, i Blacha kształtowa żelazna. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 1. KLAUS KUHN EDELSTAHLGIESSEREI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1960 roku produkujemy wysokiej jakości komponenty ze stali nierdzewnej w Radevormwald. Nasza firma rodzinna zatrudnia dziś blisko 300 pracowników. Specjalizujemy się w produkcji komponentów obrotowo-symetrycznych przy użyciu technologii odlewania odśrodkowego. Dzięki szerokim możliwościom produkcyjnym możemy indywidualnie dostosowywać wszystkie elementy zgodnie z wymaganiami klientów. Na podstawie wspólnie zdefiniowanych wartości firmowych, produkujemy pojedyncze części lub małe serie. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką jakością, elastycznością i niezawodnością. Innowacyjny dopracowywanie materiałów i pierwszorzędna obsługa są dla nas oczywistością. Nasze komponenty są stosowane na całym świecie w 40 gałęziach przemysłu, w ekstremalnych warunkach, w codziennym użytkowaniu – ekonomicznie i bezpiecznie.

 2. NPI ITALIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Historia firmy NPI Italia wiąże się z długą tradycją rodzinną. Rodzina Parigi rozpoczęła działalność w branży przemysłowej w 1950 roku w Mediolanie. Pod koniec lat 60-tych firma została przeniesiona do Monzy, a w 1975 roku Cesare Parigi opatentował Parinox, pierwszy elastyczny wąż gumowy z oplotem ze stali nierdzewnej do łączenia sieci wodnej z dowolnym typem kranu. Dzięki temu produktowi firma stała się znana na całym świecie. Od 2014 roku firma NPI Italia wchodzi w skład Grupy Neoperl.

 1. DOGRAR METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma DOGRAR METAL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Blachy - rury, Kształtowniki żelazne, Gięcie stali i metali, Gięcie metali - obrabiarki, Rury ze stali nierdzewnej, Metal work, wycinanie laserowe, i Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 2. SEYAME

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SEYAME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach rury precyzyjne stalowe, złączki ze stali nierdzewnej, i złącza przemysłowe ze stali. Ma siedzibę w Saint-Germain-Sur-Avre, Francja.

 3. VM STEEL 904L

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VM STEEL 904L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach stal nierdzewna, blachy nierdzewne, rury ze stali nierdzewnej, i kołnierze stalowe. Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

 4. TECNOFAR SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TECNOFAR SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach dental needles. Ma siedzibę w Gordona, Włochy.

 5. PERFOITALIA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PERFOITALIA S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotły przemysłowe, Energetyka - tablice rozdzielcze, Geotermika - instalacje, Rury ze stali nierdzewnej, pompy podwodne, elektropompy, Kotły przemysłowe, tablice elektryczne, i Energetyka - tablice rozdzielcze. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 6. INOXEA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma INOXEA SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Rury ze stali nierdzewnej, Spawanie stali i metali, Wykrawanie stali i metali, konstrukcje szkieletowe ze stali nierdzewnej, spawanie stali nierdzewnej, Rury ze stali nierdzewnej, obróbka stali nierdzewnej, Spawanie stali i metali, i rury ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 7. STAPPERT INTRAMET SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma STAPPERT INTRAMET SA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, Rury ze stali nierdzewnej, Import-eksport stali i metali, Stal stopowa, pręty ze stali nierdzewnej, kołnierze ze stali nierdzewnej, rury ze stali nierdzewnej, kołnierze stalowe, i blachy nierdzewne. Ma siedzibę w Engis, Belgia.

 8. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litwa

  Spółka akcyjna „Baltic Tube Service“ została założna w 2006 r. Sprzedajemy nowe oraz używane rury oraz blachę stalową w arkuszach. Od samego początku Baltic Tube Service zaangażował się w różne projekty w wielu krajach europejskich, zajmując się portami wyjściowymi, budową rurociągów oraz różnymi przeprowadzanymi operacjami przeprowadzanymi metodą bezwykopową. Baltic Tube Service zapewnia szybkie dostawy towarów z magazynów do wszystkich krajów Europy. Nasz personel pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie dla obu stron.

 1. BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG

  Niemcy

  Firma BUHLMANN Rohr-Fittings-Stahlhandel GmbH +Co. Firma BUHLMANN Rohr-Fittings-Stahlhandel GmbH + Co KG została założona w 1945 roku i od około 70 lat jest niezawodnym partnerem dla klientów na całym świecie. Z pojemnością magazynową ponad 55.000 t na ponad 130.000 m2 w dziewięciu lokalizacjach magazynowych, Grupa Buhlmann to jeden z największych europejskich dealerów magazynowych rur stalowych bez szwu i spawanych, armatury rurowej i akcesoriów rurowych zgodnych z DIN EN i ASME. Buhlmann oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania serwisowe z jednego źrόdła. Obejmują one również rozwiązania logistyczne, produkcję podzespołów, obróbkę i powlekanie materiałów, jak również wszelkiego rodzaju badania materiałowe. Szczególnie firmy z branży energetycznej, petrochemicznej, chemicznej, naftowej i gazowej, jak również przemysł stoczniowy i budowy maszyn polegają na wysokiej jakości marki BUHLMANN. Grupa BUHLMANN zatrudnia obecnie ponad 700 pracowników w 17 krajach świata.

 2. WITTE TUBE & PIPE SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  WITTE TUBE & PIPE SYSTEMS GMBH jest jedną z największych i najbardziej renomowanych w Europie firm prowadzących magazyn oraz sprzedaż specjalnych rur ze stali nierdzewnej, jak również kształtek rurowych ze stali nierdzewnej i kołnierzy ze stali typu (super)dupleks oraz innych materiałów. Nasza paleta produktów obejmuje bezszwowe lub spawane rury specjalne ze stali nierdzewnej, które są nie tylko odporne na rdzę i działanie kwasu, ale także na wysoką temperaturę. Oprócz tego oferujemy wysokiej jakości kształtki rurowe ze stali nierdzewnej, takie jak kolanka, trójniki, reduktory i kołnierze.

 3. GUTHMANN GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy firmą usługową z siedzibą w Peseckendorf w Oschersleben i z sukcesem pracujemy dla naszych klientów na zasadzie umowy o świadczenie usług. Firma Guthmann GmbH wywodzi się z jednoosobowego przedsiębiorstwa Lutz Guthmann działającego w branży montażowej od 1990 r. Nasz obszar działań to głównie opracowywanie i montaż instalacji rurowych ze stali nierdzewnej dla branży piwowarskiej, mleczarskiej, spożywczej i farmaceutycznej. Zespół naszych pracowników obejmuje 80 monterów, 3 projektantów CAD oraz inżynierów w dziedzinie spawalnictwa, którzy na przestrzeni lat zdobyli specjalistyczną wiedzę dzięki szerokiej gamie wykonanych zadań. Stosowane przez nas najnowocześniejsze technologie przynoszą zdecydowane korzyści naszym klientom. Nasza firma stosuje technologię spawania orbitalnego, endoskopię i nadzór budowlany w dziedzinie CAD. Nasi monterzy przeprowadzają testy spawalnicze zgodnie z normami europejskimi i stosują własne narzędzia firmy.

 4. NIRONIT EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NIRONIT EDELSTAHL GmbH & Co. Firma NIRONIT EDELSTAHL GmbH & Co. KG jest znana od prawie 40 lat z pozyskiwania, przechowywania i handlu najwyższej klasy stalą nierdzewną. Oferujemy blachę, stal surową i prętową wykonaną ze stali nierdzewnej we wszystkich standardowych gatunkach i specjalnościach, a także stopy niklu i tytanu. Dzięki naszym ultranowoczesnym procesom cięcia, wykroje są produkowane przez strumień wody, plazmę i piłę w krótkim czasie, zgodnie z wymaganiami klienta. NIRONIT dostarcza stal nierdzewną na całym świecie i nasze wyroby są poszukiwane w prawie wszystkich gałęziach przemysłu: handlu chemicznym i petrochemicznym, budowie elektrowni, inżynierii mechanicznej i aparaturowej, technologii morskiej i lądowej, przemyśle stoczniowym, budowie pomp, budowie pojazdów szynowych i handlowych, technologii cięcia, technologii ochrony środowiska, przemyśle cukrowniczym i rolniczym, konstrukcji stalowych.

 5. SIEKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jesteśmy producentem specjalnych kolan rurowych! Od wielu dziesięcioleci specjalizujemy się w produkcji specjalnych kolan rurowych z rur bezszwowych. Nowe procesy produkcyjne, doświadczeni pracownicy oraz stała kontrola we wszystkich fazach produkcji gwarantują najwyższe standardy jakości. Nasze mocne strony to: produkcja grubościennych kolan rurowych również w mniejszych seriach, wymiary specjalne, duży wybór materiałów - C- Stahl / stal szlachetna, szybkie terminy dostaw, produkcja rurowych również o małych tolerancjach, zakres wymiarów również poza wymiarami standardowymi. Nasze zadanie to dostarczanie kolan rurowych, szybko, pewnie i najwyższej jakości. Duży wybór narzędzi umożliwia nam wykonywanie niemalże każdego kolana rurowego w zakresie wymiarów pomiędzy 14 mm, a 219, 1 mm. Nasze produkty: złączki (łączniki rurowe); złączki ze stali szlachetnej; łuki rurowe odporne na ścieranie; łuki rurowe ze stali szlachetnej;

 6. STAROFIT KLOSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  STAROFIT – partner w obrocie rurami! Skupiamy się na ogólnoświatowej dystrybucji i magazynowaniu kolanek rurowych oraz złączek spawanych ze stali zwykłej i stali szlachetnej. STAROFIT wyspecjalizował się w obróbce bardzo wytrzymałych elementów w nietypowych rozmiarach. Dzięki polityce "pełen magazyn" (wszystko jest dostępne w magazynie) zawsze mamy pełen asortyment dla naszych Klientów. Zaopatrujemy m.in. w złączki zgodne z normami EN10253-2/-4 (również EN typ B), DIN (również DIN część 2) i ASME B16.9.

