• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury żelazne

Wyniki dla

Rury żelazne - Import eksport

 1. COPIER MACHINERY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Założona w 1997 roku, firma Copier Machinery przeszła długą drogę od swoich początków w Giessen, w Holandii. Zajmujemy się dostarczaniem maszyn i kompletnych rozwiązań do produkcji rur metalowych, wraz z szybkim serwisem i wsparciem technicznym na całym świecie. Posiadamy szeroką gamę maszyn do przygotowywania rur do cięcia, ukosowania, obróbki końcowej, spawania i rowkowania rolkowego, kładąc nacisk na innowacyjność, stabilność, niezawodność i wysoką jakość. Nasze doświadczenie leży w maszynach do przemysłowego przygotowania rur. Specjalizujemy się w obrotowych tokarkach narzędziowych (RTL). Dążenie do rozpoznania problemów naszych klientów i zaoferowanie im odpowiedniego rozwiązania jest naszym głównym kluczem do sukcesu. Aby to osiągnąć, nasze standardowe maszyny mogą być modyfikowane zgodnie z kompleksowymi wymaganiami naszych klientów w zakresie obróbki rur. Dzięki naszej znajomości rynku, doświadczeniu, podejściu zorientowanemu na klienta i zasobom, z powodzeniem zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy ponad 400 maszyn do przygotowywania rur do ponad 40 krajów.

 2. ROHRE-KETTERER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od momentu założenia firmy w 1975 roku skupiamy się wyłącznie na handlu rurami i ich przetwarzaniu. Koncentrując się na rurach cienkościennych i kapilarnych, opracowaliśmy unikalny know-how, który wykorzystujemy i codziennie rozszerzamy z korzyścią dla naszych klientów. Skorzystaj z naszego doświadczenia produkcyjnego i sieci kontaktów z wiodącymi światowymi zakładami, które zbudowaliśmy w ciągu ostatnich 40 lat. Daj się przekonać Cię co do naszej wydajności i różnorodności produktów. Stosujemy intensywne szkolenia, instrukcje, audyty wewnętrzne i zewnętrzne, aby wiedza naszych pracowników była zawsze aktualna i dalej rozwijana.

 3. RS TRAUT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako specjalista w dziedzinie systemów rurowych od ponad 20 lat cieszymy się dobrą reputacją u naszych klientów. Kompetencje, jakość i innowacyjność są podstawą naszego sukcesu. RS Traut opracowuje i produkuje prototypy, serie i części zamienne. Oferujemy produkty i rozwiązania dla przemysłu samochodowego, lotniczego i innych zastosowań przemysłowych - od prostych elementów giętych po złożone zespoły rur o średnicy od 0, 8 mm do 40 mm ze wszystkich materiałόw. Jesteśmy wierni naszej filozofii od momentu założenia firmy w 1997 roku. Kontekst rodzinny pozostawia miejsce na niezwykłą ambicję, pasję i kreatywność. Nasi pracownicy i nasi lojalni partnerzy biznesowi cenią nas za to. Nie idziemy na żadne kompromisy w zakresie jakości naszych produktów, relacji z klientami i procesów produkcyjnych. Wyroby opuszczające naszą firmę, spełniają najwyższe standardy. Nie bez powodu jesteśmy klasyfikowani przez naszych klientów jako dostawca typu A.

 4. HS UMFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HS Umformtechnik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które od momentu założenia w 1997 r. stale się rozwija. W siedzibie naszej firmy w Grünsfeld-Paimar produkujemy wysokiej jakości łuki do rur ze stali nierdzewnej, złączki do rur, stacje łączące, ssawki, odgałęzienia i elementy przejściowe, jak również części specjalne na powierzchni około 12.000 metrów kwadratowych przy udziale około 50 zmotywowanych pracowników i najnowocześniejszego parku maszynowego - kompetentnie, szybko i zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Zwracamy uwagę naszych klientów nie tylko na skuteczne rozwiązania problemów i najlepsze produkty, ale również na dobry stosunek ceny do jakości. Ponadto, mamy na stałe w naszym magazynie o powierzchni około 5.000 m2 wszystkie powszechnie spotykane wymiary kolanek rur i złączek ze stali nierdzewnej, jak również rur ze stali nierdzewnej. Dla naszych klientów oznacza to nie tylko niezmiennie wysoką jakość, ale również krótkie terminy dostaw.

 5. ERNST BRINCK & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Złącza rurowe i aluminiowe elementy odlewane bezpośrednio od producenta. Produkujemy złącza rurowe do różnych zastosowań wyłącznie ze stopów aluminiowych wysokiej jakości, odpornych na atmosferę morską, o niskiej masie, wysokiej stabilności i naturalnej odporności na korozję. Chętnie opracujemy dla Was indywidualne konstrukcje rurowe, przedstawimy rysunki, plany i listę elementów i części oraz dostarczymy nasze złącza rurowe wraz z odpowiednio przyciętymi i oznakowanymi odcinkami rur. Uchwyty do maszyn i bariery bezpieczeństwa ze złączami rurowymi Brinck są zgodne z normamą EN ISO 14122-3 TÜV – dotyczącą elementów konstrukcyjnych. Skorzystajcie z naszego doświadczenia w odlewaniu aluminium i jako dostawcy systemów. Przez ponad 60 lat produkujemy niestandardowe części odlewane z aluminium i dostarczamy je jako wiarygodny dostawca dla przemysłu samochodowego i budowy maszyn. Oferujemy usługi kompleksowe, od pomysłu, poprzez opracowanie, po integrację w gotowe podzespoły.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PAF TUBE

  Tunezja

  Verified by europages badge

  Firma PAF TUBE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach formy metalowe, rury spawane, konstrukcja metalowa, i ramy rurowe. Ma siedzibę w Radès, Tunezja.

 2. RFF ROHR FLANSCH FITTING HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RFF ROHR FLANSCH FITTING HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Stuhr, Niemcy.

 3. STAHLBAU MERTEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STAHLBAU MERTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 4. CAN INDUSTRIE-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CAN INDUSTRIE-SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Butzbach, Niemcy.

 5. PUMPEN & ANLAGENTECHNIK FROMMER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PUMPEN & ANLAGENTECHNIK FROMMER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Irslingen, Niemcy.

 1. HAGE & KNAPP TANK- UND SPEZIALFAHRZUGBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAGE & KNAPP TANK- UND SPEZIALFAHRZUGBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 2. BAVARIA SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAVARIA SCHWEISSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Unterschleißheim, Niemcy.

 1. GEISSELMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEISSELMANN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Freiberg, Niemcy.

 2. TESIUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TESIUM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Holzminden, Niemcy.

 3. MK ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MK ANLAGENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Bretten, Niemcy.

 4. ANLAGENBAU WANG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANLAGENBAU WANG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

 5. ANLAGEN- UND SONDERFORMSTÜCKBAU DOMMITZSCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANLAGEN- UND SONDERFORMSTÜCKBAU DOMMITZSCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Dommitzsch, Niemcy.

 6. BORSIG SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BORSIG SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. WÜST HERBERT AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma WÜST HERBERT AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Oberriet, Szwajcaria.

 8. MICHEL TUBE ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MICHEL TUBE ENGINEERING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Tauberbischofsheim, Niemcy.

 1. BARTH + HÖPFINGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BARTH + HÖPFINGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Niefern-Öschelbronn, Niemcy.

 2. HT-ANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HT-ANLAGENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Amstetten, Niemcy.

 3. RST ROHRBIEGE-UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RST ROHRBIEGE-UND SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Leopoldshöhe, Niemcy.

 4. HIERROS Y TUBOS LORCA SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma HIERROS Y TUBOS LORCA SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Stal, belki stalowe, sk?ad ?elaza, electrowelded grilles, Stal, sk?ad rur, blacha żelazna, sk?ad produktów metalurgicznych, i siatka rozci?gana. Ma siedzibę w Humanes-Madrid, Hiszpania.

 5. KARL DRECHSEL METALLVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARL DRECHSEL METALLVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Breitscheid, Niemcy.

 6. ENVIMAC ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENVIMAC ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 7. FB TECNO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FB TECNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury żelazne, Stal, SMALL METAL PARTS, Handel stalą, Rury żelazne, Stal, i SMALL METAL PARTS. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 8. HERMANN WALDNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERMANN WALDNER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Wangen, Niemcy.

 9. EXPOSE MESSEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EXPOSE MESSEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 10. K. H. PFAFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma K. H. PFAFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Ma siedzibę w Bessenbach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rury żelazne - Import eksport

Liczba wyników

4203 Przedsiębiorstwa