• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury bez szwu- żelazne

Wyniki dla

Rury bez szwu- żelazne - Import eksport

 1. DEVOXY SP. Z O.O.

  Polska

  DevOxy Your professional partner in the steel industry. DevOxy is an importer and distributor of steel of almost all types: * Carbon steel, * Rods (C45CrMo4, 39NiCrMo3, NiCrMo5), * Tubes (hot & cold), * HPL tubes - EN 10305 * industrial pipes, * Stainless steel, *Structural steel (pipes, profiles, sheets) * Electric steel for the automotive industry Every day we focus on providing comprehensive services and the highest quality materials for your company. Our primary goal is to provide added value in every service we offer, including a professional and individual approach to each customer and their needs. Contact us to check Kind Regards DevOxy Team

 2. BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG

  Niemcy

  Firma BUHLMANN Rohr-Fittings-Stahlhandel GmbH +Co. Firma BUHLMANN Rohr-Fittings-Stahlhandel GmbH + Co KG została założona w 1945 roku i od około 70 lat jest niezawodnym partnerem dla klientów na całym świecie. Z pojemnością magazynową ponad 55.000 t na ponad 130.000 m2 w dziewięciu lokalizacjach magazynowych, Grupa Buhlmann to jeden z największych europejskich dealerów magazynowych rur stalowych bez szwu i spawanych, armatury rurowej i akcesoriów rurowych zgodnych z DIN EN i ASME. Buhlmann oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania serwisowe z jednego źrόdła. Obejmują one również rozwiązania logistyczne, produkcję podzespołów, obróbkę i powlekanie materiałów, jak również wszelkiego rodzaju badania materiałowe. Szczególnie firmy z branży energetycznej, petrochemicznej, chemicznej, naftowej i gazowej, jak również przemysł stoczniowy i budowy maszyn polegają na wysokiej jakości marki BUHLMANN. Grupa BUHLMANN zatrudnia obecnie ponad 700 pracowników w 17 krajach świata.

 3. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litwa

  Spółka akcyjna „Baltic Tube Service“ została założna w 2006 r. Sprzedajemy nowe oraz używane rury oraz blachę stalową w arkuszach. Od samego początku Baltic Tube Service zaangażował się w różne projekty w wielu krajach europejskich, zajmując się portami wyjściowymi, budową rurociągów oraz różnymi przeprowadzanymi operacjami przeprowadzanymi metodą bezwykopową. Baltic Tube Service zapewnia szybkie dostawy towarów z magazynów do wszystkich krajów Europy. Nasz personel pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie dla obu stron.

 4. DYLAN BELGIE

  Belgia

  Przy rocznych obrotach grupy powyżej 380 milionów euro jesteśmy jednym z największych w Europie udziałowców na rynku produktów takich, jak pręty, odkuwki, kołnierze, zawory, kolanka oraz łączniki – każdej wielkości i jakości. Dostarczamy elementy rurociągów ze stali węglowej, stali nierdzewnej, stali duplex, stali super duplex oraz ze stali niskostopowej. Posiadamy własną halę produkcyjną, co w połączeniu z naszą profesjonalną wiedzą oraz elastycznością zapewnia nam sukces oraz dobrą reputację – rozwiązujemy problemy i dotrzymujemy najbardziej napiętych terminów. W naszym asortymencie mamy ponad 90, 000 ton produktów – rurociągów, łączników, odkuwek oraz zaworów, które wykorzystywane są w całej Europie w przemyśle petrochemicznym, energetycznym, morskim przemyśle wydobywczym, jak również w usługach EPC oraz w produkcji. Wykwalifikowany personel, zaznajomiony z normami EN, ASME i normami międzynarodowymi, wspierany w ramach obsługi posprzedażowej oraz przez dział eksportu wyspecjalizowanego, koordynuje pracę od pojedynczego produktu, po projekty "szyte na miarę".

 5. BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH

  Niemcy

  Od półproduktów po przetworzone precyzyjne rury stalowe BSH jest Twoim partnerem w dalszej obróbce precyzyjnych rur stalowych. Outsourcing, przetwarzanie półproduktów, nabiera coraz większego znaczenia w przemyśle. Od kilku lat panuje trend, aby takie etapy produkcji jak cięcie, gratowanie, wykrawanie i tłoczenie zlecać kompetentnym partnerom. W wyniku tego rozwoju BSH rozszerzył swój asortyment. Precyzję traktujemy również dosłownie, jeśli chodzi o dalszą obróbkę i produkujemy rury stalowe całkowicie zgodnie z Twoją specyfikacją. Korzyści płynące z outsourcingu są oczywiste. Między innymi możesz uniknąć wahań w wykorzystaniu mocy produkcyjnych. Zyskujesz również dodatkową przestrzeń roboczą do produkcji i oszczędzasz na zdolności magazynowania, ponieważ dostarczamy przetworzone precyzyjne rury stalowe dokładnie na czas.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. P.H.U. WEMA PRO-TECH

  Polska

 2. DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES

  Niemcy

  Hurtownia rur stalowych wszelkiego rodzaju. Oferujemy rury stalowe spawane, czarne i ocynkowane, rury stalowe precyzyjne, a także rury stalowe bez szwu. W zakresie rur czarnych ściśle współpracujemy z renomowanymi europejskimi walcowniami parterskimi. Ponadto importujemy rury ocynkowane bezpośrednio z naszych dobrze znanych zakładów partnerskich w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Indiach. Zachęcamy do przesyłania zapytań od 25 ton.

 3. ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH

  Niemcy

  Produkcja cienkościennych rur spawanych w technologii HF z aluminium, płaskich rur owalnych, profili aluminiowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Nasze wyroby: rury aluminiowe, spawane rury aluminiowe, rury mosiężne, rury mosiężne bez szwu, spawane rury mosiężne, aluminiowe rury do chłodnic.

 4. CYBERSTEEL

  Rosja

  Firma CYBERSTEEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach Rury bez szwu, żelazne, Przewody rurowe przemysłowe, Złączki rurowe żelazne, Rury bez szwu, żelazne, Przewody rurowe przemysłowe, stal nierdzewna, i Złączki rurowe żelazne. Ma siedzibę w Pervouralsk, Rosja.

 5. OOO KRANMETIZ

  Ukraina

  Firma OOO KRANMETIZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja kształtowników stalowych na zamówienie, stalowe rury odpływowe wody deszczowej dla budownictwa, rurki ze stali ciągnionej na zimno, i rury precyzyjne stalowe. Ma siedzibę w Nikopol, Ukraina.

 1. STEEL GATE

  Rumunia

  Firma STEEL GATE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Przewody, rurociągi żelazne, Rury bez szwu, żelazne, Import-eksport stali i metali, Przewody, rurociągi żelazne, Rury bez szwu, żelazne, i Import-eksport stali i metali. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 2. OTRISH GMBH

  Austria

  Firma OTRISH GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 1. TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU

  Hiszpania

  Firma TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury bez szwu, żelazne, rury stalowe bez spawów, rury precyzyjne stalowe, i Rury bez szwu, żelazne. Ma siedzibę w Arenys De Mar, Barcelona, Hiszpania.

 2. VAN LEEUWEN GMBH

  Niemcy

  Firma VAN LEEUWEN GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Ma siedzibę w Moers, Niemcy.

 3. UGTRANSSTROYKOMPLEKT

  Ukraina

  Firma UGTRANSSTROYKOMPLEKT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury bez szwu, żelazne, rury stalowe bez spawów, Rury bez szwu, żelazne, steel tubes, i rury metalowe bez spoiny. Ma siedzibę w Dnipropetrovsk, Ukraina.

 4. ABEXA BUILDING PRODUCTS GMBH

  Austria

  Firma ABEXA BUILDING PRODUCTS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach drewno do cięcia, Metalurgia i hutnictwo żelaza - import-eksport, i pomoc w zakresie importu-eksportu. Ma siedzibę w St. Georgen Im Attergau, Austria.

 5. ODO BELAUTOZAPCHAST

  Białoruś

  Firma ODO BELAUTOZAPCHAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach rurki bezspawowe, i rurki ze stali ciągnionej na zimno. Ma siedzibę w Zhodino, Białoruś.

 6. SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach Rury bez szwu, żelazne, drut nierdzewny, rury precyzyjne stalowe, steel tubes, i Rury bez szwu, żelazne. Ma siedzibę w Emmingen-Liptingen, Niemcy.

 7. HONE ALL PRECISION LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HONE ALL PRECISION LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozwiercanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Rury bez szwu, żelazne, Usługi wiertnicze, obróbka specjalna według rysunku, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Rury bez szwu, żelazne. Ma siedzibę w Leighton Buzzard, Zjednoczone Królestwo.

 8. TEHNOSTEEL INDUSTRY SRL

  Rumunia

  Firma TEHNOSTEEL INDUSTRY SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, Rury bez szwu, żelazne, Stal nierdzewna, i Rury bez szwu, żelazne. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 1. STEEL GATE

  Rumunia

  Firma STEEL GATE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 2. RBR INTERNATIONAL

  Włochy

  Firma RBR INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Petrochemia - instalacje i urządzenia, kołnierze, Petrochemia - instalacje i urządzenia, i zawory. Ma siedzibę w Arese, Włochy.

 3. CRON METALS

  Ukraina

  Firma CRON METALS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pręty żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury bez szwu, żelazne, Rury bez szwu, żelazne, i sztaby kute. Ma siedzibę w Dnipropetrovsk, Ukraina.

 4. SUMINISTROS PEÑARANDA S.A.

  Hiszpania

  Firma SUMINISTROS PEÑARANDA S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Ma siedzibę w Vitoria, Hiszpania.

 5. MEEVER & MEEVER

  Holandia

  Firma MEEVER & MEEVER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach rurki bezspawowe, dysze, i Metal tubes. Ma siedzibę w Meerkerk, Holandia.

 6. WALCOWNIA RUR SILESIA SA

  Polska

  Firma WALCOWNIA RUR SILESIA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach rurki bezspawowe, Rury precyzyjne żelazne, rury do urządzeń hydraulicznych, i rury ciągnione na zimno. Ma siedzibę w Siemianowice Slaskie, Polska.

 7. SC SENAL-COM SRL

  Rumunia

  Firma SC SENAL-COM SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach rury do zastosowań mechanicznych, i rury ciągnione na zimno. Ma siedzibę w Bacau, Rumunia.

 8. INTERPIPE

  Ukraina

  Firma INTERPIPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach rurki bezspawowe, i rury spawane. Ma siedzibę w Dnepropetrovsk, Ukraina.

 9. NORDISKA SKORSTENSPRODUKTER AB

  Szwecja

  Firma NORDISKA SKORSTENSPRODUKTER AB, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rury żelazne, i Rury żelazne. Ma siedzibę w VARGON, Szwecja.

 10. INTERPIPE EUROPE SA

  Szwajcaria

  Firma INTERPIPE EUROPE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury bez szwu, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach rury spawane, i rurki bezspawowe. Ma siedzibę w Paradiso, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo