• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury gięte i kolanowe- żelazne

Wyniki dla

Rury gięte i kolanowe- żelazne - Import eksport

 1. HS UMFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HS Umformtechnik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które od momentu założenia w 1997 r. stale się rozwija. W siedzibie naszej firmy w Grünsfeld-Paimar produkujemy wysokiej jakości łuki do rur ze stali nierdzewnej, złączki do rur, stacje łączące, ssawki, odgałęzienia i elementy przejściowe, jak również części specjalne na powierzchni około 12.000 metrów kwadratowych przy udziale około 50 zmotywowanych pracowników i najnowocześniejszego parku maszynowego - kompetentnie, szybko i zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Zwracamy uwagę naszych klientów nie tylko na skuteczne rozwiązania problemów i najlepsze produkty, ale również na dobry stosunek ceny do jakości. Ponadto, mamy na stałe w naszym magazynie o powierzchni około 5.000 m2 wszystkie powszechnie spotykane wymiary kolanek rur i złączek ze stali nierdzewnej, jak również rur ze stali nierdzewnej. Dla naszych klientów oznacza to nie tylko niezmiennie wysoką jakość, ale również krótkie terminy dostaw.

 2. KONTINOX GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KONTINOX GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. CGOODS GMBH

  Niemcy

  Firma CGOODS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Melle, Niemcy.

 4. ROHRBOGEN AG

  Niemcy

  Firma ROHRBOGEN AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Efringen-Kirchen, Niemcy.

 5. HENKEL ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HENKEL ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Kreuztal, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHENK METALL

  Szwajcaria

  Firma SCHENK METALL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Niederwangen, Szwajcaria.

 2. METALL-DESIGN-MINUTH - FRANK & STEFAN MINUTH GBR

  Niemcy

  Firma METALL-DESIGN-MINUTH - FRANK & STEFAN MINUTH GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 3. ST STEELTRADE EDELSTAHLHANDEL GMBH

  Austria

  Firma ST STEELTRADE EDELSTAHLHANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Thalheim Bei Wels, Austria.

 4. LIV MACHINE

  Turcja

  Firma LIV MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach gięcie rur, Gięcie CNC, hydraulic benders, i Gięcie i konifikacja rur. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. INTERMETALL EDELSTAHL GBR

  Niemcy

  Firma INTERMETALL EDELSTAHL GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal surowa. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, Rury stalowe, Rury gięte i kolanowe, żelazne, Rury ze stali nierdzewnej, Stal stopowa, Rury stalowe, Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Wasserburg, Niemcy.

 1. TUBI RIGIDI SAGOMATI S.R.L.

  Włochy

  Firma TUBI RIGIDI SAGOMATI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Trezzano Rosa, Włochy.

 2. P & V S.R.L.

  Włochy

  Firma P & V S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Gięcie stali i metali, Rury gięte i kolanowe, żelazne, Gięcie stali i metali, i Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w La Loggia, Włochy.

 1. HAMBURGER STAHLROHRHANDEL H.J. REIMERS GMBH

  Niemcy

  Firma HAMBURGER STAHLROHRHANDEL H.J. REIMERS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, Rury ze stali nierdzewnej, Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Kellinghusen, Niemcy.

 2. TECNOMEC DELTA S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOMEC DELTA S.R.L., roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w San Giovanni In Persiceto, Włochy.

 3. GARDENPIU' S.R.L.

  Włochy

  Firma GARDENPIU' S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Meble i akcesoria ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Gięcie stali i metali, Rury gięte i kolanowe, żelazne, Gięcie stali i metali, i Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Mornico Al Serio, Włochy.

 4. KREBS DISTANZ

  Szwajcaria

  Firma KREBS DISTANZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury gięte i kolanowe, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach rozpórki. Ma siedzibę w Fislisbach, Szwajcaria.

 5. WEBER & CO.GMBH

  Niemcy

  Firma WEBER & CO.GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe żelazne, Rury gięte i kolanowe, żelazne, Złączki rurowe żelazne, i Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Niederdreisbach, Niemcy.

 6. MANNESMANN PRECISION TUBES NETHERLANDS B.V.

  Holandia

  Firma MANNESMANN PRECISION TUBES NETHERLANDS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Helmond, Holandia.

 7. DROSTUB INDUSTRIE

  Francja

  Firma DROSTUB INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Vernouillet, Francja.

 8. P.R.P. DI LORENZINI GIANNI & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma P.R.P. DI LORENZINI GIANNI & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Gięcie stali i metali, Rury gięte i kolanowe, żelazne, Gięcie stali i metali, i Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Marzabotto, Włochy.

 1. SAMALTECH SRLS

  Włochy

  Firma SAMALTECH SRLS, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Gattico-Veruno, Włochy.

 2. ARREDAMENTI 3G

  Włochy

  Firma ARREDAMENTI 3G, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Gięcie stali i metali, Rury gięte i kolanowe, żelazne, Gięcie stali i metali, i Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Bregnano, Włochy.

 3. UHLIG Z(F)P GMBH

  Niemcy

  Firma UHLIG Z(F)P GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Langelsheim, Niemcy.

 4. SCHMEHMANN ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SCHMEHMANN ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Bad Marienberg, Niemcy.

 5. CO.ME.CO.

  Włochy

  Firma CO.ME.CO., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Gięcie stali i metali, Rury gięte i kolanowe, żelazne, Gięcie stali i metali, i Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w San Carlo Canavese, Włochy.

 6. NOVA ALVES DI AMERIO S. E MANIEZZO G. S.N.C.

  Włochy

  Firma NOVA ALVES DI AMERIO S. E MANIEZZO G. S.N.C., roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Cirie', Włochy.

 7. GLYNWED

  Litwa

  Firma GLYNWED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 8. CURVELINE S.R.L.

  Włochy

  Firma CURVELINE S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych, Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe z metali kolorowych. Ma siedzibę w Bonavigo, Włochy.

 9. PLATE GMBH HANDELSGESELLSCHAFT FÜR ROHRLEITUNGSZUBEHÖR

  Niemcy

  Firma PLATE GMBH HANDELSGESELLSCHAFT FÜR ROHRLEITUNGSZUBEHÖR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 10. CHINCHURRETA SA

  Hiszpania

  Firma CHINCHURRETA SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury gięte i kolanowe, żelazne, i Rury gięte i kolanowe, żelazne. Ma siedzibę w Onati, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo