• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rożna ogrodowe i akcesoria

Wyniki dla

Rożna ogrodowe i akcesoria - Import eksport

 1. BOOMEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BOOMEX – historia sukcesu „Made in Germany“. BOOMEX GmbH może dziś spojrzeć wstecz na 30 lat swojej historii. Od początku firma ta wytwarzała bezpieczne produkty o gwarantowanej wysokiej jakości: podpałki do węgla i grilla. Dziś jesteśmy jednym z wiodących europejskich producentów podpałek do węgla i grilla. Nasze produkty cieszą się niesłabnącym powodzeniem i są dostępne na terenie całych Niemiec w sklepach spożywczych, marketach budowlanych, na stacjach benzynowych i w sklepach należących do różnych sieci handlowych. Produkty BOOMEX można znaleźć także w niemal wszystkich krajach europejskich. Z właściwą nam siłą innowacji proponujemy wciąż nowe pomysł, co zapewnia nam stały wzrost. Ponadto, nasze procesy produkcyjne są stale optymalizowane. Zyskaliśmy też więcej przestrzeni do rozwoju, w dosłownym znaczeniu: powierzchnia magazynowa na terenie naszej firmy w Essen obejmuje obecnie ponad 5000 m2. Poza tym, w dalszym ciągu poszerzamy zakres naszej głównej oferty, jaką jest "węgiel i grill".

 2. SARL VERAL 123 BARBECUE.COM

  Francja

  Strona 123barbecue.com to witryna specjalizująca się w internetowej sprzedaży wszystkich typów grillów wysokiej klasy. Grill gazowy, grill węglowy, grill indukcyjny, grill do zabudowy, grill nastawny i grill na wózku. 123barbecue.com sprzedaje również płyty gazowe i płyty japońskie ze stali nierdzewnej typu Teppanyaki. Mogą Państwo dodatkowo wyposażyć swoją kuchnię na zewnątrz domu w kostkarki do lodu Uline.Znajdą Państwo również takie akcesoria do swojej kuchni jak pokrowce na grill, stoliki ze stali nierdzewnej, zewnętrzne pojemniki na śmieci.Marki dostępne w sprzedaży to VIKING, BORETTI, INVICTA, CAMPS, GERKAN, ULINE, JAKSCHOd grilla płytowego poprzez kostkarkę do lodu, wszystkie wersje naszych produktów są objęte dwuletnią gwarancją. Możemy też być dumni z naszego wewnętrznego działu obsługi klientów, który potrafi sprostać ich najwyższym oczekiwaniom i udziela odpowiedzi na wszelkie pytania, telefonicznie pod numerem +33 (0)4 26 78 28 80 i poprzez e-mail pod adresem contact@123barbecue.com.

 3. TERMINALTRADE LTD

  Rosja

  Firma Terminaltrade Ltd została założona w 2016 roku. Zajmuje się projektowaniem urządzeń przemysłowych do zwęglania drewna oraz produkcją najwyższej jakości węgla drzewnego na własnych urządzeniach. CERTYFIKOWANE SUROWCE - wszystkie nasze surowce są pochodzenia nie przestępczego i zarejestrowane w państwowym systemie ewidencji drewna Unified State Automated Information System for Timber Accounting and Transactions therewith (Jednolity zautomatyzowany system informatyczny do celów rachunkowości drewna i transakcji z nim związanych). BEZ SZKODLIWYCH SUBSTANCJI I PYŁU - do produkcji węgla drzewnego używane jest wyłącznie drewno brzozowe. Podczas spalania brzozy nie pojawiają się żadne obce zapachy. WYSOKIEJ JAKOŚCI WĘGIEL - wszystkie produkty przechodzą przez linię wstępnego pakowania. Z wyjątkiem naszego markowego opakowania BBQLOGY, jeśli wolisz, możemy zapakować nasz węgiel w torby rzemieślnicze pod Twoją marką. W 2019 roku firma przeszła pomyślnie audyt zgodnie z systemem certyfikacji FSC. W 2021 roku otrzymaliśmy regionalną nagrodę Administracji Regionu Kostroma - Eksporter Roku w obszarze przemysłowym 2020 roku.

 4. LUXCHEF BARBECUE

  Turcja

  Firma LUXCHEF BARBECUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach paleniska do kominków grillowych, i akcesoria do grylowania. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 5. DOME OVENS®

  Portugalia

  Firma DOME OVENS®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach piec do pieczenia, bakery ovens, Piece na drzewo do pizzy, i piece z cegły. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VESTA LLC

  Rosja

  Firma VESTA LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie restauracji. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rożna ogrodowe i akcesoria, Piece przemysłowe opalane drewnem, piec do pizzy, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rożna ogrodowe i akcesoria, i Piece przemysłowe opalane drewnem. Ma siedzibę w Medvedevo, Rosja.

 2. GRANDE CHARCOAL & BBQ

  Turcja

  Firma GRANDE CHARCOAL & BBQ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Jest również obecna w dziedzinach Rożna ogrodowe i akcesoria, węgiel opałowy, Rożna ogrodowe i akcesoria, i akcesoria do grylowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. PH PLANKESTEINER GMBH

  Włochy

  Firma PH PLANKESTEINER GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach grill ogrodowy, i piece do pizzy. Ma siedzibę w Toblach, Włochy.

 4. BADEKO GMBH

  Niemcy

  Firma BADEKO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Cham, Niemcy.

 5. EQUIPO CASH DISTRIBUTION HOTELIERE SAS

  Francja

  Firma EQUIPO CASH DISTRIBUTION HOTELIERE SAS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach ruszt przenośny (do grylowania). Ma siedzibę w Alenya, Francja.

 1. BASBQ BBQ SPECIAALZAAK

  Holandia

  Firma BASBQ BBQ SPECIAALZAAK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach ruszt przenośny (do grylowania), i akcesoria do grylowania. Ma siedzibę w Uden, Holandia.

 2. SAUVIC, S.L.

  Hiszpania

  Firma SAUVIC, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Rożna ogrodowe i akcesoria, ociekacze, i Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Manlleu, Hiszpania.

 1. FLAME AND GRILL

  Holandia

  Firma FLAME AND GRILL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do grylowania. Ma siedzibę w Velserbroek, Holandia.

 2. BORETTI

  Belgia

  Firma BORETTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do gotowania do użytku domowego, i piece elektryczne. Ma siedzibę w Wilrijk, Belgia.

 3. MERCHAN NEGÓ, SLU

  Hiszpania

  Firma MERCHAN NEGÓ, SLU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Ajalvir, Hiszpania.

 4. MIRACOR-EUROPA, S.L.

  Hiszpania

  Firma MIRACOR-EUROPA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Piekarniki i ruszta, profesjonalne, Rożna ogrodowe i akcesoria, rynny ze stali nierdzewnej, talerze dla kolektywów, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, i Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Enguera, Hiszpania.

 5. DELBRUYERE CREATIONS

  Belgia

  Firma DELBRUYERE CREATIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i akcesoria ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Rożna ogrodowe i akcesoria, Rożna ogrodowe i akcesoria, equipped kitchens, meble do łazienek, i wardrobes. Ma siedzibę w Soignies, Belgia.

 6. LOTUSGRILL - RAUCHARMER GRILL

  Niemcy

  Firma LOTUSGRILL - RAUCHARMER GRILL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. POOLSHOP123 GMBH

  Niemcy

  Firma POOLSHOP123 GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Baseny - budowa i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Rożna ogrodowe i akcesoria, budowanie basenów, systemy ogrzewania dla basenów, Rożna ogrodowe i akcesoria, i wyposażenie do saun. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

 8. FRITEL

  Belgia

  Firma FRITEL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach frytkownice. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 1. PLANET BARBECUE

  Włochy

  Firma PLANET BARBECUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Tv, Włochy.

 2. EUROTUIN

  Belgia

  Firma EUROTUIN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach Rożna ogrodowe i akcesoria, garden ornaments, konserwacja sprzętu, Rożna ogrodowe i akcesoria, i trawniki. Ma siedzibę w Ophasselt, Belgia.

 3. ROOST BUITENKOKEN

  Holandia

  Firma ROOST BUITENKOKEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Haaksbergen, Holandia.

 4. PIANETA GRILL SRL

  Włochy

  Firma PIANETA GRILL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Mussolente, Włochy.

 5. SOMAGIC

  Francja

  Firma SOMAGIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w La Genète, Francja.

 6. TOMISHOP THOMAS MILD

  Niemcy

  Firma TOMISHOP THOMAS MILD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Osthofen, Niemcy.

 7. ALPINA GRILLS

  Belgia

  Firma ALPINA GRILLS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Rożna ogrodowe i akcesoria, Rożna ogrodowe i akcesoria, profesjonalne grille ogrodowe, grille gazowe, i opiekacze elektryczne. Ma siedzibę w Wevelgem, Belgia.

 8. EGRILLEN

  Szwecja

  Firma EGRILLEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach rożna gazowe, i Rożna elekryczne. Ma siedzibę w Kangasala, Szwecja.

 9. PARTY AS

  Niemcy

  Firma PARTY AS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 10. GENERAL APPLIANCES

  Włochy

  Firma GENERAL APPLIANCES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach grille gazowe. Ma siedzibę w Ferrara, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo