• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rośliny

Wyniki dla

Rośliny - Import eksport

 1. HIGHBUY - CBD

  Francja

 2. MILSENS

  Francja

 3. VIVEROS MACÍAS

  Hiszpania

 4. BOTÁNICA LEVANTINA

  Hiszpania

 5. PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KOPPERT POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Koppert jest światowym liderem w branży biologicznej ochrony upraw i naturalnych metod zapylania. Firma powstała w 1967 r. w Holandii, gdzie znajduje się jej główna siedziba. Ponad 40-letnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie efektywnych rozwiązań w zakresie ochrony roślin. Nasze produkty mają niekwestionowany udział w produkcji czystej i zdrowej żywności. Głównym celem firmy jest podwyższenie jakości upraw przy użyciu organizmów pożytecznych. Ma to niewątpliwy wpływ na rozwój zrównoważonych metod ochrony w rolnictwie i ogrodnictwie. Doradcy zatrudnieni w firmie Koppert są w pełni zaangażowani w procesy produkcyjne poszczególnych przedsiębiorstw, dzięki czemu możemy doskonale poznać i sprostać oczekiwaniom obecnego rynku. Biologiczne metody i systemy IPM (Integrowana Ochrona Roślin) skutecznie spełniają swoją funkcję: chronią uprawy przy minimalnym użyciu środków chemicznych lub bez nich, są skuteczne i bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin.

 2. DOM W OGRODZIE

  Polska

  Głównym profilem naszej działalności jest detaliczna i hurtowa sprzedaż iglaków, krzewów i innych roślin zarówno ogrodowych, jak i domowych. Świadczymy również usługi ogrodnicze, takie jak sadzenie roślin i urządzanie ogrodu. Bogate doświadczenie jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat jest gwarancją najwyższego poziomu świadczonych przez nas usług i wysokiej jakości oferowanych produktów. dysponujemy również własnym transportem, dzięki czemu dostawa roślin przebiega sprawnie i terminowo. Chętnie służymy wszelką pomocą w wyborze i załadunku roślin rabatowych, ogrodowych, liściastych, choinek w doniczkach, a także akcesoriów i narzędzi ogrodniczych oraz innego asortymentu. Nasza firma świadczy również usługi ogrodnicze związane z projektowaniem, zakładaniem, urządzaniem i pielęgnacją roślin oraz ogrodów.

 3. STUDIO FLORYSTYCZNE ARTICO

  Polska

  Artico to wyraz miłości do kwiatów oraz talentu artystycznego, który zaowocował otwarciem studia w 2008 roku. Ukończone kursy oraz szkolenia to dowód na ciągłe doskonalenie się, by każde zamówienie było najwyższej jakości. Jesteśmy firmą zaangażowaną w projekty, które wykonujemy z największą dbałością o szczegóły i ciężko pracujemy by sprostać wszelkim stawianym nam wymaganiom, dzięki czemu nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną i miłą obsługę. Dzięki naszej rozległej wiedzy oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie prowadzić szkolenia i szerzyć wiedzę florystyczną w coraz większym kręgu. Nasze umiejętności zostały docenione poprzez przyznanie nam znaku "Małopolskich standardów" co jeszcze bardziej motywuje nas to doskonalenia warsztatu florystycznego.

 4. GREEN PLANET SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  Siedziba spółki Green Planet znajduje się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo założone w 2008 roku specjalizuje się w sprzedaży kwiatów i dodatków kwiatowych. Oferuje klientom produkty najwyższej jakości. Kwiaty od wieków są używane do dekorowania wnętrz i uświetniania wyjątkowych okazji. Zapotrzebowanie na tego typu rośliny sprawiło, że powstała spółka Green Planet, sprowadzająca do Polski kwiaty od najlepszych, zagranicznych producentów. Pochodzą one między innymi z Holandii, Kolumbii oraz Ekwadoru. Rośliny znajdujące się w firmowej ofercie charakteryzują się świeżością, wieloma wariantami kolorystycznymi i starannym zapakowaniem. Są tak zabezpieczone, by w doskonałym stanie dotrzeć do klientów i długo nadawać się do użycia. Do klientów spółki należą przede wszystkim kwiaciarnie, pracownie florystyczne i wszyscy, którzy potrzebują kwiatów najwyższej jakości, w ilościach hurtowych. Oferta Green Planet obejmuje: - kwiaty cięte - kwiaty doniczkowe - dodatki zielone - dodatki kwitnące

