• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury aluminiowe

Wyniki dla

Rury aluminiowe - Import eksport

 1. ALUDIS

  Francja

  Firma ALUDIS od ponad 20 lat jest producentem wyrobów i półfabrykatów z aluminium i tytanu: Jesteśmy specjalistami w zakresie blach z alumimium i tytanu, prętów z tytanu i aluminium, rur aluminiowych, drutu z aluminiun i tytanu, płyt i profili standardowych lub wykonanych według rysunku we wszystkich formatach, nawet tych rzadziej spotykanych. Staramy się gwarantować najlepsze ceny i najkrótsze terminy bez wpływu na jakość produktów, które zawsze są zgodne z normami europejskimi i międzynarodowymi. Nasze produkty są przeznaczone do zastosowań przemysłowych, a także w lotnictwie, petrochemii i medycynie. Możemy również zaspokoić zapotrzebowanie obejmujące inne materiały, takie jak stal nierdzewna, miedź, mosiądz, brąz, a nawet inconel. W ostatnim czasie nasza oferta została poszerzona o wyroby z miedzi i mosiądzu we wszystkich postaciach. Dysponujemy centralnym magazynem blach z aluminium i tytanu, prętów z tytanu i aluminium, rur z aluminium, produktów z miedzi i mosiądzu, drutu z aluminium i tytanu, płyt i profili standardowych lub niestandardowych. Staramy się utrzymać wysoki poziom produktów dostępnych w magazynie, tak aby móc jak najszybciej dostarczyć towar do naszych klientów oraz zapewnić stabilność cen. ALUDIS dokłada wszelkich starań, aby dostarczać produkty wysokiej jakości oraz pomóc zapewnić bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie waszych urządzeń i sprzętu. 

 2. RAVENSBERGER WACHS-CHEMIE BERNHARD SEIDEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Nasza gama wyrobów o konsystencji od lekko lepkiej do ciastowatej pakowana jest obecnie w saszetki od 5 do 15 gr, w tubki aluminiowe o pojemności 5 ml, w małe i duże naboje o pojemności 60 / 150 / 310 ml oraz w worki z folią rurową o pojemności od 300 do 600 ml. Produkujemy, napełniamy i pakujemy produkty chemiczno-techniczne w sektorze cieczy w różne aluminiowe i plastikowe butelki, puszki, kanistry i pojemniki metalowe o minimalnej zawartości 5 ml, 100, 250, 500, 1000 i 1500 ml, jak również w duże pojemniki o pojemności 20, 30, 60, 200 litrów i do 1000 litrów. Produkujemy również nasze wyroby pod marką klienta dla przemysłu, handlu i biznesie. RWC-Gastronomie-Service - wszystko w dziedzinie gastronomicznych opraw oświetleniowych: Dekoracyjne lampy stołowe i akcesoria, parafinowy olej opałowy dla gastronomii w 13 kolorach.

 3. NOVELIS DEUTSCHLAND GMBH OHLER® - FLEXROHRE

  Niemcy

  Novelis jest wiodącym producentem płaskich walcowanych produktów aluminiowych i największą na świecie firmą zajmującą się recyklingiem aluminium. Ściśle współpracując z naszymi klientami, oferujemy innowacyjne rozwiązania producentom puszek do napojów, samochodów i produktów specjalnych. Dzięki globalnej zdolności produkcyjnej i recyklingowej naszej sieci najnowocześniejszych zakładów walcowania i recyklingu w Ameryce Północnej i Południowej, Europie i Azji, firma Novelis dostarcza na całym świecie produkty niezmiennie wysokiej jakości. Zrównoważony rozwój jest w centrum naszych działań biznesowych. Ma to również wpływ na nasze partnerstwo z interesariuszami z branży aluminiowej. Rosnące wykorzystanie lekkiego, nadającego się do recyklingu aluminium otwiera nam nowe możliwości, aby pomóc naszym klientom osiągnąć stawiane sobie cele w zakresie zrównoważonego rozwoju i zapewnić im przyjazne dla środowiska produkty o oczekiwanej jakości.

 4. MBK VERPACKUNGEN GMBH

  Niemcy

  Od lat naszym obszarem działania są opakowania z tworzyw sztucznych na kosmetyki i farmaceutyki. Klienci znajdą u nasz szeroki wybór puszek, butelek i różnych pojemników z tworzyw sztucznych. Jesteśmy tradycyjną firmą zarządzaną przez właścicieli, działającą na rynku od ponad 40 lat. Wysoko wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy zapewniają optymalną obsługę. Naszym celem jest identyfikacja potrzeb, oferowanie klientom rozwiązań problemów i wdrażanie ich w krótkim okresie. Obsługa, jakość i wydajność są i pozostaną naszymi zasadami. Dzięki innowacyjnej produkcji, opartej na projekcie, wspieranej przez nowoczesny system ERP, zawsze możemy reagować na bieżące zmiany i odpowiednio doradzać naszym klientom. Oprócz szerokiej gamy różnych pojedynczych tub, butelek, puszek i słoików, a także saszetek i opakowań uzupełniających typu Refill-Pack, niedawno zaczęliśmy oferować wysokiej jakości części głęboko tłoczone do szerokiej gamy zastosowań.

