• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rozwój aplikacji mobilnych

Wyniki dla

Rozwój aplikacji mobilnych - Import eksport

 1. EATZEE

  Francja

  Verified by europages badge

  Eatzee to aplikacja mobilna zaprojektowana, aby ułatwić Ci życie, kiedy brakuje Ci kulinarnych inspiracji. Naszym zadaniem jest pomóc Ci znaleźć pyszne, zdrowe i łatwe w przygotowaniu przepisy. Znalezienie idealnego przepisu przyprawia Cię o ból głowy? Pomiędzy dowiedzeniem się, gdzie szukać, zrozumieniem, jak działają dzisiejsze aplikacje z przepisami i sortowaniem przez mnóstwo sugestii... to nie jest takie proste...

 2. HAIRUN TECHNOLOGY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HAIRUN TECHNOLOGY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie stron internetowych. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, Rozwój aplikacji mobilnych, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, software development, i Usługi rozwoju oprogramowania. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. CYBERNECS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CYBERNECS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Portale na sieci Internetu i Intranetu - realizacja i rozwój. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Tworzenie stron internetowych, Handel elektroniczny - usługi, Aplikacje do obsługi handlu elektronicznego, Marketing online, projektowanie witryn internetowych, projektant witryn internetowych, strony internetowe, i projektant wityryn sieci www. Ma siedzibę w Bagneux, Francja.

 4. QALAM SOFTWARE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma QALAM SOFTWARE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Portale na sieci Internetu i Intranetu - realizacja i rozwój. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Rozwój aplikacji mobilnych, i agencja www. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. AKELIO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AKELIO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozwój aplikacji mobilnych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzenie stron internetowych, rozwój indywidualnych programów, Rozwój oprogramowania niestandardowego, i Tworzenie stron internetowych. Ma siedzibę w Le Mans, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ID SERVICEPOINT GMBH

  Niemcy

  Opracowujemy rozwiązania do mobilnego gromadzenia danych w sprzęcie i oprogramowaniu i udzielamy niezależnych porad w tej dziedzinie. Planowanie i modernizację technologii gromadzenia danych można często uwzględnić w istniejących systemach. Należą do nich mobilne i stacjonarne systemy kodów kreskowych, radiowej transmisji danych, czytniki RFID, drukarki etykiet i czujniki. Oczywiście oferujemy również instalację, naprawę, szkolenia i konserwację dla wszystkich systemów z jednego źródła. Te kompleksowe usługi uzupełniają indywidualnie tworzone oprogramowania i istniejące standardowe rozwiązania dla systemów Windows i Android. Przeprowadzamy również szkolenia w dziedzinie bezprzewodowego pomiaru w zakresie WLAN i 433MHz (przykład) i szkolenia użytkownika. Sposób integrowania naszych rozwiązań i oprogramowania z instniejącym środowiskiem IT. Niezależnie od tego, czy oprogramowanie dotyczy komputerów, serwerów czy aplikacji specyficznych dla urządzenia np. dla terminali danych i połączeń przez LAN, WAN lub radio.

 2. ISS ART

  Kazachstan

  Witamy! Trafiłeś do firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych. Niezależnie od tego, czy jesteś dużą czy średnią firmą, przedsiębiorstwem rodzinnym czy startupem, znajdziesz tu zespół, który zadba o pomyślną realizację Twojego projektu. ISS Art działa od 2003 roku na całym świecie. Nasza podróż rozpoczęła się od UpWork - byliśmy jednym z pierwszych deweloperów platformy oDesk. Obecnie mamy ponad 80 osób w zespole i ponad 500 zrealizowanych projektów. Nasze kluczowe usługi: aplikacje webowe (Java, Python) i mobilne (SwiftUI, Flutter) oraz rozwój rozwiązań z zakresu AI, Machine Learning i Computer vision. Nasze kluczowe branże: FCMG, Produkcja, Media, Recykling, Edukacja, Ochrona zdrowia. Zaufali nam ABB/Cassantec/, JnetDirect, BigBrassBand, Cerulean Studios, oDesk itp. Z większością klientów współpracujemy od ponad 6 lat. Rozwój Twojego projektu nie będzie trwał tak długo. Chcemy tylko powiedzieć, że stworzyliśmy produkt, którego nasi klienci wciąż używają i który wciąż ulepszają.

 3. REWARDO SP. Z O.O.

  Polska

  Rewardo to aplikacja lojalnościowa dla Twojej firmy, która pozwala na łatwe tworzenie promocji i komunikowanie oferty klientom.  Skutecznie twórz programy lojalnościowe i angażuj klientów poprzez swoją aplikację. Wysyłaj powiadomienia Push, twórz promocje, kupony i wiele więcej. Wykorzystaj wyzwania, aby podgrzać atmosferę wokół swojej firmy! Rewardo to też usługi projektowania dedykowanej aplikacji dla Twojej firmy. Zaprojektujemy aplikację pod Twoją firmę, branżę, proces. Nasz multidyscyplinarny zespół przeprowadzi CIę przez cały proces projektowania aplikacji mobilnej. Jeśli zastanawia Cię jak możesz zwiększyć sprzedaż w swojej firmę lub utrzymać dotychczasowych klientów, znalazłeś właśnie rozwiązanie.

 4. ECHO WEB SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ECHO WEB SOLUTIONS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie stron internetowych. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, web designer, optymalizacja wyszukiwarek internetowych, Rozwój aplikacji mobilnych, i projektant wityryn sieci www. Ma siedzibę w Peterborough, Zjednoczone Królestwo.

