• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury aluminiowe

Wyniki dla

Rury aluminiowe - Import eksport

 1. NOVELIS DEUTSCHLAND GMBH OHLER® - FLEXROHRE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Novelis jest wiodącym producentem płaskich walcowanych produktów aluminiowych i największą na świecie firmą zajmującą się recyklingiem aluminium. Ściśle współpracując z naszymi klientami, oferujemy innowacyjne rozwiązania producentom puszek do napojów, samochodów i produktów specjalnych. Dzięki globalnej zdolności produkcyjnej i recyklingowej naszej sieci najnowocześniejszych zakładów walcowania i recyklingu w Ameryce Północnej i Południowej, Europie i Azji, firma Novelis dostarcza na całym świecie produkty niezmiennie wysokiej jakości. Zrównoważony rozwój jest w centrum naszych działań biznesowych. Ma to również wpływ na nasze partnerstwo z interesariuszami z branży aluminiowej. Rosnące wykorzystanie lekkiego, nadającego się do recyklingu aluminium otwiera nam nowe możliwości, aby pomóc naszym klientom osiągnąć stawiane sobie cele w zakresie zrównoważonego rozwoju i zapewnić im przyjazne dla środowiska produkty o oczekiwanej jakości.

 2. MOBITEC - KOTTMANN UND BERGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Właściwe zagięcia we właściwych miejscach - to właśnie umie robić Mobitec. Od giętarki ręcznej do zautomatyzowanej komórki produkcyjnej: w centrali naszej firmy w Szwabii produkowana jest najlepsza technologia gięcia. I to w konstrukcji modułowej. We wszystkim co robimy, koncentruje się na indywidualnych potrzebach naszych klientów. Dostarczamy Państwu dokładnie dopasowane do Państwa potrzeb nowoczesne koncepcje maszyn tak, aby nie musieli się Państwo "wyginać" w celu osiągnięcia optymalnych wyników. Nawet całkowicie okrągłe rozwiązania, które są bardzo cenione na całym świecie. Nasze zrozumienie klienta ma charakter holistyczny: w Mobitec chcemy, abyście czuli się Państwo w pełni komfortowo. Dlatego oprócz zaawansowanej technologii zapewniamy również precyzyjne raporty pomiarowe, wysokiej jakości narzędzia, rzetelne i osobiste doradztwo oraz kompetentny 24-godzinny serwis. Oczywiście nie jest to oczywiste. Ale taka jest właśnie filozofia Mobitec.

 3. MBK VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od lat naszym obszarem działania są opakowania z tworzyw sztucznych na kosmetyki i farmaceutyki. Klienci znajdą u nasz szeroki wybór puszek, butelek i różnych pojemników z tworzyw sztucznych. Jesteśmy tradycyjną firmą zarządzaną przez właścicieli, działającą na rynku od ponad 40 lat. Wysoko wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy zapewniają optymalną obsługę. Naszym celem jest identyfikacja potrzeb, oferowanie klientom rozwiązań problemów i wdrażanie ich w krótkim okresie. Obsługa, jakość i wydajność są i pozostaną naszymi zasadami. Dzięki innowacyjnej produkcji, opartej na projekcie, wspieranej przez nowoczesny system ERP, zawsze możemy reagować na bieżące zmiany i odpowiednio doradzać naszym klientom. Oprócz szerokiej gamy różnych pojedynczych tub, butelek, puszek i słoików, a także saszetek i opakowań uzupełniających typu Refill-Pack, niedawno zaczęliśmy oferować wysokiej jakości części głęboko tłoczone do szerokiej gamy zastosowań.

 4. IBL METALLHANDEL & SÄGESERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  IBL Metallhandel & Logistik jest wysokowydajną, średniej wielkości firmą handlową zajmującą się handlem wszystkimi półproduktami metalowymi wykonanymi z aluminium, stali nierdzewnej, metali nieżelaznych, przemysłowych tworzyw sztucznych i niektórych stali narzędziowych. Dostarczamy nasze produkty na terenie całego kraju i eksportujemy je również do krajów sąsiednich. Oddajemy do Państwa dyspozycji wiele produktόw specjalnych, takich jak wysokowytrzymałe płaskowniki aluminiowe i pręty kwadratowe z EN-AW-AlZn5, 5MgCu (7075), płaskowniki ze stali nierdzewnej 1.4305, wiercone i toczone w wersji ciągnionej lub puste pręty aluminiowe do 550 x 50. Na naszej stronie oferujemy Państwu maksymum informacji na temat proponowanego asortymentu produktów. Dzięki sieci dobrych kontaktόw fabrycznych oferujemy Państwu wymiary nie wymienione tutaj, bezpośrednio z magazynu fabrycznego lub z nowej produkcji w rozsądnej cenie. Ponadto przy małych zamówieniach zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego proponującego różnorodne materiały i wymiary.

 5. EPL DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkujemy tuby laminatowe głównie dla przemysłu kosmetycznego i spożywczego. Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych produktów i szkolenia naszych pracowników. EPL jest światowym liderem na rynku tub laminowanych i posiada oddziały w Indiach, Chinach, Filipinach, Indonezji, USA, Meksyku, Kolumbii, Egipcie, Wielkiej Brytanii, Rosji, Polsce i Niemczech. Ta globalna obecność jest stale rozszerzana i dostosowywana do potrzeb rynku. W zakładzie w Dreźnie, na nowoczesnych liniach produkcyjnych PSG produkowane są tuby laminatowe w najróżniejszych formatach. Chcemy być wybitnym producentem opakowań w Europie Środkowej w zakresie wysoko uszlachetnionych tub laminatowych. Poprzez ciągłe doskonalenie stale zwiększamy korzyści dla naszych klientów, naszych właścicieli i naszych pracowników; staramy się przy tym jak najlepiej wykorzystywać dostępne zasoby i zawsze szukamy jeszcze lepszego rozwiązania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHELLEN & FLACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rury stalowe są wszędzie: od długopisów, przez samochody sportowe, po rusztowania. Z tego powodu nasi założyciele, Matthias Schellen i Ulrich Flack, już wcześnie poświęcili się branży, w której kształtowaniu odgrywają obecnie decydującą rolę. Jesteśmy bardzo otwartą firmą. Otwarą na nowe rzeczy, na innowacje i szalone pomysły. Uwielbiamy stal i wszystko, co można dzięki niej ożywić. Granice na razie dla nas nie istnieją. Nie, dopóki nie spróbujemy wszystkiego. Przebyliśmy długą drogę w naszej dziedzinie i cieszymy się, że być może dołączysz się do nas. Nasza główna kompetencja : obróbka rur. Nasze doświadczenie: rury we wszystkich kształtach i materiałach. Dzięki sieci zakładów przetwórczych realizujemy najróżniejsze powłoki powierzchniowe i w ten sposób zapewniamy imponujące wyniki dla każdego klienta, niezależnie od jego indywidualnych potrzeb.

 2. ETIC TUBES ET PROFILES

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 1995 roku ETIC TUBE & PROFILES to firma specjalizująca się w ciągnieniu rur. Opierając się na swoim sukcesie, kilka lat później firma rozszerzyła swoją działalność o cięcie precyzyjne. Wykonujemy również prace wykończeniowe i posiadamy warsztat umożliwiający nam wykonywanie bardziej złożonych czynności, jako uzupełnienie naszych własnych: gratowanie, tłoczenie, gięcie, lutowanie, wiercenie i obróbka cieplna. Z pustych półfabrykatów nasz doświadczony zespół wykonuje rury lub profile zgodnie z normą EN12449 lub specyfikacją klienta. Starannie dobieramy nasze surowce, aby zagwarantować produkt najwyższej jakości. Obrabiamy głównie metale nieżelazne, takie jak miedź i jej stopy (mosiądz i aluminium). Dbamy o to, aby zawsze dostarczać produkt spełniający Państwa oczekiwania, wyprodukowany zgodnie z procesem spełniającym wymagania normy ISO 9001: 2015. Z biegiem lat firma ETIC rozwinęła swoją działalność na arenie międzynarodowej; Staliśmy się cenionym dostawcą dla wielu firm w Europie, Afryce Północnej i Azji. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. ANKARA BRONZ

  Turcja

  Verified by europages badge

  Od chwili swojego założenia w 1974 roku, przedsiębiorstwo udoskonaliło swoją działalność w różnorodnym spektrum metod odlewania rodem z Turcji. Jesteśmy mistrzami w sztuce odlewania brązu, aluminum, mosiądzu i mieszanki specjalnych stopów miedzianych, z których każdy jest wykonany według określonej metody. Do naszych wyróżniających się stopów należą brąz cynowy, brąz aluminiowy, brąz manganowy, brąz krzemowy, brąz cynowo-ołowiowy, brąz cynowy o wysokiej zawartości ołowiu, a także uniwersalny brąz cynowo-niklowy. Zakres naszej działalności obejmuje bogaty asortyment mosiądzów, aluminium i specjalnych stopów miedzi. W nieustannie przyspieszającej tempa technologii metali, bierzemy na siebie odpowiedzialność za dzielenie się przełomowymi innowacjami z naszymi cennymi klientami. Podstawowa norma ANKARA BRONZ nie zmienia się — zobowiązanie dostarczania stałego poziomu jakości we wciąż zmieniającej się rzeczywistości. Nasze zainteresowania wybiegają daleko poza odlewanie, obejmując szeroki wybór metali: Brąz, Aluminum, Miedź, Mosiądz, Importowane żeliwo sferoidalne, Peak, Stal nierdzewna, Stal rtęciowa, Stal hartowana w oleju i inne. Jesteśmy także dumni z oferowania plastików inżynieryjnych, takich jak Kestamid, Poliamid, Politef, Pom c, PVC i Włókno. Poznaj istotę naszej głębokiej wiedzy i awangardowego potencjału w dziedzinie odlewnictwa i materiałów kontaktując się dziś z nami. ANKARA BRONZ jest zdecydowanie Twoim stałym partnerem, bogatym o dziesięciolecia nagromadzonej mądrości w dynamicznej dziedzinie metali.

 4. THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG EISENMETALL, STUTTGART

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki naszej wieloletniej współpracy z producentami i partnerami w handlu metalami, mamy doskonałe kontakty na rynku zamówień. Specjalne rozwiązania i pilne wymagania mogą być realizowane w krótkim czasie. Współczesne myślenie o usługach to coś więcej niż tylko dostarczanie i handel materiałami. Jako dobry konsultant i dostarczyciel rozwiązań problemów, postrzegamy Twoje wymagania jako nasze zadanie. W większości przypadków jest to idealna kombinacja, która zamienia usługę w usługę wysokiej jakości: posiadanie pożądanego produktu o odpowiedniej jakości dostępnego we właściwym czasie i we właściwej cenie. Współdziałanie tych czynników zapewnia długoterminowy sukces naszych klientów. Nasza niezwykle szeroka gama produktów w obszernym magazynie półproduktów nieżelaznych zapewnia szybką i elastyczną realizację zamówień. Dostarczamy aluminium, miedź, mosiądz, brąz, srebro niklowe, stal nierdzewną i wiele innych specjalnych materiałów lub stopów w postaci taśm, blach, płyt, prętów, rur, profili i wielu innych. Oferujemy nie tylko produkty standardowe, ale także mniej popularne, cienkie i grube średnice, wymiary pośrednie i specjalne, formaty specjalne i produkty niestandardowe. Skorzystaj z usług doradczych świadczonych przez naszych doświadczonych specjalistów w dziedzinie metali - niezależnie od tego, czy interesują Cię stopy bezołowiowe, czy też możliwe zastosowania różnych stopów lub wytrzymałości.

 5. ARMATURA SZCZAWINSKI

  Polska

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie Szczawinski.pl, zaufanym partnerze w zakresie hurtowych dostaw armatury! Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować szeroki wybór najwyższej jakości produktów, aby sprostać wymagającym potrzebom Państwa firmy. Nasz asortyment obejmuje wszystko, co niezbędne do profesjonalnego zaopatrzenia w wodę i instalacje sanitarne. Od precyzyjnych wodomierzy po solidne zawory gwintowane, złączki mosiężne po żeliwne złączki zaciskowe i naprawcze - zapewniamy wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu. Nasze produkty pochodzą od zaufanych producentów, zapewniając niezawodność i trwałość. Posiadamy szerokie zapasy magazynowe, aby bezzwłocznie zaspokoić Państwa potrzeby. Nasze wysokiej jakości produkty mają konkurencyjne ceny, a nasz profesjonalny zespół jest gotowy służyć radą i pomocą w dokonywaniu najlepszych wyborów dla Państwa firmy. Nasz asortyment: konsole wodomierzowe, wodomierze i akcesoria, armatura mosiężna, armatura ocynkowana, zawory gwintowane, armatura naprawcza, złączki żeliwne oraz taśmy.

 1. RAESA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Nawadnianie przez spryskiwanie. Kształtowniki z aluminium. Nawadnianie: instalacje i materiały. Nawadnianie. Aluminium tłoczone. Rury i przewody z aluminium.

 2. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 1. ALUMINIUMWERK UNNA AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUMINIUMWERK UNNA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury aluminiowe, Aluminium i stopy aluminium, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, profile aluminiowe, rury aluminiowe, pręty aluminiowe, przewody specjalne, Rury aluminiowe, i profile aluminiowe. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 2. MASTEL ALUMINIUM-HALBZEUGE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MASTEL ALUMINIUM-HALBZEUGE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury aluminiowe. Ma siedzibę w Talheim, Niemcy.

 3. SCHLÖGEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHLÖGEL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury aluminiowe. Ma siedzibę w Willstätt, Niemcy.

 4. STELOTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STELOTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury aluminiowe. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 5. PETER INDUSTRIEAUSRÜSTUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PETER INDUSTRIEAUSRÜSTUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury aluminiowe. Ma siedzibę w Meinerzhagen, Niemcy.

 6. ALUMECO AUSTRIA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ALUMECO AUSTRIA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury aluminiowe. Ma siedzibę w St. Georgen, Austria.

 7. ALU-TECH-TRADE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ALU-TECH-TRADE GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rury aluminiowe. Ma siedzibę w Mureck, Austria.

 8. DECO-PACK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DECO-PACK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wypełnianie i dopakowywanie towaru - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach rury aluminiowe, i rurki plastikowe. Ma siedzibę w Hallbergmoos, Niemcy.

 1. HERRMANN & CO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERRMANN & CO GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury aluminiowe. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 2. PC REALIT

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Firma PC REALIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach aluminium - hurt, profile z aluminium, wytłoczenia kształtowników z aluminium, Profile aluminiowe na zamówienie, kształtowniki z aluminium izolowanego i tłoczonego, lakierowanie profili, aluminium facades, pręty płaskie z aluminium, i Aluminium tee-pieces. Ma siedzibę w Bratislava, Słowacja.

 3. ALUMECO SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUMECO SERVICE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury aluminiowe. Ma siedzibę w Coswig, Niemcy.

 4. EUMET METALLHANDEL GMBH

  Niemcy

  Witamy w firmie Eumet Metallhandel GmbH. Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie naszych klientów. Wyjątkowa jakość produktów w połączeniu z wysoką dostępnością i szybkim serwisem stanowią podwaliny naszej firmy. Doskonała świadomość jakości oraz staranna kontrola, począwszy od surowca, poprzez obróbkę, aż po dostawę gotowych produktów, przyczyniają się do wysokiego standardu proponowanych usług. Kompleksowe doradztwo, przestrzeganie terminów dostaw i niezawodność to nasze najważniejsze cechy charakterystyczne. Rury EUMET NASZE ZALETY: -Rury zamykające do gazu, wody pitnej, zastosowań gazowych, zgodnie z normą EN 1057 + Rury do systemόw chłodzących i klimatyzacji DVGW zgodnie z EN 12735-1 + -2 rury przemysłowe EN 12449 Rury medyczne EN 13348 Rury do kondensatorów / wymienników ciepła zgodnie z EN, ASTM i ASME-LWC miedziane arkusze, płyty i taśmy zgodnie z EN 1172 + EN 1652.

 5. ZHONGWANG ALUMINIUM EUROPE GMBH

  Niemcy

  China Zhongwang jest światowym liderem w produkcji gotowych wyrobów aluminiowych, dostarczającym innowacyjne rozwiązania nieustannie rosnącej liczbie klientów. Specjalizujemy się w trzech głównych dziedzinach – wytłaczanie przemysłowe, obróbka głęboka i walcowanie płaskowników – działając z synergią w celu wielokierunkowego dostarczania zasobów, wraz z podziałem innych kosztów i zysków operacyjnych. Nasz zróżnicowany asortyment produktów, możliwości badawczo-rozwojowe skierowane na klienta, udowodniona doskonłość produkcyjna i silne zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju wyróżniają China Zhongwang z tłumu konkurentów. Skupiając się głównie na krajowym rynku Chin, eksportujemy również do kilkunastu krajów w różnych regionach na całym świecie. Oferujemy produkty dla najbardziej wymagających branż na świecie, głównie dla sektoa transportu, maszyn i urządzeń, a także energii elektrycznej. Jesteśmy przekonani, że aluminium, jako metal lekki i przyjazny środowisku, może zaoferować naszym klientom nieograniczony potencjał zastosowania.

