• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury stalowe

Wyniki dla

Rury stalowe - Import eksport

 1. VIANT AURA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w firmie Lake Region Medical GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy producentem stali nierdzewnej, rurek kapilarnych ze stali nierdzewnej, rurek precyzyjnych ze stali nierdzewnej, stalowych rurek precyzyjnych, części precyzyjnych do technik medycznych, kształtek rurowych ze stali nierdzewnej i wielu innych elementów.

 2. C+R HYDRAULICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od czasu założenia w 1984 roku w Monachium firma C+R HYDRAULICS GmbH stała się nowoczesnym, znanym specjalistą w branży hydraulicznej i ugruntowała swoją pozycję na rynku niemieckim i europejskim. Nasza szeroka gama produktów, obejmująca ponad 900 produktów różnych rozmiarów w zakresie odlewów, tłoczysk, rur tłoków, rur cylindrycznych i rur HPZ, jest specjalnie dostosowana do potrzeb hydrauliki. Naszą ofertę uzupełniają niestandardowe komponenty hydrauliczne specjalnie dostosowane do potrzeb klienta. Łączna wiedza i doświadczenie naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników z niezliczonych projektów i rozwiązań jest ceniona przez naszych klientów i partnerów. Zalety innowacyjnej firmy średniej wielkości, o krótkim obiegu decyzyjnym, pozwalają naszym partnerom z branży i handlu szybko reagować na wyzwania. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje wymagania!

 3. SEEBERGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1983 firma Seeberger oferuje wysokiej jakości produkty "Made in Germany". Jako średniej wielkości firma rodzinna jesteśmy kompetentnym i oddanym partnerem w kontaktach z klientami. Zaufanie i odpowiedzialność tworzą podstawę dla partnerskiej współpracy. Pozycję solidnego i kompetentnego przedsiębiorcy utrzymujemy dzięki stałemu usprawnianiu naszych osiągnięć oraz działań gospodarczych. Gwarantuje to bezpieczeństwo planowania i ciągłość produkcji. Produkty: Tuleja dystansowa Tuleje dystansowe Rura dystansowa Rury dystansowe Tuleja osiowa Tuleje osiowe Rura osiowa Rury osiowe Kolektor dolotowy Kolektory dolotowe Tuleja Tuleje Tuleja zaciskana Tuleje zaciskane Tuleja dystansowa Tuleje dystansowe Rura dystansowa Rury dystansowe Rękaw Rękawy Tuleja zaciskowa Tuleje zaciskowe Reduktor kompresji Rura zagłówkowa Rury zagłówkowe Tuleja łożyskowa itd.

 4. SCHELLEN & FLACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rury stalowe są wszędzie: od długopisów, przez samochody sportowe, po rusztowania. Z tego powodu nasi założyciele, Matthias Schellen i Ulrich Flack, już wcześnie poświęcili się branży, w której kształtowaniu odgrywają obecnie decydującą rolę. Jesteśmy bardzo otwartą firmą. Otwarą na nowe rzeczy, na innowacje i szalone pomysły. Uwielbiamy stal i wszystko, co można dzięki niej ożywić. Granice na razie dla nas nie istnieją. Nie, dopóki nie spróbujemy wszystkiego. Przebyliśmy długą drogę w naszej dziedzinie i cieszymy się, że być może dołączysz się do nas. Nasza główna kompetencja : obróbka rur. Nasze doświadczenie: rury we wszystkich kształtach i materiałach. Dzięki sieci zakładów przetwórczych realizujemy najróżniejsze powłoki powierzchniowe i w ten sposób zapewniamy imponujące wyniki dla każdego klienta, niezależnie od jego indywidualnych potrzeb.

