• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury ze stali nierdzewnej

Wyniki dla

Rury ze stali nierdzewnej - Import eksport

 1. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Marinetech jest obecnie największym w Europie dostawcą nierdzewnego wyposażenia łodzi i jachtów oraz elementów łączących ze stali stopowej. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku jako dział sprzedaży firmy Reisser Schraubenwerke w Ingelfingen-Griesbach z zakładem w Bremie. Nasze wyroby: okucia ze stali stopowej, liny ze stali stopowej, nakrętki ze stali stopowej, śruby ze stali stopowej, odbojnice (wyposażenie łodzi), akcesoria do łodzi.

 2. S & W ROHRSYSTEME GMBH + CO KG

  Niemcy

  Rury i kształtki zgodnie z systemem modułowym. Firma S & W RohrSysteme GmbH + Co. KG specjalizuje się w produkcji rur i kształtek do systemów odsysania i wentylacji. W asortymencie znajdują się szczegółowo następujące produkty: Rury, kolanka, widelce, armatura sterująca, przepustnice, skrzynki klapowe, stożki, przejścia, osłony deflektorów, osłony przeciwdeszczowe i przełączniki. Ponadto istnieje inteligentny system modułowy i innowacyjna konstrukcja kołnierzowa z odlewanymi kołnierzami w zakresie średnic od NW 200mm do 1.250mm. We własnych zakładach produkcyjnych, najnowocześniejsze maszyny do cięcia laserowego, wykrawarki i tłoczniki gwarantują stałą jakość. Produkcja jest wspierana przez nasz dział przygotowania pracy, który jest wyposażony w systemy 2D i 3D CAD z programami do obróbki blachy. Oprócz naszych standardowych komponentów produkujemy również wszelkiego rodzaju specjalne elementy z blachy, które są wykonywane na zamówienie zgodnie z Państwa specyfikacjami lub rysunkami - w rozsądnej cenie i szybko!

 3. NOVELIS DEUTSCHLAND GMBH OHLER® - FLEXROHRE

  Niemcy

  Novelis jest wiodącym producentem płaskich walcowanych produktów aluminiowych i największą na świecie firmą zajmującą się recyklingiem aluminium. Ściśle współpracując z naszymi klientami, oferujemy innowacyjne rozwiązania producentom puszek do napojów, samochodów i produktów specjalnych. Dzięki globalnej zdolności produkcyjnej i recyklingowej naszej sieci najnowocześniejszych zakładów walcowania i recyklingu w Ameryce Północnej i Południowej, Europie i Azji, firma Novelis dostarcza na całym świecie produkty niezmiennie wysokiej jakości. Zrównoważony rozwój jest w centrum naszych działań biznesowych. Ma to również wpływ na nasze partnerstwo z interesariuszami z branży aluminiowej. Rosnące wykorzystanie lekkiego, nadającego się do recyklingu aluminium otwiera nam nowe możliwości, aby pomóc naszym klientom osiągnąć stawiane sobie cele w zakresie zrównoważonego rozwoju i zapewnić im przyjazne dla środowiska produkty o oczekiwanej jakości.

 4. GRAZIOLI CESARE GROUP

  Włochy

  Grazioli Cesare srl to włoska rodzinna firma działająca na poziomie międzynarodowym w sektorze automatyzacji i branży części rolniczych. Już od początku istnienia działalność naszej firmy opierała się na takich wartościach jak niezawodność, elastyczność, punktualność, które to wciąż stanowią nasze mocne strony i którym cały czas z dumą jesteśmy wierni. Usługi serwisowe pod marką Grazioli Group zapewniają rentowność maszyn produkcyjnych dostarczanych naszym klientom, dzięki gwarancji ciągłego bezpieczeństwa i obecności naszego personelu przez cały okres produkcji. Do prac wykonywanych przez maszyny można zaliczyć kształtowanie, cięcie, walcowanie i gwintowanie bez usuwania materiału. Od ponad 50 lat zajmujemy się produkcją maszyn i nowoczesnych instalacji do obróbki rur ze stali i metali nieżelaznych, a także spersonalizowanych maszyn, ponieważ rynek od zawsze potrzebuje rozwiązań „na miarę”, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

 5. SEEBERGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od 1983 firma Seeberger oferuje wysokiej jakości produkty "Made in Germany". Jako średniej wielkości firma rodzinna jesteśmy kompetentnym i oddanym partnerem w kontaktach z klientami. Zaufanie i odpowiedzialność tworzą podstawę dla partnerskiej współpracy. Pozycję solidnego i kompetentnego przedsiębiorcy utrzymujemy dzięki stałemu usprawnianiu naszych osiągnięć oraz działań gospodarczych. Gwarantuje to bezpieczeństwo planowania i ciągłość produkcji. Produkty: Tuleja dystansowa Tuleje dystansowe Rura dystansowa Rury dystansowe Tuleja osiowa Tuleje osiowe Rura osiowa Rury osiowe Kolektor dolotowy Kolektory dolotowe Tuleja Tuleje Tuleja zaciskana Tuleje zaciskane Tuleja dystansowa Tuleje dystansowe Rura dystansowa Rury dystansowe Rękaw Rękawy Tuleja zaciskowa Tuleje zaciskowe Reduktor kompresji Rura zagłówkowa Rury zagłówkowe Tuleja łożyskowa itd.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROHRE-KETTERER GMBH

  Niemcy

  Od momentu założenia firmy w 1975 roku skupiamy się wyłącznie na handlu rurami i ich przetwarzaniu. Koncentrując się na rurach cienkościennych i kapilarnych, opracowaliśmy unikalny know-how, który wykorzystujemy i codziennie rozszerzamy z korzyścią dla naszych klientów. Skorzystaj z naszego doświadczenia produkcyjnego i sieci kontaktów z wiodącymi światowymi zakładami, które zbudowaliśmy w ciągu ostatnich 40 lat. Daj się przekonać Cię co do naszej wydajności i różnorodności produktów. Stosujemy intensywne szkolenia, instrukcje, audyty wewnętrzne i zewnętrzne, aby wiedza naszych pracowników była zawsze aktualna i dalej rozwijana.

 2. DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES

  Niemcy

  Hurtownia rur stalowych wszelkiego rodzaju. Oferujemy rury stalowe spawane, czarne i ocynkowane, rury stalowe precyzyjne, a także rury stalowe bez szwu. W zakresie rur czarnych ściśle współpracujemy z renomowanymi europejskimi walcowniami parterskimi. Ponadto importujemy rury ocynkowane bezpośrednio z naszych dobrze znanych zakładów partnerskich w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Indiach. Zachęcamy do przesyłania zapytań od 25 ton.

 3. BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH

  Niemcy

  Od półproduktów po przetworzone precyzyjne rury stalowe BSH jest Twoim partnerem w dalszej obróbce precyzyjnych rur stalowych. Outsourcing, przetwarzanie półproduktów, nabiera coraz większego znaczenia w przemyśle. Od kilku lat panuje trend, aby takie etapy produkcji jak cięcie, gratowanie, wykrawanie i tłoczenie zlecać kompetentnym partnerom. W wyniku tego rozwoju BSH rozszerzył swój asortyment. Precyzję traktujemy również dosłownie, jeśli chodzi o dalszą obróbkę i produkujemy rury stalowe całkowicie zgodnie z Twoją specyfikacją. Korzyści płynące z outsourcingu są oczywiste. Między innymi możesz uniknąć wahań w wykorzystaniu mocy produkcyjnych. Zyskujesz również dodatkową przestrzeń roboczą do produkcji i oszczędzasz na zdolności magazynowania, ponieważ dostarczamy przetworzone precyzyjne rury stalowe dokładnie na czas.

 4. SCHELLEN & FLACK GMBH

  Niemcy

  Rury stalowe są wszędzie: od długopisów, przez samochody sportowe, po rusztowania. Z tego powodu nasi założyciele, Matthias Schellen i Ulrich Flack, już wcześnie poświęcili się branży, w której kształtowaniu odgrywają obecnie decydującą rolę. Jesteśmy bardzo otwartą firmą. Otwarą na nowe rzeczy, na innowacje i szalone pomysły. Uwielbiamy stal i wszystko, co można dzięki niej ożywić. Granice na razie dla nas nie istnieją. Nie, dopóki nie spróbujemy wszystkiego. Przebyliśmy długą drogę w naszej dziedzinie i cieszymy się, że być może dołączysz się do nas. Nasza główna kompetencja : obróbka rur. Nasze doświadczenie: rury we wszystkich kształtach i materiałach. Dzięki sieci zakładów przetwórczych realizujemy najróżniejsze powłoki powierzchniowe i w ten sposób zapewniamy imponujące wyniki dla każdego klienta, niezależnie od jego indywidualnych potrzeb.

 5. HANSSEN MACHINE TOOLS

  Francja

  Firma Hanssen Machine Tools z siedzibą w Paryżu zajmuje się dystrybucją rur dla swoich klientów przemysłowych poprzez ofertę bardzo wysokiej jakości rur importowanych (stal-stal nierdzewna-aluminium). Doświadczenie i zaufanie zdobyte przez wiele lat ciągłych kontaktów z międzynarodowymi producentami pozwala na oferowanie wysokiej jakości rur po bardzo konkurencyjnych cenach od dostawców posiadających certyfikaty ISO 16949 i QS 9000. Rury stalowe lub ze stali nierdzewnej pochodzące z europejskich lub innych źródeł posiadają certyfikaty i aprobaty najbardziej prestiżowych i wymagających użytkowników. Specjalizująca się od ponad 30 lat w obróbce i sprzedaży rur do wszystkich zastosowań, firma Hanssen Machine Tools rozwija w Europie najbardziej zaawansowane technologie w zakresie obróbki rur: cięcie rur - obróbka rur - gięcie rur - formowanie rur - itp. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami!

 1. BOAGAZ MANAGEMENT GMBH

  Austria

  Zainstalować bardziej wydajną instalację gazową - to BOAGAZ. Zapewnij swoją przewagę nad konkurencją dzięki elastycznemu systemowi instalacji gazu BOAGAZ. Wysokiej jakości materiały w połączeniu z zaawansowaniem technicznym zapewniają wydajniejszą i wygodniejszą pracę, bez konieczności użycia specjalnych narzędzi. Dzięki zastosowaniu elastycznych rur z falistej stali nierdzewnej oraz masywnych mocowań z podwójnym systemem uszczelniającym możesz czerpać korzyści z najwyższej jakości i maksymalnego bezpieczeństwa. BOAGAZ oferuje możliwość poprowadzenia ciągłych instalacji gazowych bez spoin. Rury są fabrycznie zabezpieczone przed korozją i natychmiast rozpoznawalne jako przewody gazowe. Bardzo niskie koszty instalacji. Wszystko, czego potrzebujesz do zainstalowania systemu to frez do rur falistych ze stali nierdzewnej, nóż do zdejmowania izolacji i klucz do dokręcania złączek/złączy.

 2. KLAUS KUHN EDELSTAHLGIESSEREI GMBH

  Niemcy

  Od 1960 roku produkujemy wysokiej jakości komponenty ze stali nierdzewnej w Radevormwald. Nasza firma rodzinna zatrudnia dziś blisko 300 pracowników. Specjalizujemy się w produkcji komponentów obrotowo-symetrycznych przy użyciu technologii odlewania odśrodkowego. Dzięki szerokim możliwościom produkcyjnym możemy indywidualnie dostosowywać wszystkie elementy zgodnie z wymaganiami klientów. Na podstawie wspólnie zdefiniowanych wartości firmowych, produkujemy pojedyncze części lub małe serie. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką jakością, elastycznością i niezawodnością. Innowacyjny dopracowywanie materiałów i pierwszorzędna obsługa są dla nas oczywistością. Nasze komponenty są stosowane na całym świecie w 40 gałęziach przemysłu, w ekstremalnych warunkach, w codziennym użytkowaniu – ekonomicznie i bezpiecznie.

 1. TECNOFAR SPA

  Włochy

  Założona w 1974 roku w Delebio, Tecnofar jest firmą rodzinną, która od początku wyspecjalizowała się w produkcji rur ze stali nierdzewnej i stopów o wysokiej zawartości niklu. Wytwarza rury precyzyjne drut ciągniony, szpule lub pręty, stosując wyłącznie technikę TIG, i dysponuje warsztatem cięcia wyposażonym w nowoczesne urządzenia pozwalające uzyskiwać odnicnki długości kilku milimetrów, bez rąbków.

