• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rolnictwo - urządzenia rolnicze

Wyniki dla

Rolnictwo - urządzenia rolnicze - Import eksport

 1. FARMA EXPORT

  Włochy

  Farma Export, firma założona przez Pietra Compierchia w 2013 roku z siedzibą przy Va Manfredonia w miejscowości Cerignola (FG), gdzie od lat produkuje, handluje i dystrybuuje pestycydy do stosowania w rolnictwie. Dzięki ciągłym badaniom firma potrafi zapewnić jak najlepszą wydajność produkcji, wysoką jakość produktów, stosowanie wyłącznie substancji biologicznych będących wstanie wzmocnić każdy rodzaj uprawy i podłoża.

  Wszystkie wyroby na "rolnictwo - urządzenia rolnicze"

 2. ELMEGA

  Hiszpania

 3. LATSCHBACHER GMBH

  Austria

 4. TOBIAS HÄUSSER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LEHNER AGRAR GMBH

  Niemcy

 2. AGRIGAMMA S.R.L.

  Włochy

 3. MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U.

  Hiszpania

  Maher Electrónica jest firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w produkcji programatorów do nawożenia przez nawadnianie z kontrolą pH i oznakowaniem CE, programatorów nawadniania, nawożenia tradycyjnego i urządzeń do kontroli klimatu. Produkujemy sprzęt i urządzenia umożliwiające oszczędzenie wody, siły roboczej, a jednocześnie doprowadzanie składników odżywczych w sposób zbilansowany i zorganizowany, kontrolowanie warunków środowiskowych, co ostatecznie sprawia, że nasz sprzęt pozwala na osiągnięcie maksymalnej rentowności zbiorów.

 4. LENKOMTECH

  Rosja

  Lenkomtech działa na rynku maszyn komunalnych od 2009 roku produkując, sprzedając i dostarczając specjalne pojazdy i urządzenia, takie jak maszyny rolnicze, sprzęt użytkowy i części zamienne. W naszym katalogu znajdziesz ponad 1000 pojazdów specjalnych i jednostek: przyczepy rolnicze, cysterny paliwowe, zbiorniki do nawozów i zbiorniki na gnojowicę, maszyny do rozprowadzania płynnych nawozów organicznych i opryskiwacze, urządzenia do mycia, maszyny i sprzęt do odpadów specjalnych, maszyny i sprzęt do produkcji gnojowicy i nawozów, sprzęt do produkcji nawozów, urządzenia do przygotowywania gleby oraz sprzęt i części zamienne. Jesteśmy bezpośrednimi producentami. Możemy dostarczyć Ci jednostki do podwozi GAZ, UAZ, KAMAZ, MAZ, a także ciągniki drogowe i pojazdy użytkowe. Produkujemy części zamienne i urządzenia do sprzętu japońskiego i włoskiego. Posiadamy specjalną linię lakierniczą do naszych produktów oraz stanowiska kontroli technicznej. Pozwala to nam wykonywać duże zamówienia zgodnie z indywidualnymi projektami.

 5. OZDUMAN TARIM MAKINALARI SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Od momentu powstania naszej fabryki, dzięki innowacjom, z których jesteśmy niezwykle dumni, staliśmy się jednym z głównych producentów maszyn rolniczych. Nasz zakład o 7.000m² powierzchni krytej & 15.000 m² powierzchni otwartej wyposażony jest w bardzo zaawansowane technologicznie oraz sterowane komputerowo maszyny CNC, laserowe i plazmowe noże CNC, roboty spawalnicze & obsługiwane przez nasz doświadczony personel, co pozwala nam na produkcję maszyn wg standardów europejskich, odpowiednich dla rolnictwa na skalę światową. Nasze przedsiębiorstwo uzyskało certyfikat ISO.

 1. KUHN

  Francja

  Grupa KUHN proponuje szeroki wybór w dziedzinie sprzętu rolniczego, by zaspokoić wszystkie oczekiwania profesjonalistów rolnictwa. Niezależnie czy są Państwo rolnikami, czy przedsiębiorcami, znajdą Państwo sprzęt najlepiej dostosowany do swoich wymogów: pługi od 2 do 12 segmentów, maszyny do obróbki gleby.Nasze linie siewników jednoziarnowych dostosowują się do każdego rodzaju siewu. Poza tym, kombinacje siewów wzbogacają gamę. Do nawożenia: nasze rozsiewacze nawozów gwarantują precyzję i łatwość obsługi. Rozsiewacze nawozów naturalnych przyczyniają się do optymalnego zarządzania materią organiczną. Nasza marka zdobyła duże uznanie w dziedzinie materiałów zbiorów siana. Dzięki ponad 33 modelom kosiarek pokrywamy całość zapotrzebowania na wszystkich etapach. Jeśli chodzi o sprzęt do hodowli, dbania o krajobraz nasza gama proponowanych produktów usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających specjalistów.

 2. CZEMAROL SP. Z O.O. SPRZEDAŻ CZĘŚCI DO MASZYN ROLNICZYCH

  Polska

  Nasza firma istnieje od 1992 roku. Zajmujemy się sprzedażą części, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych do wielu modelu ciągników, maszyn rolniczych, przyczep, silników stacjonarnych i koparek. Współpracując z Granit-Parts mamy możliwość sprowadzenia części do zachodnich maszyn i ciągników. Siedziba firmy mieści się w Zbylitowskiej Górze przy ulicy Krakowskiej 35. Jest usytuowana na południe od trasy "4" (mapa dojazdu) ok. kilometra od granicy miasta Tarnowa w kierunku zachodnim - w stronę Krakowa.

 1. A.B.S. SILO- UND FÖRDERANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma A.B.S. produkuje różne warianty silosów oferujące klientom nieograniczone możliwości składowania materiałów sypkich. Jako doświadczony specjalista w dziedzinie magazynowania od ponad 36 lat zajmujemy wiodącą pozycję na rynku międzynarodowym. Osiągnięcie tego było możliwe również dlatego, że A.B.S. produkuje silosy z przędz o wysokiej wytrzymałości, zapewniając dziesięcioletnią żywotność. Specjalnością producenta silosów są rozwiązania dostosowane do wszystkich problemów związanych z obsługą towarów masowych, ich przechowywaniem, transportem, dozowaniem lub rozładunkiem. A.B.S. opiera się na kompetencjach technicznych z wykorzystaniem projektów graficznych 3D. Jako ekspert w zakresie instalacji elastycznych wie, co jest ważne i jakich błędów należy unikać. Na życzenie dostarcza kompletne rozwiązania "pod klucz" – od planowania instalacji po jej montaż. Ale również standardowe wersje oferowane przez A.B.S. spełniają te same standardy pod względem jakości i trwałości.

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE U MARKA S.C.

  Polska

  Centrum rolnicze „U Marka” istnieje na polskim rynku już od 1991 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży części eksploatacyjnych do ciągników i maszyn rolniczych. Posiadamy bardzo szeroką gamę produktów sprawdzonych producentów. Na co dzień współpracujemy z firmami w kraju i za granicą, co daje nam możliwość sprowadzania dla Państwa większości elementów do ciągników i maszyn w możliwe najkrótszym terminie. Z każdym dniem rozszerzamy nasz asortyment o części i akcesoria do pojawiających się w naszej okolicy maszyn i ciągników, nadążając za dynamicznie zmieniającymi się trendami w nowoczesnym gospodarstwie rolnym.

 3. AGRO DIOGRA - SPRZEDAŻ I ROZSIEWANIE WAPNA NAWOZOWEGO

  Polska

  Usługi Diogra Agro związane są z wapnowaniem gleby mączką wapienną lub wapnem pylistym, przy użyciu rozsiewacza. Proces wapnowania wykonywać możesz na ściernisku, przed siewem lub też po zbiorach. Firma również zajmuje się sprzedażą wapna nawozowego Gruntcal. Pozyskiwane jest na skutek zmielenia wapnia dolnokarbońskiego ze złoża Czatkowice. Charakteryzuje się wysoką zawartością węglanu wapnia na poziomie około 96%, takie parametry i wysoki stopień rozdrobnienia zapewniają wiele korzyści. Przede wszystkim gwarantują 100% reaktywności oraz wysoką liczbę zobojętnienia.

 4. FRANZ JANSCHITZ GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Producent i międzynarodowy dostawca produktów z dziedziny inżynierii ruchu drogowego i agrotechniki. Nasze produkty: • zabezpieczenia miejsc zagrożonych przy budowie dróg • dystrybucja produktów rolnych • inżynieria ruchu drogowego • systemy wyświetlaczy diodowych (LED) • produkty do utrzymania bezpieczeństwa ruchu drogowego • zapory drogowe • wirówki do mleka (separatory) • maselnice • pastuchy elektryczne • osłony energochłonne (poduszki zderzeniowe)

 5. KIEBLER AG

  Szwajcaria

  KIEBLER AG to firma pochodząca ze Szwajcarii. Od niemal czterdziestu lat projektujemy, opracowujemy i konstruujemy we własnych zakładach maszyny, urządzenia i części, które wyróżnia jakość, niezawodność i solidność. W miarę rozwoju firma wyspecjalizowała się w produkcji urządzeń dźwigowych. Nasza działalność: maszyny i suszarnie do siana, urządzenia dla rolnictwa, żurawie do siana, żurawie przemysłowe

 6. FRANCO SRL

  Włochy

 7. SEPEC CONSULTS SAS

  Francja

 8. BAYTUNA EXPORT & IMPORT

  Turcja

 1. VIGNATECH SRLS

  Włochy

 2. AGEON

  Włochy

 3. INGEGNERIA ALIMENTARE SRL

  Włochy

 4. PROMIS ALLIANCE LTD.

  Białoruś

 5. STAGRIC, LDA.

  Portugalia

 6. APROS

  Włochy

 7. TAM THÜRINGER AGRARTECHNIK & MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 8. PANAL FLOTANTE S.L.U

  Hiszpania

 9. VEGEAL SARL

  Francja

 10. CAPI EXPORT

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Rolnictwo - urządzenia rolnicze - Import eksport

Liczba wyników

5403 przedsiębiorstwa