• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rolki obrotowe

Wyniki dla

Rolki obrotowe - Import eksport

 1. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  Blickle zalicza się do wiodących na świecie producentów kół, rolek i zestawów kołowych. Firma ma ponad 30.000 produktów w standardowym asortymencie. Blickle opracowuje specyficzne rozwiązania dla specjalnych wymagań. Obecnie firma produkuje rocznie ponad 15 milionów kół, kółek i zestawów kołowych. Koła i zestawy kołowe są stosowane we wszystkich typach maszyn i urządzeń transportowych na przykład w intralogistyce, w budowie maszyn i urządzeń oraz w przemyśle spożywczymin. Firma została założona w 1953 r. Blickle początkowo produkował koła do taczek. Zaowocowało to programem wysokiej jakości kół, zestawów skrętnych i stałych. W 1967 r. powstała pierwsza zagraniczna firma handlowa. Dzisiaj Blickle jest reprezentowany przez 18 własnych przedstawiciel handlowych w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii, a także przez wyłącznych przedstawicieli w ponad 120 krajach.

 2. NAUMANN GMBH

  Niemcy

 3. STEINCO PAUL VOM STEIN GMBH

  Niemcy

 4. MIRO GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 30 lat jesteśmy kompetentnym partnerem w dziedzinie wewnętrznego przepływu materiałów. Nasz asortyment obejmuje pełne spektrum kół i rolek dla przemysłu i pojazdów transportowych, od najmniejszych rolek meblowych o średnicy 12 mm po rolki do ciężkich ładunków o nośności do 15 000 kg. Oprócz tego produkujemy rolki nośne i instalacje przenośnikowe według wytycznych klienta zapewniające optymalny przepływ materiałów. Produkujemy również koła i rolki według wytycznych klienta. Klient może wybierać spośród wielu opcji takich jak kolor itp. Nasz unikalny Rollfigurator® pozwala na szybkie i proste uzyskanie odpowiedniego produktu na życzenie. Więcej informacji znajduje się na www.rollfigurator.de. Zapraszamy do nawiązania kontaktu. Zespół technik rolkowych Stein GmbH. P.S. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową serią rolek hybrydowych. Samonastawne koła zwrotne i stopa maszyny jako jeden produkt! Więcej na naszej stronie internetowej www.rollentechnik.de.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LAGERO

  Holandia

  Lagero jest kompletnym dostawcą wszystkiego, co dotyczy: kółek obrotowych, kółek obrotowych z hamulcem, kółek stałych do wszystkich zastosowań - kompletna gama kontenerów na kółkach: z felgami stalowymi, z felgami drewnianymi, z felgami plastikowymi. Oferujemy również szeroką gamę wózków na kółkach - także akumulatory do skuterów, do wózków inwalidzkich na kółkach, łodzi itp., u nas, trafiłeś pod właściwy adres. Prosimy o kontakt z nami w razie jakichkolwiek pytań.

 2. BLICKLE BV

  Belgia

 3. BLICKLE RÄDER + ROLLEN GMBH

  Szwajcaria

 4. AS ROLLEN GMBH

  Niemcy

 5. FENGSHUN TAIYADA CASTERS CO., LTD.

  Chiny

 1. JANUS INDUSTRIE

  Francja

 2. TENTE AG

  Szwajcaria

 1. ZWENKWIELEN.NET

  Holandia

 2. INTERWIEL

  Holandia

 3. GAME BVBA

  Belgia

 4. BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. METALE AUTORUCH DAWID SZEPIELAK

  Polska

 6. GUY-RAYMOND ENGINEERING COMPANY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 7. BANCHET MANUTENTION SA

  Szwajcaria

 8. RENOST, S.R.O.

  Słowacja

 1. NAVRÁTIL, SPOL.S R.O.

  Republika Czeska

 2. A & L CASTORS LTD

  Irlandia

 3. ROLLENBAU SLOVENSKO

  Słowacja

 4. RW FINANZ AG

  Szwajcaria

 5. DAS SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 6. AGEMA, S.R.O.

  Słowacja

 7. GK-PRODUCT S.C.

  Polska

  Jesteśmy producentem wysokiej klasy wyposażenia dla branży stolarki otworowej oraz szkła. Wieloletnie doświadczenie oraz liczna ilość realizacji umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. W bogatej ofercie firmy GK-Product znajdziecie Państwo między innymi: stojaki i wózki transportowe, stoły do okuwania i szklenia, podajniki transportowe. Uzupełnieniem oferty są listwy szczotkowe, profile ślizgowe i gumowe oraz rolki transportowe i inne akcesoria. Oferta: - stoły do okuwania - stoły robocze - stoły rolkowe - podajniki - wózki do segregacji szkła - wózki transportowe - regały magazynowe - regały na okna - regały na okucia - regały obrotowe - stojaki - blokady zabezpieczające - kontener na stłuczkę - podesty robocze - podesty i bariery bezpieczeństwa - płotki bezpieczeństwa - stojaki samochodowe - rolki transportowe - profile gumowe - listwy szczotkowe i profile montażowe - zestawy kołowe Serdecznie zapraszamy.

 8. ZIEKER GMBH MECHANISCHE WERKSTÄTTE

  Niemcy

  urządzenia do wewnątrzzakładowego transportu poziomego: Od wózków mocujących płyty przez wózki transportowe i podnośnikowe, wózki wahadłowe, harp-car, prowadnice do śrub po obrotowe stoły lakiernicze w firma Ernst Zieker GmbH dostarcza wszystkie możliwe urządzenia do transportu poziomego.Imadła: pneumatyczne imadła zaciskowe do zaciskania na zewnątrz; Szybkie i mocne unieruchamianie; Dokładna siła zacisku dzięki bezstopniowej regulacji ciśnienia powietrza Wózki do transportu ładunków po schodach: Elektryczny wózek do transportu ładunków po schodach umożliwia wnoszenie i znoszenie ciężarów po schodach przez jedną osobę. Możliwość zastosowania na schodach kręconych! Nasze produkty: urządzenia do transportu poziomego wewnątrz zakładu, pomoce transportowe, imadła / imadła zaciskowe, śruby schodkowe, wózki ręczne (urządzenia transportowe), rolki do transportu urządzeń, wózki do transportu ładunków po schodach, taczki transportowe, tuleje zaciskowe, imadła, specjalne urządzenia transportowe, taczki budowlane, śruby specjalne.

 9. MK SEATS

  Polska

  Firma MK Seats zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem foteli przeznaczonych do autokarów, pojazdów szynowych, maszyn rolniczych i budowlanych. W ofercie znajdują się także siedziska renomowanych producentów, takich jak Grammer, Pilot, KAB Seating. Klienci mogą skorzystać z gotowych modeli lub złożyć zamówienie na indywidualny projekt. Druga opcja pozwala idealnie dopasować siedzisko do potrzeb konkretnego zastosowania, uwzględnić specyfikę wykonywanej pracy. Wszystkie fotele powstają z wysokiej jakości materiałów, spełniających wymagane normy i gwarantujących bezpieczeństwo. Pokrycia mogą być wykonane ze skóry naturalnej, ekologicznej, z tworzywa bądź odpornych na wytarcie tkanin. Dodatkowym udogodnieniem jest ogrzewanie oraz wentylacja siedziska lub całej powierzchni fotela. Rozwiązanie to bardzo podnosi komfort pracy, zwłaszcza w maszynach budowlanych, górniczych czy rolniczych. Większość siedzeń ma także zamontowany amortyzator, dzięki któremu pracownik nie odczuwa drgań powodowanych przez działające urządzenie. Osobny dział stanowią wygodne krzesła biurowe i obrotowe. Fotele te mają płynną regulację zarówno wysokości siedziska, nachylenia oparcia, ustawienia podłokietników, jak i wsparcia lędźwiowego. Modele klasy premium dodatkowo mają wydłużane siedzisko, regulowany zagłówek, sprężyny gazowe i rolki hamujące do podnoszenia i opuszczania fotela.