• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rudy żelaza

Wyniki dla

Rudy żelaza - Import eksport

 1. ZONA MINERAL

  Hiszpania

  Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym w dziedzinie importu-eksportu rud, między innymi złota, rudy żelaza, żeliwa i miedzi. Dumą napawa nas niezawodność naszej firmy i jej zaangażowanie na rzecz satysfakcji klientów. Dysponujemy zespołem ekspertów z zakresu rynku rud, dzięki czemu możemy zaoferować produkty wysokiej jakości, o znaczącej wartości dodanej. Ponadto, dbamy o przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju.

 2. ADITIVOS DEL CEMENTO S.L.

  Hiszpania

  Firma ADITIVOS DEL CEMENTO S.L., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Ma siedzibę w Huelva, Hiszpania.

 3. METALIMEX, A.S.

  Republika Czeska

  Firma METALIMEX, A.S., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Miedź i stopy miedzi, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Rudy żelaza, Stal konstrukcyjna, Miedź i stopy miedzi, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Rudy żelaza, i Stal konstrukcyjna. Ma siedzibę w Praha 1 , Republika Czeska.

 4. PLUTO METAL

  Turcja

  Firma PLUTO METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Jest również obecna w dziedzinach Metale żelazne i nieżelazne - wydobycie. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. ALREFAAI FERFORGE

  Turcja

  Firma ALREFAAI FERFORGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble metalowe. Jest również obecna w dziedzinach wyroby artystyczne z żelaza kutego, rudy żelaza, i kraty metalowe do zbrojenia w budownictwie. Ma siedzibę w Umraniye, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DYREKLINIKKEN VESTERGADE

  Dania

  Firma DYREKLINIKKEN VESTERGADE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Weterynaryjne usługi. Jest również obecna w dziedzinach weterynarz, i rudy żelaza. Ma siedzibę w Silkeborg, Dania.

 2. BCMI RESOURCES

  Indonezja

  Firma BCMI RESOURCES, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Jest również obecna w dziedzinach węgiel kamienny, i Rudy niklu. Ma siedzibę w Sangatta, Indonezja.

 3. PE FARMATON

  Ukraina

  Firma PE FARMATON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach rudy żelaza, dodatki do zastosowania w zootechnice, i akcesoria zootechniczne. Ma siedzibę w Rovno, Ukraina.

 4. WEIHAI GAOCHENG TRADE CO.,LTD

  Chiny

  Firma WEIHAI GAOCHENG TRADE CO.,LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach minerały manganu, i rudy żelaza. Ma siedzibę w WEIHAI, Chiny.

 5. STONE MINERALS CO.PTY.LTD

  Australia

  Firma STONE MINERALS CO.PTY.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Jest również obecna w dziedzinach rudy żelaza, i minerały miedzi. Ma siedzibę w Granville, Australia.

 1. MIMETEX

  Stany Zjednoczone

  Firma MIMETEX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Jest również obecna w dziedzinach minerały miedzi, minerały ołowiu, i minerały manganu. Ma siedzibę w San Francisco, Stany Zjednoczone.

 2. NUDANT JEAN RENE

  Francja

  Firma NUDANT JEAN RENE, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rudy żelaza, Wina - Francja, Rudy żelaza, i Wina - Francja. Ma siedzibę w Ladoix Serrigny, Francja.

 1. SOCIÉTÉ DJBEL DJERISSA

  Tunezja

  Firma SOCIÉTÉ DJBEL DJERISSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Ma siedzibę w Jerissa, Tunezja.

 2. MINERA DE ROCAS SL

  Hiszpania

  Firma MINERA DE ROCAS SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rudy żelaza, Marmur i kamień naturalny, Rudy żelaza, i Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w A Cañiza, Hiszpania.

 3. GRUPO GLOBUS CA

  Wenezuela

  Firma GRUPO GLOBUS CA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Ma siedzibę w Maracaibo, Wenezuela.

 4. HEBEI TENGYUE METAL WTRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Chiny

  Firma HEBEI TENGYUE METAL WTRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 5. WINPETCARE

  Turcja

  Firma WINPETCARE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Weterynaria - sprzęt i artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach rudy żelaza. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. STERGIOPOULOS OE - RECYCLE

  Grecja

  Firma STERGIOPOULOS OE - RECYCLE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Jest również obecna w dziedzinach recykling, i obróbka metali. Ma siedzibę w Mesogaia, Grecja.

 7. CX PROFESSIONAL SERVICES PTY LTD

  Republika Południowej Afryki

  Firma CX PROFESSIONAL SERVICES PTY LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Złoto, Kamienie i minerały, rudy żelaza, Złoto, i Kamienie i minerały. Ma siedzibę w Knysna, Republika Południowej Afryki.

 8. SHIJIAZHUANG YONGHENG BUILDING MATERIAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHIJIAZHUANG YONGHENG BUILDING MATERIAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Ma siedzibę w Shijiazhuang, Chiny.

 1. BRAZE RARE EARTH MATERIALS LTD

  Chiny

  Firma BRAZE RARE EARTH MATERIALS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Ma siedzibę w Nanjing,jiangsu,china, Chiny.

 2. KAZDAGI MINING LTD.CO.

  Turcja

  Firma KAZDAGI MINING LTD.CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

 3. ARPZ GMBH

  Niemcy

  Firma ARPZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Papier - surowce. Jest również obecna w dziedzinach Rudy żelaza, i Rudy żelaza. Ma siedzibę w Seefeld, Niemcy.

 4. HENAN YUANLONG AL. CO., LTD

  Chiny

  Firma HENAN YUANLONG AL. CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Jest również obecna w dziedzinach Sale of aluminium sheets. Ma siedzibę w Zhengzhou, Chiny.

 5. ECOCEMENTO S.A.C.

  Peru

  Firma ECOCEMENTO S.A.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Ma siedzibę w Lima, Peru.

 6. VICINI S.P.A.

  Włochy

  Firma VICINI S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Rudy żelaza, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Rudy żelaza. Ma siedzibę w Firenze (Fi), Włochy.

 7. POLISI CHRYSOU

  Grecja

  Firma POLISI CHRYSOU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 8. POSTALLI MINING

  Turcja

  Firma POSTALLI MINING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 9. GAI MINING AND PROCESSING ENTERPRISE PUBLIC JOINT STOCK COMPANY

  Rosja

  Firma GAI MINING AND PROCESSING ENTERPRISE PUBLIC JOINT STOCK COMPANY, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rudy żelaza, i Rudy żelaza. Ma siedzibę w Orenburg Region, Rosja.

 10. SURUCUOGLU MINING LTD.

  Turcja

  Firma SURUCUOGLU MINING LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rudy żelaza - Import eksport

Liczba wyników

6469 Przedsiębiorstwa