• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rośliny zapachowe

Wyniki dla

Rośliny zapachowe - Import eksport

 1. AGROCHIMINVEST, LLC

  Rosja

  AgroChimInvest LLC jest jedną z wiodących rosyjskich firm specjalizujących się w uprawie, przetwarzaniu, rafinacji i eksportu produktów rolnych, takich jak kolendra, gorczyca, len (len - rośliny), ciecierzyca, soczewica, groch. Nasze zakłady produkcyjne są skoncentrowane na farmach, znajdujących się w regionie Krasnodar. Podczas zbierania, czyszczenia, przechowywania i pakowania różnych nasion używamy tylko nowoczesnego sprzętu krajowego i zagranicznego. W ostatnich latach nasi czołowi agronomowie opracowali i zastosowali własną, unikalną technologię uprawy kultur. W ciągu całego cyklu wzrostu roślin na polach ich stan ocenia personel firmy, dokonując na czas wszelkich niezbędnych korekt. Regularnie dostarczamy nasze produkty do klientów w takich krajach jak Indie, Pakistan, Nepal, Sri Lanka, Malezja, Jemen, Europa i inne. Wszystkie nasze produkty przechodzą niezbędne testy jakości i certyfikaty. Dlatego każda z naszych upraw spełnia europejskie i międzynarodowe standardy jakości. AgroChimInvest jest

 2. EG ORGANIC HERBS

  Egypt

  W 2000 roku, zaczęliśmy eksport naszych produktów bezpośrednio na rynki zagraniczne, po utworzeniu & dodaniu nowych linii produkcyjnych. Umożliwia to nam dostarczanie dużych ilości w odpowiedzi na rosnący popyt. Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów i konkurencyjnych ofertach, w 2001 roku wyeksportowaliśmy nasze produkty do wielu krajów europejskich. Nasza fabryka mieści się w ELFAYOUM (strefa produkcyjna), mieście egipskim słynnym z ziół, przypraw, nasion & warzyw, co zapewnia nam najlepsze surowce na sprzedaż po rozsądnych cenach. Nasz zakład produkcyjny & magazyny zajmują powierzchnię ponad 4000 metrów kwadratowych, co pozwala nam na wytwarzanie ponad pięciu produktów jednocześnie. W 2006 roku, odnieśliśmy sukces w eksporcie naszych wyrobów do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Ameryki Łacińskiej & na rynki afrykańskie. Dzisiaj nasze wyroby są obecne w 28 krajach na całym świecie. Produkujemy: -Liście przyprawowe -Nasiona ziół -Suszone kwiaty ziołowe -Suszone zioła i warzywa -Sól. Nasze przedsiębiorstwo dąży do zapewnienia wysokiej jakości produktów i rzetelnej obsługi klientów. Mamy nadzieję, że odwiedziny naszej strony internetowej i stosowanie naszych produktów sprawią Ci taką samą przyjemność jaką nam sprawia dostarczanie ich. Cała działalność naszej firmy jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Zaangażowanie w ochronę przyrody zobowiązuje nas do troski o środowisko poprzez dbałość o zasoby i właściwą pielęgnację upraw. Nasz klient jest dla nas najważniejszą osobą, zarówno kiedy nas odwiedza, pisze, czy też dzwoni do nas. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów & usług, skontaktuj się z nami bez wahania. Jesteśmy po to, by służyć Ci w każdej chwili.

 3. C LIQUIDE FRANCE

  Francja

 4. HERBAMMS

  Francja

 5. SIPAL

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SMART CLAUPACK SRL

  Rumunia

 2. VIGO GEROLAMO S.R.L.

  Włochy

 3. AROMES ET SAVEURS DE L'ATLAS

  Maroko

 4. GERALD MCDONALD & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. ARTA GROUP LLC

  Rosja

  ARTA GROUP LLC zajmuje się produkcją i sprzedażą przypraw i dodatków spożywczych. Oferujemy niedrogie produkty wysokiej jakości zorientowane na klienta będące wynikiem własnej produkcji i zakupu surowców najwyższej jakości bezpośrednio u producenta, bez interwencji pośredników. Nasza gama przypraw obejmuje ponad 200 rodzajów produktów, których jakość została wysoko oceniona przez wiodące sieci handlowe (X5 Retail Group, Spar, Selgros, Auchan), centra przetwórstwa i dystrybcji (Sensoy), a także małe przedstawicielstwa regionalne, wiodące internetowe platformy sprzedaży (Ozon.ru, Wildberries.ru, Beru.ru). Co wyróżnia nasze unikalne przyprawy? - Surowce są kupowane od wiarygodnych i sprwdzonych dostawców. - Przetwarzanie – nasze przyprawy są dokładnie czyszczone z ciał obcych i odpadków. - Mielenie, mieszanie i pakowanie przeprowadzane jest na nowoczesnym sprzęcie. Wysokie standardy jakości i indywidualne podejście do każdego klienta – to koncepcja, której nasi specjaliści przestrzegają w swojej pracy.

 1. OPPAM TOGO

  Togo

  Organizacja Promocji Roślin Aromatycznych i Leczniczych w Togo oferuje oleje, masła i suszone rośliny na eksport. Nasze oleje i masła mają jakość kosmetyczną i spożywczą. Wszystkie nasze masła i oleje z pierwszego tłoczenia na zimno są w 100% czyste, naturalne, niefrakcjonowane, niemodyfikowane, extra virgin i bez żadnej obróbki chemicznej. Wywóz surowych, ciętych i przesiewanych suszonych roślin. Eksport esencji z egzotycznych owoców.

 2. BIOAGRICOLA BOSCO - ANTONIA BOSCO

  Włochy

  Firma Bioagricola Bosco Antonia Boscood lat działa w swoim sektorze. Zajmuje się uprawą i sprzedażą produktów ekologicznych a w szczególności aromatów, rozmarynu, oregano i produktów dla farmacji.

 1. HIERBAS QUESADA

  Hiszpania

  Rośliny i zioła lecznicze i aromatyczne.

 2. PERUVIAN EXPORT

  Peru

 3. AROMATURK

  Turcja

 4. HORTALIZAS JUMARSAN SL

  Hiszpania

 5. AROMAVE

  Francja

 6. 5T

  Francja

 7. DURVESH INTERNATIONAL

  Pakistan

 8. LIPPIA ALBA S.L.

  Hiszpania

 1. MORINGA DEL SUR.S.L

  Hiszpania

 2. CAPITANO NIGERIA LIMITED

  Nigeria

 3. FLANDOR FLAVOURS INTERNATIONAL

  Belgia

 4. DISEBAS SAC

  Peru

 5. DAREGAL

  Francja

 6. L'HERBIER DU DIOIS

  Francja

 7. LAVENDROSE COSMETIC ESSENTIAL OILS

  Turcja

 8. PROVENCE ALPES

  Francja

 9. PERSPLANT GMBH

  Niemcy

 10. GREEN LAND IMPORT&EXPORT

  Egypt