• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury stalowe

Wyniki dla

Rury stalowe - Import eksport

 1. C+R HYDRAULICS GMBH

  Niemcy

  Od czasu założenia w 1984 roku w Monachium firma C+R HYDRAULICS GmbH stała się nowoczesnym, znanym specjalistą w branży hydraulicznej i ugruntowała swoją pozycję na rynku niemieckim i europejskim. Nasza szeroka gama produktów, obejmująca ponad 900 produktów różnych rozmiarów w zakresie odlewów, tłoczysk, rur tłoków, rur cylindrycznych i rur HPZ, jest specjalnie dostosowana do potrzeb hydrauliki. Naszą ofertę uzupełniają niestandardowe komponenty hydrauliczne specjalnie dostosowane do potrzeb klienta. Łączna wiedza i doświadczenie naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników z niezliczonych projektów i rozwiązań jest ceniona przez naszych klientów i partnerów. Zalety innowacyjnej firmy średniej wielkości, o krótkim obiegu decyzyjnym, pozwalają naszym partnerom z branży i handlu szybko reagować na wyzwania. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje wymagania!

 2. SEEBERGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Od 1983 firma Seeberger oferuje wysokiej jakości produkty "Made in Germany". Jako średniej wielkości firma rodzinna jesteśmy kompetentnym i oddanym partnerem w kontaktach z klientami. Zaufanie i odpowiedzialność tworzą podstawę dla partnerskiej współpracy. Pozycję solidnego i kompetentnego przedsiębiorcy utrzymujemy dzięki stałemu usprawnianiu naszych osiągnięć oraz działań gospodarczych. Gwarantuje to bezpieczeństwo planowania i ciągłość produkcji. Produkty: Tuleja dystansowa Tuleje dystansowe Rura dystansowa Rury dystansowe Tuleja osiowa Tuleje osiowe Rura osiowa Rury osiowe Kolektor dolotowy Kolektory dolotowe Tuleja Tuleje Tuleja zaciskana Tuleje zaciskane Tuleja dystansowa Tuleje dystansowe Rura dystansowa Rury dystansowe Rękaw Rękawy Tuleja zaciskowa Tuleje zaciskowe Reduktor kompresji Rura zagłówkowa Rury zagłówkowe Tuleja łożyskowa itd.

 3. GTM (LA GTM FRANCE)

  Niemcy

  GTM France jest specjalistą w zakresie indukcyjnej obróbki cieplnej prętów i rur stalowych, posiadającym własne urządzenia do obróbki, np. linie do obierania do produkcji stali jasnej. Zakres wymiarów: długości do 15 m. Średnica 10 mm-354 mm. Oferujemy również takie usługi jak: konwencjonalna obróbka cieplna w piecach gazowych, wyżarzanie, odprężanie, wyżarzanie GKZ oraz prostowanie, nacinanie gwintów, walcowanie gwintów, kucie, piłowanie, rozmagnesowywanie. Opracowujemy indywidualne rozwiązania i dostosowujemy się do wymagań klienta w zakresie wartości mechanicznych i czasu realizacji zamówienia. Innym oddziałem La GTM France jest podmarka Filtaro, która oferuje systemy kotwiące, takie jak pręty gwintowane, kotwy i pręty sprężane. Wszystkie produkty mogą być produkowane w długościach do 16 metrów i średnicach od 10 mm do 354 mm. Dzięki ponad 25 latom badań i doświadczeniu w dziedzinie inżynierii lądowej, GTM France jest dostawcą znanym na całym świecie.

 4. ROHRE-KETTERER GMBH

  Niemcy

  Od momentu założenia firmy w 1975 roku skupiamy się wyłącznie na handlu rurami i ich przetwarzaniu. Koncentrując się na rurach cienkościennych i kapilarnych, opracowaliśmy unikalny know-how, który wykorzystujemy i codziennie rozszerzamy z korzyścią dla naszych klientów. Skorzystaj z naszego doświadczenia produkcyjnego i sieci kontaktów z wiodącymi światowymi zakładami, które zbudowaliśmy w ciągu ostatnich 40 lat. Daj się przekonać Cię co do naszej wydajności i różnorodności produktów. Stosujemy intensywne szkolenia, instrukcje, audyty wewnętrzne i zewnętrzne, aby wiedza naszych pracowników była zawsze aktualna i dalej rozwijana.

 5. ISP INTERNATIONAL STEEL & PIPES E.K.

  Niemcy

  Szanowni Państwo, ISP jest działającą na całym świecie firmą zajmującą się handlem rurami stalowymi oraz innymi wyrobami stalowymi i metalami z siedzibą w Bremie. ISP INTERNATIONAL STEEL & PIPES e.K.: Posiadamy 20-letnie doświadczenie w sektorze handlu stalą i rurami stalowymi. ISP posiada dużą sieć dostawców, hurtowników, spedytorów, klientów i firm przetwórczych. ISP obsługuje wszystkie sektory stali w zakresie przemysłu i energetyki. Zajmujemy się następującymi produktami: - Kształtowniki drążone ze stali konstrukcyjnej na zimno/gorąco/okrągłe - Stale jakościowe walcowane na gorąco/kute/białe - Stal prętowa czarna/ocynkowana ze stali nierdzewnej lub węglowej - Rury grubościenne bez szwu/spawane - Rury normalnościenne bez szwu/spawane - Akcesoria do rur ASTM/EN ze stali nierdzewnej lub węglowej -. Rury kotłowe wg ASTM/EN bez szwu lub spawane - Rury hydrauliczne bez szwu fosforanowane lub ocynkowane - Pręty tłokowe chromowane lub tylko szlifowane - Blacha drobna/ gruba/ blachy łezkowe ze stali węglowej lub nierdzewnej - Wsporniki IPE/HEA/HEB/HEM czarne/ piaskowane/ zagruntowane. Oferujemy następującą obróbkę: - cięcie - śrutowanie/primowanie - specjalne powłoki powierzchniowe np. AGI Q151 lub powłoka PE - cynkowanie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHELLEN & FLACK GMBH

  Niemcy

  Rury stalowe są wszędzie: od długopisów, przez samochody sportowe, po rusztowania. Z tego powodu nasi założyciele, Matthias Schellen i Ulrich Flack, już wcześnie poświęcili się branży, w której kształtowaniu odgrywają obecnie decydującą rolę. Jesteśmy bardzo otwartą firmą. Otwarą na nowe rzeczy, na innowacje i szalone pomysły. Uwielbiamy stal i wszystko, co można dzięki niej ożywić. Granice na razie dla nas nie istnieją. Nie, dopóki nie spróbujemy wszystkiego. Przebyliśmy długą drogę w naszej dziedzinie i cieszymy się, że być może dołączysz się do nas. Nasza główna kompetencja : obróbka rur. Nasze doświadczenie: rury we wszystkich kształtach i materiałach. Dzięki sieci zakładów przetwórczych realizujemy najróżniejsze powłoki powierzchniowe i w ten sposób zapewniamy imponujące wyniki dla każdego klienta, niezależnie od jego indywidualnych potrzeb.

 2. HANS KÖRBER GMBH

  Niemcy

  Produkujemy wyroby niewidoczne po zainstalowaniu. Jednak ich funkcja jest nadal zauważalna. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo w elektrowniach w przemyśle okrętowym lub w budownictwie. Wszędzie tam, gdzie stosowane są płyny, gazy lub para, klienci polegają na naszych produktach na całym świecie. Nasz cel to produkcja kształtek rurowych, dna kotła, złączy i wyrobów stalowych na specjalne zamówienie, które spełniają najsurowsze wymogi bezpieczeństwa. A ponieważ robimy to od ponad 100 lat, nasza rodzina stanowi grupę najbardziej poszukiwanych specjalistów w tej dziedzinie. Niezawodny, kompetentny i zindywidualizowany serwis. Nasza misja to móc doskonale rozumieć naszych klientów i traktować ich jako naszych partnerów, którym pomagamy w realizacji projektu. Dzięki naszym produktom chcemy pomóc naszym klientom móc działać w każdym zakątku i dojść do każdego zakamarka.

 3. AMETEK SPECIALTY METAL PRODUCTS

  Stany Zjednoczone

  AMETEK Specialty Metal Products (SMP) jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów metalurgicznych do zastosowań krytycznych. Nasze produkty metalowe wykonywane na zamówienie obejmują proszki metalowe atomizowane wodą, płyty platerowane łączone rolkowo i precyzyjnie wykonane rury metalowe, a także rury metalowe o małej średnicy, ultra cienkie folie, druty kształtowe, produkty do zarządzania termicznego i zaprojektowane elementy kształtowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w USA i Wielkiej Brytanii, które obejmują AMETEK SMP Eighty Four, Superior Tube, Fine Tubes, Hamilton Precision Metals oraz AMETEK SMP Wallingford. Nasze firmy są światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów metalowych dla rynków takich jak: medyczny, energetyczny, nuklearny, oprzyrządowania i pomiarów, elektroniczny, lotniczy, obronny, motoryzacyjny, naftowy i gazowy, wiertniczy i górniczy oraz przemysłowy. Kiedykolwiek pojawia się nowe wyzwanie inżynierskie, które wymaga niestandardowego produktu metalowego, nasz zespół ekspertów w dziedzinie metalurgii poświęca się opracowywaniu najwyższej jakości rozwiązań, które działają bezbłędnie. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. YALÇIN BORU GEOTHERMAL

  Turcja

  Firma YALÇIN BORU GEOTHERMAL została założona w Zorganizowanej Strefie Przemysłowej Polatlı w Turcji na powierzchni 23.000 m² w 1997 roku. Jesteśmy wiodącą firmą w branży preizolowanych rur łączonych przeznaczonych do zakresu temperatur od -200 C do +315 C. Świdczymy głównie usługi w zakresie energii geotermalnej i dla wielu branż, takich jak ciepłownictwo i chłodnictwo, energetyka, budownictwo, uprawa szklarniowa, turystyka i transport morski, stawiając na pierwszym miejscu jakość i satysfakcję klienta. Działamy w oparciu o technologię, która odpowiada wymogom epoki na najwyższym poziomie, przestrzegając norm produkcyjnych EN 253, EN 448, EN 15632 i EN 12201-2 w opariu o fachową kadrę ekspertów w swojej dziedzinie. Posiadamy bogate portfolio produktów, takich jak: •Standardowe preizolowane rury i armatura typu przemysłowego (wzmocnione wełną mineralną), wstępnie izolowane rury i armatura, •Preizolowane elastyczne rury z tworzyw sztucznych (PP-R, HDPE, PE-X) i kształtki, •Rury stalowe, Rury polietylenowe i kształtki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

 5. VIANT AURA GMBH

  Niemcy

  Serdecznie witamy w firmie Lake Region Medical GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy producentem stali nierdzewnej, rurek kapilarnych ze stali nierdzewnej, rurek precyzyjnych ze stali nierdzewnej, stalowych rurek precyzyjnych, części precyzyjnych do technik medycznych, kształtek rurowych ze stali nierdzewnej i wielu innych elementów.

 1. JUMAMETAL, S.L.

  Hiszpania

  Juma Metal, S.L. jest przedsiębiorstwem rodzinnym, wyspecjalizowanym w produkcji słupków do winnicy, a także rur helikoidalnych i przewodów. Naszą główną motywacją jest zaoferowanie indywidualnego serwisu klientowi. Dostawa usługi odbywa się od wyprodukowania wyrobu gotowego z surowców wysokiej jakości po dostarczenie zamówionego towaru w wykonanych przez nas urządzeniach klienta.

 2. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 1. SEFINE TEKNIK MAKINE

  Turcja

  Firma Sefine Teknik specjalizuje się w piłach taśmowych bimetalowych oraz w dostawach pił do aluminium, wyrobów stalowych i aluminiowych, kołków, szyn, kotew i prętów kratownicowych. Obsługujemy wszystkie regiony Turcji, dysponując zespołem specjalistów technicznych gotowych do realizacji zamówienia na terenie kraju. Jesteśmy w stanie eksportować wyroby za granicę (Chiny, Europa, Afryka). Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatów na zgodność z normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 oraz ISO 21500.

 2. NPI ITALIA

  Włochy

  Historia firmy NPI Italia wiąże się z długą tradycją rodzinną. Rodzina Parigi rozpoczęła działalność w branży przemysłowej w 1950 roku w Mediolanie. Pod koniec lat 60-tych firma została przeniesiona do Monzy, a w 1975 roku Cesare Parigi opatentował Parinox, pierwszy elastyczny wąż gumowy z oplotem ze stali nierdzewnej do łączenia sieci wodnej z dowolnym typem kranu. Dzięki temu produktowi firma stała się znana na całym świecie. Od 2014 roku firma NPI Italia wchodzi w skład Grupy Neoperl.

 3. INVEST-TECH SP. Z O.O.

  Polska

  Invest-Tech Sp z o.o. - lider na rynku stali nierdzewnych, dystrybutor oraz serwis stali nierdzewnej. Świadczymy usługi: obróbka skrawaniem CNC, cięcie laserem, plazmowe oraz strumieniem wody, usługa gięcia blach nierdzewnych, szlifowania, spawania. Jesteśmy bezpośrednim producentem kołnierzy, dostawcą blach nierdzewnych, rur bezszwowych i ze szwem, elementów specjalnych oraz wielu asortymentowych wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnych. Firma stawia na jakość. Posiada aktualne Certyfikaty ISO, PED 2014/68/UE, PN-EN ISO 3834-2, PN-EN 1090-2, TÜV Rheinland PED/AD2000

  Wszystkie wyroby na "rury stalowe"

 4. FINE TUBES

  Zjednoczone Królestwo

  Fine Tubes Ltd oferuje 70-letnie doświadczenie w dziedzinie inżynierii precyzyjnej metalu. Wspieramy naszych klientów począwszy od wstępnego etapu projektu, wyboru materiałów, po produkcję i dostawę wysokiej jakości rur, które produkujemy. Opracowywane przez nas wyroby są przeznaczone do zastosowań wymagających krytycznej tolerancji w warunkach ekstremalnych. Produkujemy dwa zasadnicze rodzaje rur: bezpołączeniowe rury ze stali nierdzewnej, rury ze stopów niklu i rury tytanowe, zarówno proste jak i zwijane. Rury spawane, spawane i wyciągane.

 5. SIDERVAL S.P.A.

  Włochy

 6. SOPROMET

  Francja

 7. STAHLPARTNER MITTE GMBH

  Niemcy

 8. HUG AG DÄLLIKON

  Szwajcaria

 1. PRESTA-STAHL HANDELSGES. MBH

  Niemcy

 2. TUBES INTERNATIONAL GMBH

  Austria

 3. PETER DRÖSSER GMBH

  Niemcy

 4. GÜNTHER + SCHRAMM GMBH

  Niemcy

 5. STAHL ADAMS GMBH

  Niemcy

 6. PESSINA TUBI SPA - TUBI ACCIAIO

  Włochy

 7. NIEDAX KABELVERLEGE-SYSTEME GMBH

  Austria

 8. WUPPERMANN METALLTECHNIK GMBH

  Austria

 9. WEINMANN AACH AG

  Niemcy

 10. INTERNATIONAL METAL SERVICE NORD GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Rury stalowe - Import eksport

Liczba wyników

1913 przedsiębiorstwa