• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane

Wyniki dla

Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane - Import eksport

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Thermotec GmbH ist ein Betrieb jest firmą działającą w dziedzinie aparatury i inżynierii mechanicznej. W szczególności w dziedzinie odzysku ciepła. Głównym przedmiotem naszego rozwoju i produkcji są płytowe wymienniki ciepła do wymiany ciepła pomiędzy dwoma strumieniami gazu. Innym ważnym produktem jest 3-warstwowa klapa przepstu powietrza. Oprócz tych głównych dziedzin isnieje szereg innych produktów, które opracowujemy, produkujemy i dostarczamy. Produkty wykonane są niemal wyłącznie ze STALI NIERDZEWNEJ, a zwłaszcza rodzajów typu 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, lecz także z innych gatunków stali. Dzięki dostępnemu zapleczu produkcyjnemu obejmującemu powierzchnię 1740 m² z centrami obróbki CNC, maszynami stacjionarnymi, stanowiskami komputerowymi, a także rysunkm CAD i stosowaniu systemu zapewniania jakości zgodnie z normą ISO 9001, zawsze wyprzedzamy konkurencję.

 2. NONET JEAN & FILS

  Belgia

  Firma NONET JEAN & FILS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drogi - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, i wyposażenie zewnętrzne. Ma siedzibę w Floreffe, Belgia.

 3. MAGNETTI

  Włochy

  Firma MAGNETTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, konstrukcja budynków, nadawanie budynkom nieprzepuszczalności, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, i zewnętrzne brukowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Vinovo, Włochy.

 4. WESTRA® GMBH

  Niemcy

  Firma WESTRA® GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Neukirchen, Niemcy.

 5. KURTZ GMBH

  Niemcy

  Firma KURTZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Kreuzwertheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DGS COSTRUZIONI

  Włochy

  Firma DGS COSTRUZIONI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach firmy budowlane, tynkowanie budynków, przebudowa budynków, i konstrukcja budynków. Ma siedzibę w Mondovi', Włochy.

 2. ATUT PAVIMENTI INDUSTRIALI LOMBARDO

  Włochy

  ATUT PAVIMENTI INDUSTRIALI LOMBARDO oddaje do dyspozycji swoje wieloletnie doświadczenie i jest referencyjne w dziedzinie prac budowlanych ogólnie, renowacji, odnawiania, konsolidacji statycznych i budowania budynków mieszkaniowych, będących współwłasnością, handlowych i przemysłowych. Firma oferuje swoje usługi po naprawdę bardzo korzystnych cenach i zarządza dowolnym rodzajem prac dzięki swojemu wysoko wyspecjalizowanemu personelowi, swoim ultranowoczesnym urządzeniom i materiałom budowlanym oraz wykończeniom bardzo wysokiej jakości.

 3. EDIL SERVICE SANTORO SEMPLIFICATA IMPRESA EDILE

  Włochy

  Firma Edil Service Santoro zajmuje się renowacją wewnętrzną i zewnętrzną obiektów, opierając się na wieloletnim doświadczeniu profesjonalnym w swojej branży, a zwłaszcza na wykwalifikowanych pracownikach m.in. hydraulikach, elektrykach i pozłotnikach. Do dyspozycji klientów: eleganckie baseny wpuszczane w ziemię i murowane. Firma specjalizuje się w izolacji dachów specjalnymi powłokami oraz w realizacji basenów. Wykonujemy również prace na zlecenie wspólnot mieszkaniowych, zapewniając certyfikację, konserwację instalacji, utrzymanie dachów i renowację elewacji, remont basenów, uszczelnianie budynków, konserwację obiektów i renowację powłok zewnęrznych. Bezpłatna wizyta na miejscu i kosztorys. Firma znajduje się przy via Badia 287.

