• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury stalowe

Wyniki dla

Rury stalowe - Import eksport

 1. PARKANEX SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma Parkanex, założona w 1996 roku, jest wiodącym polskim producentem rur przyłączeniowych do kominów. Dzięki naszemu nowoczesnemu i zautomatyzowanemu zakładowi produkcyjnemu z dumą dostarczamy przewody kominowe doskonałej jakości. Dzięki rocznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 500 000 metrów przewodów, zapewniamy naszym partnerom w całej Europie krótkie terminy realizacji zamówień. Zastosowanie technologii spawania laserowego pozwala uzyskać estetyczny szew spoiny. W pełni zautomatyzowana linia malarska z tunelem grzewczym zapewnia wyjątkową powtarzalność, a także sprawia, że nasze przewody kominowe są bezdymne podczas pierwszego użycia. Najnowocześniejsza technologia walcowania arkuszy blachy gwarantuje idealną okrągłość elementów. System rur spalinowych zawiera różne elementy, takie jak rury, regulowane kolanka, stałe kolanka, grzejniki, redukcje, tłumiki, elementy T i Y itp.. Oprócz przewodów kominowych produkujemy również wkłady kominkowe (Uniflam DURO), kratki wentylacyjne, piecyki Brasero i grille ogrodowe (barbecue) i meble (Artiss), kominki na bioetanol i akcesoria kominkowe.. Szeroka gama produktów kominkowych pozwala nam kompleksowo zaopatrywać branżę kominkowo-piecową. Oferujemy również usługi dotyczące współpracy w następujących dziedzinach: -cięcie laserowe - walcowanie blach - spawanie zrobotyzowane (CMT) - gięcie blach. W trakcie całej naszej działalności zawsze stawialiśmy jakość jako nasz główny cel, ponieważ wierzymy, że zaufanie zależy od jakości.

 2. ROHRE-KETTERER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od momentu założenia firmy w 1975 roku skupiamy się wyłącznie na handlu rurami i ich przetwarzaniu. Koncentrując się na rurach cienkościennych i kapilarnych, opracowaliśmy unikalny know-how, który wykorzystujemy i codziennie rozszerzamy z korzyścią dla naszych klientów. Skorzystaj z naszego doświadczenia produkcyjnego i sieci kontaktów z wiodącymi światowymi zakładami, które zbudowaliśmy w ciągu ostatnich 40 lat. Daj się przekonać Cię co do naszej wydajności i różnorodności produktów. Stosujemy intensywne szkolenia, instrukcje, audyty wewnętrzne i zewnętrzne, aby wiedza naszych pracowników była zawsze aktualna i dalej rozwijana.

 3. ISP INTERNATIONAL STEEL & PIPES E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Szanowni Państwo, ISP jest działającą na całym świecie firmą zajmującą się handlem rurami stalowymi oraz innymi wyrobami stalowymi i metalami z siedzibą w Bremie. ISP INTERNATIONAL STEEL & PIPES e.K.: Posiadamy 20-letnie doświadczenie w sektorze handlu stalą i rurami stalowymi. ISP posiada dużą sieć dostawców, hurtowników, spedytorów, klientów i firm przetwórczych. ISP obsługuje wszystkie sektory stali w zakresie przemysłu i energetyki. Zajmujemy się następującymi produktami: - Kształtowniki drążone ze stali konstrukcyjnej na zimno/gorąco/okrągłe - Stale jakościowe walcowane na gorąco/kute/białe - Stal prętowa czarna/ocynkowana ze stali nierdzewnej lub węglowej - Rury grubościenne bez szwu/spawane - Rury normalnościenne bez szwu/spawane - Akcesoria do rur ASTM/EN ze stali nierdzewnej lub węglowej -. Rury kotłowe wg ASTM/EN bez szwu lub spawane - Rury hydrauliczne bez szwu fosforanowane lub ocynkowane - Pręty tłokowe chromowane lub tylko szlifowane - Blacha drobna/ gruba/ blachy łezkowe ze stali węglowej lub nierdzewnej - Wsporniki IPE/HEA/HEB/HEM czarne/ piaskowane/ zagruntowane. Oferujemy następującą obróbkę: - cięcie - śrutowanie/primowanie - specjalne powłoki powierzchniowe np. AGI Q151 lub powłoka PE - cynkowanie.

