• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rurociągi gazu i ropy - instalacje

Wyniki dla

Rurociągi gazu i ropy - instalacje - Import eksport

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma KAYADERELI CONSTRUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Rurociągi naftowe, Przewody rurowe przemysłowe, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Dodatki do cementów i zapraw, Suszone owoce, świeże owoce, i warzywa świeże. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 2. PIPELINE EQUIPMENT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PIPELINE EQUIPMENT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Gladbeck, Niemcy.

 3. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rosja

  Invention Production Center LLC (IPC) jest producentem stali nierdzewnej i rur żelaznych, armatur przemysłowych do budowy rurociągów gazu i ropy. Główną działalnością IPC jest opracowywanie oraz wprowadzanie technologii i urządzeń do produkcji rur i przewodów rurowych wykonanych ze stali z wewnętrzną i zewnętrzną powłoką antykorozyjną; budowa rurociągów i przewodów z permanentnym kuciem armatur rurowych; produkcja nieżelaznych armatur rur i zaworów; produkcja rur stalowych pokrytych polietylenem i wewnętrznie powlekanych armatur; produkcja i dostawa wysokociśnieniowych wkładek elektroizolacyjnych do ochrony przed prądami błądzącymi i korozją elektrochemiczną. Przedsiębiorstwo oferuje metalowe rury i rurociągi, gotowe do instalacji; dostosowywanie produktu do projektu klienta; nakładanie powłok antykorozyjnych; instalowanie urządzeń do monitorowania wahań napięcia; doradztwo i wsparcie techniczne; kontrola pod kątem zgodności z normami lokalnymi.

 4. AERO SYSTEM INSTALACJE TECHNOLOGICZNE

  Polska

  Firma AERO SYSTEM specjalizuje się w projektowaniu i budowie profesjonalnych linii produkcyjnych dla zakładów chemicznych i spożywczych. Budujemy instalacje technologiczne ze stali nierdzewnej do produkcji z automatyzacją procesów. Nasz zespół to inżynierowie z 15 letnim doświadczeniem w projektowaniu i kierowaniu budowami. Technologia chemiczna i automatyka przemysłowa to dziedziny w których jesteśmy ekspertami, dzięki temu montujemy profesjonalne i nowoczesne instalacje technologiczne oraz przemysłowe linie produkcyjne. Wyróżniamy się dynamicznym działaniem i umiejętnością sprawnej koordynacji branży mechanicznej, elektrycznej i budowlanej. W zakładach chemicznych tworzywowych budujemy instalacje do redukcji styrenu. Instalacje te są w pełni zautomatyzowane i zabezpieczają zakład przez skutkami karnymi za emisję LZO. Wykonujemy urządzenia NO, ramiona załadowcze i rozładowcze do cystern na media niebezpieczne, następnie w imieniu inwestora zatwierdzamy i dopuszczamy takie stanowiska przed urzędem: - Instalacje technologiczne do produkcji.- Przemysłowe zautomatyzowane linie produkcyjne.- Dostawy i montaż urządzeń: pompy, zawory, zbiorniki, mieszalniki, reaktory, - Rurociągi ze stali gatunkowych oraz tworzyw zgodne z dyrektywą PED (Pressure Equipment Directive).- Automatyka przemysłowa linii produkcyjnych.- Uruchamianie linii produkcyjnych.- Przemysłowe instalacje chłodnice na media freon, amoniak, CO2, glikol.- Stanowiska NO (Nalewczo-Odbiorcze) na media żrące.

 5. ENERGOREM SP. Z O.O.

  Polska

  Firma PRR Energorem sp. z o.o. zajmuję się kompleksowym wykonawstwem robót remontowych, modernizacyjnych i inwestycyjnych branży mechanicznej dla energetyki, górnictwa ropy naftowej i gazu ziemnego oraz ciepłownictwa. W swoim zespole mamy doświadczonych spawaczy w metodach 141, 135, 136, 111 z aktualnymi certyfikatami wydanymi przez UDT, monterów z uprawnieniami na suwnice, podnośniki nożycowe, wózki widłowe, brygadzistów, kontrolerów jakości, inżynierów projektu. Każdy z naszych pracowników posiada umowę o pracę, badania lekarskie i szkolenie BHP. Posiadamy własne działy montażu rusztowań i izolacji. Obecnie zatrudniamy 80 osób z czego 68 pracuje na produkcji. Posiadamy 2 hale produkcyjne o łącznej powierzchni 1000m2. Firma posiada uprawnienia UDT to wytwarzania urządzeń ciśnieniowych i rurociągów przesyłowych. Do zrealizowanych projektów dostarczamy dokumentacje jakościową, opartą o nasze technologie spawalnicze. Specjalizujemy się w spawaniu stali stopowych oraz nierdzewnych. Przez ponad 20 lat działalności na rynku zyskaliśmy opinie rzetelnej i godnej zaufania firmy. Swoją pozycję zawdzięczamy zaangażowaniu i odpowiedzialnemu podejściu do każdego zadania. Współpraca z nami to przede wszystkim poczucie stabilności i pewność sprawnej realizacji powierzonych nam projektów. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie obopólne korzyści i zadowolenie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CRIOMEC SA

  Rumunia

  Firma CRIOMEC SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Galati, Rumunia.