 4. BUILDING IMPROVING SRL

  Włochy

  Utworzone w 1994 roku, by działać w zakresie układania, projektowania, dostawy i instalacji materiałów kompozytowych, przedsiębiorstwo Building Improving wyspecjalizowało się z czasem z sprzedaży urządzeń antysejsmicznych, do podnoszenia i sprężania za pomocą kabli, a także pomocy technicznej dotyczącej tych urządzeń. Building Improving obsługuje biura projektowe i przedsiębiorstwa budowlane, którym dostarcza wysokiej jakości pomoc techniczną, aby zawsze zapewnić wprowadzanie najnowszych rozwiązań.

 5. CATERINO SRLS

  Włochy

  Caterino s.r.l.s. Firma Costruzione ed investimenti, jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w branży budowlanej. Świadczy ona usługi z zakresu budownictwa budynków mieszkalnych i przemysłowych, prac konserwacyjnych i renowacji, projektowania i budowy budynków, przetargów na podwykonawstwo. Caterino srls wykonuje również prace renowacyjne dużych budynków przemysłowych i zakładów hotelarskich, jak też prace średnio-duże. Caterino srls Costruzione ed investimenti działa na obszarze Włoch, włącznie z wyspami.

 1. ROBOTY BUDOWLANO-DROGOWE BOGDAN BŁASZCZAK

  Polska

  Nasza firma istnieje już od 1987 roku. Na początku specjalizowaliśmy się w zleceniach budowlanych, by później zająć się brukarstwem oraz pracami drogowymi i ziemnymi. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Warszawy. Są to wykopy oraz roboty drogowe i ziemne wraz z budową dróg, ukształtowaniem terenu, kanalizacją deszczową. Wykonujemy elementy małej architektury, ogrodzenia, zielone dachy, a także prace porządkowe. Jedną z głównych specjalności firmy są profesjonalne usługi brukarskie - nasi brukarze zajmują się układaniem kostki brukowej i granitowej w Warszawie i okolicach. Naszym atutem jest zgrany zespół doświadczonych fachowców, którzy mają wieloletni staż pracy w tej branży. Dzięki temu mogą podejmować się prac ziemnych i drogowych, usług brukarskich oraz realizacji innych zleceń Klientów. Współpracujemy od wielu lat z administracjami osiedli mieszkaniowych, firmami deweloperskimi, Gazownią Warszawską.

 2. GEOURB GROUP

  Serbia

  Grupa GEOURB to multidyscyplinarna firma świadcząca usługi inżynieryjne, założona w 1995 roku, specjalizująca się w takich pracach jak: skanowanie laserowe 3D i modelowaniue badań geodezyjnych, inżynieria geotechniczna, pomiarach podziemnych instalacji i infrastruktur. Stosując najnowsze technologie zapewniamy naszym klientom usługi i wsparcie w realizacji ich projektów w różnych branżach, takich jak: przemysł naftowy i gazowy, budowlany, infrastruktury i dziedzictwo kulturowe.

 1. COGER - COSTRUZIONI GENERALI E RESTAURI SRL

  Włochy

  Firma COGER specjalizuje się w budowie i renowacji budynków. Oferujemy usługi renowacji bydynków, budowy kościołów i innych miejc kultu, budynków handlowych, renowacji i budowy szkół, a także renowacji i restauracji starych budynków i zabytków.

 2. NOVA COSTRUTTORI DI ZANI - TOGNASSI E FIGLI SNC

  Włochy

  Firma budowlana Nova Costruttori prowadzi działalność w całej Brescii i jej regionie, specjalizując się w budownictwie komunalnym i przemysłowym, realizacji inwestycji miejskich, drogowych oraz remoncie wszelkiego rodzaju obiektów budownictwa, jak mieszkania, apartamenty, budynki i hangary. .

 3. LG INVEST SRL EDILIZIA IMMOBILIARE TELECOMUNICAZIONI

  Włochy

  Firma LG Invest, z siedzibą w Cercola, via Don Minzoni 193, choć powstała niedawno, korzysta z doświadczenia i kompetencji dyrektora firmy, techników i współpracowników, którzy tworzą wysoko wykwalifikowany personel. Specjalizujemy się w budowie, renowacji, uszczelnianiu, rozbiórce, malowaniu i zakładaniu instalacji fotowoltaicznych, a od niedawna pracujemy także w sektorze telekomunikacji i instalacji światłowodów i sieci lokalnych.

 4. SINOPOLI SRL

  Włochy

  Sinopoli działa w branży budowlanej od 1975 roku i posiada strukturę organizacyjną, zaopatrzoną we wszystkie urządzenia i środki konieczne do wykonania każdego obiektu budowlanego lub drogowego. Przedsiębiorstwo działa w budownictwie cywilnym i przemysłowym na rzecz instytucji publicznych; utrzymanie obiektów będących przedmiotem współwłasności; odśnieżanie dróg, autostrad i lotnisk; wykopy i roboty ziemne.

 5. MAQUINARIA TROYANO

  Hiszpania

  Usługi profesjonalne i specjalistyczne w zakresie sprzedaży, naprawy i konserwacji ciężkiego sprzętu używanego. Mamy szeroką gamę ciężkiego sprzętu (koparki, wywrotki, ciągniki gąsienicowe, wózki, wały, równiarki, mieszacze, wykończarki, kruszarki itp.) wszystkie marki i modele. Oferujemy bezpłatną wycenę.

 6. DI OCCHIPINTI ROSARIO SNC

  Włochy

  Sicil Scavi est specjalizuje się w robotach ziemnych, budowie dróg i instalacjach do kruszenia. Specjalizujemy się w wyburzeniach cywilnych i przemysłowych, usuwaniu gruzu i robotach ziemnych. Wykonujemy również wykopy i dostarczamy żwir; wyburzenia na wysokości; recykling materiałów z rozbiórki; kontenery o krzyżowym zamknięciu mechanicznym; prace usuwania azbestu stałego i kruchego; cięcie szkieletów żelaznych na zimno i na gorąco; wyburzanie ręczne wszelkiego typu.

 7. IMPRESA EDILE FIRENZE B.A.I.C.

  Włochy

  Firma budowlana B.A.I.C. z siedzibą we Florencji, działa w sektorze budowlanym i wykonuje projekty uzdatniania i restauracji pod klucz. Zajmujemy się również pokryciami z płytek i restauracją fasad. Dzięki naszemu długiemu doświadczeniu oraz kwalifikacjom i kompetencjom technicznycm B.A.I.C. może spełnić wymagania swojej klienteli, zajmując pozycję idealnego partnera każdego projektu i każdego rodzaj konstrukcji.

 8. MALITO COSTRUZIONI SRL SEMPLIFICATA

  Włochy

  Firma MALITO COSTRUZIONI SRL SEMPLIFICATA, wchodząca teraz w skład ogólnokrajowej grupy budowlanej, prowadzi działalność w dziedzinie budownictwa obiektów mieszkalnych lub innych, oferując pełny zakres prac, na własny rachunek lub na rzecz podmiotów zewnętrznych, a także świadcząc usługi odsprzedaży.

 1. POWERSAFE SRL

  Włochy

  Nasze instalacje, wasza oszczędność i poszanowanie natury! Powersafe Srl «Over the energy»

 2. SARL OZÉ

  Francja

 3. IMPRESA COSTRUZIONI LA BELLUNESE SNC

  Włochy

 4. BIANCHINI SICUREZZA STRADALE

  Włochy

 5. HILDEBRANDS GMBH

  Niemcy

 6. AQUABOUW BV

  Holandia

 7. TEIXEIRA DUARTE TRADING SA

  Portugalia

 8. FASAN COSTRUZIONI S.N.C.

  Włochy

 9. ADA CONSULTING

  Portugalia

 10. PAVITECK SRL

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane - Import eksport

Liczba wyników

38 330 Przedsiębiorstwa