• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • roboty ziemne - przygotowanie gruntu

Wyniki dla

Roboty ziemne - przygotowanie gruntu - Import eksport

 1. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Niemcy

  Założona w 1987 r. przez specjalistę od sprzedaży Reimunda Freunda i technika Raimunda Foidla, firma Rover Technik Freund und Foidl GmbH jest obecne znanym przedsiębiorstwem z siedzibą w Lennestadt – w Południowej Westfalii, a główna działalność obejmuje wytwarzanie, sprzedaż i doradztwo w dziedzinie układania rurociągów podziemnych. W sercu działalności znajdują się techniki wiercenia i wybijania, poziomego i pionowego. Skuteczność w połączeniu z szybkością i elastycznością. W oparciu o tę filozofię oferujemy naszym klientom, w przeciwieństwie do dużych korporacji, wszystkie zalety przedsiębiorstwa charakteryzującego się uproszczoną strukturą i szybkimi decyzjami. Przez ponad 20 lat firma Rover Technik zrealizowała liczne wymagające projekty w dziedzinie budowy rurociągów podziemnych, w Niemczech i za granicą, które prowadziła i nadzorowała. Doskonałe osiągnięcia i wyniki potwierdzają efektywność naszych urządzeń i jakość naszych porad.

 2. EXCAVACIONES Y OBRA PÚBLICA EXOPBOU

  Hiszpania

  Firma EXCAVACIONES Y OBRA PÚBLICA EXOPBOU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Jest również obecna w dziedzinach drążenie, i asfalt drogowy. Ma siedzibę w Muro (illes Balears), Hiszpania.

 3. SAS THIERRY TP 31

  Francja

  Firma SAS THIERRY TP 31, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Jest również obecna w dziedzinach Roboty murarskie, Roboty murarskie, i wyposażenie zewnętrzne. Ma siedzibę w Castelnau D'estrétefonds, Francja.

 4. ZECH UMWELT GMBH

  Niemcy

  Firma ZECH UMWELT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Ma siedzibę w Ulm, Niemcy.

 5. THOMAS LINDLBAUER GMBH

  Austria

  Firma THOMAS LINDLBAUER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Ma siedzibę w Mauerkirchen, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BUDOM. FIRMA BUDOWLANA

  Polska

  "BUDOM" to firma budowlana z ogromnym doświadczeniem w swojej branży. Świadczymy usługi budowlane na polskim rynku już wiele lat - w tym czasie zyskaliśmy spore grono zadowolonych klientów. Pod obecną nazwą istniejemy od 2006 roku, natomiast wcześniej działaliśmy jako "ZBK". Osoby, które miały okazję przekonać się o naszym profesjonalizmie to przede wszystkim mieszkańcy okolic Jeleniej Góry - zarówno jednostki prywatne, jak również wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze i instytucje użytku publicznego.

 2. CM CONSTRUCTION SP. Z O.O

  Polska

  Głównym profilem działalności firmy jest wykonawstwo oraz projektowanie robót inżynieryjnych takich jak: zabezpieczenia wykopów (ścianki szczelne, ścianki berlińskie, palisady), zabezpieczenia skarp (gwoździowanie, kotwy gruntowe), posadowienia pośrednie (pale wwibrowywane, wiercone, mikropale, CFA, drewniane, stalowe), budowa nabrzeży, budowa jazów, budowa urządzeń hydrotechnicznych, kompleksowa budowa ekranów akustycznych, roboty ziemne. Współpracowaliśmy z takimi firmami, jak: BUDIMEX, ARCELORMITTA, STRABAG, EUROVIA, ENERGOPOL

 3. KAMECKI RADOSŁAW. ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE

  Polska

  Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie prac ziemnych, w szczególności w budownictwie drogowym. Szeroka baza sprzętowa, ogromny potencjał kadry oraz możliwości logistyczne pozwalają jej na realizacje trudnych zleceń (także rozbiórek) z zachowaniem najwyższej jakości usług oraz w możliwie jak najkrótszym czasie. Współpracujemy z takimi firmami jak: Skanska S.A, Hydrobud24, Leier- Malbork Sp.z.o.o., Stogowski, Kargo, Zenex, Meyer. Na liście współpracujących z nami firm znajdują się również Strabag, Eurovia, Tuga i Budimex. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi profesjonalnym sprzętem budowlanym (w tym usługi koparką, ładowarką lub koparko-ładowarką) oraz transport ciężarowy. Wykonujemy także inne specjalistyczne usługi, w tym frezowanie asfaltu frezarką Wirtgen. W zakresie naszej działalności mieści się również sprzedaż kruszyw. w tym piasku i żwiru. Ponadto zajmujemy się wywozem gruzu w workach typu Big Bag o ładowności 1 lub 2 ton, wykonanych ze specjalistycznych materiałów.