 2. KB UKRSPETSMASH, LTD.

  Ukraina

  Firma KB UKRSPETSMASH, LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki do elementów wysokociśnieniowych, i uszczelnienia mechaniczne. Ma siedzibę w Sumy, Ukraina.

 3. PROPIPE, SL

  Hiszpania

  Firma PROPIPE, SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. KTC SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KTC SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. WELDFAB

  Polska

  Firma WELDFAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - spawanie i lutowanie, spawanie, żywność, Stal i metale - spawanie i lutowanie, i konstrukcje stalowe. Ma siedzibę w Chojnice, Polska.

 1. PUMP SERVICE AUTOMATIC

  Belgia

  Firma PUMP SERVICE AUTOMATIC, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi gazu i ropy - instalacje, i Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Deurne, Belgia.

 2. PETRO GLOBE OIL SERVICES

  Malta

  Firma PETRO GLOBE OIL SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Obróbka chemiczna i termiczna powierzchni metalowych - maszyny, Ropa naftowa - dystrybucja paliw, i Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Birkirkara, Malta.

 1. ASTRA TL

  Rumunia

  Firma ASTRA TL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach obróbka metali. Ma siedzibę w Valenii De Munte, Rumunia.

 2. ELEKTROMETAL DISTRIBUCIJA PLINA D.O.O. BJELOVAR

  Chorwacja

  Firma ELEKTROMETAL DISTRIBUCIJA PLINA D.O.O. BJELOVAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach budowa gazociągów naziemnych, zarządzanie gazociągami, i advice on safety issues. Ma siedzibę w Bjelovar, Chorwacja.

 3. ISYSTEMS INDUSTRIAL PLANTS MANUFACTURING AND CONTRACTING CO.

  Turcja

  Firma ISYSTEMS INDUSTRIAL PLANTS MANUFACTURING AND CONTRACTING CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 4. ALFA ENGINEERING S.C.

  Włochy

  Firma ALFA ENGINEERING S.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 5. FABRICOM

  Norwegia

  Firma FABRICOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje mechaniczne, badania z zakresu inżynierii i inżynierii środowiska, badania inżynieryjne w zakresie centrali elektrycznych, i elektrotechnika, akcesoria elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Stavanger, Norwegia.

 6. SARL JCTP ZYTA

  Francja

  Firma SARL JCTP ZYTA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, wiercenie szybów ropy w dnie morskim, nawiercanie terenów pod roboty publiczne, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i otwory wierceń poszukiwań górniczych. Ma siedzibę w Chargey Les Gray, Francja.

 7. T.D. WILLIAMSON

  Belgia

  Firma T.D. WILLIAMSON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi gazu i ropy - instalacje, i Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

 8. HALLIBURTON ENERGY SERVICES

  Belgia

  Firma HALLIBURTON ENERGY SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Gaz - urządzenia do produkcji, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Gaz - urządzenia do produkcji, i montaż urządzeń olejowych. Ma siedzibę w Drogenbos, Belgia.

 1. BELSTROYTRANSGAZ-HABAU JV

  Białoruś

  Firma BELSTROYTRANSGAZ-HABAU JV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, gazociągi, układanie rurociągów naftowych naziemnych, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, i budowa gazociągów. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. OTTO FAHSIG GMBH

  Niemcy

  Firma OTTO FAHSIG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi gazu i ropy - instalacje, i Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Ainring, Niemcy.

 3. SWEDPARTS HAMBURG

  Niemcy

  Firma SWEDPARTS HAMBURG, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Petrochemia - instalacje i urządzenia, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Usługowe firmy dla przemysłu naftowego, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, i Petrochemia - instalacje i urządzenia. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. ASDAW

  Włochy

  Firma ASDAW, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Santeramo In Cavolo, Włochy.

 5. TEZAP STENOVICE, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma TEZAP STENOVICE, SPOL. S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Rury z tworzyw sztucznych, Kotły ogrzewania domowego, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Armatura sieci gazowej, Rury z tworzyw sztucznych, Kotły ogrzewania domowego, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, i Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Stenovice, Republika Czeska.

 6. DENHOLM OILFIELD SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DENHOLM OILFIELD SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie zbiorników i cystern, czyszczenie zbiorników, i Oczyszczanie zbiorników i cystern. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 7. TECHNICAL CENTER BELGIUM

  Belgia

  Firma TECHNICAL CENTER BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gaz płynny, LPG (propan-butan). Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi gazu i ropy - instalacje, instalacje gazowe, i Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Willebroek-Tisselt, Belgia.

 8. SICIL.TECNOPLUS S.R.L.

  Włochy

  Firma SICIL.TECNOPLUS S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi wiertnicze. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Budownictwo - roboty wykończeniowe, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, budowanie wiaduktów drogowych i autostradowych, i Budownictwo - roboty wykończeniowe. Ma siedzibę w Maletto, Włochy.

 9. ELCAS PRODIMPEX

  Rumunia

  Firma ELCAS PRODIMPEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Petrochemia - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Elektryczność - aparatura, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, i Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Ploiesti, Rumunia.

 10. CENTRONA GAS SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CENTRONA GAS SERVICES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Kent, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rurociągi gazu i ropy - instalacje - Import eksport

Liczba wyników

136 Przedsiębiorstwa