 5. MEYER, MILLER, SMITH

  Niemcy

  Firma MEYER, MILLER, SMITH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie stron internetowych. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, grafika, i Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. BLUEBIRD INTERNATIONAL

  Węgry

  Firma BLUEBIRD INTERNATIONAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyszukiwanie i nabór personelu międzynarodowego. Jest również obecna w dziedzinach Zatrudnianie pracowników, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, Administracja i serwis sieci informatycznych, Rozwój aplikacji mobilnych, Zatrudnianie pracowników, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, Administracja i serwis sieci informatycznych, i Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 2. CLEVEROAD

  Ukraina

  Firma CLEVEROAD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozwój aplikacji mobilnych. Jest również obecna w dziedzinach Programowanie komputerowe, i Programowanie komputerowe. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 1. AGILIE

  Ukraina

  Firma AGILIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozwój aplikacji mobilnych. Jest również obecna w dziedzinach technologie dla handlu, oprogramowania aplikacyjne dla sektora zdrowia, oprogramowania aplikacyjne w dziedzinie logistyki, i oprogramowania aplikacyjne dla banków, finansowości i ubezpieczeń. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 2. VENTION

  Niemcy

  Firma VENTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Tworzenie stron internetowych, Rozwój aplikacji mobilnych, Opracowywanie aplikacji biznesowych, Tworzenie stron internetowych, i Rozwój oprogramowania niestandardowego. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. ANADEA

  Hiszpania

  Firma ANADEA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach Tworzenie stron internetowych, Rozwój aplikacji mobilnych, Tworzenie stron internetowych, i Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 4. TOOGAS - MAGENTO ECOMMERCE EXPERTS

  Portugalia

  Firma TOOGAS - MAGENTO ECOMMERCE EXPERTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Portale na sieci Internetu i Intranetu - realizacja i rozwój. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Tworzenie stron internetowych, zaawansowany marketing, Online shop, Rozwój aplikacji mobilnych, i Tworzenie stron internetowych. Ma siedzibę w Vila Nova De Gaia, Portugalia.

 5. LEOBIT

  Ukraina

  Firma LEOBIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Rozwój aplikacji mobilnych, i jakość zabezpieczona. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 6. ANETMO

  Francja

  Firma ANETMO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie stron internetowych. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Website referencing, Rozwój programów informatycznych, Rozwój aplikacji mobilnych, i rozbudowa stron internetowych. Ma siedzibę w Hem, Francja.

 7. FODI PIXEL

  Włochy

  Firma FODI PIXEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Portale na sieci Internetu i Intranetu - realizacja i rozwój. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, agencja www, Tworzenie serwisów e-handel, i Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w Spadola, Włochy.

 8. ETECH

  Madagaskar

  Firma ETECH, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Inżynieria informatyczna. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Tworzenie i administracja stron www, i Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w Antananarivo, Madagaskar.

 1. OH! MY BRAND

  Hiszpania

  Firma OH! MY BRAND, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie stron internetowych. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Graphic design, i Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 2. H&RSOFTDEV

  Hiszpania

  Firma H&RSOFTDEV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Portale na sieci Internetu i Intranetu - realizacja i rozwój. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Web applications, i Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. NET MAGNET S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma NET MAGNET S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach Marketing online, Tworzenie stron internetowych, Rozwój aplikacji mobilnych, Web designer, Marketing online, Tworzenie stron internetowych, i Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w Cesky Krumlov, Republika Czeska.

 4. KQD

  Turcja

  Firma KQD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kapelusze i czapki. Jest również obecna w dziedzinach Odzież dziecięca i niemowlęca, Śpioszki i ubranka dla niemowląt, Rozwój aplikacji mobilnych, Odzież dziecięca i niemowlęca, Śpioszki i ubranka dla niemowląt, węgiel opałowy, i Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. REALITIM

  Francja

  Firma REALITIM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie stron internetowych. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Rozwój aplikacji mobilnych, Tworzenie aplikacji internetowych, i wirtualna rzeczywistość. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 6. ESAM TECNOLOGIA, S.L.

  Hiszpania

  Firma ESAM TECNOLOGIA, S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Programowanie komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Analizy statystyczne, badanie opinii, Rozwój aplikacji mobilnych, analizy rynkowe, Analizy statystyczne, badanie opinii, Ankieta satysfakcji, i Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w Paterna, Hiszpania.

 7. LOOKSOMETHING.COM

  Grecja

  Firma LOOKSOMETHING.COM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 8. POQ

  Zjednoczone Królestwo

  Firma POQ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 9. 24WEB - WEBSOLUTIONS

  Portugalia

  Firma 24WEB - WEBSOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach Tworzenie stron internetowych, Rozwój aplikacji mobilnych, software development, Tworzenie stron internetowych, Tworzenie aplikacji internetowych, i Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w Azeitão, Portugalia.

 10. METODIKA

  Meksyk

  Firma METODIKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozwój aplikacji mobilnych. Jest również obecna w dziedzinach Mobilne usługi komputerowe, rozwój witryn sieci www, oprogramowania aplikacyjne dla sektora handlowego i marketingu, i strony internetowe. Ma siedzibę w Monterrey, Meksyk.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rozwój aplikacji mobilnych - Import eksport

Liczba wyników

259 Przedsiębiorstwa