• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • roboty ziemne - przygotowanie gruntu

Wyniki dla

Roboty ziemne - przygotowanie gruntu - Import eksport

 1. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Założona w 1987 r. przez specjalistę od sprzedaży Reimunda Freunda i technika Raimunda Foidla, firma Rover Technik Freund und Foidl GmbH jest obecne znanym przedsiębiorstwem z siedzibą w Lennestadt – w Południowej Westfalii, a główna działalność obejmuje wytwarzanie, sprzedaż i doradztwo w dziedzinie układania rurociągów podziemnych. W sercu działalności znajdują się techniki wiercenia i wybijania, poziomego i pionowego. Skuteczność w połączeniu z szybkością i elastycznością. W oparciu o tę filozofię oferujemy naszym klientom, w przeciwieństwie do dużych korporacji, wszystkie zalety przedsiębiorstwa charakteryzującego się uproszczoną strukturą i szybkimi decyzjami. Przez ponad 20 lat firma Rover Technik zrealizowała liczne wymagające projekty w dziedzinie budowy rurociągów podziemnych, w Niemczech i za granicą, które prowadziła i nadzorowała. Doskonałe osiągnięcia i wyniki potwierdzają efektywność naszych urządzeń i jakość naszych porad.

 2. EXCAVACIONES Y OBRA PÚBLICA EXOPBOU

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EXCAVACIONES Y OBRA PÚBLICA EXOPBOU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Jest również obecna w dziedzinach drążenie, i asfalt drogowy. Ma siedzibę w Muro (illes Balears), Hiszpania.

 3. SAS THIERRY TP 31

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAS THIERRY TP 31, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Jest również obecna w dziedzinach Roboty murarskie, Roboty murarskie, i wyposażenie zewnętrzne. Ma siedzibę w Castelnau D'estrétefonds, Francja.

 4. ZECH UMWELT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZECH UMWELT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Ma siedzibę w Ulm, Niemcy.

 5. THOMAS LINDLBAUER GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma THOMAS LINDLBAUER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Ma siedzibę w Mauerkirchen, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BUDOM. FIRMA BUDOWLANA

  Polska

  "BUDOM" to firma budowlana z ogromnym doświadczeniem w swojej branży. Świadczymy usługi budowlane na polskim rynku już wiele lat - w tym czasie zyskaliśmy spore grono zadowolonych klientów. Pod obecną nazwą istniejemy od 2006 roku, natomiast wcześniej działaliśmy jako "ZBK". Osoby, które miały okazję przekonać się o naszym profesjonalizmie to przede wszystkim mieszkańcy okolic Jeleniej Góry - zarówno jednostki prywatne, jak również wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze i instytucje użytku publicznego.

 2. CM CONSTRUCTION SP. Z O.O

  Polska

  Głównym profilem działalności firmy jest wykonawstwo oraz projektowanie robót inżynieryjnych takich jak: zabezpieczenia wykopów (ścianki szczelne, ścianki berlińskie, palisady), zabezpieczenia skarp (gwoździowanie, kotwy gruntowe), posadowienia pośrednie (pale wwibrowywane, wiercone, mikropale, CFA, drewniane, stalowe), budowa nabrzeży, budowa jazów, budowa urządzeń hydrotechnicznych, kompleksowa budowa ekranów akustycznych, roboty ziemne. Współpracowaliśmy z takimi firmami, jak: BUDIMEX, ARCELORMITTA, STRABAG, EUROVIA, ENERGOPOL

 3. KAMECKI RADOSŁAW. ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE

  Polska

  Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie prac ziemnych, w szczególności w budownictwie drogowym. Szeroka baza sprzętowa, ogromny potencjał kadry oraz możliwości logistyczne pozwalają jej na realizacje trudnych zleceń (także rozbiórek) z zachowaniem najwyższej jakości usług oraz w możliwie jak najkrótszym czasie. Współpracujemy z takimi firmami jak: Skanska S.A, Hydrobud24, Leier- Malbork Sp.z.o.o., Stogowski, Kargo, Zenex, Meyer. Na liście współpracujących z nami firm znajdują się również Strabag, Eurovia, Tuga i Budimex. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi profesjonalnym sprzętem budowlanym (w tym usługi koparką, ładowarką lub koparko-ładowarką) oraz transport ciężarowy. Wykonujemy także inne specjalistyczne usługi, w tym frezowanie asfaltu frezarką Wirtgen. W zakresie naszej działalności mieści się również sprzedaż kruszyw. w tym piasku i żwiru. Ponadto zajmujemy się wywozem gruzu w workach typu Big Bag o ładowności 1 lub 2 ton, wykonanych ze specjalistycznych materiałów.

 4. PRZEDSIĘBIORSTWO GEOLOGICZNE GEOPROJEKT SZCZECIN SP. Z O.O.

  Polska

  Nasza oferta zawiera projektowanie badań geotechnicznych i geologicznych, przeprowadzenie robót terenowych i badań gruntu (sondowanie statyczne i dynamiczne), badania laboratoryjne, a następnie analizę wyników i opracowanie dokumentacji geologiczno-inżynierskich i hydrogeologicznych. Nasi Klienci mogą też liczyć na wysokiej jakości usługi geotechniczne obejmujące kontrolę prac uzdatniających podłoże, obsługę budów, jak również specjalistyczne opinie geotechniczne i dokumentacje badań gruntu. Projektujemy także roboty geologiczne na obszarach górniczych oraz wykonujemy plany ruchu. Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. wykonuje roboty ziemne oraz budowlane: roboty ziemne, żelbetowe, drogowe, murarskie, instalacyjne, elektryczne. prócz badań geologicznych i geotechnicznych, będących głównym filarem naszej działalności, firma Geoprojekt Szczecin wykonuje wszelkie roboty ziemne obejmujące wykopy, zagęszczanie zasypek, wykopów, podbudów. Wszystkie prowadzone działania są nadzorowane i kontrolowane.

 5. "KOP-MAR" MARCIN LULEWICZ

  Polska

  Kopmar to firma specjalizująca się w pracach wykończeniowych, instalacyjnych i gruntowych. Firma posiada doświadczenie w wykonywaniu prac ziemnych przy pomocy mini koparki. Do usług firmy należy również: projekt i wykonanie przyłączy wody i kanalizacji, tworzenie rowów melioracyjnych, odwadnianie budynków i gruntów, sprzedaż przydomowych oczyszczalni ścieków i inne usługi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma świadczy usługi na wysokim poziomie i profesjonalnie podchodzi do każdego klienta. Zapewnia też szybkie i sprawne wykonanie. Informacje: http: //kopmar.com.pl/

 1. WOJTCZAK DARIUSZ. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - TRANSPORTOWE

  Polska

  Specjalizujemy się w szeroko pojętym brukarstwie i realizacji robót ziemnych oraz rozbiórkowych. Podejmiemy się różnego rodzaju wykopów. Firmę wyposażyliśmy w bezawaryjne sprzęty, takie jak koparki, koparko-ładowarki czy wywrotki o tonażu 10-24 t. Posiadamy też pojazdy do transportu kruszyw budowlanych. Z zakresu brukarstwa układamy nawierzchnie z kostki brukowej betonowej i granitowej oraz z płyt chodnikowych. Montujemy też obrzeża. Wykonujemy dla Państwa na przykład chodnik, parking, plac podwórkowy lub manewrowy, a także podjazd. Na uwadze mamy indywidualne życzenia klientów. Podczas pracy wykorzystujemy zarówno materiały własne, jak i powierzone. Możemy także skorzystać z przedstawionych nam projektów albo z własnych aranżacji. Wykonywane przez nas roboty ziemne obejmują wykopy pod fundamenty budynków, szamba, rowy czy przyłącza elektryczne, wodociągowe i kanalizacyjne oraz niwelacje i utwardzanie terenu. Zajmujemy się także pracami rozbiórkowymi i porządkowymi. Działamy kompleksowo, nie tylko dowieziemy niezbędne materiały na teren realizacji zlecenia, ale także wywieziemy nadmiar ziemi oraz gruzu. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż kruszyw budowlanych i sortowanych, między innymi piasku, żwiru, ziemi czy podsypki. Zakupiony towar dowieziemy pod wskazany przez klienta adres. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dla Państwa atrakcyjna. Zapewniamy konkurencyjne ceny i fachową obsługę. Udzielimy fachowego doradztwa i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

 2. PHU MATEX. WIOLETTA PRAŻANOWSKA

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w szeroko pojętych pracach ziemnych. Współpracujemy z klientami biznesowymi i indywidualnymi z województwa lubuskiego, a w szczególności ze Słubic i okolic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości branży, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników oraz dysponujemy nowoczesnym sprzętem. W ramach naszej działalności wykonujemy niwelacje i drenaże terenu, wykopy pod fundamenty oraz kompleksowe usługi wywrotką i koparko-ładowarką. Prowadzimy wynajem maszyn budowlanych z zachowaniem konkurencyjnych cen. Instytucje państwowe z którymi współpracujemy to m.in.: Lubuski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Zielonej Górze, Lasy Państwowe, Zarząd Dróg Powiatowych w Słubicach, Urząd Miejski w Słubicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 8: 00-17: 00, a w soboty do godziny 14: 00.

 1. USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE ZBIGNIEW SKRZYPA

  Polska

  Zajmujemy się wynajmem maszyn i taboru z operatorami lub wykonujemy kompleksowo zlecenia wedle życzenia. 1. W szeroko rozumianym pojęciu ROBOTY ZIEMNE możemy zaoferować Państwu gamę usług takich jak: - wykonanie wykopów pod budynki, hale, fundamenty, drogi, obiekty inżynieryjne; - Niwelacje terenu; - wykonanie nasypów; - Budowę dróg tymczasowych; - wymianę gruntu; - budowę parkingów; - utwardzanie placów; - budowę terenów zielonych; - adaptację niewykorzystanych terenów 2.TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY Transport niskopodwoziowy wykonujemy przy zachowaniu jak najwyższych norm. Podstawą jest wykonanie usługi profesjonalnie i bezpiecznie, w najszybszym możliwie czasie. Zajmujemy się także transportem ponadnormatywnym, ciężkim. Podejmujemy się w miarę możliwości każdego zadania. Naszą domeną jest transport maszyn budowlanych, konstrukcji stalowych, maszyn rolniczych, maszyn przemysłowych. Nasze zestawy pozwalają nam na transport ładunków do 53t. posiadamy wszelkie stosowane zezwolenia oraz własny pilotaż z wyszkoloną kadrą. 3. TRANSPORT BETONU jest pierwszą i najbardziej rozwiniętą gałęzią w naszej formie. Wieloletnie doświadczenie oraz wyszkolona załoga pozwala nam na obsługę kilku betoniarni jednocześnie. Nasza oferta dotyczy wynajmu poszczególnych pojazdów na bieżące potrzeby, jak i na całkowitą i wyłączną obsługę podmiotów na podstawie umowy 4. POMPOWANIE BETONU

 2. MAR-TRANS

  Polska

  Firma Mar Trans, która istnieje na polskim rynku od 2008 roku zawiera w swojej ofercie różnego rodzaju usługi związane z przewozem materiałów sypkich. Zapewniamy kompleksową obsługę transportową takich inwestycji jak budowy dróg, gruntowne remonty budynków oraz roboty ziemne, ale cały czas jesteśmy otwarci na kolejne wyzwania. Preferowanym przez nas terenem robót jest Olsztyn i jego okolice, ale usługi transportowe wykonujemy również na terenie całego kraju. Ze swojej strony oferujemy Państwu specjalistyczny sprzęt ciężki złożony z wywrotek, naczep i specjalne przeznaczonych do przewozu substancji sypkich przyczep. W naszej kadrze pracowniczej posiadamy tylko technicznie wykwalifikowane osoby, posiadające wszystkie wymagane uprawnienia i dokumenty. W swoich działaniach zawsze zwracamy uwagę na jakość wykonywanej pracy, a co za tym idzie także jej bezpieczeństwo, przez co możemy poszczycić się ciągłą dbałością przestrzegania powszechnie obowiązujących zasad.

 3. REMINSTAL TOMASZ ZYNEK

  Polska

  Reminstal to firma działająca przede wszystkim na Śląsku, świadcząca usługi z obszaru prac ziemnych. W ofercie firmy znajdują się usługi koparką, wywrotką, jak równiez sprzedaż kruszyw. Jeśli potrzebują Państwo zlecić wykopanie fundamentów, uprzątnięcie gruzu po pracach rozbiórkowych, wyburzanie obiektów, czy dowolne inne roboty ziemne, to na pewno będziemy w stanie pomóc. Flota naszej firmy składa się z bezawaryjnych koparek i wywrotek, dlatego nie muszą się Państwo obawiać, że z powodu awarii nie dokończymy prac w umówionym terminie. Każdy etap prac ziemnych szczegółowo konsultujemy z klientem — tak, aby finalnie praca była wykonana w 100% zgodnie z jego oczekiwaniami. Miastami, w których najczęściej prowadzi prace są: Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź. Za każdym razem dotrzymujemy ustalonych terminów — powierzenie nam usług jest gwarancją dobrze wykonanej pracy. Najczęściej prace ziemne prowadzimy w 3 etapach: 1. Z klientem omawiamy szczególy zlecenia; 2. Dokonujemy oględzin w miejscu prac; 3. Finalizujemy zaplanowaną usługę. Zapraszamy do kontaktu.

 4. ROBOTY ZIEMNE - URBANEK

  Polska

  Firma Roboty Ziemne - Urbanek istnieje na krajowym rynku branży budowlanej od 2008 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, która swoje początki ma już w roku 1996. Od tego czasu nieprzerwanie związani jesteśmy z pracami z zakresu robót ziemnych. Specjalizujemy się w całościowym wykonywaniu prac ziemnych oraz przygotowywaniem terenu pod budowę. W szerokim wachlarzu naszych usług znajdą Państwo m.in. prace związane z wykopami pod przyłącza, pod fundamenty, wykopami pod budynki, hale produkcyjne czy magazynowe, pod wszelkie obiekty budowlane, a także wykopami pod sieć wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną i telekomunikacyjną, szamba, baseny, stawy, stawy rybne czy oczka wodne. Naszym niewątpliwym atutem są solidne, profesjonalne usługi połączone z konkurencyjnymi cenami. Świetnie zaopatrzony park maszyn pozwala na realizację najbardziej wymagających zadań.

 5. RABENEICK GMBH ROHR- UND KABELDICHTUNGEN

  Niemcy

  Od momentu opracowania pierwszych uszczelek do przewodów doprowadzająch i odprowadzających w 1961 r. opracowaliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i szczelnością, zarówno seryjne jak i niestandardowe, wykonywane na zamówienie zgodnie z Państwa wymaganiami. Nasze produkty, również te niestandardowe, są gotowe do wysyłki w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia. Od ponad 55 lat nazwa "Rabeneick" oznacza jakość i bezpieczeństwo.

 6. GB SCAVI DI BIANCHI GIORGIO

  Włochy

  Giorgio Bianchi wykonuje wykopy ziemne i skalne, roboty ziemne, prace melioracyjne i odwodnienia, korzystając z kompletnego i wydajnego parku maszynowego, który jest regularnie odnawiany i serwisowany. Grupa GB posiada duży park maszyn i środków transportu wysokiej jakości. Może zatem zaoferować potencjalnym klientom swoje usługi jako partnera na budowie: firmy ogólnobudowlane, instytucje publiczne i przedsiębiorstwa prywatne, firmy ogrodnicze.

 7. TRANSKOP GORLICE

  Polska

  Zakład Transkop świadczy precyzyjne usługi koparką oraz koparko-ładowarką, Trudnimy się budowaniem studni wraz z wkładaniem kręgów betonowych oraz obsypaniem i równaniem placu. Robimy doły pod fundamenty, trudnimy się regulacją rzek oraz potoków. Dzięki doświadczeniu jakie posiadają nasi operatorzy zadania te wykonujemy sprawnie i fachowo przy czym doglądamy wszelki szczegół.

 8. WIRKOP

  Polska

  Nasza firma wykonuje profesjonalnie usługi koparko-ładowarką CAT. Podejmujemy sie niewlacji terenu, wykonywania wykopów, zdejmowania humusu oraz wielu innych prac. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www, w celu zapoznania się ze szczegółami.

 1. BROLOG

  Polska

  Firma Brolog realizuje zlecenia na prace ziemne z u? yciem minikoparki. Zlecenia realizowane s? na terenie województwa ma? opolskiego. Firma zapewnia atrakcyjne ceny i wysok? jako? ? ? wiadczonych us? ug.

 2. PIER (UK) VACUUM EXCAVATION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PIER (UK) VACUUM EXCAVATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Jest również obecna w dziedzinach Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, Roboty odwodnieniowe i osuszające grunt, wynajem ładowarek, wydobycie żwiru, i wydobywanie. Ma siedzibę w Newton-Le-Willows, Zjednoczone Królestwo.

 3. ANDRADE GUTIERREZ EUROPA, ÁFRICA, ASIA

  Portugalia

  Firma ANDRADE GUTIERREZ EUROPA, ÁFRICA, ASIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, i inżynieria budowlana. Ma siedzibę w Porto Salvo, Portugalia.

 4. HM RÉNOVATION

  Belgia

  Firma HM RÉNOVATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty malarskie - firmy usługowe, Ramy okienne, Tynkowanie elewacji, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty malarskie - firmy usługowe, Ramy okienne, i Tynkowanie elewacji. Ma siedzibę w Isières/ Ath, Belgia.

 5. ZELLINGER GMBH

  Austria

  Firma ZELLINGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Ma siedzibę w Walding, Austria.

 6. SAND- UND SCHOTTERWERK CHRISTIAN HINTERSTEINER

  Austria

  Firma SAND- UND SCHOTTERWERK CHRISTIAN HINTERSTEINER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Ma siedzibę w Gresten, Austria.

 7. PIRKER BEWEGUNGSTECHNIK

  Austria

  Firma PIRKER BEWEGUNGSTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Ma siedzibę w St. Gallen, Austria.

 8. BLUMAQ SA

  Hiszpania

  Firma BLUMAQ SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, caterpillar, Części obrabiane maszynowo, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, i konserwacja maszyn. Ma siedzibę w La Vall D'uxó-Castellón, Hiszpania.

 9. BATI LIFTING

  Belgia

  Firma BATI LIFTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, posadzkarz, i general renovation work. Ma siedzibę w Bassenge (liege), Belgia.

 10. T.A.T.P LOCATION ET EVACUATION

  Francja

  Firma T.A.T.P LOCATION ET EVACUATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Jest również obecna w dziedzinach wynajem ciężarówek, i digging and demolitions. Ma siedzibę w Carlepont, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo