• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rolki obrotowe

Wyniki dla

Rolki obrotowe - Import eksport

 1. BLICKLE RÄDER+ROLLEN GMBH U. CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Blickle zalicza się do wiodących na świecie producentów kół, rolek i zestawów kołowych. Firma ma ponad 30.000 produktów w standardowym asortymencie. Blickle opracowuje specyficzne rozwiązania dla specjalnych wymagań. Obecnie firma produkuje rocznie ponad 15 milionów kół, kółek i zestawów kołowych. Koła i zestawy kołowe są stosowane we wszystkich typach maszyn i urządzeń transportowych na przykład w intralogistyce, w budowie maszyn i urządzeń oraz w przemyśle spożywczymin. Firma została założona w 1953 r. Blickle początkowo produkował koła do taczek. Zaowocowało to programem wysokiej jakości kół, zestawów skrętnych i stałych. W 1967 r. powstała pierwsza zagraniczna firma handlowa. Dzisiaj Blickle jest reprezentowany przez 18 własnych przedstawiciel handlowych w Europie, Ameryce Północnej, Azji i Australii, a także przez wyłącznych przedstawicieli w ponad 120 krajach.

 2. NAUMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NAUMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolki obrotowe. Ma siedzibę w Hatzfeld, Niemcy.

 3. STEINCO PAUL VOM STEIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STEINCO PAUL VOM STEIN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolki obrotowe. Ma siedzibę w Wermelskirchen, Niemcy.

 4. MIRO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MIRO GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rolki obrotowe. Ma siedzibę w Oldenburg, Niemcy.

 5. ROLLENTECHNIK VOM STEIN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 30 lat jesteśmy kompetentnym partnerem w dziedzinie wewnętrznego przepływu materiałów. Nasz asortyment obejmuje pełne spektrum kół i rolek dla przemysłu i pojazdów transportowych, od najmniejszych rolek meblowych o średnicy 12 mm po rolki do ciężkich ładunków o nośności do 15 000 kg. Oprócz tego produkujemy rolki nośne i instalacje przenośnikowe według wytycznych klienta zapewniające optymalny przepływ materiałów. Produkujemy również koła i rolki według wytycznych klienta. Klient może wybierać spośród wielu opcji takich jak kolor itp. Nasz unikalny Rollfigurator® pozwala na szybkie i proste uzyskanie odpowiedniego produktu na życzenie. Więcej informacji znajduje się na www.rollfigurator.de. Zapraszamy do nawiązania kontaktu. Zespół technik rolkowych Stein GmbH. P.S. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową serią rolek hybrydowych. Samonastawne koła zwrotne i stopa maszyny jako jeden produkt! Więcej na naszej stronie internetowej www.rollentechnik.de.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LAGERO

  Holandia

  Lagero jest kompletnym dostawcą wszystkiego, co dotyczy: kółek obrotowych, kółek obrotowych z hamulcem, kółek stałych do wszystkich zastosowań - kompletna gama kontenerów na kółkach: z felgami stalowymi, z felgami drewnianymi, z felgami plastikowymi. Oferujemy również szeroką gamę wózków na kółkach - także akumulatory do skuterów, do wózków inwalidzkich na kółkach, łodzi itp., u nas, trafiłeś pod właściwy adres. Prosimy o kontakt z nami w razie jakichkolwiek pytań.

 2. TENTE AG

  Szwajcaria

  Firma TENTE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolki obrotowe. Ma siedzibę w Hunenberg, Szwajcaria.

 3. NOVALVENT D.O.O.

  Słowenia

  Firma NOVALVENT D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krążki i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Rolki obrotowe, Kółka i rolki do mebli, Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria, kółka do mebli, Rolki obrotowe, Kółka i rolki do mebli, i Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Ma siedzibę w Jesenice, Słowenia.

 4. ZWENKWIELEN.NET

  Holandia

  Firma ZWENKWIELEN.NET, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Rolki obrotowe, Krążki i wałki do przenośników taśmowych - części i składanie, drogi przemysłowe, Rolki obrotowe, i koła. Ma siedzibę w Doornspijk, Holandia.

 5. AS ROLLEN GMBH

  Niemcy

  Firma AS ROLLEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolki obrotowe. Ma siedzibę w Hückeswagen, Niemcy.

 1. JANUS INDUSTRIE

  Francja

  Firma JANUS INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Okiennice, Rolki obrotowe, Okiennice, Rolki obrotowe, i Spawanie mechaniczne. Ma siedzibę w Rieux, Francja.

 2. INTERWIEL

  Holandia

  Firma INTERWIEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rolki obrotowe. Jest również obecna w dziedzinach drogi przemysłowe. Ma siedzibę w Duiven, Holandia.

 1. ROLLEN.SHOP

  Niemcy

  Firma ROLLEN.SHOP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Rolki obrotowe, i Rolki obrotowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. GAME BVBA

  Belgia

  Firma GAME BVBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Rolki obrotowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, wałki jałowe, Rolki obrotowe, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ingelmunster, Belgia.

 3. BLICKLE BV

  Belgia

  Firma BLICKLE BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Rolki obrotowe, Koła i rolki, drogi przemysłowe, Rolki obrotowe, i koła do transportu. Ma siedzibę w Lier, Belgia.

 4. BLICKLE RÄDER + ROLLEN GMBH

  Szwajcaria

  Firma BLICKLE RÄDER + ROLLEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Rolki obrotowe, i Rolki obrotowe. Ma siedzibę w Lyssach, Szwajcaria.

 5. BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLICKLE CASTORS & WHEELS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Rolki obrotowe, Koła i rolki do wózków przemysłowych, Koła i rolki gumowe, Rolki obrotowe, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w Crownhill, Milton Keynes, Zjednoczone Królestwo.

 6. NAVRÁTIL, SPOL.S R.O.

  Republika Czeska

  Firma NAVRÁTIL, SPOL.S R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rolki obrotowe. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Kółka i rolki do mebli, Przekładnie mechaniczne i części, i Kółka i rolki do mebli. Ma siedzibę w Grygov, Republika Czeska.

 7. DAS SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma DAS SPOL. S R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Żurawie i suwnice pomostowe, Rolki obrotowe, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, Żurawie i suwnice pomostowe, i Rolki obrotowe. Ma siedzibę w Frýdek-Místek , Republika Czeska.

 8. RW FINANZ AG

  Szwajcaria

  Firma RW FINANZ AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolki obrotowe. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Koła i rolki metalowe, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki, Koła i rolki metalowe, i Koła i rolki gumowe. Ma siedzibę w Thal, Szwajcaria.

 1. AGEMA, S.R.O.

  Słowacja

  Firma AGEMA, S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kółka i rolki do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Rolki obrotowe, i Rolki obrotowe. Ma siedzibę w Stará Turá , Słowacja.

 2. METALE AUTORUCH DAWID SZEPIELAK

  Polska

  Firma METALE AUTORUCH DAWID SZEPIELAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Elementy złączne - maszyny do produkcji, Rolki obrotowe, Elementy złączne - maszyny do produkcji, i Rolki obrotowe. Ma siedzibę w Tarnów, Polska.

 3. BANCHET MANUTENTION SA

  Szwajcaria

  Firma BANCHET MANUTENTION SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do wózków przemysłowych, Rolki obrotowe, Koła i rolki do wózków przemysłowych, i Rolki obrotowe. Ma siedzibę w Chambesy, Szwajcaria.

 4. ROLLENBAU SLOVENSKO

  Słowacja

  Firma ROLLENBAU SLOVENSKO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rolki obrotowe. Jest również obecna w dziedzinach Przekładnie mechaniczne i części, Kółka i rolki do mebli, Przekładnie mechaniczne i części, i Kółka i rolki do mebli. Ma siedzibę w Hlohovec , Słowacja.

 5. A & L CASTORS LTD

  Irlandia

  Firma A & L CASTORS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Rolki obrotowe, i Rolki obrotowe. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 6. GUY-RAYMOND ENGINEERING COMPANY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GUY-RAYMOND ENGINEERING COMPANY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolki obrotowe. Ma siedzibę w King's Lynn, Zjednoczone Królestwo.

 7. RENOST, S.R.O.

  Słowacja

 8. ZIEKER GMBH MECHANISCHE WERKSTÄTTE

  Niemcy

  urządzenia do wewnątrzzakładowego transportu poziomego: Od wózków mocujących płyty przez wózki transportowe i podnośnikowe, wózki wahadłowe, harp-car, prowadnice do śrub po obrotowe stoły lakiernicze w firma Ernst Zieker GmbH dostarcza wszystkie możliwe urządzenia do transportu poziomego.Imadła: pneumatyczne imadła zaciskowe do zaciskania na zewnątrz; Szybkie i mocne unieruchamianie; Dokładna siła zacisku dzięki bezstopniowej regulacji ciśnienia powietrza Wózki do transportu ładunków po schodach: Elektryczny wózek do transportu ładunków po schodach umożliwia wnoszenie i znoszenie ciężarów po schodach przez jedną osobę. Możliwość zastosowania na schodach kręconych! Nasze produkty: urządzenia do transportu poziomego wewnątrz zakładu, pomoce transportowe, imadła / imadła zaciskowe, śruby schodkowe, wózki ręczne (urządzenia transportowe), rolki do transportu urządzeń, wózki do transportu ładunków po schodach, taczki transportowe, tuleje zaciskowe, imadła, specjalne urządzenia transportowe, taczki budowlane, śruby specjalne.

 9. MK SEATS

  Polska

  Firma MK Seats zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem foteli przeznaczonych do autokarów, pojazdów szynowych, maszyn rolniczych i budowlanych. W ofercie znajdują się także siedziska renomowanych producentów, takich jak Grammer, Pilot, KAB Seating. Klienci mogą skorzystać z gotowych modeli lub złożyć zamówienie na indywidualny projekt. Druga opcja pozwala idealnie dopasować siedzisko do potrzeb konkretnego zastosowania, uwzględnić specyfikę wykonywanej pracy. Wszystkie fotele powstają z wysokiej jakości materiałów, spełniających wymagane normy i gwarantujących bezpieczeństwo. Pokrycia mogą być wykonane ze skóry naturalnej, ekologicznej, z tworzywa bądź odpornych na wytarcie tkanin. Dodatkowym udogodnieniem jest ogrzewanie oraz wentylacja siedziska lub całej powierzchni fotela. Rozwiązanie to bardzo podnosi komfort pracy, zwłaszcza w maszynach budowlanych, górniczych czy rolniczych. Większość siedzeń ma także zamontowany amortyzator, dzięki któremu pracownik nie odczuwa drgań powodowanych przez działające urządzenie. Osobny dział stanowią wygodne krzesła biurowe i obrotowe. Fotele te mają płynną regulację zarówno wysokości siedziska, nachylenia oparcia, ustawienia podłokietników, jak i wsparcia lędźwiowego. Modele klasy premium dodatkowo mają wydłużane siedzisko, regulowany zagłówek, sprężyny gazowe i rolki hamujące do podnoszenia i opuszczania fotela.