• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rury żelazne

Wyniki dla

Rury żelazne - Import eksport

 1. COPIER MACHINERY

  Holandia

  Założona w 1997 roku, firma Copier Machinery przeszła długą drogę od swoich początków w Giessen, w Holandii. Zajmujemy się dostarczaniem maszyn i kompletnych rozwiązań do produkcji rur metalowych, wraz z szybkim serwisem i wsparciem technicznym na całym świecie. Posiadamy szeroką gamę maszyn do przygotowywania rur do cięcia, ukosowania, obróbki końcowej, spawania i rowkowania rolkowego, kładąc nacisk na innowacyjność, stabilność, niezawodność i wysoką jakość. Nasze doświadczenie leży w maszynach do przemysłowego przygotowania rur. Specjalizujemy się w obrotowych tokarkach narzędziowych (RTL). Dążenie do rozpoznania problemów naszych klientów i zaoferowanie im odpowiedniego rozwiązania jest naszym głównym kluczem do sukcesu. Aby to osiągnąć, nasze standardowe maszyny mogą być modyfikowane zgodnie z kompleksowymi wymaganiami naszych klientów w zakresie obróbki rur. Dzięki naszej znajomości rynku, doświadczeniu, podejściu zorientowanemu na klienta i zasobom, z powodzeniem zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy ponad 400 maszyn do przygotowywania rur do ponad 40 krajów.

 2. RS TRAUT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Jako specjalista w dziedzinie systemów rurowych od ponad 20 lat cieszymy się dobrą reputacją u naszych klientów. Kompetencje, jakość i innowacyjność są podstawą naszego sukcesu. RS Traut opracowuje i produkuje prototypy, serie i części zamienne. Oferujemy produkty i rozwiązania dla przemysłu samochodowego, lotniczego i innych zastosowań przemysłowych - od prostych elementów giętych po złożone zespoły rur o średnicy od 0, 8 mm do 40 mm ze wszystkich materiałόw. Jesteśmy wierni naszej filozofii od momentu założenia firmy w 1997 roku. Kontekst rodzinny pozostawia miejsce na niezwykłą ambicję, pasję i kreatywność. Nasi pracownicy i nasi lojalni partnerzy biznesowi cenią nas za to. Nie idziemy na żadne kompromisy w zakresie jakości naszych produktów, relacji z klientami i procesów produkcyjnych. Wyroby opuszczające naszą firmę, spełniają najwyższe standardy. Nie bez powodu jesteśmy klasyfikowani przez naszych klientów jako dostawca typu A.

 3. ROHRE-KETTERER GMBH

  Niemcy

  Od momentu założenia firmy w 1975 roku skupiamy się wyłącznie na handlu rurami i ich przetwarzaniu. Koncentrując się na rurach cienkościennych i kapilarnych, opracowaliśmy unikalny know-how, który wykorzystujemy i codziennie rozszerzamy z korzyścią dla naszych klientów. Skorzystaj z naszego doświadczenia produkcyjnego i sieci kontaktów z wiodącymi światowymi zakładami, które zbudowaliśmy w ciągu ostatnich 40 lat. Daj się przekonać Cię co do naszej wydajności i różnorodności produktów. Stosujemy intensywne szkolenia, instrukcje, audyty wewnętrzne i zewnętrzne, aby wiedza naszych pracowników była zawsze aktualna i dalej rozwijana.

 4. HS UMFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  HS Umformtechnik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które od momentu założenia w 1997 r. stale się rozwija. W siedzibie naszej firmy w Grünsfeld-Paimar produkujemy wysokiej jakości łuki do rur ze stali nierdzewnej, złączki do rur, stacje łączące, ssawki, odgałęzienia i elementy przejściowe, jak również części specjalne na powierzchni około 12.000 metrów kwadratowych przy udziale około 50 zmotywowanych pracowników i najnowocześniejszego parku maszynowego - kompetentnie, szybko i zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Zwracamy uwagę naszych klientów nie tylko na skuteczne rozwiązania problemów i najlepsze produkty, ale również na dobry stosunek ceny do jakości. Ponadto, mamy na stałe w naszym magazynie o powierzchni około 5.000 m2 wszystkie powszechnie spotykane wymiary kolanek rur i złączek ze stali nierdzewnej, jak również rur ze stali nierdzewnej. Dla naszych klientów oznacza to nie tylko niezmiennie wysoką jakość, ale również krótkie terminy dostaw.

 5. ERNST BRINCK & CO. GMBH

  Niemcy

  Złącza rurowe i aluminiowe elementy odlewane bezpośrednio od producenta. Produkujemy złącza rurowe do różnych zastosowań wyłącznie ze stopów aluminiowych wysokiej jakości, odpornych na atmosferę morską, o niskiej masie, wysokiej stabilności i naturalnej odporności na korozję. Chętnie opracujemy dla Was indywidualne konstrukcje rurowe, przedstawimy rysunki, plany i listę elementów i części oraz dostarczymy nasze złącza rurowe wraz z odpowiednio przyciętymi i oznakowanymi odcinkami rur. Uchwyty do maszyn i bariery bezpieczeństwa ze złączami rurowymi Brinck są zgodne z normamą EN ISO 14122-3 TÜV – dotyczącą elementów konstrukcyjnych. Skorzystajcie z naszego doświadczenia w odlewaniu aluminium i jako dostawcy systemów. Przez ponad 60 lat produkujemy niestandardowe części odlewane z aluminium i dostarczamy je jako wiarygodny dostawca dla przemysłu samochodowego i budowy maszyn. Oferujemy usługi kompleksowe, od pomysłu, poprzez opracowanie, po integrację w gotowe podzespoły.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PAF SOCIÉTÉ DE TRANSFORMATION DE MÉTAUX

  Tunezja

 2. RFF ROHR FLANSCH FITTING HANDELS GMBH

  Niemcy

 3. BORSIG SERVICE GMBH

  Niemcy

 4. ANLAGENBAU WANG GMBH

  Niemcy

 5. C.S.M. LO CASCIO SRL

  Włochy

 1. BIM BACHLER INDUSTRIEMONTAGEN GMBH

  Niemcy

 2. CAN INDUSTRIE-SERVICE GMBH

  Niemcy

 1. TESIUM GMBH

  Niemcy

 2. PUMPEN & ANLAGENTECHNIK FROMMER

  Niemcy

 3. BFT BOHR-UND FRÄSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. HAGE & KNAPP TANK- UND SPEZIALFAHRZUGBAU GMBH

  Niemcy

 5. VKA VERBUNDWERKSTOFF- UND KUNSTSTOFFANWENDUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 6. MICHEL TUBE ENGINEERING GMBH

  Niemcy

 7. MK ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. BARTH + HÖPFINGER GMBH

  Niemcy

 1. WÜST HERBERT AG

  Szwajcaria

 2. HAASE TANK GMBH

  Niemcy

 3. HESS-INDUSTRIEMONTAGEN GMBH

  Niemcy

 4. MAVAG AG

  Szwajcaria

 5. ANLAGEN- UND SONDERFORMSTÜCKBAU DOMMITZSCH GMBH

  Niemcy

 6. GEISSELMANN GMBH

  Niemcy

 7. STAHLBAU MERTEN GMBH

  Niemcy

 8. TLM TRANSFER-LEITUNGS-MONTAGEN GMBH

  Niemcy

 9. BAVARIA SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 10. HT-ANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Rury żelazne - Import eksport

Liczba wyników

4195 przedsiębiorstwa