• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury cynowe

Wyniki dla

Rury cynowe - Import eksport

 1. ARTUR SCHNABEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARTUR SCHNABEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury cynowe. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 2. INDUMAT

  Belgia

  Firma INDUMAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury gumowe, Rury cynowe, Rury stalowe, węże z plastiku, Rury gumowe, Rury cynowe, i Rury stalowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. PRESTIGE METAL SUPPLIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PRESTIGE METAL SUPPLIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury cynowe. Ma siedzibę w West Bromwich, Zjednoczone Królestwo.

 4. EMIRPLAST

  Turcja

  Firma EMIRPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury cynowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. KORPORACJA HYDRO INSTAL WARSZAWA SP Z O O

  Polska

  Firma KORPORACJA HYDRO INSTAL WARSZAWA SP Z O O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury cynowe, i Rury cynowe. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EL-DECOR ELIZA KOPCIŃSKA

  Polska

  Sklep internetowy prowadzi sprzedaż metali nieżelaznych i stali nierdzewnych. W naszej standardowej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wyrobów z aluminium (blachy, profile i rury), blachy miedziane i fibrowe, poręcza nierdzewne balustrad i tarcze szlifierskie. Ponadto oferujemy: blachy z alpaki, blachy aluminiowe, ceowniki, dwuteowniki, pręty brązowe, spoiwa cynowe, druty i pręty miedziane, produkty ołowiane, płyty i obrzeża meblowe, stal nierdzewną i kwasoodporną, żaroodporną, tworzywa konstrukcyjne, tytan-cynk, żeliwa, stal zwykłą, stale gatunkowe różne, akcesoria balustrad nierdzewnych, akcesoria meblowe, akcesoria żeglarskie, armaturę nierdzewną, drzwiczki rewizyjne, kratki wentylacyjne i kominkowe, artykuły chemiczne, filcowe, gumowe, polerskie, kleje, kolana hamburskie, narzędzia, tarcze do cięcia, wiertła i wiele innych produktów.

 2. METAL-SERWIS

  Polska

  Metal-Serwis świadczy kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali. Oferujemy również sprzedaż metali nieżelaznych oraz stali jakościowej. Wieloletnie doświadczenie w branży metalowej pozwala nam przygotować dla Państwa produkty spełniające najwyższe standardy. Aby zapewnić Państwu kompleksowe zaopatrzenie, cały czas rozszerzamy naszą ofertę o nowe wyroby. Dzięki własnemu transportowi, oferujemy dowóz zakupionych części pod adres wyznaczony przez klienta. W ofercie: stal kwasoodporna (blachy, pręty, rury, armatura), stal do obróbki cieplno-chemicznej (stale do ulepszania i nawęglania, stal narzędziowa i sprężynowa)., metale nieżelazne (brąz, aluminium, mosiądz, stopy miedzi, brązy berylowe, brązy ołowiane, brązy cynowe i aluminiowe).