 4. "KOP-MAR" MARCIN LULEWICZ

  Polska

  Kopmar to firma specjalizująca się w pracach wykończeniowych, instalacyjnych i gruntowych. Firma posiada doświadczenie w wykonywaniu prac ziemnych przy pomocy mini koparki. Do usług firmy należy również: projekt i wykonanie przyłączy wody i kanalizacji, tworzenie rowów melioracyjnych, odwadnianie budynków i gruntów, sprzedaż przydomowych oczyszczalni ścieków i inne usługi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma świadczy usługi na wysokim poziomie i profesjonalnie podchodzi do każdego klienta. Zapewnia też szybkie i sprawne wykonanie. Informacje: http: //kopmar.com.pl/

 5. PRZEDSIĘBIORSTWO GEOLOGICZNE GEOPROJEKT SZCZECIN SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza oferta zawiera projektowanie badań geotechnicznych i geologicznych, przeprowadzenie robót terenowych i badań gruntu (sondowanie statyczne i dynamiczne), badania laboratoryjne, a następnie analizę wyników i opracowanie dokumentacji geologiczno-inżynierskich i hydrogeologicznych. Nasi Klienci mogą też liczyć na wysokiej jakości usługi geotechniczne obejmujące kontrolę prac uzdatniających podłoże, obsługę budów, jak również specjalistyczne opinie geotechniczne i dokumentacje badań gruntu. Projektujemy także roboty geologiczne na obszarach górniczych oraz wykonujemy plany ruchu. Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. wykonuje roboty ziemne oraz budowlane: roboty ziemne, żelbetowe, drogowe, murarskie, instalacyjne, elektryczne. prócz badań geologicznych i geotechnicznych, będących głównym filarem naszej działalności, firma Geoprojekt Szczecin wykonuje wszelkie roboty ziemne obejmujące wykopy, zagęszczanie zasypek, wykopów, podbudów. Wszystkie prowadzone działania są nadzorowane i kontrolowane.

 1. PHU MATEX. WIOLETTA PRAŻANOWSKA

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętych pracach ziemnych. Współpracujemy z klientami biznesowymi i indywidualnymi z województwa lubuskiego, a w szczególności ze Słubic i okolic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości branży, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników oraz dysponujemy nowoczesnym sprzętem. W ramach naszej działalności wykonujemy niwelacje i drenaże terenu, wykopy pod fundamenty oraz kompleksowe usługi wywrotką i koparko-ładowarką. Prowadzimy wynajem maszyn budowlanych z zachowaniem konkurencyjnych cen. Instytucje państwowe z którymi współpracujemy to m.in.: Lubuski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Zielonej Górze, Lasy Państwowe, Zarząd Dróg Powiatowych w Słubicach, Urząd Miejski w Słubicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 8: 00-17: 00, a w soboty do godziny 14: 00.

 2. USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE ZBIGNIEW SKRZYPA

  Polska

  Zajmujemy się wynajmem maszyn i taboru z operatorami lub wykonujemy kompleksowo zlecenia wedle życzenia. 1. W szeroko rozumianym pojęciu ROBOTY ZIEMNE możemy zaoferować Państwu gamę usług takich jak: - wykonanie wykopów pod budynki, hale, fundamenty, drogi, obiekty inżynieryjne; - Niwelacje terenu; - wykonanie nasypów; - Budowę dróg tymczasowych; - wymianę gruntu; - budowę parkingów; - utwardzanie placów; - budowę terenów zielonych; - adaptację niewykorzystanych terenów 2.TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY Transport niskopodwoziowy wykonujemy przy zachowaniu jak najwyższych norm. Podstawą jest wykonanie usługi profesjonalnie i bezpiecznie, w najszybszym możliwie czasie. Zajmujemy się także transportem ponadnormatywnym, ciężkim. Podejmujemy się w miarę możliwości każdego zadania. Naszą domeną jest transport maszyn budowlanych, konstrukcji stalowych, maszyn rolniczych, maszyn przemysłowych. Nasze zestawy pozwalają nam na transport ładunków do 53t. posiadamy wszelkie stosowane zezwolenia oraz własny pilotaż z wyszkoloną kadrą. 3. TRANSPORT BETONU jest pierwszą i najbardziej rozwiniętą gałęzią w naszej formie. Wieloletnie doświadczenie oraz wyszkolona załoga pozwala nam na obsługę kilku betoniarni jednocześnie. Nasza oferta dotyczy wynajmu poszczególnych pojazdów na bieżące potrzeby, jak i na całkowitą i wyłączną obsługę podmiotów na podstawie umowy 4. POMPOWANIE BETONU

 1. REMINSTAL TOMASZ ZYNEK

  Polska

  Reminstal to firma działająca przede wszystkim na Śląsku, świadcząca usługi z obszaru prac ziemnych. W ofercie firmy znajdują się usługi koparką, wywrotką, jak równiez sprzedaż kruszyw. Jeśli potrzebują Państwo zlecić wykopanie fundamentów, uprzątnięcie gruzu po pracach rozbiórkowych, wyburzanie obiektów, czy dowolne inne roboty ziemne, to na pewno będziemy w stanie pomóc. Flota naszej firmy składa się z bezawaryjnych koparek i wywrotek, dlatego nie muszą się Państwo obawiać, że z powodu awarii nie dokończymy prac w umówionym terminie. Każdy etap prac ziemnych szczegółowo konsultujemy z klientem — tak, aby finalnie praca była wykonana w 100% zgodnie z jego oczekiwaniami. Miastami, w których najczęściej prowadzi prace są: Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź. Za każdym razem dotrzymujemy ustalonych terminów — powierzenie nam usług jest gwarancją dobrze wykonanej pracy. Najczęściej prace ziemne prowadzimy w 3 etapach: 1. Z klientem omawiamy szczególy zlecenia; 2. Dokonujemy oględzin w miejscu prac; 3. Finalizujemy zaplanowaną usługę. Zapraszamy do kontaktu.

 2. RABENEICK GMBH ROHR- UND KABELDICHTUNGEN

  Niemcy

  Od momentu opracowania pierwszych uszczelek do przewodów doprowadzająch i odprowadzających w 1961 r. opracowaliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i szczelnością, zarówno seryjne jak i niestandardowe, wykonywane na zamówienie zgodnie z Państwa wymaganiami. Nasze produkty, również te niestandardowe, są gotowe do wysyłki w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia. Od ponad 55 lat nazwa "Rabeneick" oznacza jakość i bezpieczeństwo.

 3. GB SCAVI DI BIANCHI GIORGIO

  Włochy

  Giorgio Bianchi wykonuje wykopy ziemne i skalne, roboty ziemne, prace melioracyjne i odwodnienia, korzystając z kompletnego i wydajnego parku maszynowego, który jest regularnie odnawiany i serwisowany. Grupa GB posiada duży park maszyn i środków transportu wysokiej jakości. Może zatem zaoferować potencjalnym klientom swoje usługi jako partnera na budowie: firmy ogólnobudowlane, instytucje publiczne i przedsiębiorstwa prywatne, firmy ogrodnicze.

 4. BROLOG

  Polska

  Firma Brolog realizuje zlecenia na prace ziemne z u? yciem minikoparki. Zlecenia realizowane s? na terenie województwa ma? opolskiego. Firma zapewnia atrakcyjne ceny i wysok? jako? ? ? wiadczonych us? ug.

 5. PIER (UK) VACUUM EXCAVATION

  Zjednoczone Królestwo

 6. ZELLINGER GMBH

  Austria

 7. HM RÉNOVATION

  Belgia

 8. SAND- UND SCHOTTERWERK CHRISTIAN HINTERSTEINER

  Austria

 1. PIRKER BEWEGUNGSTECHNIK

  Austria

 2. BATI LIFTING

  Belgia

 3. BLUMAQ SA

  Hiszpania

 4. T.A.T.P LOCATION ET EVACUATION

  Francja

 5. NODETECH/SIGNE JEAN

  Belgia

 6. STRICKER GRUPPE

  Niemcy

 7. DEMAECKER & VAN HAECKE

  Belgia

 8. ATELIERS HAMMA

  Maroko

 9. ADRIAENSEN RENE

  Belgia

 10. HOUTHOOFDT-COLLETTE A & FILS

  Belgia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Roboty ziemne - przygotowanie gruntu - Import eksport

Liczba wyników

4067 Przedsiębiorstwa