 5. ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH

  Niemcy

  Produkcja cienkościennych rur spawanych w technologii HF z aluminium, płaskich rur owalnych, profili aluminiowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Nasze wyroby: rury aluminiowe, spawane rury aluminiowe, rury mosiężne, rury mosiężne bez szwu, spawane rury mosiężne, aluminiowe rury do chłodnic.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IBL METALLHANDEL & SÄGESERVICE GMBH

  Niemcy

  IBL Metallhandel & Logistik jest wysokowydajną, średniej wielkości firmą handlową zajmującą się handlem wszystkimi półproduktami metalowymi wykonanymi z aluminium, stali nierdzewnej, metali nieżelaznych, przemysłowych tworzyw sztucznych i niektórych stali narzędziowych. Dostarczamy nasze produkty na terenie całego kraju i eksportujemy je również do krajów sąsiednich. Oddajemy do Państwa dyspozycji wiele produktόw specjalnych, takich jak wysokowytrzymałe płaskowniki aluminiowe i pręty kwadratowe z EN-AW-AlZn5, 5MgCu (7075), płaskowniki ze stali nierdzewnej 1.4305, wiercone i toczone w wersji ciągnionej lub puste pręty aluminiowe do 550 x 50. Na naszej stronie oferujemy Państwu maksymum informacji na temat proponowanego asortymentu produktów. Dzięki sieci dobrych kontaktόw fabrycznych oferujemy Państwu wymiary nie wymienione tutaj, bezpośrednio z magazynu fabrycznego lub z nowej produkcji w rozsądnej cenie. Ponadto przy małych zamówieniach zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego proponującego różnorodne materiały i wymiary.

 2. EPL DEUTSCHLAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkujemy tuby laminatowe głównie dla przemysłu kosmetycznego i spożywczego. Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych produktów i szkolenia naszych pracowników. EPL jest światowym liderem na rynku tub laminowanych i posiada oddziały w Indiach, Chinach, Filipinach, Indonezji, USA, Meksyku, Kolumbii, Egipcie, Wielkiej Brytanii, Rosji, Polsce i Niemczech. Ta globalna obecność jest stale rozszerzana i dostosowywana do potrzeb rynku. W zakładzie w Dreźnie, na nowoczesnych liniach produkcyjnych PSG produkowane są tuby laminatowe w najróżniejszych formatach. Chcemy być wybitnym producentem opakowań w Europie Środkowej w zakresie wysoko uszlachetnionych tub laminatowych. Poprzez ciągłe doskonalenie stale zwiększamy korzyści dla naszych klientów, naszych właścicieli i naszych pracowników; staramy się przy tym jak najlepiej wykorzystywać dostępne zasoby i zawsze szukamy jeszcze lepszego rozwiązania.

 3. SCHELLEN & FLACK GMBH

  Niemcy

  Rury stalowe są wszędzie: od długopisów, przez samochody sportowe, po rusztowania. Z tego powodu nasi założyciele, Matthias Schellen i Ulrich Flack, już wcześnie poświęcili się branży, w której kształtowaniu odgrywają obecnie decydującą rolę. Jesteśmy bardzo otwartą firmą. Otwarą na nowe rzeczy, na innowacje i szalone pomysły. Uwielbiamy stal i wszystko, co można dzięki niej ożywić. Granice na razie dla nas nie istnieją. Nie, dopóki nie spróbujemy wszystkiego. Przebyliśmy długą drogę w naszej dziedzinie i cieszymy się, że być może dołączysz się do nas. Nasza główna kompetencja : obróbka rur. Nasze doświadczenie: rury we wszystkich kształtach i materiałach. Dzięki sieci zakładów przetwórczych realizujemy najróżniejsze powłoki powierzchniowe i w ten sposób zapewniamy imponujące wyniki dla każdego klienta, niezależnie od jego indywidualnych potrzeb.

 4. MOBITEC - KOTTMANN UND BERGER GMBH

  Niemcy

  Właściwe zagięcia we właściwych miejscach - to właśnie umie robić Mobitec. Od giętarki ręcznej do zautomatyzowanej komórki produkcyjnej: w centrali naszej firmy w Szwabii produkowana jest najlepsza technologia gięcia. I to w konstrukcji modułowej. We wszystkim co robimy, koncentruje się na indywidualnych potrzebach naszych klientów. Dostarczamy Państwu dokładnie dopasowane do Państwa potrzeb nowoczesne koncepcje maszyn tak, aby nie musieli się Państwo "wyginać" w celu osiągnięcia optymalnych wyników. Nawet całkowicie okrągłe rozwiązania, które są bardzo cenione na całym świecie. Nasze zrozumienie klienta ma charakter holistyczny: w Mobitec chcemy, abyście czuli się Państwo w pełni komfortowo. Dlatego oprócz zaawansowanej technologii zapewniamy również precyzyjne raporty pomiarowe, wysokiej jakości narzędzia, rzetelne i osobiste doradztwo oraz kompetentny 24-godzinny serwis. Oczywiście nie jest to oczywiste. Ale taka jest właśnie filozofia Mobitec.

 5. RAESA

  Hiszpania

  Nawadnianie przez spryskiwanie. Kształtowniki z aluminium. Nawadnianie: instalacje i materiały. Nawadnianie. Aluminium tłoczone. Rury i przewody z aluminium.

 1. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

  Wszystkie wyroby na "rury aluminiowe"

 2. PERFIQUINA

  Portugalia

 1. ALUMINIUMWERK UNNA AG

  Niemcy

 2. TUBES INTERNATIONAL GMBH

  Austria

 3. SCHLÖGEL GMBH

  Niemcy

 4. MASTEL ALUMINIUM-HALBZEUGE GMBH

  Niemcy

 5. STELOTEC GMBH

  Niemcy

 6. PETER INDUSTRIEAUSRÜSTUNG GMBH

  Niemcy

 7. LANGLITZ METALLE GMBH

  Niemcy

 8. ALUMECO AUSTRIA GMBH

  Austria

 1. LCM SRL

  Włochy

 2. ALU-TECH-TRADE GMBH

  Austria

 3. DECO-PACK GMBH

  Niemcy

 4. HERRMANN & CO GMBH

  Niemcy

 5. CREMA ALLUMINIO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 6. WEINMANN AACH AG

  Niemcy

 7. ALUMECO SERVICE GMBH

  Niemcy

 8. ALCOBRA GMBH

  Niemcy

 9. EUMET METALLHANDEL GMBH

  Niemcy

  Witamy w firmie Eumet Metallhandel GmbH. Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie naszych klientów. Wyjątkowa jakość produktów w połączeniu z wysoką dostępnością i szybkim serwisem stanowią podwaliny naszej firmy. Doskonała świadomość jakości oraz staranna kontrola, począwszy od surowca, poprzez obróbkę, aż po dostawę gotowych produktów, przyczyniają się do wysokiego standardu proponowanych usług. Kompleksowe doradztwo, przestrzeganie terminów dostaw i niezawodność to nasze najważniejsze cechy charakterystyczne. Rury EUMET NASZE ZALETY: -Rury zamykające do gazu, wody pitnej, zastosowań gazowych, zgodnie z normą EN 1057 + Rury do systemόw chłodzących i klimatyzacji DVGW zgodnie z EN 12735-1 + -2 rury przemysłowe EN 12449 Rury medyczne EN 13348 Rury do kondensatorów / wymienników ciepła zgodnie z EN, ASTM i ASME-LWC miedziane arkusze, płyty i taśmy zgodnie z EN 1172 + EN 1652.

 10. ZHONGWANG ALUMINIUM EUROPE GMBH

  Niemcy

  China Zhongwang jest światowym liderem w produkcji gotowych wyrobów aluminiowych, dostarczającym innowacyjne rozwiązania nieustannie rosnącej liczbie klientów. Specjalizujemy się w trzech głównych dziedzinach – wytłaczanie przemysłowe, obróbka głęboka i walcowanie płaskowników – działając z synergią w celu wielokierunkowego dostarczania zasobów, wraz z podziałem innych kosztów i zysków operacyjnych. Nasz zróżnicowany asortyment produktów, możliwości badawczo-rozwojowe skierowane na klienta, udowodniona doskonłość produkcyjna i silne zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju wyróżniają China Zhongwang z tłumu konkurentów. Skupiając się głównie na krajowym rynku Chin, eksportujemy również do kilkunastu krajów w różnych regionach na całym świecie. Oferujemy produkty dla najbardziej wymagających branż na świecie, głównie dla sektoa transportu, maszyn i urządzeń, a także energii elektrycznej. Jesteśmy przekonani, że aluminium, jako metal lekki i przyjazny środowisku, może zaoferować naszym klientom nieograniczony potencjał zastosowania.