 7. DYLAN BELGIE

  Belgia

  Przy rocznych obrotach grupy powyżej 380 milionów euro jesteśmy jednym z największych w Europie udziałowców na rynku produktów takich, jak pręty, odkuwki, kołnierze, zawory, kolanka oraz łączniki – każdej wielkości i jakości. Dostarczamy elementy rurociągów ze stali węglowej, stali nierdzewnej, stali duplex, stali super duplex oraz ze stali niskostopowej. Posiadamy własną halę produkcyjną, co w połączeniu z naszą profesjonalną wiedzą oraz elastycznością zapewnia nam sukces oraz dobrą reputację – rozwiązujemy problemy i dotrzymujemy najbardziej napiętych terminów. W naszym asortymencie mamy ponad 90, 000 ton produktów – rurociągów, łączników, odkuwek oraz zaworów, które wykorzystywane są w całej Europie w przemyśle petrochemicznym, energetycznym, morskim przemyśle wydobywczym, jak również w usługach EPC oraz w produkcji. Wykwalifikowany personel, zaznajomiony z normami EN, ASME i normami międzynarodowymi, wspierany w ramach obsługi posprzedażowej oraz przez dział eksportu wyspecjalizowanego, koordynuje pracę od pojedynczego produktu, po projekty "szyte na miarę".

 8. BÖHLING ROHRLEITUNGS- UND APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy Państwa partnerem w konstruktywnej i profesjonalnej współpracy w zakresie budowy rurociągów, planowania technicznego i operacyjnego oraz kontroli jakości. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 200 pracowników i dysponującym oddziałami w Hamburgu, Velbert i Karlsruhe, obejmując całe terytorium Niemiec. Dzięki naszym intensywnie przeszkolonym i doświadczonym mechanikom instalacji, spawaczom i personelowi kontroli jakości jesteśmy w stanie sumiennie wykonywać każde zadanie, począwszy od doraźnego użycia w weekend, a skończywszy na rozległych przestojach zakładu. Jako firma szkoleniowa w zakresie mechaniki instalacji i techniki spawalniczej oferujemy młodym ludziom perspektywę zawodową i kontrolujemy kwalifikacje zatrudnionych pracowników.

 9. SCHOELLER-BLECKMANN EDELSTAHLROHR GMBH

  Austria

  SCHOELLER-BLECKMANN Edelstahlrohr GmbH ma długą i udaną historię. Już od 1870 roku stal była przetwarzana w regionie Ternitz w Schoellerwerken. Na początku lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku produkcja została rozszerwona na produkty rurowe - od punktu wyjścia do rozwoju jako ośrodek kompetencji w zakresie rur bezszwowych ze stali nierdzewnej. SCHOELLER-BLECKMANN Edelstahlrohr GmbH jest jednym z wiodących na świecie producentów bezszwowych rur ze stali nierdzewnej. SCHOELLER-BLECKMANN Edelstahlrohr GmbH produkuje szeroką gamę nierdzewnych, odpornych na korozję, kwasy i ciepło rur ze stali nierdzewnej w ponad 70 różnych rodzajach stali, które zawsze spełniają najwyższe standardy jakości. Nasze produkty: rury ze stali nierdzewnej (nierdzewne, bezszwowe, polerowane elektrycznie, szlifowane, polerowane na wysoki połysk), rury kotłowe, pręty drążone, rury o podwójnych ściankach, rury ze stali nierdzewnej dla przemysłu farmaceutycznego.

 10. ARCUS EDELSTAHL GMBH

  Niemcy

  W naszym zakładzie w Weilerswist rozwiązujemy wszystkie problemy związane z wytrawianiem stali nierdzewnej. Oferujemy usługi w zakresie wytrawiania na zlecenie oraz mechanicznej obróbki powierzonych elementów ze stali nierdzewnej. Nasze produkty: usuwanie powłok malarskich, zawory odcinające, wytrawianie stali nierdzewnej, wytrawianie metali, stal nierdzewna, rury, kolanka, kształtki i złączki rurowe ze stali nierdzewnej, kołnierze ze stali odpornej na korozję i działanie kwasów, kołnierze i pierścienie oporowe, zawory kołnierzowe, złączki rurowe gwintowane, dna koszykowe, rury przewodowe.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rury ze stali nierdzewnej - Import eksport

Liczba wyników

614 Przedsiębiorstwa