• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury bez szwu- żelazne

Wyniki dla

Rury bez szwu- żelazne - Import eksport

 1. ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH

  Niemcy

  Produkcja cienkościennych rur spawanych w technologii HF z aluminium, płaskich rur owalnych, profili aluminiowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Nasze wyroby: rury aluminiowe, spawane rury aluminiowe, rury mosiężne, rury mosiężne bez szwu, spawane rury mosiężne, aluminiowe rury do chłodnic.

 2. INVEST-TECH SP. Z O.O.

  Polska

  Invest-Tech Sp z o.o. - lider na rynku stali nierdzewnych, dystrybutor oraz serwis stali nierdzewnej. Świadczymy usługi: obróbka skrawaniem CNC, cięcie laserem, plazmowe oraz strumieniem wody, usługa gięcia blach nierdzewnych, szlifowania, spawania. Jesteśmy bezpośrednim producentem kołnierzy, dostawcą blach nierdzewnych, rur bezszwowych i ze szwem, elementów specjalnych oraz wielu asortymentowych wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnych. Firma stawia na jakość. Posiada aktualne Certyfikaty ISO, PED 2014/68/UE, PN-EN ISO 3834-2, PN-EN 1090-2, TÜV Rheinland PED/AD2000

  Wszystkie wyroby na "rury bez szwu- żelazne"

 3. OTRISH GMBH

  Austria

 4. SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litwa

  Spółka akcyjna „Baltic Tube Service“ została założna w 2006 r. Sprzedajemy nowe oraz używane rury oraz blachę stalową w arkuszach. Od samego początku Baltic Tube Service zaangażował się w różne projekty w wielu krajach europejskich, zajmując się portami wyjściowymi, budową rurociągów oraz różnymi przeprowadzanymi operacjami przeprowadzanymi metodą bezwykopową. Baltic Tube Service zapewnia szybkie dostawy towarów z magazynów do wszystkich krajów Europy. Nasz personel pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie dla obu stron.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG

  Niemcy

  Firma BUHLMANN Rohr-Fittings-Stahlhandel GmbH +Co. Firma BUHLMANN Rohr-Fittings-Stahlhandel GmbH + Co KG została założona w 1945 roku i od około 70 lat jest niezawodnym partnerem dla klientów na całym świecie. Z pojemnością magazynową ponad 55.000 t na ponad 130.000 m2 w dziewięciu lokalizacjach magazynowych, Grupa Buhlmann to jeden z największych europejskich dealerów magazynowych rur stalowych bez szwu i spawanych, armatury rurowej i akcesoriów rurowych zgodnych z DIN EN i ASME. Buhlmann oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania serwisowe z jednego źrόdła. Obejmują one również rozwiązania logistyczne, produkcję podzespołów, obróbkę i powlekanie materiałów, jak również wszelkiego rodzaju badania materiałowe. Szczególnie firmy z branży energetycznej, petrochemicznej, chemicznej, naftowej i gazowej, jak również przemysł stoczniowy i budowy maszyn polegają na wysokiej jakości marki BUHLMANN. Grupa BUHLMANN zatrudnia obecnie ponad 700 pracowników w 17 krajach świata.

 2. BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH

  Niemcy

  Od półproduktów po przetworzone precyzyjne rury stalowe BSH jest Twoim partnerem w dalszej obróbce precyzyjnych rur stalowych. Outsourcing, przetwarzanie półproduktów, nabiera coraz większego znaczenia w przemyśle. Od kilku lat panuje trend, aby takie etapy produkcji jak cięcie, gratowanie, wykrawanie i tłoczenie zlecać kompetentnym partnerom. W wyniku tego rozwoju BSH rozszerzył swój asortyment. Precyzję traktujemy również dosłownie, jeśli chodzi o dalszą obróbkę i produkujemy rury stalowe całkowicie zgodnie z Twoją specyfikacją. Korzyści płynące z outsourcingu są oczywiste. Między innymi możesz uniknąć wahań w wykorzystaniu mocy produkcyjnych. Zyskujesz również dodatkową przestrzeń roboczą do produkcji i oszczędzasz na zdolności magazynowania, ponieważ dostarczamy przetworzone precyzyjne rury stalowe dokładnie na czas.

 3. P.H.U. WEMA PRO-TECH

  Polska

  Handel wyrobami hutnictwa żelaza i stali. Rury, blachy i pręty ze stali konstrukcyjnych w kl. V i VI, min. 30HGSA, 35HGS, 40H, 40HM, 18H2N4MA itp. Posiadamy wdrożony i certyfikowany przez URS System Zarządzania Jakością ISO9001: 2015 oraz kod NCAGE.

  Wszystkie wyroby na "rury bez szwu- żelazne"

 4. DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES

  Niemcy

  Hurtownia rur stalowych wszelkiego rodzaju. Oferujemy rury stalowe spawane, czarne i ocynkowane, rury stalowe precyzyjne, a także rury stalowe bez szwu. W zakresie rur czarnych ściśle współpracujemy z renomowanymi europejskimi walcowniami parterskimi. Ponadto importujemy rury ocynkowane bezpośrednio z naszych dobrze znanych zakładów partnerskich w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Indiach. Zachęcamy do przesyłania zapytań od 25 ton.

 5. CYBERSTEEL

  Rosja

 1. OOO KRANMETIZ

  Ukraina

 2. STEEL GATE

  Rumunia

 1. VAN LEEUWEN GMBH

  Niemcy

 2. TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU

  Hiszpania

 3. STEEL GATE

  Rumunia

 4. ZHEJIANG DINGXIN STEEL TUBE MANUFACTURING CO., LTD.

  Chiny

 5. ODO BELAUTOZAPCHAST

  Białoruś

 6. HONE ALL PRECISION LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 7. MAHARASHTRA SEAMLESS LIMITED

  Indie

 8. EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY

  Egypt

 1. CRON METALS

  Ukraina

 2. TEHNOSTEEL INDUSTRY SRL

  Rumunia

 3. ST.LOUIS PIPE AND SUPPLY

  Stany Zjednoczone

 4. RBR INTERNATIONAL

  Włochy

 5. OTRISH GMBH - SHANGHAI REPRESENTATIVE OFFICE

  Chiny

 6. PETRO-INDUSTRIE SARL

  Algieria

 7. WALCOWNIA RUR SILESIA SA

  Polska

 8. SUNFLEX METAL INDUSTRIES

  Indie

 9. METAL UDYOG (INDIA)

  Indie

 10. ENERGO-INVEST

  Ukraina