 2. NPI ITALIA

  Włochy

  Historia firmy NPI Italia wiąże się z długą tradycją rodzinną. Rodzina Parigi rozpoczęła działalność w branży przemysłowej w 1950 roku w Mediolanie. Pod koniec lat 60-tych firma została przeniesiona do Monzy, a w 1975 roku Cesare Parigi opatentował Parinox, pierwszy elastyczny wąż gumowy z oplotem ze stali nierdzewnej do łączenia sieci wodnej z dowolnym typem kranu. Dzięki temu produktowi firma stała się znana na całym świecie. Od 2014 roku firma NPI Italia wchodzi w skład Grupy Neoperl.

 3. INVEST-TECH SP. Z O.O.

  Polska

  Invest-Tech Sp z o.o. - lider na rynku stali nierdzewnych, dystrybutor oraz serwis stali nierdzewnej. Świadczymy usługi: obróbka skrawaniem CNC, cięcie laserem, plazmowe oraz strumieniem wody, usługa gięcia blach nierdzewnych, szlifowania, spawania. Jesteśmy bezpośrednim producentem kołnierzy, dostawcą blach nierdzewnych, rur bezszwowych i ze szwem, elementów specjalnych oraz wielu asortymentowych wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnych. Firma stawia na jakość. Posiada aktualne Certyfikaty ISO, PED 2014/68/UE, PN-EN ISO 3834-2, PN-EN 1090-2, TÜV Rheinland PED/AD2000

  Wszystkie wyroby na "rury ze stali nierdzewnej"

 4. FINE TUBES

  Zjednoczone Królestwo

  Fine Tubes Ltd oferuje 70-letnie doświadczenie w dziedzinie inżynierii precyzyjnej metalu. Wspieramy naszych klientów począwszy od wstępnego etapu projektu, wyboru materiałów, po produkcję i dostawę wysokiej jakości rur, które produkujemy. Opracowywane przez nas wyroby są przeznaczone do zastosowań wymagających krytycznej tolerancji w warunkach ekstremalnych. Produkujemy dwa zasadnicze rodzaje rur: bezpołączeniowe rury ze stali nierdzewnej, rury ze stopów niklu i rury tytanowe, zarówno proste jak i zwijane. Rury spawane, spawane i wyciągane.

 5. CYBERSTEEL

  Rosja

 6. DOGRAR METAL

  Turcja

 7. SEYAME

  Francja

 8. PERFOITALIA S.R.L.

  Włochy

 1. INOXEA SRL

  Włochy

 2. STAPPERT INTRAMET SA

  Belgia

 3. RSK STAHL- UND FERTIGTEILE PRODUKTIONS + VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

 4. SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG

  Niemcy

  Firma BUHLMANN Rohr-Fittings-Stahlhandel GmbH +Co. Firma BUHLMANN Rohr-Fittings-Stahlhandel GmbH + Co KG została założona w 1945 roku i od około 70 lat jest niezawodnym partnerem dla klientów na całym świecie. Z pojemnością magazynową ponad 55.000 t na ponad 130.000 m2 w dziewięciu lokalizacjach magazynowych, Grupa Buhlmann to jeden z największych europejskich dealerów magazynowych rur stalowych bez szwu i spawanych, armatury rurowej i akcesoriów rurowych zgodnych z DIN EN i ASME. Buhlmann oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania serwisowe z jednego źrόdła. Obejmują one również rozwiązania logistyczne, produkcję podzespołów, obróbkę i powlekanie materiałów, jak również wszelkiego rodzaju badania materiałowe. Szczególnie firmy z branży energetycznej, petrochemicznej, chemicznej, naftowej i gazowej, jak również przemysł stoczniowy i budowy maszyn polegają na wysokiej jakości marki BUHLMANN. Grupa BUHLMANN zatrudnia obecnie ponad 700 pracowników w 17 krajach świata.

 6. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litwa

  Spółka akcyjna „Baltic Tube Service“ została założna w 2006 r. Sprzedajemy nowe oraz używane rury oraz blachę stalową w arkuszach. Od samego początku Baltic Tube Service zaangażował się w różne projekty w wielu krajach europejskich, zajmując się portami wyjściowymi, budową rurociągów oraz różnymi przeprowadzanymi operacjami przeprowadzanymi metodą bezwykopową. Baltic Tube Service zapewnia szybkie dostawy towarów z magazynów do wszystkich krajów Europy. Nasz personel pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie dla obu stron.

 7. GUTHMANN GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy firmą usługową z siedzibą w Peseckendorf w Oschersleben i z sukcesem pracujemy dla naszych klientów na zasadzie umowy o świadczenie usług. Firma Guthmann GmbH wywodzi się z jednoosobowego przedsiębiorstwa Lutz Guthmann działającego w branży montażowej od 1990 r. Nasz obszar działań to głównie opracowywanie i montaż instalacji rurowych ze stali nierdzewnej dla branży piwowarskiej, mleczarskiej, spożywczej i farmaceutycznej. Zespół naszych pracowników obejmuje 80 monterów, 3 projektantów CAD oraz inżynierów w dziedzinie spawalnictwa, którzy na przestrzeni lat zdobyli specjalistyczną wiedzę dzięki szerokiej gamie wykonanych zadań. Stosowane przez nas najnowocześniejsze technologie przynoszą zdecydowane korzyści naszym klientom. Nasza firma stosuje technologię spawania orbitalnego, endoskopię i nadzór budowlany w dziedzinie CAD. Nasi monterzy przeprowadzają testy spawalnicze zgodnie z normami europejskimi i stosują własne narzędzia firmy.

 8. SIEKMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jesteśmy producentem specjalnych kolan rurowych! Od wielu dziesięcioleci specjalizujemy się w produkcji specjalnych kolan rurowych z rur bezszwowych. Nowe procesy produkcyjne, doświadczeni pracownicy oraz stała kontrola we wszystkich fazach produkcji gwarantują najwyższe standardy jakości. Nasze mocne strony to: produkcja grubościennych kolan rurowych również w mniejszych seriach, wymiary specjalne, duży wybór materiałów - C- Stahl / stal szlachetna, szybkie terminy dostaw, produkcja rurowych również o małych tolerancjach, zakres wymiarów również poza wymiarami standardowymi. Nasze zadanie to dostarczanie kolan rurowych, szybko, pewnie i najwyższej jakości. Duży wybór narzędzi umożliwia nam wykonywanie niemalże każdego kolana rurowego w zakresie wymiarów pomiędzy 14 mm, a 219, 1 mm. Nasze produkty: złączki (łączniki rurowe); złączki ze stali szlachetnej; łuki rurowe odporne na ścieranie; łuki rurowe ze stali szlachetnej;

 9. NIRONIT EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NIRONIT EDELSTAHL GmbH & Co. Firma NIRONIT EDELSTAHL GmbH & Co. KG jest znana od prawie 40 lat z pozyskiwania, przechowywania i handlu najwyższej klasy stalą nierdzewną. Oferujemy blachę, stal surową i prętową wykonaną ze stali nierdzewnej we wszystkich standardowych gatunkach i specjalnościach, a także stopy niklu i tytanu. Dzięki naszym ultranowoczesnym procesom cięcia, wykroje są produkowane przez strumień wody, plazmę i piłę w krótkim czasie, zgodnie z wymaganiami klienta. NIRONIT dostarcza stal nierdzewną na całym świecie i nasze wyroby są poszukiwane w prawie wszystkich gałęziach przemysłu: handlu chemicznym i petrochemicznym, budowie elektrowni, inżynierii mechanicznej i aparaturowej, technologii morskiej i lądowej, przemyśle stoczniowym, budowie pomp, budowie pojazdów szynowych i handlowych, technologii cięcia, technologii ochrony środowiska, przemyśle cukrowniczym i rolniczym, konstrukcji stalowych.

 10. WITTE TUBE & PIPE SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  WITTE TUBE & PIPE SYSTEMS GMBH jest jedną z największych i najbardziej renomowanych w Europie firm prowadzących magazyn oraz sprzedaż specjalnych rur ze stali nierdzewnej, jak również kształtek rurowych ze stali nierdzewnej i kołnierzy ze stali typu (super)dupleks oraz innych materiałów. Nasza paleta produktów obejmuje bezszwowe lub spawane rury specjalne ze stali nierdzewnej, które są nie tylko odporne na rdzę i działanie kwasu, ale także na wysoką temperaturę. Oprócz tego oferujemy wysokiej jakości kształtki rurowe ze stali nierdzewnej, takie jak kolanka, trójniki, reduktory i kołnierze.

Filtry

Wyniki dla

Rury ze stali nierdzewnej - Import eksport

Liczba wyników

619 przedsiębiorstwa