 5. YALÇIN BORU GEOTHERMAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma YALÇIN BORU GEOTHERMAL została założona w Zorganizowanej Strefie Przemysłowej Polatlı w Turcji na powierzchni 23.000 m² w 1997 roku. Jesteśmy wiodącą firmą w branży preizolowanych rur łączonych przeznaczonych do zakresu temperatur od -200 C do +315 C. Świdczymy głównie usługi w zakresie energii geotermalnej i dla wielu branż, takich jak ciepłownictwo i chłodnictwo, energetyka, budownictwo, uprawa szklarniowa, turystyka i transport morski, stawiając na pierwszym miejscu jakość i satysfakcję klienta. Działamy w oparciu o technologię, która odpowiada wymogom epoki na najwyższym poziomie, przestrzegając norm produkcyjnych EN 253, EN 448, EN 15632 i EN 12201-2 w opariu o fachową kadrę ekspertów w swojej dziedzinie. Posiadamy bogate portfolio produktów, takich jak: •Standardowe preizolowane rury i armatura typu przemysłowego (wzmocnione wełną mineralną), wstępnie izolowane rury i armatura, •Preizolowane elastyczne rury z tworzyw sztucznych (PP-R, HDPE, PE-X) i kształtki, •Rury stalowe, Rury polietylenowe i kształtki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 2. SEFINE TEKNIK MAKINE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma Sefine Teknik specjalizuje się w piłach taśmowych bimetalowych oraz w dostawach pił do aluminium, wyrobów stalowych i aluminiowych, kołków, szyn, kotew i prętów kratownicowych. Obsługujemy wszystkie regiony Turcji, dysponując zespołem specjalistów technicznych gotowych do realizacji zamówienia na terenie kraju. Jesteśmy w stanie eksportować wyroby za granicę (Chiny, Europa, Afryka). Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatów na zgodność z normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 oraz ISO 21500.

 3. COMMENTFER

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma COMMENTFER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Jest również obecna w dziedzinach steel tubes, iron bars, i plakietki aluminiowe. Ma siedzibę w Poitiers, Francja.

 4. LE ROI DU FER

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LE ROI DU FER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Ma siedzibę w Périgny, Francja.

 5. PRESTA-STAHL HANDELSGES. MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRESTA-STAHL HANDELSGES. MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 1. GÜNTHER + SCHRAMM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GÜNTHER + SCHRAMM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Ma siedzibę w Oberkochen, Niemcy.

 2. EDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EDER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Opony. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów, Wysyłka międzynarodowa, Rury stalowe, Stal, opony samochodowe, opony do pojazdów przemysłowych, lorry tyres, usługi z zakresu logistyki, i transport międzynarodowy. Ma siedzibę w Stadtbergen, Niemcy.

 1. NIEDAX KABELVERLEGE-SYSTEME GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma NIEDAX KABELVERLEGE-SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Ma siedzibę w Wolkersdorf Im Weinviertel, Austria.

 2. WUPPERMANN METALLTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma WUPPERMANN METALLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Ma siedzibę w Altmünster, Austria.

 3. INTERNATIONAL METAL SERVICE NORD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INTERNATIONAL METAL SERVICE NORD GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 4. DEVOXY SP. Z O.O.

  Polska

  DevOxy Your professional partner in the steel industry. DevOxy is an importer and distributor of steel of almost all types: * Carbon steel, * Rods (C45CrMo4, 39NiCrMo3, NiCrMo5), * Tubes (hot & cold), * HPL tubes - EN 10305 * industrial pipes, * Stainless steel, *Structural steel (pipes, profiles, sheets) * Electric steel for the automotive industry Every day we focus on providing comprehensive services and the highest quality materials for your company. Our primary goal is to provide added value in every service we offer, including a professional and individual approach to each customer and their needs. Contact us to check Kind Regards DevOxy Team

 5. HASS PIPE

  Turcja

  Hasspipe jest producentem rur do studni. Przedsiębiorstwo, mieszczące się w Konya, Turcja, rozpoczęło działalność w 2018 roku. Dążymy do zajmowania czołowej pozycji i wykorzystywania najnowszych technologii, aby dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości. Zbudowaliśmy naszą reputację wytwarzając produkty seryjne i na zamówienie, spełniające międzynarodowe normy, takie jak TS, EN i ISO. Ponadto, aby utrzymać niezmienną jakość na każdym etapie, stosujemy System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2000. W Hasspipe, produkujemy rury osłonowe do studni PVC, rury ekranowe i armatury, rury osłonowe metalowe, rury spiralne spawane, rury kolumnowe i armatury. Nasza produkcja jest ukierunkowana na zaspokojenie potrzeb przemysłu, handlu i sektora mieszkalnictwa. Jesteśmy dumni z dostarczania produktów na całym świecie i ścisłej wspólpracy z naszymi klientami po to, aby osiągnąć ich 100% statysfakcję. Przykładając dużą wagę do cięcia precyzyjnego, kontroli jakości i bezpieczeństwa, w krótkim czasie ugruntowaliśmy naszą pozycję solidnego i godnego zaufania partnera dla przedsiębiorstw poszukujących wysokiej jakości rozwiązań rurowych. Bez względu na to, czy potrzebujesz produktów standardowych, czy też rozwiązań na specjalne zamówienie, dysponujemy ekspertyzą, wiedzą i doświadczeniem pozwalającymi na spełnienie Twoich potrzeb. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 6. HANS KÖRBER GMBH

  Niemcy

  Produkujemy wyroby niewidoczne po zainstalowaniu. Jednak ich funkcja jest nadal zauważalna. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo w elektrowniach w przemyśle okrętowym lub w budownictwie. Wszędzie tam, gdzie stosowane są płyny, gazy lub para, klienci polegają na naszych produktach na całym świecie. Nasz cel to produkcja kształtek rurowych, dna kotła, złączy i wyrobów stalowych na specjalne zamówienie, które spełniają najsurowsze wymogi bezpieczeństwa. A ponieważ robimy to od ponad 100 lat, nasza rodzina stanowi grupę najbardziej poszukiwanych specjalistów w tej dziedzinie. Niezawodny, kompetentny i zindywidualizowany serwis. Nasza misja to móc doskonale rozumieć naszych klientów i traktować ich jako naszych partnerów, którym pomagamy w realizacji projektu. Dzięki naszym produktom chcemy pomóc naszym klientom móc działać w każdym zakątku i dojść do każdego zakamarka.

 7. BÖHLING ROHRLEITUNGS- UND APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy Państwa partnerem w konstruktywnej i profesjonalnej współpracy w zakresie budowy rurociągów, planowania technicznego i operacyjnego oraz kontroli jakości. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 200 pracowników i dysponującym oddziałami w Hamburgu, Velbert i Karlsruhe, obejmując całe terytorium Niemiec. Dzięki naszym intensywnie przeszkolonym i doświadczonym mechanikom instalacji, spawaczom i personelowi kontroli jakości jesteśmy w stanie sumiennie wykonywać każde zadanie, począwszy od doraźnego użycia w weekend, a skończywszy na rozległych przestojach zakładu. Jako firma szkoleniowa w zakresie mechaniki instalacji i techniki spawalniczej oferujemy młodym ludziom perspektywę zawodową i kontrolujemy kwalifikacje zatrudnionych pracowników.

 8. DYLAN BELGIE

  Belgia

  Przy rocznych obrotach grupy powyżej 380 milionów euro jesteśmy jednym z największych w Europie udziałowców na rynku produktów takich, jak pręty, odkuwki, kołnierze, zawory, kolanka oraz łączniki – każdej wielkości i jakości. Dostarczamy elementy rurociągów ze stali węglowej, stali nierdzewnej, stali duplex, stali super duplex oraz ze stali niskostopowej. Posiadamy własną halę produkcyjną, co w połączeniu z naszą profesjonalną wiedzą oraz elastycznością zapewnia nam sukces oraz dobrą reputację – rozwiązujemy problemy i dotrzymujemy najbardziej napiętych terminów. W naszym asortymencie mamy ponad 90, 000 ton produktów – rurociągów, łączników, odkuwek oraz zaworów, które wykorzystywane są w całej Europie w przemyśle petrochemicznym, energetycznym, morskim przemyśle wydobywczym, jak również w usługach EPC oraz w produkcji. Wykwalifikowany personel, zaznajomiony z normami EN, ASME i normami międzynarodowymi, wspierany w ramach obsługi posprzedażowej oraz przez dział eksportu wyspecjalizowanego, koordynuje pracę od pojedynczego produktu, po projekty "szyte na miarę".