 4. SCHELLEN & FLACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rury stalowe są wszędzie: od długopisów, przez samochody sportowe, po rusztowania. Z tego powodu nasi założyciele, Matthias Schellen i Ulrich Flack, już wcześnie poświęcili się branży, w której kształtowaniu odgrywają obecnie decydującą rolę. Jesteśmy bardzo otwartą firmą. Otwarą na nowe rzeczy, na innowacje i szalone pomysły. Uwielbiamy stal i wszystko, co można dzięki niej ożywić. Granice na razie dla nas nie istnieją. Nie, dopóki nie spróbujemy wszystkiego. Przebyliśmy długą drogę w naszej dziedzinie i cieszymy się, że być może dołączysz się do nas. Nasza główna kompetencja : obróbka rur. Nasze doświadczenie: rury we wszystkich kształtach i materiałach. Dzięki sieci zakładów przetwórczych realizujemy najróżniejsze powłoki powierzchniowe i w ten sposób zapewniamy imponujące wyniki dla każdego klienta, niezależnie od jego indywidualnych potrzeb.

 5. C+R HYDRAULICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od czasu założenia w 1984 roku w Monachium firma C+R HYDRAULICS GmbH stała się nowoczesnym, znanym specjalistą w branży hydraulicznej i ugruntowała swoją pozycję na rynku niemieckim i europejskim. Nasza szeroka gama produktów, obejmująca ponad 900 produktów różnych rozmiarów w zakresie odlewów, tłoczysk, rur tłoków, rur cylindrycznych i rur HPZ, jest specjalnie dostosowana do potrzeb hydrauliki. Naszą ofertę uzupełniają niestandardowe komponenty hydrauliczne specjalnie dostosowane do potrzeb klienta. Łączna wiedza i doświadczenie naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników z niezliczonych projektów i rozwiązań jest ceniona przez naszych klientów i partnerów. Zalety innowacyjnej firmy średniej wielkości, o krótkim obiegu decyzyjnym, pozwalają naszym partnerom z branży i handlu szybko reagować na wyzwania. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje wymagania!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SEEBERGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1983 firma Seeberger oferuje wysokiej jakości produkty "Made in Germany". Jako średniej wielkości firma rodzinna jesteśmy kompetentnym i oddanym partnerem w kontaktach z klientami. Zaufanie i odpowiedzialność tworzą podstawę dla partnerskiej współpracy. Pozycję solidnego i kompetentnego przedsiębiorcy utrzymujemy dzięki stałemu usprawnianiu naszych osiągnięć oraz działań gospodarczych. Gwarantuje to bezpieczeństwo planowania i ciągłość produkcji. Produkty: Tuleja dystansowa Tuleje dystansowe Rura dystansowa Rury dystansowe Tuleja osiowa Tuleje osiowe Rura osiowa Rury osiowe Kolektor dolotowy Kolektory dolotowe Tuleja Tuleje Tuleja zaciskana Tuleje zaciskane Tuleja dystansowa Tuleje dystansowe Rura dystansowa Rury dystansowe Rękaw Rękawy Tuleja zaciskowa Tuleje zaciskowe Reduktor kompresji Rura zagłówkowa Rury zagłówkowe Tuleja łożyskowa itd.

 2. HASS PIPE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Hasspipe jest producentem rur do studni. Przedsiębiorstwo, mieszczące się w Konya, Turcja, rozpoczęło działalność w 2018 roku. Dążymy do zajmowania czołowej pozycji i wykorzystywania najnowszych technologii, aby dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości. Zbudowaliśmy naszą reputację wytwarzając produkty seryjne i na zamówienie, spełniające międzynarodowe normy, takie jak TS, EN i ISO. Ponadto, aby utrzymać niezmienną jakość na każdym etapie, stosujemy System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2000. W Hasspipe, produkujemy rury osłonowe do studni PVC, rury ekranowe i armatury, rury osłonowe metalowe, rury spiralne spawane, rury kolumnowe i armatury. Nasza produkcja jest ukierunkowana na zaspokojenie potrzeb przemysłu, handlu i sektora mieszkalnictwa. Jesteśmy dumni z dostarczania produktów na całym świecie i ścisłej wspólpracy z naszymi klientami po to, aby osiągnąć ich 100% statysfakcję. Przykładając dużą wagę do cięcia precyzyjnego, kontroli jakości i bezpieczeństwa, w krótkim czasie ugruntowaliśmy naszą pozycję solidnego i godnego zaufania partnera dla przedsiębiorstw poszukujących wysokiej jakości rozwiązań rurowych. Bez względu na to, czy potrzebujesz produktów standardowych, czy też rozwiązań na specjalne zamówienie, dysponujemy ekspertyzą, wiedzą i doświadczeniem pozwalającymi na spełnienie Twoich potrzeb. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. YALÇIN BORU GEOTHERMAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma YALÇIN BORU GEOTHERMAL została założona w Zorganizowanej Strefie Przemysłowej Polatlı w Turcji na powierzchni 23.000 m² w 1997 roku. Jesteśmy wiodącą firmą w branży preizolowanych rur łączonych przeznaczonych do zakresu temperatur od -200 C do +315 C. Świdczymy głównie usługi w zakresie energii geotermalnej i dla wielu branż, takich jak ciepłownictwo i chłodnictwo, energetyka, budownictwo, uprawa szklarniowa, turystyka i transport morski, stawiając na pierwszym miejscu jakość i satysfakcję klienta. Działamy w oparciu o technologię, która odpowiada wymogom epoki na najwyższym poziomie, przestrzegając norm produkcyjnych EN 253, EN 448, EN 15632 i EN 12201-2 w opariu o fachową kadrę ekspertów w swojej dziedzinie. Posiadamy bogate portfolio produktów, takich jak: •Standardowe preizolowane rury i armatura typu przemysłowego (wzmocnione wełną mineralną), wstępnie izolowane rury i armatura, •Preizolowane elastyczne rury z tworzyw sztucznych (PP-R, HDPE, PE-X) i kształtki, •Rury stalowe, Rury polietylenowe i kształtki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

 4. VIANT AURA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w firmie Lake Region Medical GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy producentem stali nierdzewnej, rurek kapilarnych ze stali nierdzewnej, rurek precyzyjnych ze stali nierdzewnej, stalowych rurek precyzyjnych, części precyzyjnych do technik medycznych, kształtek rurowych ze stali nierdzewnej i wielu innych elementów.

 5. JUMAMETAL, S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Juma Metal, S.L. jest przedsiębiorstwem rodzinnym, wyspecjalizowanym w produkcji słupków do winnicy, a także rur helikoidalnych i przewodów. Naszą główną motywacją jest zaoferowanie indywidualnego serwisu klientowi. Dostawa usługi odbywa się od wyprodukowania wyrobu gotowego z surowców wysokiej jakości po dostarczenie zamówionego towaru w wykonanych przez nas urządzeniach klienta.

 1. SEFINE TEKNIK MAKINE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma Sefine Teknik specjalizuje się w piłach taśmowych bimetalowych oraz w dostawach pił do aluminium, wyrobów stalowych i aluminiowych, kołków, szyn, kotew i prętów kratownicowych. Obsługujemy wszystkie regiony Turcji, dysponując zespołem specjalistów technicznych gotowych do realizacji zamówienia na terenie kraju. Jesteśmy w stanie eksportować wyroby za granicę (Chiny, Europa, Afryka). Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatów na zgodność z normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 oraz ISO 21500.

 2. NPI ITALIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Historia firmy NPI Italia wiąże się z długą tradycją rodzinną. Rodzina Parigi rozpoczęła działalność w branży przemysłowej w 1950 roku w Mediolanie. Pod koniec lat 60-tych firma została przeniesiona do Monzy, a w 1975 roku Cesare Parigi opatentował Parinox, pierwszy elastyczny wąż gumowy z oplotem ze stali nierdzewnej do łączenia sieci wodnej z dowolnym typem kranu. Dzięki temu produktowi firma stała się znana na całym świecie. Od 2014 roku firma NPI Italia wchodzi w skład Grupy Neoperl.

 1. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 2. LE ROI DU FER

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LE ROI DU FER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Ma siedzibę w Périgny, Francja.

 3. COMMENTFER

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma COMMENTFER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Jest również obecna w dziedzinach steel tubes, iron bars, i plakietki aluminiowe. Ma siedzibę w Poitiers, Francja.

 4. SIDERVAL S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SIDERVAL S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach rury żebrowane do zastosowań prywatnych i przemysłowych, profile aluminiowe, zwiedzanie winnic i piwnic, kształtowniki gięte na gorąco, i rury stalowe. Ma siedzibę w Talamona, Włochy.

 5. PETER DRÖSSER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PETER DRÖSSER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Ma siedzibę w Engelskirchen, Niemcy.

 6. PRESTA-STAHL HANDELSGES. MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRESTA-STAHL HANDELSGES. MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 7. GÜNTHER + SCHRAMM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GÜNTHER + SCHRAMM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Ma siedzibę w Oberkochen, Niemcy.

 8. WUPPERMANN METALLTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma WUPPERMANN METALLTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Ma siedzibę w Altmünster, Austria.

 1. NIEDAX KABELVERLEGE-SYSTEME GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma NIEDAX KABELVERLEGE-SYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Ma siedzibę w Wolkersdorf Im Weinviertel, Austria.

 2. WEINMANN AACH AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEINMANN AACH AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Jest również obecna w dziedzinach blachy aluminiowe, Bright steel, Metale kolorowe ciężkie, Drut żelazny - wyroby, stal nierdzewna, blachy nierdzewne, Stainless steel tubing, Bar steel, i profile aluminiowe. Ma siedzibę w Dornstetten, Niemcy.

 3. INTERNATIONAL METAL SERVICE NORD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INTERNATIONAL METAL SERVICE NORD GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 4. INVEST-TECH SP. Z O.O.

  Polska

  Invest-Tech Sp z o.o. - lider na rynku stali nierdzewnych, dystrybutor oraz serwis stali nierdzewnej. Świadczymy usługi: obróbka skrawaniem CNC, cięcie laserem, plazmowe oraz strumieniem wody, usługa gięcia blach nierdzewnych, szlifowania, spawania. Jesteśmy bezpośrednim producentem kołnierzy, dostawcą blach nierdzewnych, rur bezszwowych i ze szwem, elementów specjalnych oraz wielu asortymentowych wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnych. Firma stawia na jakość. Posiada aktualne Certyfikaty ISO, PED 2014/68/UE, PN-EN ISO 3834-2, PN-EN 1090-2, TÜV Rheinland PED/AD2000

 5. HANSSEN MACHINE TOOLS

  Francja

  Firma Hanssen Machine Tools z siedzibą w Paryżu zajmuje się dystrybucją rur dla swoich klientów przemysłowych poprzez ofertę bardzo wysokiej jakości rur importowanych (stal-stal nierdzewna-aluminium). Doświadczenie i zaufanie zdobyte przez wiele lat ciągłych kontaktów z międzynarodowymi producentami pozwala na oferowanie wysokiej jakości rur po bardzo konkurencyjnych cenach od dostawców posiadających certyfikaty ISO 16949 i QS 9000. Rury stalowe lub ze stali nierdzewnej pochodzące z europejskich lub innych źródeł posiadają certyfikaty i aprobaty najbardziej prestiżowych i wymagających użytkowników. Specjalizująca się od ponad 30 lat w obróbce i sprzedaży rur do wszystkich zastosowań, firma Hanssen Machine Tools rozwija w Europie najbardziej zaawansowane technologie w zakresie obróbki rur: cięcie rur - obróbka rur - gięcie rur - formowanie rur - itp. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami!

 6. HANS KÖRBER GMBH

  Niemcy

  Produkujemy wyroby niewidoczne po zainstalowaniu. Jednak ich funkcja jest nadal zauważalna. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo w elektrowniach w przemyśle okrętowym lub w budownictwie. Wszędzie tam, gdzie stosowane są płyny, gazy lub para, klienci polegają na naszych produktach na całym świecie. Nasz cel to produkcja kształtek rurowych, dna kotła, złączy i wyrobów stalowych na specjalne zamówienie, które spełniają najsurowsze wymogi bezpieczeństwa. A ponieważ robimy to od ponad 100 lat, nasza rodzina stanowi grupę najbardziej poszukiwanych specjalistów w tej dziedzinie. Niezawodny, kompetentny i zindywidualizowany serwis. Nasza misja to móc doskonale rozumieć naszych klientów i traktować ich jako naszych partnerów, którym pomagamy w realizacji projektu. Dzięki naszym produktom chcemy pomóc naszym klientom móc działać w każdym zakątku i dojść do każdego zakamarka.

 7. BÖHLING ROHRLEITUNGS- UND APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy Państwa partnerem w konstruktywnej i profesjonalnej współpracy w zakresie budowy rurociągów, planowania technicznego i operacyjnego oraz kontroli jakości. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 200 pracowników i dysponującym oddziałami w Hamburgu, Velbert i Karlsruhe, obejmując całe terytorium Niemiec. Dzięki naszym intensywnie przeszkolonym i doświadczonym mechanikom instalacji, spawaczom i personelowi kontroli jakości jesteśmy w stanie sumiennie wykonywać każde zadanie, począwszy od doraźnego użycia w weekend, a skończywszy na rozległych przestojach zakładu. Jako firma szkoleniowa w zakresie mechaniki instalacji i techniki spawalniczej oferujemy młodym ludziom perspektywę zawodową i kontrolujemy kwalifikacje zatrudnionych pracowników.

 8. DYLAN BELGIE

  Belgia

  Przy rocznych obrotach grupy powyżej 380 milionów euro jesteśmy jednym z największych w Europie udziałowców na rynku produktów takich, jak pręty, odkuwki, kołnierze, zawory, kolanka oraz łączniki – każdej wielkości i jakości. Dostarczamy elementy rurociągów ze stali węglowej, stali nierdzewnej, stali duplex, stali super duplex oraz ze stali niskostopowej. Posiadamy własną halę produkcyjną, co w połączeniu z naszą profesjonalną wiedzą oraz elastycznością zapewnia nam sukces oraz dobrą reputację – rozwiązujemy problemy i dotrzymujemy najbardziej napiętych terminów. W naszym asortymencie mamy ponad 90, 000 ton produktów – rurociągów, łączników, odkuwek oraz zaworów, które wykorzystywane są w całej Europie w przemyśle petrochemicznym, energetycznym, morskim przemyśle wydobywczym, jak również w usługach EPC oraz w produkcji. Wykwalifikowany personel, zaznajomiony z normami EN, ASME i normami międzynarodowymi, wspierany w ramach obsługi posprzedażowej oraz przez dział eksportu wyspecjalizowanego, koordynuje pracę od pojedynczego produktu, po projekty "szyte na miarę".

 9. HYDROSTAL SP. Z O.O. ZP

  Polska

  Zakład produkcyjny firmy Hydrostal znajduje się w Brzeszczach. Działalność na rynku rozpoczęliśmy w 1993 roku. Nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy do wymagań klientów. Od 2006 roku jesteśmy producentem systemowych ogrodzeń dla zwierząt, które każdy może samodzielnie złożyć. Ocynkowanie kojców zwiększą odporność na czynniki atmosferyczne. Dzięki panelom można dostosować gabaryty do swoich wymagań. Prowadzimy produkcję kształtowników: walcowanych na zimno zamkniętych, zimnogiętych zamkniętych oraz zimnogiętych otwartych. Wykorzystujemy wysokiej jakości blachy zimno- i gorącowalcowane. Wytwarzamy kształtowniki znajdujące zastosowanie w usztywnianiu okien PCV. Jesteśmy również uznanym producentem metalowych ogrodzeń posesyjnych, w tym furtek, bram i paneli ozdobnych oraz elementów wykonanych z kątowników lub rurek. Zajmujemy się także wykonywaniem taśm stalowych ocynkowanych, zimno- i gorącowalcowanych, perforowanych narożników aluminiowych oraz kotw montażowych do stolarki PCV. Ponadto proponujemy usługi związane z profilowaniem kształtowników zimnogiętych oraz rozkroju wzdłużnego blach ocynkowanych i czarnych. Uzupełnieniem działalności są usługi transportu krajowego i międzynarodowego.

 10. TUBEXACT

  Francja

  TUBEXACT, firma zlokalizowana o 1 godz. jazdy od Paryża, specjalizuje się w produkcji i eksporcie rur i profili wysokiej precyzji wytwarzanych metodą ciągnienia na zimno. Nasza gama składa się z 10 rodzin produktów z metali i stopów ciągnionych. Nasze rury są przeznaczone dla różnych branż takich jak samochodowa, regulacji i sterowania, wykonywania połączeń, pomiarów lub analiz, itp… Nasi specjaliści w Tubexact i nasza specyfika pozwalają nam zaoferować rury w zwojach lub w odcinkach prostych z metali żelaznych i nieżelaznych w połączeniu z naszą wiedzą w zakresie cięcia, gięcia i wyrobu rur o długości do 6 m niezależnie od użytego metalu. Stanowiska ciągnenia rur precyzyjnych oferują gamę specyficzną o średnicach zewnętrznych od 0, 20 do 40 mm i ściankach od 0, 05 do 3 mm z możliwością zastosowania różnych stanów metalurgicznych (zimny, wyżarzanie/hyperhartowanie). Tubexact wykonuje także półprodukty z miedzi, mosiądzu, aluminium itp. w małych i średnich seriach.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rury stalowe - Import eksport

Liczba wyników

1913 Przedsiębiorstwa