• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rożna ogrodowe i akcesoria

Wyniki dla

Rożna ogrodowe i akcesoria - Import eksport

 1. BOOMEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  BOOMEX – historia sukcesu „Made in Germany“. BOOMEX GmbH może dziś spojrzeć wstecz na 30 lat swojej historii. Od początku firma ta wytwarzała bezpieczne produkty o gwarantowanej wysokiej jakości: podpałki do węgla i grilla. Dziś jesteśmy jednym z wiodących europejskich producentów podpałek do węgla i grilla. Nasze produkty cieszą się niesłabnącym powodzeniem i są dostępne na terenie całych Niemiec w sklepach spożywczych, marketach budowlanych, na stacjach benzynowych i w sklepach należących do różnych sieci handlowych. Produkty BOOMEX można znaleźć także w niemal wszystkich krajach europejskich. Z właściwą nam siłą innowacji proponujemy wciąż nowe pomysł, co zapewnia nam stały wzrost. Ponadto, nasze procesy produkcyjne są stale optymalizowane. Zyskaliśmy też więcej przestrzeni do rozwoju, w dosłownym znaczeniu: powierzchnia magazynowa na terenie naszej firmy w Essen obejmuje obecnie ponad 5000 m2. Poza tym, w dalszym ciągu poszerzamy zakres naszej głównej oferty, jaką jest "węgiel i grill".

 2. ROSSOFUOCO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Piec opalany drewnem Rossofuoco jest symbolem innowacji w tym sektorze, dzięki rewolucyjnemu systemowi oddzielnego spalania. System ten, będący wynikiem ścisłej współpracy z ekspertami i technikami, został zaprojektowany tak, aby zapewnić doskonałe pieczenie i autentyczny smak, jednocześnie zapobiegając kontaktowi żywności z popiołem i dymem. Ponadto zaawansowany mechanizm rozprowadzania ciepła sprawia, że obsługa pieca jest niezwykle intuicyjna, zarówno podczas rozpalania, jak i przy regulowaniu temperatury. Dla osób ceniących tradycję, Rossofuoco oferuje szeroką gamę pieców opalanych drewnem do pieczenia bezpośredniego i grilli, które mogą być opalane zarówno drewnem jak i węglem. Patrząc w przyszłość, nie zapominając o swoich korzeniach wyrosłych z tradycji, Rossofuoco nieustannie dokłada wszelkich starań, aby wprowadzać innowacje i przewidywać potrzeby swoich klientów. Dlatego też firma stworzyła dwukomorowy piec opalany drewnem, innowacyjny system bezpośredniego i pośredniego spalania w tym samym produkcie. Lecz nie tylko funkcjonalność i wysokiej jakości materiały wyróżniają produkty Rossofuoco. Estetyka odgrywa kluczową rolę, a każdy szczegół jest starannie dopracowany, aby zapewnić wyrafinowane wzornictwo, które harmonijnie wtapia się w każde środowisko, zarówno domowe, jak i komercyjne.

 3. BBQ BOAT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BBQ BOAT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Sport i wypoczynek czynny. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Rożna ogrodowe i akcesoria, ruszt przenośny (do grylowania), Żeglarstwo - łodzie, statki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, wynajem pojazdów wodnych, i organizowanie imprez firmowych. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 4. TERMINALTRADE LTD

  Rosja

  Firma Terminaltrade Ltd została założona w 2016 roku. Zajmuje się projektowaniem urządzeń przemysłowych do zwęglania drewna oraz produkcją najwyższej jakości węgla drzewnego na własnych urządzeniach. CERTYFIKOWANE SUROWCE - wszystkie nasze surowce są pochodzenia nie przestępczego i zarejestrowane w państwowym systemie ewidencji drewna Unified State Automated Information System for Timber Accounting and Transactions therewith (Jednolity zautomatyzowany system informatyczny do celów rachunkowości drewna i transakcji z nim związanych). BEZ SZKODLIWYCH SUBSTANCJI I PYŁU - do produkcji węgla drzewnego używane jest wyłącznie drewno brzozowe. Podczas spalania brzozy nie pojawiają się żadne obce zapachy. WYSOKIEJ JAKOŚCI WĘGIEL - wszystkie produkty przechodzą przez linię wstępnego pakowania. Z wyjątkiem naszego markowego opakowania BBQLOGY, jeśli wolisz, możemy zapakować nasz węgiel w torby rzemieślnicze pod Twoją marką. W 2019 roku firma przeszła pomyślnie audyt zgodnie z systemem certyfikacji FSC. W 2021 roku otrzymaliśmy regionalną nagrodę Administracji Regionu Kostroma - Eksporter Roku w obszarze przemysłowym 2020 roku.

 5. SARL VERAL 123 BARBECUE.COM

  Francja

  Strona 123barbecue.com to witryna specjalizująca się w internetowej sprzedaży wszystkich typów grillów wysokiej klasy. Grill gazowy, grill węglowy, grill indukcyjny, grill do zabudowy, grill nastawny i grill na wózku. 123barbecue.com sprzedaje również płyty gazowe i płyty japońskie ze stali nierdzewnej typu Teppanyaki. Mogą Państwo dodatkowo wyposażyć swoją kuchnię na zewnątrz domu w kostkarki do lodu Uline.Znajdą Państwo również takie akcesoria do swojej kuchni jak pokrowce na grill, stoliki ze stali nierdzewnej, zewnętrzne pojemniki na śmieci.Marki dostępne w sprzedaży to VIKING, BORETTI, INVICTA, CAMPS, GERKAN, ULINE, JAKSCHOd grilla płytowego poprzez kostkarkę do lodu, wszystkie wersje naszych produktów są objęte dwuletnią gwarancją. Możemy też być dumni z naszego wewnętrznego działu obsługi klientów, który potrafi sprostać ich najwyższym oczekiwaniom i udziela odpowiedzi na wszelkie pytania, telefonicznie pod numerem +33 (0)4 26 78 28 80 i poprzez e-mail pod adresem contact@123barbecue.com.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DOME OVENS®

  Portugalia

  Firma DOME OVENS®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach piec do pieczenia, bakery ovens, Piece na drzewo do pizzy, i piece z cegły. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 2. LUXCHEF BARBECUE

  Turcja

  Firma LUXCHEF BARBECUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach paleniska do kominków grillowych, i akcesoria do grylowania. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 3. VESTA LLC

  Rosja

  Firma VESTA LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie restauracji. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rożna ogrodowe i akcesoria, Piece przemysłowe opalane drewnem, piec do pizzy, Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia, Rożna ogrodowe i akcesoria, i Piece przemysłowe opalane drewnem. Ma siedzibę w Medvedevo, Rosja.

 4. GRANDE CHARCOAL & BBQ

  Turcja

  Firma GRANDE CHARCOAL & BBQ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Jest również obecna w dziedzinach Rożna ogrodowe i akcesoria, węgiel opałowy, Rożna ogrodowe i akcesoria, i akcesoria do grylowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. PH PLANKESTEINER GMBH

  Włochy

  Firma PH PLANKESTEINER GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach grill ogrodowy, i piece do pizzy. Ma siedzibę w Toblach, Włochy.

 1. ARES IGNIS

  Hiszpania

  Firma ARES IGNIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach przenośne ruszty profesjonalne i bufety, Grille z piecem, i grille stalowe. Ma siedzibę w Vigo, Pontevedra, Galicia, Hiszpania.

 2. BADEKO GMBH

  Niemcy

  Firma BADEKO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Cham, Niemcy.

 1. EQUIPO CASH DISTRIBUTION HOTELIERE SAS

  Francja

  Firma EQUIPO CASH DISTRIBUTION HOTELIERE SAS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach ruszt przenośny (do grylowania). Ma siedzibę w Alenya, Francja.

 2. OLIMP LTD.

  Chorwacja

  Firma OLIMP LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach podpałka. Ma siedzibę w Benkovac, Chorwacja.

 3. MIRACOR-EUROPA, S.L.

  Hiszpania

  Firma MIRACOR-EUROPA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Piekarniki i ruszta, profesjonalne, Rożna ogrodowe i akcesoria, rynny ze stali nierdzewnej, talerze dla kolektywów, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, i Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Enguera, Hiszpania.

 4. EUROTUIN

  Belgia

  Firma EUROTUIN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach Rożna ogrodowe i akcesoria, garden ornaments, konserwacja sprzętu, Rożna ogrodowe i akcesoria, i trawniki. Ma siedzibę w Ophasselt, Belgia.

 5. BORETTI

  Belgia

  Firma BORETTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do gotowania do użytku domowego, i piece elektryczne. Ma siedzibę w Wilrijk, Belgia.

 6. EGRILLEN

  Szwecja

  Firma EGRILLEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach rożna gazowe, i Rożna elekryczne. Ma siedzibę w Kangasala, Szwecja.

 7. PIANETA GRILL SRL

  Włochy

  Firma PIANETA GRILL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Mussolente, Włochy.

 8. BASBQ BBQ SPECIAALZAAK

  Holandia

  Firma BASBQ BBQ SPECIAALZAAK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach ruszt przenośny (do grylowania), i akcesoria do grylowania. Ma siedzibę w Uden, Holandia.

 1. DELBRUYERE CREATIONS

  Belgia

  Firma DELBRUYERE CREATIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i akcesoria ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Rożna ogrodowe i akcesoria, Rożna ogrodowe i akcesoria, equipped kitchens, meble do łazienek, i wardrobes. Ma siedzibę w Soignies, Belgia.

 2. POOLSHOP123 GMBH

  Niemcy

  Firma POOLSHOP123 GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Baseny - budowa i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Rożna ogrodowe i akcesoria, budowanie basenów, systemy ogrzewania dla basenów, Rożna ogrodowe i akcesoria, i wyposażenie do saun. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

 3. PLANET BARBECUE

  Włochy

  Firma PLANET BARBECUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Tv, Włochy.

 4. FLAME AND GRILL

  Holandia

  Firma FLAME AND GRILL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do grylowania. Ma siedzibę w Velserbroek, Holandia.

 5. MERCHAN NEGÓ, SLU

  Hiszpania

  Firma MERCHAN NEGÓ, SLU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Ajalvir, Hiszpania.

 6. ALPINA GRILLS

  Belgia

  Firma ALPINA GRILLS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Rożna ogrodowe i akcesoria, Rożna ogrodowe i akcesoria, profesjonalne grille ogrodowe, grille gazowe, i opiekacze elektryczne. Ma siedzibę w Wevelgem, Belgia.

 7. SAUVIC, S.L.

  Hiszpania

  Firma SAUVIC, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły gospodarstwa domowego, stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Rożna ogrodowe i akcesoria, ociekacze, i Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Manlleu, Hiszpania.

 8. PARTY AS

  Niemcy

  Firma PARTY AS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 9. FRITEL

  Belgia

  Firma FRITEL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach frytkownice. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 10. SOMAGIC

  Francja

  Firma SOMAGIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rożna ogrodowe i akcesoria. Ma siedzibę w La Genète, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo