• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rozpuszczalniki i rozcieńczalniki

Wyniki dla

Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki - Import eksport

 1. LAMBIOTTE & CIE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Lambiotte & Cie S.A. jest światowym liderem w produkcji klasy chemikaliów zwanych acetalami. Ich właściwości fizyko-chemiczne oraz niska toksyczność i oznakowanie ekotoksykologiczne sprawiają, że są one poszukiwaną alternatywą dla przemysłu przy tworzeniu innowacyjnych i bezpieczniejszych produktów zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i ogółu społeczeństwa. Dzięki swojej wszechstronności acetale mogą być wykorzystywane w wielu produktach końcowych i zastosowaniach, takich jak: środki do usuwania farby i wszelkie inne rodzaje przemysłowych i domowych środków czyszczących; aerozole kosmetyczne i techniczne; tworzywa sztuczne, kompozyty i pianki poliuretanowe; farby, tusze i kleje; synteza farmaceutyczna, weterynaria i agrochemia. Poprzez sieć dystrybutorów 98% rocznej produkcji opuszcza Belgię, z czego ponad 30% trafia na rynki pozaeuropejskie (Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja).

  Wszystkie wyroby na "rozpuszczalniki i rozcieńczalniki"

 2. LAMBERT CHEMICALS SRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma LAMBERT CHEMICALS SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, amoniak, aceton, środki do usuwania kamienia kotłowego, produkty chemiczne przemysłowe, środki chemiczne dla przemysłu spożywczego, kwas chlorowodorowy, i woda odmineralizowana. Ma siedzibę w Herstal, Belgia.

 3. CARISMA DI L. VIANO & C. SNC

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CARISMA DI L. VIANO & C. SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Jest również obecna w dziedzinach rozcieńczalniki, rozpuszczalniki, rozpuszczalniki drukarskie, i rozpuszczalniki do asfaltu i bitumu. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 4. SOCIÉTÉ PICARDIE DE REGENERATION (SPR)

  Francja

  W procesie regeneracji zużytych rozpuszczalników SPR dba o poszanowanie środowiska dzięki odpowiednim rozwiązaniom w zakresie ich gromadzenia i recyklingu. Posiadamy potrójną certyfikację ISO 9001, ISO 14001 i OHSAS 18001. W zakresie zarządzania, przerabiania, wybielania, destylacji, wtórnej destylacji odpadów specjalnych lub niebezpiecznych, SPR gwarantuje jakość i terminowość. Nasze badania i stały rozwój pozwalają nam na optymalizację efektywności płukania farb. SPR opracowuje środki i rozwiązania dostosowane do waszych potrzeb, a nasze preparaty standardowe dostępne są luzem i w opakowaniach. Specjalista w dziedzinie rozpuszczalników do płukania farb od ponad 20 lat, SPR codziennie angażuje się w zapewnienie Wam regularnych dostaw o stałej jakości. Dzięki swemu doświadczeniu i wiedzy fachowej w branży samochodowej, SPR oferuje gamę rozcieńczalników odpowiednich do potrzeb obróbki karoserii.

 5. VOKE SP. Z O.O.

  Polska

  Podstawową działalność firmy VOKE stanowi produkcja rozpuszczalników, klei oraz sprzedaż , konfekcja i dystrybucja surowców. Na rynku chemicznym istniejemy nieprzerwanie od 1992 roku, stale dbając o rozwój, poszerzając asortyment i podnosząc jakość oferowanych produktów i usług. Marce VOKE zaufało wiele klientów. Wkrótce wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom otworzyliśmy oddziały firmy w Sosnowcu, Gdańsku, Wrocławiu oraz Olsztynie. Dodatkowym atutem, który poszerza możliwości logistyczne firmy, jest realizacja zamówień własnym transportem. Stałą dewizą firmy VOKE jest sprostanie oczekiwaniom klienta, połączenie atrakcyjnych cen i stałej, powtarzalnej jakości produktów. Wszystkie te czynności umożliwią nam konkurowanie z firmami działającymi w branży chemicznej na rynkach krajowych i europejskich.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENZO VERNICI

  Polska

  ENZO VERNICI POLAND producent wysokiej jakości rozcieńczalników do lakierów.Importer i wyłączny dystrybutor fabryki lakierów IVLACK.Najwyższej jakości produkty za rozsądną cenę. Dla dużych producentów mebli, zakładów produkcyjnych i małych zakładów rzemieślniczych. Sprzęt do aplikacji lakierów.Pomoc technologiczna i pełny serwis logistyczny.

 2. BRENNA

  Włochy

  Brenna SRL od wielu lat produkuje rozpuszczalniki chemiczne i kleje, różne produkty chemiczne dla laboratoriów i budownictwa.

 3. SOLVENT SOLUTIONS

  Ukraina

  Firma SOLVENT SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 4. EQUILEX BV

  Holandia

  Firma EQUILEX BV, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Alkohole, fenole i pochodne, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Alkohole, fenole i pochodne, i domieszki chemiczne. Ma siedzibę w Schiedam, Holandia.

 5. LA CELTIQUE INDUSTRIELLE

  Francja

  Firma LA CELTIQUE INDUSTRIELLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Farby i lakiery, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Farby i lakiery, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Plerin, Francja.

 1. TK BATO SP. Z O.O.

  Polska

  Firma TK BATO SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Jest również obecna w dziedzinach fabryka farby, rozpuszczalniki, impregnaty do drewna, i farba antykorozyjna. Ma siedzibę w Pionki, Polska.

 2. COMERX

  Holandia

  Firma COMERX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Jest również obecna w dziedzinach Rozcieńczalniki, rozpuszczalniki, i Rozcieńczalniki. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 1. CHIMIE MACHINE SERVICES HIGH TECH CMS HIGH TECH

  Francja

  Firma CHIMIE MACHINE SERVICES HIGH TECH CMS HIGH TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Ma siedzibę w Luigny, Francja.

 2. DOLLMAR S.P.A.

  Włochy

  Firma DOLLMAR S.P.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Jest również obecna w dziedzinach Żywice epoksydowe, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, produkty chemiczne przemysłowe, Żywice epoksydowe, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i rozcieńczalniki. Ma siedzibę w Caleppio Di Settala, Włochy.

 3. LABORATOIRES CEETAL SA

  Francja

  Firma LABORATOIRES CEETAL SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, higiena przemysłowa, i detergenty przemysłowe - hurt. Ma siedzibę w St Etienne Cedex 1, Francja.

 4. HIMBALT SIA

  Łotwa

  Firma HIMBALT SIA, roku i działającą w sektorze Wyroby chemiczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Oleje smarowe techniczne, fenole, Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, i Oleje smarowe techniczne. Ma siedzibę w RIGA, Łotwa.

 5. CÖLNER BENZIN RAFFINERIE

  Niemcy

  Firma CÖLNER BENZIN RAFFINERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Petrochemia - instalacje i urządzenia, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Petrochemia - instalacje i urządzenia, i Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 6. GONFERSOL - PRODUTOS QUÍMICOS, S.A.

  Portugalia

  Firma GONFERSOL - PRODUTOS QUÍMICOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Jest również obecna w dziedzinach rozcieńczalniki, recycled thinners, i Odtłuszczające środki czyszczące profesjonalne. Ma siedzibę w Atalaia-Vila Nova Da Barquinha, Portugalia.

 7. FAMA PROFI CENTRE

  Rosja

  Firma FAMA PROFI CENTRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby emulsyjne. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Stoły drewniane, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Drewno - galanteria drewniana, Stoły drewniane, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, i farba wodna. Ma siedzibę w Podolsk, Rosja.

 8. KEMIPOL SRL

  Włochy

  Firma KEMIPOL SRL, roku i działającą w sektorze Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Jest również obecna w dziedzinach Rozpuszczalniki, Rozcieńczalniki, Varnishes, stiuki, Rozpuszczalniki, i Rozcieńczalniki. Ma siedzibę w Pineto (te), Włochy.

 1. KASSNER & SASSE GBR

  Niemcy

  Firma KASSNER & SASSE GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Smary przemysłowe, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Smary przemysłowe, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 2. CHIMEN S.R.L.

  Włochy

  Firma CHIMEN S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Jest również obecna w dziedzinach rozpuszczalniki do tworzyw sztucznych, i rozcieńczalniki. Ma siedzibę w San Dona' Di Piave, Włochy.

 3. KRUSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KRUSE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Marmur i kamień naturalny, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. EL MOHANDES COMPANY

  Egypt

  Firma EL MOHANDES COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, rozpuszczalniki naftowe, rozpuszczalniki drukarskie, i Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Ma siedzibę w Abou El Matamir, Egypt.

 5. DOW FRANCE

  Francja

  Firma DOW FRANCE, roku i działającą w sektorze Wyroby chemiczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Atramenty i farby drukarskie, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, i Atramenty i farby drukarskie. Ma siedzibę w St Denis, Francja.

 6. COMERCIAL PEACH CHEMICAL S.L

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL PEACH CHEMICAL S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, pulverisers, Odtłuszczające środki czyszczące profesjonalne, soap, i Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 7. SAFETYKLEEN ITALIA

  Włochy

  Firma SAFETYKLEEN ITALIA, roku i działającą w sektorze Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Jest również obecna w dziedzinach usuwanie odpadów niebezpiecznych. Ma siedzibę w Pero, Włochy.

 8. NC ESPANSI ALBANIA SH P K

  Albania

  Firma NC ESPANSI ALBANIA SH P K, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Ma siedzibę w Maqellare, Albania.

 9. BRABANT CHIMIE

  Francja

  Firma BRABANT CHIMIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Jest również obecna w dziedzinach alkohole, recycled solvents, alkohol denaturowany, i aceton regenerowany. Ma siedzibę w Mignères, Francja.

 10. WAKRA TEC E.K.

  Niemcy

  Firma WAKRA TEC E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Myjnie pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Ma siedzibę w Grünsfeld, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki - Import eksport

Liczba wyników

166 Przedsiębiorstwa