• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury gumowe

Wyniki dla

Rury gumowe - Import eksport

 1. REIFLEXA - P. REISCHL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od roku 1960 firma REIFLEXA – poprzednio Gummi Reischl - zajmuje się kompensatorami i instalacjami wężowymi. Z Hamburga współpracujemy z naszymi międzynarodowymi partnerami na całym świecie. Ścisła współpraca z najsprawniejszymi dostawcami w Niemczech i w Europie oraz nasza ugruntowane kwalifikacje zapewniają nam mocną pozycję na rynku. Co nas wyróżnia: Od początku stale rozwijamy nasze produkty. W ubiegłych dziesięcioleciach dzięki nowym pomysłom, innowacjom oraz częściowo opatentowanym konstrukcjom wyznaczaliśmy standardy: Opracowanie pierwszego kondensatora miechowego z obrotowymi kołnierzami. Opracowanie w pełni symetrycznego złącza wężowego do DN 150 do ciężkich zastosowań Bundeswehry i marynarki. Opracowanie morskiej uprzęży zaopatrzeniowej dla marynarki do załadunku na rufie i dziobie z odciążonymi wężami. Opracowanie węży wysokiego ciśnienia do rurociągów wraz koniecznymi zaworami.

 2. GRÜNING & LOSKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grüning & Loske GmbH to bardzo udana kombinacja produktów i usług. Dobre pomysły, najnowocześniejsza technologia i długa tradycja w dziedzinie handlu technicznego wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami, to wszystko ma tylko jeden cel: Optymalizacja Państwa procesu zakupów. Obejmuje to koncepcje outsourcingu z zarządzaniem częściami C i środkami standaryzacji dla przemysłu i handlu, jak również tworzenie koncepcji racjonalizacji w dziedzinie planifikacji i logistyki. Możesz polegać na naszym poczuciu odpowiedzialności i naszej jakości - od pierwszego spotkania po terminową dostawę. Nasza wizja: chcemy być liderem w codziennej działalności handlowej; chcemy być najbardziej zorientowanym na klienta zespołem w branży handlu technicznego; chcemy być najbardziej kompetentnym partnerem dla naszych klientów; dzięki naszej działalności chcemy osiągnąć jak największy sukces ekonomiczny dla naszych klientów oraz dla firmy Grüning & Loske.

 3. TSC-WAGNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Cieszymy się z Państwa zainteresowania naszymi produktami. Firma TSC-Wagner GmbH, jako producent technologii węży i złączek, zawsze słucha potrzeb klientόw, aby znaleźć najlepszą możliwą równowagę pomiędzy zoptymalizowanymi rozwiązaniami, dobrze wyważonym asortymentem standardowym i magazynowym oraz dobrym stosunkiem ceny do wydajności. Główny nacisk kładziemy na: węże ssące i dmuchawy, węże ciśnieniowe i transportowe, węże do sprężonego powietrza, węże do chemikaliów i wysokich temperatur, węże rolnicze i spożywcze.

 4. IBÉRICA DE MANGUERAS THOR

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Produkcja wysokiej jakości węży gumowych jest całkowicie zautomatyzowana. Poza produktami standardowymi, Thor produkuje szeroką gamę węży do bardzo specjalnego użytku, włącznie z wężami o nietypowych średnicach. Produkujemy na przykład węże dla sektora żeglarskiego, węże dla przemysłu metalurgicznego, węże posiadające zewnętrzną ochronę termiczną z włókna szklanego i dwutlenku krzemu, węże do wydobywania ropy naftowej offshore, które są bardzo wytrzymałe na rozciąganie...

 5. SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Rury gumowe, Uszczelki gumowe, Wyroby gumowe, formowanie w kauczuku, Wyroby z silikonu, Produkcja profili specjalnych, kształtowniki z kauczuku, i Profile silikonowe. Ma siedzibę w Pásztó, Węgry.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KRAIBURG WALZENFERTIGUNG GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KRAIBURG WALZENFERTIGUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Ma siedzibę w Geretsberg, Austria.

 2. SHORE AUTO RUBBER EXPORTS PVT. LTD.

  Indie

  Verified by europages badge

  Firma SHORE AUTO RUBBER EXPORTS PVT. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach turboładowarka, Przewody chłodnic powietrza doładowującego, Przewody dopływu powietrza, Przewody EPDM, Przewody silikonowe ognioodporne, Przewody morskie, Silikonowe przewody układu chłodzenia, Węże gumowe, i Przewód silikonowy. Ma siedzibę w Taluka-Khed, Indie.

 3. BEICHEM SCHLAUCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEICHEM SCHLAUCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Ma siedzibę w Flein, Niemcy.

 4. HOSES TECHNOLOGY SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma HOSES TECHNOLOGY SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach przewód giętki, przewodowy powietrzne, przewody instalacji gazowych, giętkie węże ze stali nierdzewnej, przewody elastyczne pod ciśnieniem, wąż do podlewania ogrodu, rury termoplastyczne, przewody rurowe z plastiku dmuchanego, i rury dla przemysłu hutniczego. Ma siedzibę w Bellusco, Włochy.

 5. VR-PLAST, LLC

  Rosja

  Przedsiębiorstwo produkcyjne Standart Prof wytwarza elastomery termoplastyczne w formie zgranulowanych surowców i uszczelnienia termoizolacyjne wykonane z wytłaczanych TPE. Gama produktów firmy zawiera: uszczelnienia okienne i drzwiowe, uszczelnienia do samochodów i mebli, uszczelnienia budowlane, uszczalniacze medyczne i do przemysłu spożywczego, ognioodporne uszczelnienia i ognioochronne złącza, rury gumowe i węże, węże elastyczne dla przetwórstwa spożywczego, do dostarczania tlenu pod ciśnieniem. Produkty Standart Prof wyróżniają się podwyższonym zakresem temperatur stosowania i odpornością na promieniowanie UV. Wszystkie wyroby są poddane kontroli Działu Kontroli Jakości. Od 2016 roku, firma utrzymuje system zarządzania jakością ISO/TS 16949. Laboratorium przedsiębiorstwa opracowało ponad 1000 kompozycji elastomerów termoplastycznych. Fabryka Standart Prof oferuje super elastyczne uszczelnienia, węże i elastomery termoplastyczne, dostarczając do 1100 ton miesięcznie i gwarantując konkurencyjne ceny dla dowolnej ilości produktów.

 1. GECITECH

  Francja

  Przedsiębiorstwo GECITECH jest wyspecjalizowane w produkcji węży i złączek dla przemysłów farmaceutycznego, chemicznego, spożywczego, biotechnologicznego i kosmetycznego. Normy: USP, FDA, CEE, BgVV.

 2. NARIN KAUCUK HORTUM OTO PAZ.SAN. VE TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma NARIN KAUCUK HORTUM OTO PAZ.SAN. VE TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Węże silikonowe flurowe, Węże chłodnicy, i rurki plastikowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. KELLER ELASTOMERE GMBH

  Niemcy

  Firma KELLER ELASTOMERE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Ma siedzibę w Überlingen, Niemcy.

 2. NASSO GROUP SRL

  Włochy

  Firma NASSO GROUP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach rurki hydrauliczne, rozdzielacze hydrauliczne, pipes in pp-r, i złączki wysokociśnieniowe. Ma siedzibę w Frattamaggiore, Włochy.

 3. IMMUG ROHR + SCHLAUCH GMBH

  Niemcy

  Firma IMMUG ROHR + SCHLAUCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Ma siedzibę w Walbeck, Niemcy.

 4. AGROGOMAS SL

  Hiszpania

  Firma AGROGOMAS SL, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk, rury z pcv, Kauczuk, rękawniki do prasowania, i rury. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 5. ESPIROFLEX DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma ESPIROFLEX DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Ma siedzibę w Nettetal, Niemcy.

 6. DIESSE RUBBER HOSES SPA

  Włochy

  Firma DIESSE RUBBER HOSES SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe rury i węże, i hydraulic hoses. Ma siedzibę w Filago, Włochy.

 7. STOEL TRADING

  Holandia

  Firma STOEL TRADING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 8. KLEIN SA

  Hiszpania

  Firma KLEIN SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury gumowe, Rury gumowe, kauczuk, rękawniki do prasowania, i rury. Ma siedzibę w Valverde Del Majano - Segovia, Hiszpania.

 1. TREBER SPAIN S.L.

  Hiszpania

  Firma TREBER SPAIN S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach flexible hoses, złącza do węży elastycznych, Węże gumowe nitrylowe, i Wąż PVC. Ma siedzibę w Malpartida De Caceres, Hiszpania.

 2. GOLLMER & HUMMEL GMBH

  Niemcy

  Firma GOLLMER & HUMMEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Ma siedzibę w Straubenhardt, Niemcy.

 3. AFLEX

  Francja

  Firma AFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach kształtowniki z kauczuku. Ma siedzibę w Chatillon Sur Indre, Francja.

 4. TILGENKAMP

  Belgia

  Firma TILGENKAMP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Obuwie ochronne, Tablice sygnalizacji wewnętrznej, Przeciwpożarowa odzież ochronna, work uniforms, Obuwie ochronne, Tablice sygnalizacji wewnętrznej, i Przeciwpożarowa odzież ochronna. Ma siedzibę w Eupen, Belgia.

 5. FLUIDIFY

  Austria

  Firma FLUIDIFY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach przewody przemysłowe, i Bolt. Ma siedzibę w Wolfurt, Austria.

 6. ALPEM SAGL

  Szwajcaria

  Firma ALPEM SAGL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pompy dozujące. Jest również obecna w dziedzinach Rury gumowe, pompy wężowe, Rury gumowe, pompy tłokowe, i pompy samonapędne na kołach. Ma siedzibę w Lugano, Szwajcaria.

 7. CARRAT

  Francja

  Firma CARRAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Rury gumowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, kauczuk, Gumowe rury i węże, Rury gumowe, i Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 8. INDUMAT

  Belgia

  Firma INDUMAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury gumowe, Rury cynowe, Rury stalowe, węże z plastiku, Rury gumowe, Rury cynowe, i Rury stalowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 9. MARTEK

  Hiszpania

  Firma MARTEK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach rękawniki do prasowania, i wąż pożarniczy. Ma siedzibę w San Miguel De Meruelo, Hiszpania.

 10. OUEST FLEXIBLES

  Francja

  Firma OUEST FLEXIBLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe z metali kolorowych, Złączki rurowe z metali kolorowych, hydraulic hoses, flexible hoses, i rury do urządzeń hydraulicznych. Ma siedzibę w Cesson-Sévigné, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo