• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rolnictwo - urządzenia rolnicze

Wyniki dla

Rolnictwo - urządzenia rolnicze - Import eksport

 1. A.B.S. SILO- UND FÖRDERANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1984 roku A.B.S. produkuje różnorodne odmiany silosów, które oferują klientom nieograniczone możliwości przechowywania towarów masowych. Pomysłem założyciela było: wykorzystanie do budowy silosów tekstyliów zamiast metalu – tak samo stabilnych i wytrzymałych, ale znacznie bardziej zrównoważonych i elastycznych. Pomysł, który się uguntował: dzisiaj nazwa A.B.S. jest na całym świecie synonimem wysokiej jakości, elastycznych silosów o żywotności sięgającej dziesięcioleci, użytkowanych z powodzeniem około 100.000 razy, do zastosowań w przemyśle, rolnictwie i magazynowaniu peletu drzewnego. Dzięki indywidualnemu rozwiązaniu dostosowanego dokładnie do Twoich wymagań sprawiamy, że będzie ono odpowiednie – gwarantowane. Naszą specjalnością są szyte na miarę rozwiązania dla wszystkich problemów z obsługą materiałów sypkich, związanych z magazynowaniem, transportem, dozowaniem lub rozładunkiem materiałów sypkich. Opieramy się na wiedzy technicznej wykorzystując planowanie 3D i Euorlaser, nawet w przypadku bardzo dużych cięć. Skorzystaj z naszego blisko 40-letniego doświadczenia jako producenta i projektanta, co czyni nas niezawodnym partnerem produkcyjnym dla naszych klientów. Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci indywidualną ofertę!

 2. PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Fabryka maszyn rolniczych specjalizuje się w produkcji różnych maszyn do czyszczenia ziarna, separatorów ziarna, miotaczy i ładowarek ziarna, które upraszczają i zmniejszają koszty czyszczenia po zbiorach, przetwarzania, przeładunku i wysyłki ziarna 2-3 razy. Firma z powodzeniem produkuje tego typu produkty od 1999 roku. W tym czasie wyprodukowaliśmy ponad 7000 maszyn rolniczych, z powodzeniem pracujących w 21 krajach na całym świecie. Nasze innowacyjne maszyny rolnicze są prezentowane na najważniejszych międzynarodowych wystawach, otrzymały wiele nagród, są opatentowane i certyfikowane w UE i na Ukrainie. Doskonałe parametry techniczne, jakość, wygoda i bezpieczeństwo produkowanego sprzętu potwierdzają testy państwowe i tysiące wdzięcznych klientów. Z ufnością patrzymy w przyszłość i szukamy nowych partnerów na całym świecie. Innowacyjna technika, doświadczenie i profesjonalne wsparcie partnerów jest tym, co daje wyjątkowe możliwości udanego biznesu w dziedzinie rolnictwa. Dealerzy zakładu osiągnęli już doskonałe wyniki. Zakład rozszerza sieć dealerów i poszukuje nowych partnerów w różnych krajach.

 3. CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, motopompy, elektropompy, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, i produkty rolne. Ma siedzibę w Roncoferraro, Włochy.

 4. ELMEGA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ELMEGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, sól, obiegi do dojenia, dojarki przenośne, TULEJE, CORNADIS, i SKROBAKI. Ma siedzibę w Santa Comba-A Coruña, Hiszpania.

 5. LATSCHBACHER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma LATSCHBACHER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Ma siedzibę w Kronstorf, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TOBIAS HÄUSSER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TOBIAS HÄUSSER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Ma siedzibę w Borgholzhausen, Niemcy.

 2. LEHNER AGRAR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEHNER AGRAR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Ma siedzibę w Westerstetten, Niemcy.

 3. MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U.

  Hiszpania

  Maher Electrónica jest firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w produkcji programatorów do nawożenia przez nawadnianie z kontrolą pH i oznakowaniem CE, programatorów nawadniania, nawożenia tradycyjnego i urządzeń do kontroli klimatu. Produkujemy sprzęt i urządzenia umożliwiające oszczędzenie wody, siły roboczej, a jednocześnie doprowadzanie składników odżywczych w sposób zbilansowany i zorganizowany, kontrolowanie warunków środowiskowych, co ostatecznie sprawia, że nasz sprzęt pozwala na osiągnięcie maksymalnej rentowności zbiorów.

 4. OZDUMAN TARIM MAKINALARI SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Od momentu powstania naszej fabryki, dzięki innowacjom, z których jesteśmy niezwykle dumni, staliśmy się jednym z głównych producentów maszyn rolniczych. Nasz zakład o 7.000m² powierzchni krytej & 15.000 m² powierzchni otwartej wyposażony jest w bardzo zaawansowane technologicznie oraz sterowane komputerowo maszyny CNC, laserowe i plazmowe noże CNC, roboty spawalnicze & obsługiwane przez nasz doświadczony personel, co pozwala nam na produkcję maszyn wg standardów europejskich, odpowiednich dla rolnictwa na skalę światową. Nasze przedsiębiorstwo uzyskało certyfikat ISO.

 5. LENKOMTECH

  Rosja

  Lenkomtech działa na rynku maszyn komunalnych od 2009 roku produkując, sprzedając i dostarczając specjalne pojazdy i urządzenia, takie jak maszyny rolnicze, sprzęt użytkowy i części zamienne. W naszym katalogu znajdziesz ponad 1000 pojazdów specjalnych i jednostek: przyczepy rolnicze, cysterny paliwowe, zbiorniki do nawozów i zbiorniki na gnojowicę, maszyny do rozprowadzania płynnych nawozów organicznych i opryskiwacze, urządzenia do mycia, maszyny i sprzęt do odpadów specjalnych, maszyny i sprzęt do produkcji gnojowicy i nawozów, sprzęt do produkcji nawozów, urządzenia do przygotowywania gleby oraz sprzęt i części zamienne. Jesteśmy bezpośrednimi producentami. Możemy dostarczyć Ci jednostki do podwozi GAZ, UAZ, KAMAZ, MAZ, a także ciągniki drogowe i pojazdy użytkowe. Produkujemy części zamienne i urządzenia do sprzętu japońskiego i włoskiego. Posiadamy specjalną linię lakierniczą do naszych produktów oraz stanowiska kontroli technicznej. Pozwala to nam wykonywać duże zamówienia zgodnie z indywidualnymi projektami.

 1. KUHN

  Francja

  Grupa KUHN proponuje szeroki wybór w dziedzinie sprzętu rolniczego, by zaspokoić wszystkie oczekiwania profesjonalistów rolnictwa. Niezależnie czy są Państwo rolnikami, czy przedsiębiorcami, znajdą Państwo sprzęt najlepiej dostosowany do swoich wymogów: pługi od 2 do 12 segmentów, maszyny do obróbki gleby.Nasze linie siewników jednoziarnowych dostosowują się do każdego rodzaju siewu. Poza tym, kombinacje siewów wzbogacają gamę. Do nawożenia: nasze rozsiewacze nawozów gwarantują precyzję i łatwość obsługi. Rozsiewacze nawozów naturalnych przyczyniają się do optymalnego zarządzania materią organiczną. Nasza marka zdobyła duże uznanie w dziedzinie materiałów zbiorów siana. Dzięki ponad 33 modelom kosiarek pokrywamy całość zapotrzebowania na wszystkich etapach. Jeśli chodzi o sprzęt do hodowli, dbania o krajobraz nasza gama proponowanych produktów usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających specjalistów.

 2. CZEMAROL SP. Z O.O. SPRZEDAŻ CZĘŚCI DO MASZYN ROLNICZYCH

  Polska

  Nasza firma istnieje od 1992 roku. Zajmujemy się sprzedażą części, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych do wielu modelu ciągników, maszyn rolniczych, przyczep, silników stacjonarnych i koparek. Współpracując z Granit-Parts mamy możliwość sprowadzenia części do zachodnich maszyn i ciągników. Siedziba firmy mieści się w Zbylitowskiej Górze przy ulicy Krakowskiej 35. Jest usytuowana na południe od trasy "4" (mapa dojazdu) ok. kilometra od granicy miasta Tarnowa w kierunku zachodnim - w stronę Krakowa.

 1. PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE U MARKA S.C.

  Polska

  Centrum rolnicze „U Marka” istnieje na polskim rynku już od 1991 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży części eksploatacyjnych do ciągników i maszyn rolniczych. Posiadamy bardzo szeroką gamę produktów sprawdzonych producentów. Na co dzień współpracujemy z firmami w kraju i za granicą, co daje nam możliwość sprowadzania dla Państwa większości elementów do ciągników i maszyn w możliwe najkrótszym terminie. Z każdym dniem rozszerzamy nasz asortyment o części i akcesoria do pojawiających się w naszej okolicy maszyn i ciągników, nadążając za dynamicznie zmieniającymi się trendami w nowoczesnym gospodarstwie rolnym.

 2. AGROMIX S.C.

  Polska

  W naszej ofercie proponujemy Państwu hurtową oraz detaliczną sprzedaż dojarek, schładzalników do mleka oraz maszyn rolniczych..Zajmujemy się IMPORTEM, RENOWACJĄ oraz SPRZEDAŻĄ używanego sprzętu udojowego renomowanych firm zachodnich t.j. De-Laval, Wstfalia, S.A.C.Oferta: schładzarki do mleka dojarki rurociągowe chłodnie do mleka systemu udojowe gięcie łuków wykasować zbiorniki do mleka maszyny rolnicze kupię chłodziarki do mlekaPosiadamy szeroki asortyment części oraz kompletne elementy do systemów udojowych.

 3. AGRO DIOGRA - SPRZEDAŻ I ROZSIEWANIE WAPNA NAWOZOWEGO

  Polska

  Usługi Diogra Agro związane są z wapnowaniem gleby mączką wapienną lub wapnem pylistym, przy użyciu rozsiewacza. Proces wapnowania wykonywać możesz na ściernisku, przed siewem lub też po zbiorach. Firma również zajmuje się sprzedażą wapna nawozowego Gruntcal. Pozyskiwane jest na skutek zmielenia wapnia dolnokarbońskiego ze złoża Czatkowice. Charakteryzuje się wysoką zawartością węglanu wapnia na poziomie około 96%, takie parametry i wysoki stopień rozdrobnienia zapewniają wiele korzyści. Przede wszystkim gwarantują 100% reaktywności oraz wysoką liczbę zobojętnienia.

 4. FRANZ JANSCHITZ GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Producent i międzynarodowy dostawca produktów z dziedziny inżynierii ruchu drogowego i agrotechniki. Nasze produkty: • zabezpieczenia miejsc zagrożonych przy budowie dróg • dystrybucja produktów rolnych • inżynieria ruchu drogowego • systemy wyświetlaczy diodowych (LED) • produkty do utrzymania bezpieczeństwa ruchu drogowego • zapory drogowe • wirówki do mleka (separatory) • maselnice • pastuchy elektryczne • osłony energochłonne (poduszki zderzeniowe)

 5. KIEBLER AG

  Szwajcaria

  KIEBLER AG to firma pochodząca ze Szwajcarii. Od niemal czterdziestu lat projektujemy, opracowujemy i konstruujemy we własnych zakładach maszyny, urządzenia i części, które wyróżnia jakość, niezawodność i solidność. W miarę rozwoju firma wyspecjalizowała się w produkcji urządzeń dźwigowych. Nasza działalność: maszyny i suszarnie do siana, urządzenia dla rolnictwa, żurawie do siana, żurawie przemysłowe

 6. AGROSKANER

  Polska

  Agroskaner to serwis internetowy każdego nowoczesnego rolnika. To doskonałe miejsce, gdzie można znaleźć wiele praktycznych informacji związanych z rolnictwem – dostępne są opinie, ogłoszenia oraz artykuły. To najlepszy portal dla przedsiębiorców, którzy mogą prezentować tutaj swoje produkty oraz usługi związane z rolnictwem i to każdą jego branżą. Dostępne są produkty zwierzęce i roślinne, maszyny, narzędzia, wyposażenie ferm. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Agroskanera!

 7. SEPEC CONSULTS SAS

  Francja

  Firma SEPEC CONSULTS SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej, Handel zagraniczny - doradztwo, Strategia badań i rozwoju, Management consultancy, Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej, Handel zagraniczny - doradztwo, i Strategia badań i rozwoju. Ma siedzibę w Muzillac, Francja.

 8. FRANCO SRL

  Włochy

  Firma FRANCO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Hodowla - maszyny i urządzenia, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, i Hodowla - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cervasca, Włochy.

 1. VIGNATECH SRLS

  Włochy

  Firma VIGNATECH SRLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach zeolit. Ma siedzibę w Canelli, Włochy.

 2. BAYTUNA EXPORT & IMPORT

  Turcja

  Firma BAYTUNA EXPORT & IMPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt rolniczy. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Ciągniki i przyczepy rolnicze, rolnicza brona dyskowa, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Ciągniki i przyczepy rolnicze, i agricultural accessories. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. MINSK AUTOMOBILE PLANT ( MAZ ) REPUBLICAN UNITARY ENT.

  Białoruś

  Firma MINSK AUTOMOBILE PLANT ( MAZ ) REPUBLICAN UNITARY ENT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Autobusy i autokary, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ciągniki i przyczepy rolnicze, ciężarówka do transportu specjalnego, i Autobusy i autokary. Ma siedzibę w Minsk Minsk Region, Białoruś.

 4. INGEGNERIA ALIMENTARE SRL

  Włochy

  Firma INGEGNERIA ALIMENTARE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt dla mleczarni, instalacje i sprzęt dla zakładów piwowarskich, i miesiarki dla piekarni, wytwórni herbatników oraz cukierni. Ma siedzibę w Rende, Włochy.

 5. DURUSU DAMLA SULAMA FILTRE A.Ş.

  Turcja

  Firma DURUSU DAMLA SULAMA FILTRE A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach filtry i systemy filtracyjne, Filtry i elementy filtrujące, i filtr. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. FINAPP

  Włochy

  Firma FINAPP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Meteorologia - przyrządy i instrumenty, lokalizacja wycieków wody, monitorowanie środowiskowe, nawadnianie, i Meteorologia - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Montegrotto Terme, Włochy.

 7. PROMIS ALLIANCE LTD.

  Białoruś

  Firma PROMIS ALLIANCE LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 8. STAGRIC, LDA.

  Portugalia

  Firma STAGRIC, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, opryskiwacze, instalacje rolne, i Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Ma siedzibę w Carvoeira Tvd, Portugalia.

 9. CAPI EXPORT

  Francja

  Firma CAPI EXPORT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Precyzyjne urządzenia pomiarowe. Jest również obecna w dziedzinach Laboratoria - przyrządy i instrumenty, Rolnictwo - import-export, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Laboratoria - przyrządy i instrumenty, aparatura do analiz laboratoryjnych, Rolnictwo - import-export, i Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Ma siedzibę w Aubagne, Francja.

 10. IAE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IAE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Szermierka - wyposażenie i sprzęt, Zadaszenia dla palaczy, stajnia dla koni, i Szermierka - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Stoke-On-Trent, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rolnictwo - urządzenia rolnicze - Import eksport

Liczba wyników

5383 Przedsiębiorstwa