 1. HYDROSTAL SP. Z O.O. ZP

  Polska

  Zakład produkcyjny firmy Hydrostal znajduje się w Brzeszczach. Działalność na rynku rozpoczęliśmy w 1993 roku. Nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy do wymagań klientów. Od 2006 roku jesteśmy producentem systemowych ogrodzeń dla zwierząt, które każdy może samodzielnie złożyć. Ocynkowanie kojców zwiększą odporność na czynniki atmosferyczne. Dzięki panelom można dostosować gabaryty do swoich wymagań. Prowadzimy produkcję kształtowników: walcowanych na zimno zamkniętych, zimnogiętych zamkniętych oraz zimnogiętych otwartych. Wykorzystujemy wysokiej jakości blachy zimno- i gorącowalcowane. Wytwarzamy kształtowniki znajdujące zastosowanie w usztywnianiu okien PCV. Jesteśmy również uznanym producentem metalowych ogrodzeń posesyjnych, w tym furtek, bram i paneli ozdobnych oraz elementów wykonanych z kątowników lub rurek. Zajmujemy się także wykonywaniem taśm stalowych ocynkowanych, zimno- i gorącowalcowanych, perforowanych narożników aluminiowych oraz kotw montażowych do stolarki PCV. Ponadto proponujemy usługi związane z profilowaniem kształtowników zimnogiętych oraz rozkroju wzdłużnego blach ocynkowanych i czarnych. Uzupełnieniem działalności są usługi transportu krajowego i międzynarodowego.

 2. ISP INTERNATIONAL STEEL & PIPES E.K.

  Niemcy

  Szanowni Państwo, ISP jest działającą na całym świecie firmą zajmującą się handlem rurami stalowymi oraz innymi wyrobami stalowymi i metalami z siedzibą w Bremie. ISP INTERNATIONAL STEEL & PIPES e.K.: Posiadamy 20-letnie doświadczenie w sektorze handlu stalą i rurami stalowymi. ISP posiada dużą sieć dostawców, hurtowników, spedytorów, klientów i firm przetwórczych. ISP obsługuje wszystkie sektory stali w zakresie przemysłu i energetyki. Zajmujemy się następującymi produktami: - Kształtowniki drążone ze stali konstrukcyjnej na zimno/gorąco/okrągłe - Stale jakościowe walcowane na gorąco/kute/białe - Stal prętowa czarna/ocynkowana ze stali nierdzewnej lub węglowej - Rury grubościenne bez szwu/spawane - Rury normalnościenne bez szwu/spawane - Akcesoria do rur ASTM/EN ze stali nierdzewnej lub węglowej -. Rury kotłowe wg ASTM/EN bez szwu lub spawane - Rury hydrauliczne bez szwu fosforanowane lub ocynkowane - Pręty tłokowe chromowane lub tylko szlifowane - Blacha drobna/ gruba/ blachy łezkowe ze stali węglowej lub nierdzewnej - Wsporniki IPE/HEA/HEB/HEM czarne/ piaskowane/ zagruntowane. Oferujemy następującą obróbkę: - cięcie - śrutowanie/primowanie - specjalne powłoki powierzchniowe np. AGI Q151 lub powłoka PE - cynkowanie.

 3. MULLER ACIERS LES FERS DE L'EST

  Francja

  Firma MULLER ACIERS - LES FERS DE L'EST specjalizująca się w imporcie i eksporcie stali od 1954 r. cieszy się uznaniem dzięki swoim wysokim kompetencjom w handlu materiałami stalowymi wysokiej jakości. Utrzymujemy stosunki zaufania z najlepszymi fabrykami europejskimi. Oprócz stali podstawowych, oferujemy szeroki asortyment stali o wysokich właściwościach.Odpowiadamy na wszystkie Państwa zapytania dotyczące naszych zapasów, formatów i specjalnych cech, takich jak belki, blachy, płyty, rury, handlowe wyroby walcowane itp.

 4. ECO-TECH SP. Z O.O.

  Polska

  Eco-Tech Sp. z o.o. Dystrybucja rur stalowych Od początku działalności spółka Eco-Tech prowadzi sprzedaż hurtową rur stalowych. Od ponad 10 lat stale współpracujemy z kilkudziesięcioma dostawcami z branży hutniczej - najczęściej zakupy odbywają się bezpośrednio od producentów rur - hut i walcowni z Polski i zagranicy.Pozwala nam to na zagwarantowanie naszym odbiorcom bardzo konkurencyjnych cen i warunków dostaw, natomiast zdobyte doświadczenie przekłada się na fachową obsługę realizacji kontraktów.O firmieO firmieObsługujemy głównie klientów z branży: budowlano-inżynieryjnej oraz hydro-inżynieryjnej , branży chemicznej, wydobywczej, motoryzacyjnej, energetycznej . Zasięg geograficzny sprzedaży obejmuje całą Polskę oraz kraje UE. Bardzo dobra znajomość branży hutniczej w Polsce oraz na świecie pozwala naszej spółce dostarczyć najbardziej wyszukane produkty pod względem gatunku czy zastosowań.Naszymi klientami są zarówno finalni odbiorcy rur stalowych jak również inni dystrybutorzy wyrobów stalowych. Bardzo dobra wiedza techniczna na temat rodzajów, gatunków rur i ich zastosowań pozwala na udzielanie fachowego doradztwa ze strony naszych pracowników.Przez ostatnie lata doświadczeń daliśmy się poznać jako solidny i rzetelny Partner.

 5. VULKAN EDELSTAHLKOMPONENTEN GMBH

  Niemcy

  VULKAN jest przedsiębiorstwem zarządzanym przez właścicieli, zatrudniającym zarówno doświadczonych, jak i młodych wykwalifikowanych konstruktorów, techników, rzemieślników i handlowców. Jesteśmy wyspecjalizowanym dostawcą wysokiej jakości wyrobów z odpornej na wysokie temperatury stali nierdzewnej do użytku przemysłowego. Oferujemy zintegrowane i kompleksowe usługi, począwszy od analizy warunków użytkowania, poprzez doradztwo, koncepcje konstrukcyjne i produkcję, po bieżącą konserwację. Zgodnie z naszą filozofią, staramy się stale jak najlepiej spełniać Państwa wymagania, optymalizować naszą ofertę, poprzez intensywną i długotrwałą współpracę z naszymi klientami, kompetentnie wspierać Państwa w rozwiązywaniu konkretnych problemów i dostarczać wyłącznie produkty o najwyższej jakości wykonania.

 6. UNITUBE SP. Z O.O.

  Polska

  Od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom rury stalowe i profile zamknięte, których parametry spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Naszym celem jest być niezawodnym dostawcą dla naszych odbiorców. Dostarczać im na czas towary o gwarantowanej jakości zgodnie z ich wymaganiami. Służyć doradztwem i szerokim serwisem. Oferować logistykę towarów na miejsce przeznaczenia. Nasi odbiorcy zajmujący się budową maszyn, konstrukcji stalowych, aparatury przemysłowej czy klienci z branży energetycznej ocenili naszą firmę jako fachowego, rzetelnego i profesjonalnego dostawcę materiałów dla realizowanych przez siebie projektów.