 6. ALUDIS

  Francja

  Firma ALUDIS od ponad 20 lat jest producentem wyrobów i półfabrykatów z aluminium i tytanu: Jesteśmy specjalistami w zakresie blach z alumimium i tytanu, prętów z tytanu i aluminium, rur aluminiowych, drutu z aluminiun i tytanu, płyt i profili standardowych lub wykonanych według rysunku we wszystkich formatach, nawet tych rzadziej spotykanych. Staramy się gwarantować najlepsze ceny i najkrótsze terminy bez wpływu na jakość produktów, które zawsze są zgodne z normami europejskimi i międzynarodowymi. Nasze produkty są przeznaczone do zastosowań przemysłowych, a także w lotnictwie, petrochemii i medycynie. Możemy również zaspokoić zapotrzebowanie obejmujące inne materiały, takie jak stal nierdzewna, miedź, mosiądz, brąz, a nawet inconel. W ostatnim czasie nasza oferta została poszerzona o wyroby z miedzi i mosiądzu we wszystkich postaciach. Dysponujemy centralnym magazynem blach z aluminium i tytanu, prętów z tytanu i aluminium, rur z aluminium, produktów z miedzi i mosiądzu, drutu z aluminium i tytanu, płyt i profili standardowych lub niestandardowych. Staramy się utrzymać wysoki poziom produktów dostępnych w magazynie, tak aby móc jak najszybciej dostarczyć towar do naszych klientów oraz zapewnić stabilność cen. ALUDIS dokłada wszelkich starań, aby dostarczać produkty wysokiej jakości oraz pomóc zapewnić bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie waszych urządzeń i sprzętu. 

 7. MG HANDEL AG

  Niemcy

  MG Handel AG – specjalista w dziedzinie metali. Dostarczamy metale i stopy we wszystkich postaciach od półproduktów po produkty gotowe do montażu. W celu uzyskania informacji dotyczących obróbki wstępnej prosimy o kontakt. Nasze produkty: aluminium, druty aluminiowe, rury aluminiowe, bezszwowe rury aluminiowe, stal nierdzewna, elektryczne rurki instalacyjne z aluminium, linki uziemiające, linki przewodów napowietrznych, druty miedziane, linki miedziane, drążki miedziane, handel metalem, metale kolorowe, handel stalą.

 8. PHU ALPEX

  Polska

  Alpex zapewnia kompleksową obsługę systemów rur preizolowanych. Oferuje najlepsze materiały w atrakcyjnych cenach, a co więcej, posiada właściwe atesty, certyfikaty i aprobaty techniczne. W ofercie firmy znajdują się rury pojedyncze i podwójne o różnej długości i średnicy, wykonane z ocynkowanej stali czarnej i tworzyw sztucznych. Oferowane są rury do wody i kanalizacji przeznaczonych do zewnętrznych sieci ciśnieniowych tj. wody pitnej i przemysłowej, ścieków przemysłowych i komunalnych, a także cieczy agresywnych chemicznie. Istotnym punktem w ofercie są otuliny izolacyjne osłaniające rurociągi, oferując przy tym fachową i terminową realizację sieci ciepłowniczych. Gwarantuje pomoc opartą na doświadczeniu i znajomości profesji, zaczynając od projektowania i doradztwa technicznego, po dostawę materiałów i serwisowanie.

 9. EL-DECOR ELIZA KOPCIŃSKA

  Polska

  Sklep internetowy prowadzi sprzedaż metali nieżelaznych i stali nierdzewnych. W naszej standardowej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wyrobów z aluminium (blachy, profile i rury), blachy miedziane i fibrowe, poręcza nierdzewne balustrad i tarcze szlifierskie. Ponadto oferujemy: blachy z alpaki, blachy aluminiowe, ceowniki, dwuteowniki, pręty brązowe, spoiwa cynowe, druty i pręty miedziane, produkty ołowiane, płyty i obrzeża meblowe, stal nierdzewną i kwasoodporną, żaroodporną, tworzywa konstrukcyjne, tytan-cynk, żeliwa, stal zwykłą, stale gatunkowe różne, akcesoria balustrad nierdzewnych, akcesoria meblowe, akcesoria żeglarskie, armaturę nierdzewną, drzwiczki rewizyjne, kratki wentylacyjne i kominkowe, artykuły chemiczne, filcowe, gumowe, polerskie, kleje, kolana hamburskie, narzędzia, tarcze do cięcia, wiertła i wiele innych produktów.

 10. ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH

  Niemcy

  Produkcja cienkościennych rur spawanych w technologii HF z aluminium, płaskich rur owalnych, profili aluminiowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Nasze wyroby: rury aluminiowe, spawane rury aluminiowe, rury mosiężne, rury mosiężne bez szwu, spawane rury mosiężne, aluminiowe rury do chłodnic.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo