• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • roboty budowlane ciężkie

Wyniki dla

Roboty budowlane ciężkie - Import eksport

 1. MÉTHOCAD

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MÉTHOCAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Żurawie przejezdne, Deskowanie, Roboty budowlane ciężkie, Żurawie przejezdne, Deskowanie, i Civil engineering. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. DRESDNER BOHRGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DRESDNER BOHRGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Kesselsdorf, Niemcy.

 3. NIS - NORDIC INDUSTRIAL SERVICES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NIS - NORDIC INDUSTRIAL SERVICES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Viernheim, Niemcy.

 4. ECOPROJEKT BERATUNGS-, PLANUNGS- UND ERRICHTUNGS- GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ECOPROJEKT BERATUNGS-, PLANUNGS- UND ERRICHTUNGS- GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. KAPIPRO

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAPIPRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Allershausen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MERCER TORGAU GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MERCER TORGAU GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Palety. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Płyty drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Opakowania drewniane, Drewno - galanteria drewniana, Import-eksport drewna, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Torgau, Niemcy.

 2. FONTANA INTERNATIONAL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma FONTANA INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 3. DWS POHL GMBH

  Niemcy

  Oferujemy kompleksowe linie produktów w dziedzinie systemów dachowych, ściennych i zabezpieczających: systemy zabezpieczania przed upadkiem, osłony balustrad, profile przyblatowe, profile wykończeniowe dachu płaskiego, wywietrzniki i rynny ściekowe, realizując zamówienia klientów zarówno w ramach produkcji jednostkowej, jak i produkcji małych i dużych serii: Koncentrujemy się na obróbce i przetwarzaniu metali, szczególnie w zakresie fazowania blach m.in. z aluminium, stali nierdzewnej, miedzi i cynku.

 4. FTB MG MATEUSZ GILL

  Polska

  Podstawowym profilem naszej działalności jest wykonawstwo robót ziemnych i wykopów. Podejmiemy się budowy fundamentów, odwodnień oraz szamb. Stworzymy także przyłącza wodne, kanalizacyjne, elektryczne i gazowe do sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Dodatkowo zajmujemy się przeprowadzaniem prac wodno-kanalizacyjnych oraz sanitarno-grzewczych. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, dzięki któremu możemy wykonywać bezawaryjne instalacje sanitarne wewnątrz budynków, na przykład ciepłej lub zimnej wody albo ogrzewania. Specjalizujemy się w: urządzeniach ekologicznych armaturze łazienkowej odwadnianiu terenów uzdatnianiu wody szambach ekologicznych wkładach kominowych ceramicznych, wolnostojących oraz ze stali kwasoodpornej kotłach c.o., gazowych oraz stałopalnych instalacjach wod.-kan. instalacjach c.o. Ponadto zajmujemy się czyszczeniem, przetykaniem i udrażnianiem kanalizacji. Dokładnie wyczyścimy osadniki, wpusty, piony oraz poziomy. Problemu nie stanowi dla nas naprawa urządzeń, takich jak promienniki, zarówno ceramiczne, jak i gazowe czy nagrzewnice gazowe. Gwarantujemy profesjonalny serwis i usuwanie wszelkich awarii kanalizacyjnych. Ze względu na to, że zależy nam na byciu postrzeganym jako rzetelna firma, która kompleksowo realizuje zlecenia wykonujemy również audyty energetyczne i bilanse ciepła. Przeprowadzamy także przeglądy gazowe oraz badania kotłów grzewczych specjalistycznym analizatorem spalin. Zapraszamy.

 5. ALSTAL GRUPA BUDOWLANA SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  Generalne wykonawstwo budowlane to główny przedmiot oferty inowrocławskiej firmy Alstal. Firma posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży budowlanej, ma na koncie również wiele zrealizowanych obiektów, w tym chociażby Termy Maltańskie w Poznaniu. Firma posiada też szereg dodatkowych usług, dotyczących między innymi usług budowlanych infrastrukturalnych, w tym głównie drogowych oraz inżynierskich.

 1. ATV ANDALUZA DE TRABAJOS VERTICALES

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w pracach wysokościowych.

 2. LES MAISONS DE L'ADOUR

  Francja

  Firma LES MAISONS DE L'ADOUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty murarskie. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, Roboty budowlane ciężkie, Remonty i renowacje, Roboty budowlane ciężkie, cleansing and renovation, i bathroom furniture. Ma siedzibę w Biarritz, Francja.

 1. WABUN-IMMOBILIEN-NATURHAUS GMBH

  Niemcy

  Firma WABUN-IMMOBILIEN-NATURHAUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Gransebieth, Niemcy.

 2. ECKERT BAUTEAM GMBH

  Niemcy

  Firma ECKERT BAUTEAM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Hardheim, Niemcy.

 3. RINO ENTWÄSSERUNG

  Niemcy

  Firma RINO ENTWÄSSERUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Empfingen, Niemcy.

 4. A. ZWYSSIG INGENIEURBÜRO AG

  Szwajcaria

  Firma A. ZWYSSIG INGENIEURBÜRO AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Sisikon, Szwajcaria.

 5. KLIMATOP WETTERSCHUTZTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KLIMATOP WETTERSCHUTZTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Osłony dla samochodów, i Osłony dla samochodów. Ma siedzibę w Bückeburg, Niemcy.

 6. TECHNONICOL TN DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma TECHNONICOL TN DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 7. HORBO GMBH HORIZONTALBOHRUNGEN

  Niemcy

  Firma HORBO GMBH HORIZONTALBOHRUNGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Mendig, Niemcy.

 8. REGENASA

  Hiszpania

  Firma REGENASA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty murarskie, Roboty murarskie, izolatory, izolacja, i systemy izolacyjne. Ma siedzibę w Vigo-Pontevedra, Hiszpania.

 1. RESA HOLZBAU GMBH

  Niemcy

  Firma RESA HOLZBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Werl, Niemcy.

 2. SOMMER-BAU GMBH

  Niemcy

  Firma SOMMER-BAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Tornesch, Niemcy.

 3. FASAN COSTRUZIONI S.N.C.

  Włochy

  Firma FASAN COSTRUZIONI S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Domy drewniane, i roboty konstrukcyjne. Ma siedzibę w San Vito Al Tagliamento, Włochy.

 4. NBK KERAMIK GMBH

  Niemcy

  Firma NBK KERAMIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Emmerich, Niemcy.

 5. KANALSANIERUNG 24

  Szwajcaria

  Firma KANALSANIERUNG 24, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Zurich, Szwajcaria.

 6. FTF SRLS NOLEGGIO E VENDITA MACCHINE EDILIZIA E MOVIMENTO TERRA

  Włochy

  Firma FTF SRLS NOLEGGIO E VENDITA MACCHINE EDILIZIA E MOVIMENTO TERRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo - roboty wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Trecate, Włochy.

 7. BRANDT EDELSTAHLDACH GMBH

  Niemcy

  Firma BRANDT EDELSTAHLDACH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 8. BKP KOLDE KOLLEGEN GMBH

  Niemcy

  Firma BKP KOLDE KOLLEGEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 9. GEBROEDERS HERMANS

  Belgia

  Firma GEBROEDERS HERMANS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Roboty budowlane ciężkie, wznoszenie dachów, izolacja, i podłogi. Ma siedzibę w Londerzeel, Belgia.

 10. ENGEL & VÖLKERS SALZBURG - E & V LIEGENSCHAFTSVERMITTLUNG GMBH

  Austria

  Firma ENGEL & VÖLKERS SALZBURG - E & V LIEGENSCHAFTSVERMITTLUNG GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, i Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie. Ma siedzibę w Anif, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Roboty budowlane ciężkie - Import eksport

Liczba wyników

139 868 Przedsiębiorstwa