 7. TECHRESSOURCE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Zakładając naszą firmę, chcieliśmy zająć znaczącą pozycję na rynku. Odnieśliśmy sukces. Od 2000 roku ugruntowaliśmy swoją pozycję w imporcie i eksporcie na rynku niemieckim i światowym. Ale chcemy więcej – chcemy stać się prawdziwie dużym graczem na świecie. Dlatego w całym naszym asortymencie opieramy się na międzynarodowych standardach. Obietnica jakości TRD: Naszymi dostawcami są firmy posiadające certyfikat TÜV i dostarczamy profile stalowe wyłącznie wyprodukowane zgodnie z normą EN. Możesz nam zaufać - na całym świecie! Nasi przedstawiciele w poszczególnych krajach zapewniają, że wszystko przebiega sprawnie: w Rosji, na Węgrzech, we Francji, na Ukrainie i w Szwajcarii. Jesteśmy zawsze blisko naszych klientów, partnerów i dostawców. To właśnie rozumiemy przez prawdziwe i skuteczne wsparcie.

 8. TUBEXACT

  Francja

  TUBEXACT, firma zlokalizowana o 1 godz. jazdy od Paryża, specjalizuje się w produkcji i eksporcie rur i profili wysokiej precyzji wytwarzanych metodą ciągnienia na zimno. Nasza gama składa się z 10 rodzin produktów z metali i stopów ciągnionych. Nasze rury są przeznaczone dla różnych branż takich jak samochodowa, regulacji i sterowania, wykonywania połączeń, pomiarów lub analiz, itp… Nasi specjaliści w Tubexact i nasza specyfika pozwalają nam zaoferować rury w zwojach lub w odcinkach prostych z metali żelaznych i nieżelaznych w połączeniu z naszą wiedzą w zakresie cięcia, gięcia i wyrobu rur o długości do 6 m niezależnie od użytego metalu. Stanowiska ciągnenia rur precyzyjnych oferują gamę specyficzną o średnicach zewnętrznych od 0, 20 do 40 mm i ściankach od 0, 05 do 3 mm z możliwością zastosowania różnych stanów metalurgicznych (zimny, wyżarzanie/hyperhartowanie). Tubexact wykonuje także półprodukty z miedzi, mosiądzu, aluminium itp. w małych i średnich seriach.

 9. FERGES

  Polska

  FERGES to znana i ceniona hurtownia wyrobów hutniczych w szczególności rur stalowych, prętów i blach, działająca na rynku od kilku lat i dostarczająca produkty na terenie całej Polski oraz Europy. Nasze ceny oraz terminy dostaw są bezkonkurencyjne! W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości rury, pręty oraz blachy, sprowadzane od producentów z Rosji, Białorusi oraz krajów UE. Posiadamy zarówno produkty fabrycznie nowe, jak i używane. Obsługujemy klientów hurtowych, zapewniając indywidualne podejście do każdego zlecenia, a także dogodną formę współpracy w zakresie płatności i dostarczenia zamówionego towaru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z działem sprzedaży FERGES.

 10. STECORE INTERNATIONAL GMBH

  Polska

  Stecore International GmbH to dystrybutor wyrobów hutniczych na terenie Europy, wyprodukowanych w Europie Wschodniej. Specjalizujemy się w zakresie rur stalowych oraz profili. Stecore jest stałym partnerem hut BMZ w Białorusi oraz VTZ w Białorusi. Stecore jest prężnie rosnącą spółką, zorientowaną na działalność handlową i magazynową w zakresie rur stalowych oraz profili zimnogiętych na potrzeby klientów z krajów Europy. Spółka dostarcza swoim klientom rury bezszwowe i ze szwem, także o większych średnicach. W razie potrzeby również możemy przechowywać zamówione przez Państwo pozycje na naszych powierzchniach magazynowych oraz wykonywać cięcie materiałów w potrzebnych długościach. Nasze ceny oraz terminy są pozakonkurencyjne.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo