• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • roboty budowlane ciężkie

Wyniki dla

Roboty budowlane ciężkie - Import eksport

 1. MÉTHOCAD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MÉTHOCAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Żurawie przejezdne, Deskowanie, Roboty budowlane ciężkie, Żurawie przejezdne, Deskowanie, i Civil engineering. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. ARDIC RENOVATION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ARDIC RENOVATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty murarskie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Roboty budowlane ciężkie, układanie płytek, wylewki, i otwieranie drzwi. Ma siedzibę w Seyssel, Francja.

 3. ECOPROJEKT BERATUNGS-, PLANUNGS- UND ERRICHTUNGS- GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ECOPROJEKT BERATUNGS-, PLANUNGS- UND ERRICHTUNGS- GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. MERCER TORGAU GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MERCER TORGAU GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Opakowania drewniane, Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Torgau, Niemcy.

 5. FONTANA INTERNATIONAL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma FONTANA INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Linz, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KAUFMANN GROUP

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Firma KAUFMANN GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Dekarstwo, meble na miarę, obróbka drewna, warsztaty meblowe, prace stolarskie, strop, lakierowanie, konstrukcja budynków, i roboty murarskie. Ma siedzibę w Vysny Orlik, Słowacja.

 2. DWS POHL GMBH

  Niemcy

  Oferujemy kompleksowe linie produktów w dziedzinie systemów dachowych, ściennych i zabezpieczających: systemy zabezpieczania przed upadkiem, osłony balustrad, profile przyblatowe, profile wykończeniowe dachu płaskiego, wywietrzniki i rynny ściekowe, realizując zamówienia klientów zarówno w ramach produkcji jednostkowej, jak i produkcji małych i dużych serii: Koncentrujemy się na obróbce i przetwarzaniu metali, szczególnie w zakresie fazowania blach m.in. z aluminium, stali nierdzewnej, miedzi i cynku.

 3. FTB MG MATEUSZ GILL

  Polska

  Podstawowym profilem naszej działalności jest wykonawstwo robót ziemnych i wykopów. Podejmiemy się budowy fundamentów, odwodnień oraz szamb. Stworzymy także przyłącza wodne, kanalizacyjne, elektryczne i gazowe do sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Dodatkowo zajmujemy się przeprowadzaniem prac wodno-kanalizacyjnych oraz sanitarno-grzewczych. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, dzięki któremu możemy wykonywać bezawaryjne instalacje sanitarne wewnątrz budynków, na przykład ciepłej lub zimnej wody albo ogrzewania. Specjalizujemy się w: urządzeniach ekologicznych armaturze łazienkowej odwadnianiu terenów uzdatnianiu wody szambach ekologicznych wkładach kominowych ceramicznych, wolnostojących oraz ze stali kwasoodpornej kotłach c.o., gazowych oraz stałopalnych instalacjach wod.-kan. instalacjach c.o. Ponadto zajmujemy się czyszczeniem, przetykaniem i udrażnianiem kanalizacji. Dokładnie wyczyścimy osadniki, wpusty, piony oraz poziomy. Problemu nie stanowi dla nas naprawa urządzeń, takich jak promienniki, zarówno ceramiczne, jak i gazowe czy nagrzewnice gazowe. Gwarantujemy profesjonalny serwis i usuwanie wszelkich awarii kanalizacyjnych. Ze względu na to, że zależy nam na byciu postrzeganym jako rzetelna firma, która kompleksowo realizuje zlecenia wykonujemy również audyty energetyczne i bilanse ciepła. Przeprowadzamy także przeglądy gazowe oraz badania kotłów grzewczych specjalistycznym analizatorem spalin. Zapraszamy.

 4. ALSTAL GRUPA BUDOWLANA SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Generalne wykonawstwo budowlane to główny przedmiot oferty inowrocławskiej firmy Alstal. Firma posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży budowlanej, ma na koncie również wiele zrealizowanych obiektów, w tym chociażby Termy Maltańskie w Poznaniu. Firma posiada też szereg dodatkowych usług, dotyczących między innymi usług budowlanych infrastrukturalnych, w tym głównie drogowych oraz inżynierskich.

 5. ATV ANDALUZA DE TRABAJOS VERTICALES

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w pracach wysokościowych.

 1. LES MAISONS DE L'ADOUR

  Francja

  Firma LES MAISONS DE L'ADOUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty murarskie. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, Roboty budowlane ciężkie, Remonty i renowacje, Roboty budowlane ciężkie, cleansing and renovation, i bathroom furniture. Ma siedzibę w Biarritz, Francja.

 2. IBRAHIM DALGACIOGLU INSAAT

  Turcja

  Firma IBRAHIM DALGACIOGLU INSAAT, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - roboty wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, Roboty budowlane ciężkie, Remonty i renowacje, Roboty budowlane ciężkie, konstrukcje budynków, i biura architektów. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 1. DRESDNER BOHRGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma DRESDNER BOHRGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Kesselsdorf, Niemcy.

 2. NIS - NORDIC INDUSTRIAL SERVICES GMBH

  Niemcy

  Firma NIS - NORDIC INDUSTRIAL SERVICES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Viernheim, Niemcy.

 3. WABUN-IMMOBILIEN-NATURHAUS GMBH

  Niemcy

  Firma WABUN-IMMOBILIEN-NATURHAUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Gransebieth, Niemcy.

 4. RINO ENTWÄSSERUNG

  Niemcy

  Firma RINO ENTWÄSSERUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Empfingen, Niemcy.

 5. TECHNONICOL TN DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma TECHNONICOL TN DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 6. A. ZWYSSIG INGENIEURBÜRO AG

  Szwajcaria

  Firma A. ZWYSSIG INGENIEURBÜRO AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Sisikon, Szwajcaria.

 7. ECKERT BAUTEAM GMBH

  Niemcy

  Firma ECKERT BAUTEAM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Hardheim, Niemcy.

 8. KLIMATOP WETTERSCHUTZTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KLIMATOP WETTERSCHUTZTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Osłony dla samochodów, i Osłony dla samochodów. Ma siedzibę w Bückeburg, Niemcy.

 1. REGENASA

  Hiszpania

  Firma REGENASA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty murarskie, Roboty murarskie, izolatory, izolacja, i systemy izolacyjne. Ma siedzibę w Vigo-Pontevedra, Hiszpania.

 2. HORBO GMBH HORIZONTALBOHRUNGEN

  Niemcy

  Firma HORBO GMBH HORIZONTALBOHRUNGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Mendig, Niemcy.

 3. RESA HOLZBAU GMBH

  Niemcy

  Firma RESA HOLZBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Werl, Niemcy.

 4. SOMMER-BAU GMBH

  Niemcy

  Firma SOMMER-BAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Tornesch, Niemcy.

 5. NBK KERAMIK GMBH

  Niemcy

  Firma NBK KERAMIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Emmerich, Niemcy.

 6. FASAN COSTRUZIONI S.N.C.

  Włochy

  Firma FASAN COSTRUZIONI S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Domy drewniane, i roboty konstrukcyjne. Ma siedzibę w San Vito Al Tagliamento, Włochy.

 7. KAPIPRO

  Niemcy

  Firma KAPIPRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Allershausen, Niemcy.

 8. KANALSANIERUNG 24

  Szwajcaria

  Firma KANALSANIERUNG 24, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Zurich, Szwajcaria.

 9. BRANDT EDELSTAHLDACH GMBH

  Niemcy

  Firma BRANDT EDELSTAHLDACH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 10. FTF SRLS NOLEGGIO E VENDITA MACCHINE EDILIZIA E MOVIMENTO TERRA

  Włochy

  Firma FTF SRLS NOLEGGIO E VENDITA MACCHINE EDILIZIA E MOVIMENTO TERRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo - roboty wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Trecate, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Roboty budowlane ciężkie - Import eksport

Liczba wyników

139 851 Przedsiębiorstwa