 5. SZKÓŁKA RÓŻ ROZARIA

  Polska

  Szkółka Róż Rozaria to firma wielopokoleniowa, obecna na rynku od lat 80. ubiegłego wieku. Swoją hodowlę róż ma w polskim "zagłębiu różanym" - w Końskowoli. Uprawia tam róże przeróżnych odmian, gwarantując swym klientom ich doskonałą jakość. Przedstawia też bardzo szeroki wybór. W ofercie znaleźć można wszelkie gatunki i odmiany róż, różniące się od siebie wielkością kwiatów, terminem i długością kwitnienia czy sposobem uprawy. Dostępne są różne pnące, pojemnikowe, rabatowe czy uformowane w drzewka na pniu, co pozwala na ich uprawę nie tylko posiadaczom rozległych ogrodów, ale też tarasów czy balkonów. Prócz oferowania znakomitych krzewów róż, firma dba też o informowanie swych klientów na temat uprawy tych roślin, w celu zapewnienia im jak najlepszych warunków do wzrostu i rozwoju. Na jej stronie internetowej znaleźć można "Pielęgnację Róż w Pigułce". Z zamieszczonych informacji przyszli hodowcy mogą dowiedzieć się na przykład tego, kiedy i w jakiej ziemi sadzić róże, kiedy je przesadzać i w jaki sposób przycinać czy jak przygotować je na zimę. Zastosowanie się do tych porad gwarantuje uzyskanie pięknego pokroju i obfitego kwitnienia.

 1. VIVEROS HERNÁNDEZ

  Hiszpania

  Oprócz hodowli orzeszków ziemnych i cytrusów, w 1976 r. rozpoczęliśmy hodowlę roślin palmowych. VIVEROS HERNÁNDEZ proponuje szeroką gamę produktów śródziemnomorskich dostępnych cały rok. Oprócz wysokiej jakości produktów, oferujemy doskonałe usługi i co roku dodajemy nowe produkty do naszego katalogu. Naszą siłą jest także duże doświadczenie za granicą, gdzie pracujemy z supermarketami i sieciami ogrodnictwa, które uważają nas dzisiaj za zaufanego dostawcę używającego pięciu różnych języków.

 2. ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL

  Włochy

  Garden Musetti jest do Państwa dyspozycji w zakresie przygotowywania kompozycji i bukietów świeżych kwatów, dekoracji na śluby i ceremonie, bukietów panny młodej, kompozycji kwiatowych na uroczystości pogrzebowe, wieńców i wiązanek pogrzebowych. Kup on-line, to bardzo proste! Przejrzyj nasz katalog i wybierz odpowiedni produkt, lub zadzwoń do nas, aby razem znaleźć ten, który jest najbardziej odpowiedni. Następnie, procedura umożliwia płatość kartą kredytową lub z użyciem konta Paypal.

 1. BYLINY-SWIERK

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji bylin, traw ozdobnych, paproci ogrodowych oraz ziół w pojemnikach. Szczycimy się bylinami nietuzinkowymi, mniej znanymi, lecz równie cennymi; odmianami bylin niskich i wysokich na różne stanowiska - od słonecznych do zacienionych. Oferujemy je do każdego rodzaju ogrodu, od kameralnego poprzez duże założenia parkowe po zielone dachy. Nasza szkółka została dwukrotnie uhonorowana złotymi medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 2. PARK M

  Polska

  Park M to lider rynku architektury krajobrazu i zagospodarowania terenów zieleni. Wszechstronna, bogata i zróżnicowana oferta, stały zespół doskonałych specjalistów, profesjonalne i innowacyjne zaplecze sprzętowe, własna baza transportowa, kilkanaście lat doświadczenia, realizacje najbardziej prestiżowych inwestycji w Polsce oraz obecność na międzynarodowych rynkach sprawiają, że Park M jest zaufanym partnerem najbardziej wymagających Klientów.

 3. ALGOROS VIVEROS, S.L.

  Hiszpania

 4. GENEROSA

  Portugalia

 5. EXCLUSIVAS ROCAN S.L.

  Hiszpania

 6. LA PANACEE DES PLANTES

  Francja

 7. PHYTESIA

  Belgia

 8. VIVERS GASSÓ S.L.

  Hiszpania

 1. PÉPINIÈRES CECE

  Belgia

 2. HOUTMEYERS

  Belgia

 3. BAUMSCHULE HORSTMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. AGENZIA AGRARIA GIOÈ SOC. COOP

  Włochy

 5. HERBIOART

  Tunezja

 6. PAULOWNIA EUROPA

  Rumunia

 7. HESTERS

  Belgia

 8. NATÚR DROG KFT.

  Węgry

 9. A OP DE BEECK

  Belgia

 10. PLANTENCENTRUM MARÉCHAL

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Rośliny - Import eksport

Liczba wyników

11 327 przedsiębiorstwa