• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rurociągi gazu i ropy - instalacje

Wyniki dla

Rurociągi gazu i ropy - instalacje - Import eksport

 1. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turcja

  Firma KAYADERELI CONSTRUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Rurociągi naftowe, Przewody rurowe przemysłowe, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Dodatki do cementów i zapraw, Suszone owoce, świeże owoce, i warzywa świeże. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 2. PIPELINE EQUIPMENT GMBH

  Niemcy

  Firma PIPELINE EQUIPMENT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Gladbeck, Niemcy.

 3. ELYON INDUSTRY CO., LTD

  Korea Południowa

  Elyon Industry Co Ltd zajmuje się wszystkim, co dotyczy metalu. Dostarczamy miedź i jej stopy, stal nierdzewną, stopy niklu, cynku, tytanu, stal węglową, metale specjalne w formie pasków, spiral, arkuszy / płyt, drutów, prętów / sztabek, wytłaczane, rury, etc. Wszystkie nasze wyroby metalowe są dostarczane bezpośrednio z zakładu produkcyjnego lub poprzez sieć dostawców, jeśli to konieczne. Nasza filozofia to szybka, precyzyjna i proaktywna współpraca z naszymi klientami. Szybkie i czasowe dostawy, stałe i wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny.

 4. AERO SYSTEM INSTALACJE TECHNOLOGICZNE

  Polska

  Firma AERO SYSTEM specjalizuje się w projektowaniu i budowie profesjonalnych linii produkcyjnych dla zakładów chemicznych i spożywczych. Budujemy instalacje technologiczne ze stali nierdzewnej do produkcji z automatyzacją procesów. Nasz zespół to inżynierowie z 15 letnim doświadczeniem w projektowaniu i kierowaniu budowami. Technologia chemiczna i automatyka przemysłowa to dziedziny w których jesteśmy ekspertami, dzięki temu montujemy profesjonalne i nowoczesne instalacje technologiczne oraz przemysłowe linie produkcyjne. Wyróżniamy się dynamicznym działaniem i umiejętnością sprawnej koordynacji branży mechanicznej, elektrycznej i budowlanej. W zakładach chemicznych tworzywowych budujemy instalacje do redukcji styrenu. Instalacje te są w pełni zautomatyzowane i zabezpieczają zakład przez skutkami karnymi za emisję LZO. Wykonujemy urządzenia NO, ramiona załadowcze i rozładowcze do cystern na media niebezpieczne, następnie w imieniu inwestora zatwierdzamy i dopuszczamy takie stanowiska przed urzędem: - Instalacje technologiczne do produkcji.- Przemysłowe zautomatyzowane linie produkcyjne.- Dostawy i montaż urządzeń: pompy, zawory, zbiorniki, mieszalniki, reaktory, - Rurociągi ze stali gatunkowych oraz tworzyw zgodne z dyrektywą PED (Pressure Equipment Directive).- Automatyka przemysłowa linii produkcyjnych.- Uruchamianie linii produkcyjnych.- Przemysłowe instalacje chłodnice na media freon, amoniak, CO2, glikol.- Stanowiska NO (Nalewczo-Odbiorcze) na media żrące.

 5. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rosja

  Invention Production Center LLC (IPC) jest producentem stali nierdzewnej i rur żelaznych, armatur przemysłowych do budowy rurociągów gazu i ropy. Główną działalnością IPC jest opracowywanie oraz wprowadzanie technologii i urządzeń do produkcji rur i przewodów rurowych wykonanych ze stali z wewnętrzną i zewnętrzną powłoką antykorozyjną; budowa rurociągów i przewodów z permanentnym kuciem armatur rurowych; produkcja nieżelaznych armatur rur i zaworów; produkcja rur stalowych pokrytych polietylenem i wewnętrznie powlekanych armatur; produkcja i dostawa wysokociśnieniowych wkładek elektroizolacyjnych do ochrony przed prądami błądzącymi i korozją elektrochemiczną. Przedsiębiorstwo oferuje metalowe rury i rurociągi, gotowe do instalacji; dostosowywanie produktu do projektu klienta; nakładanie powłok antykorozyjnych; instalowanie urządzeń do monitorowania wahań napięcia; doradztwo i wsparcie techniczne; kontrola pod kątem zgodności z normami lokalnymi.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENERGOREM SP. Z O.O.

  Polska

  Firma PRR Energorem sp. z o.o. zajmuję się kompleksowym wykonawstwem robót remontowych, modernizacyjnych i inwestycyjnych branży mechanicznej dla energetyki, górnictwa ropy naftowej i gazu ziemnego oraz ciepłownictwa. W swoim zespole mamy doświadczonych spawaczy w metodach 141, 135, 136, 111 z aktualnymi certyfikatami wydanymi przez UDT, monterów z uprawnieniami na suwnice, podnośniki nożycowe, wózki widłowe, brygadzistów, kontrolerów jakości, inżynierów projektu. Każdy z naszych pracowników posiada umowę o pracę, badania lekarskie i szkolenie BHP. Posiadamy własne działy montażu rusztowań i izolacji. Obecnie zatrudniamy 80 osób z czego 68 pracuje na produkcji. Posiadamy 2 hale produkcyjne o łącznej powierzchni 1000m2. Firma posiada uprawnienia UDT to wytwarzania urządzeń ciśnieniowych i rurociągów przesyłowych. Do zrealizowanych projektów dostarczamy dokumentacje jakościową, opartą o nasze technologie spawalnicze. Specjalizujemy się w spawaniu stali stopowych oraz nierdzewnych. Przez ponad 20 lat działalności na rynku zyskaliśmy opinie rzetelnej i godnej zaufania firmy. Swoją pozycję zawdzięczamy zaangażowaniu i odpowiedzialnemu podejściu do każdego zadania. Współpraca z nami to przede wszystkim poczucie stabilności i pewność sprawnej realizacji powierzonych nam projektów. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie obopólne korzyści i zadowolenie.

 2. CRIOMEC SA

  Rumunia

 3. KB UKRSPETSMASH, LTD.

  Ukraina

 4. PUMP SERVICE AUTOMATIC

  Belgia

 5. PROPIPE, SL

  Hiszpania

 1. ASTRA TL

  Rumunia

 2. ALFA ENGINEERING S.C.

  Włochy

 1. PETRO GLOBE OIL SERVICES

  Malta

 2. ALMANHAL GENERAL TRADE

  Irak

 3. ISYSTEMS INDUSTRIAL PLANTS MANUFACTURING AND CONTRACTING CO.

  Turcja

 4. KTC SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. ELEKTROMETAL DISTRIBUCIJA PLINA D.O.O. BJELOVAR

  Chorwacja

 6. SWEDPARTS HAMBURG

  Niemcy

 7. BELSTROYTRANSGAZ-HABAU JV

  Białoruś

 8. FABRICOM

  Norwegia

 1. OTTO FAHSIG GMBH

  Niemcy

 2. UNITED STEEL INDUSTRY GROUP

  Stany Zjednoczone

 3. I.T.EX QUALITY SERVICES

  Włochy

 4. NIKSAM ENERGY AND OFFSHORE

  Singapur

 5. HEBEI SHENZHOU STEEL PIPE MANUFACTURING CO., LTD, GUANGZHOU BRANCH

  Chiny

 6. SICHUAN JOHOLE INDUSTRY CO., LTD.

  Chiny

 7. ASDAW

  Włochy

 8. ZHANGQIU YU BIN PETROCHEMICAL FITTINGS FACTORY

  Chiny

 9. SPIRE INDUSTRIAL EQUIPMENTS CO

  Indie

 10. OIL AND GAS CONSTRUCTION COMPANY LLC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rurociągi gazu i ropy - instalacje - Import eksport

Liczba wyników

154 Przedsiębiorstwa