• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rośliny zapachowe

Wyniki dla

Rośliny zapachowe - Import eksport

 1. HUBCYCLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Hubcycle jest startupem, rozwijającym strukturę upcyklingu na bazie roślin, to znaczy poprzez poddanie odpadów recyklingowi (na przykład, obierki owoców lub makuch lniany), oferując je innym zakładom przemysłowym do reutylizacji. Jego celem jest stworzenie autentycznej, zrównoważonej, światowej sieci, w której produkcja i produkty uboczne są w stanie wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu na wymagające i czyste składniki roślinne. Hubcycle łączy zakłady przemysłowe, które nie wykorzystują tej samej części rośliny, waloryzując odpady spożywcze i roślinne jako innowacyjne surowce do produktów spożywczych i indywidualnych zabiegów kosmetycznych. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 2. EG ORGANIC HERBS

  Egypt

  Verified by europages badge

  W 2000 roku, zaczęliśmy eksport naszych produktów bezpośrednio na rynki zagraniczne, po utworzeniu & dodaniu nowych linii produkcyjnych. Umożliwia to nam dostarczanie dużych ilości w odpowiedzi na rosnący popyt. Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów i konkurencyjnych ofertach, w 2001 roku wyeksportowaliśmy nasze produkty do wielu krajów europejskich. Nasza fabryka mieści się w ELFAYOUM (strefa produkcyjna), mieście egipskim słynnym z ziół, przypraw, nasion & warzyw, co zapewnia nam najlepsze surowce na sprzedaż po rozsądnych cenach. Nasz zakład produkcyjny & magazyny zajmują powierzchnię ponad 4000 metrów kwadratowych, co pozwala nam na wytwarzanie ponad pięciu produktów jednocześnie. W 2006 roku, odnieśliśmy sukces w eksporcie naszych wyrobów do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Ameryki Łacińskiej & na rynki afrykańskie. Dzisiaj nasze wyroby są obecne w 28 krajach na całym świecie. Produkujemy: -Liście przyprawowe -Nasiona ziół -Suszone kwiaty ziołowe -Suszone zioła i warzywa -Sól. Nasze przedsiębiorstwo dąży do zapewnienia wysokiej jakości produktów i rzetelnej obsługi klientów. Mamy nadzieję, że odwiedziny naszej strony internetowej i stosowanie naszych produktów sprawią Ci taką samą przyjemność jaką nam sprawia dostarczanie ich. Cała działalność naszej firmy jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Zaangażowanie w ochronę przyrody zobowiązuje nas do troski o środowisko poprzez dbałość o zasoby i właściwą pielęgnację upraw. Nasz klient jest dla nas najważniejszą osobą, zarówno kiedy nas odwiedza, pisze, czy też dzwoni do nas. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów & usług, skontaktuj się z nami bez wahania. Jesteśmy po to, by służyć Ci w każdej chwili.

 3. LA FERME SAINT-SYLVAIN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LA FERME SAINT-SYLVAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Jest również obecna w dziedzinach Herbaty owocowe i ziołowe, suplementy żywnościowe bio, i Herbaty owocowe i ziołowe. Ma siedzibę w Mazerolles, Francja.

 4. C LIQUIDE FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma C LIQUIDE FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Ma siedzibę w Tilloy Lez Cambrai, Francja.

 5. SMART CLAUPACK SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma SMART CLAUPACK SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Opakowania, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Korzenie, aromaty, Przyprawy, Nakrętki do śrub, ROŚLINY ZAPACHOWE, Koncentraty spożywcze, i Warzywa i owoce - import-eksport. Ma siedzibę w Targoviste, Rumunia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AROMES ET SAVEURS DE L'ATLAS

  Maroko

  Verified by europages badge

  Firma AROMES ET SAVEURS DE L'ATLAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Jest również obecna w dziedzinach świeża pietruszka naciowa, i mięta. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 2. GERALD MCDONALD & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma GERALD MCDONALD & CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe. Jest również obecna w dziedzinach ROŚLINY ZAPACHOWE, zioła aromatyczne, ROŚLINY ZAPACHOWE, Soki i koncentraty z owoców cytrusowych, i soki owocowe zagęszczone. Ma siedzibę w Basildon, Zjednoczone Królestwo.

 3. EARL DE LUZAN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EARL DE LUZAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korzenie, aromaty. Jest również obecna w dziedzinach ROŚLINY ZAPACHOWE, kolendra siewna, ROŚLINY ZAPACHOWE, rośliny aromatyczne i lecznicze, i rośliny lecznicze. Ma siedzibę w Castéra-Verduzan, Francja.

 4. ARTA GROUP LLC

  Rosja

  ARTA GROUP LLC zajmuje się produkcją i sprzedażą przypraw i dodatków spożywczych. Oferujemy niedrogie produkty wysokiej jakości zorientowane na klienta będące wynikiem własnej produkcji i zakupu surowców najwyższej jakości bezpośrednio u producenta, bez interwencji pośredników. Nasza gama przypraw obejmuje ponad 200 rodzajów produktów, których jakość została wysoko oceniona przez wiodące sieci handlowe (X5 Retail Group, Spar, Selgros, Auchan), centra przetwórstwa i dystrybcji (Sensoy), a także małe przedstawicielstwa regionalne, wiodące internetowe platformy sprzedaży (Ozon.ru, Wildberries.ru, Beru.ru). Co wyróżnia nasze unikalne przyprawy? - Surowce są kupowane od wiarygodnych i sprwdzonych dostawców. - Przetwarzanie – nasze przyprawy są dokładnie czyszczone z ciał obcych i odpadków. - Mielenie, mieszanie i pakowanie przeprowadzane jest na nowoczesnym sprzęcie. Wysokie standardy jakości i indywidualne podejście do każdego klienta – to koncepcja, której nasi specjaliści przestrzegają w swojej pracy.

 5. OPPAM TOGO

  Togo

  Organizacja Promocji Roślin Aromatycznych i Leczniczych w Togo oferuje oleje, masła i suszone rośliny na eksport. Nasze oleje i masła mają jakość kosmetyczną i spożywczą. Wszystkie nasze masła i oleje z pierwszego tłoczenia na zimno są w 100% czyste, naturalne, niefrakcjonowane, niemodyfikowane, extra virgin i bez żadnej obróbki chemicznej. Wywóz surowych, ciętych i przesiewanych suszonych roślin. Eksport esencji z egzotycznych owoców.

 1. BIOAGRICOLA BOSCO - ANTONIA BOSCO

  Włochy

  Firma Bioagricola Bosco Antonia Boscood lat działa w swoim sektorze. Zajmuje się uprawą i sprzedażą produktów ekologicznych a w szczególności aromatów, rozmarynu, oregano i produktów dla farmacji.

 2. HIERBAS QUESADA

  Hiszpania

  Rośliny i zioła lecznicze i aromatyczne.

 1. EQUIS AGROGROUP SP. Z O. O.

  Polska

 2. SIPAL

  Francja

  Firma SIPAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Jest również obecna w dziedzinach estragon, szczaw, oregano, i melisa. Ma siedzibę w Perpignan Cedex, Francja.

 3. PERUVIAN EXPORT

  Peru

  Firma PERUVIAN EXPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Jest również obecna w dziedzinach żywność naturalna, kukurydza pakowana, mąka z bananów, i mąka spożywcza. Ma siedzibę w Lima, Peru.

 4. ZE IMPORT & EXPORT

  Turcja

  Firma ZE IMPORT & EXPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Jest również obecna w dziedzinach Oliwa z oliwek, Korzenie, aromaty, Oliwa z oliwek, rośliny i kwiaty z całego świata, nasiona do roślin aromatycznych, i Korzenie, aromaty. Ma siedzibę w Nilüfer-Bursa / Turkey, Turcja.

 5. AROMATURK

  Turcja

  Firma AROMATURK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Jest również obecna w dziedzinach lawenda, rumianek, i oleje aromatyczne. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 6. HORTALIZAS JUMARSAN SL

  Hiszpania

  Firma HORTALIZAS JUMARSAN SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa świeże, Warzywa świeże, szpinak, pietruszka, i mięta. Ma siedzibę w El Raal, Hiszpania.

 7. CAPITANO NIGERIA LIMITED

  Nigeria

  Firma CAPITANO NIGERIA LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Jest również obecna w dziedzinach Herbaty owocowe i ziołowe, odwodnione zioła aromatyczne, hibiskus, Herbaty owocowe i ziołowe, i lucerna suszona. Ma siedzibę w Lagos, Nigeria, Nigeria.

 8. AROMAVE

  Francja

  Firma AROMAVE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Jest również obecna w dziedzinach świeża pietruszka naciowa, zioła aromatyczne, kolendra siewna, i rośliny aromatyczne i lecznicze. Ma siedzibę w Perpignan, Francja.

 1. CIBUKU

  Albania

  Firma CIBUKU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Herbaty owocowe i ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Zioła i rośliny lecznicze, rośliny lecznicze, rośliny zapachowe, lucerna, i Zioła i rośliny lecznicze. Ma siedzibę w Korce, Albania.

 2. 5T

  Francja

  Firma 5T, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach rośliny zapachowe, i zioła aromatyczne. Ma siedzibę w Perpignan, Francja.

 3. ADOLO

  Grecja

  Firma ADOLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Jest również obecna w dziedzinach tymianek. Ma siedzibę w Patra, Grecja.

 4. DURVESH INTERNATIONAL

  Pakistan

  Firma DURVESH INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Ma siedzibę w Karachi, Pakistan.

 5. MORINGA DEL SUR.S.L

  Hiszpania

  Firma MORINGA DEL SUR.S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Jest również obecna w dziedzinach biologiczne produkty rolne. Ma siedzibę w Churriana, Hiszpania.

 6. LIPPIA ALBA S.L.

  Hiszpania

  Firma LIPPIA ALBA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Jest również obecna w dziedzinach produkt fitosanitarny, dostosowany pobyt, zioła aromatyczne, i ogrodnictwo. Ma siedzibę w Utrera, Hiszpania.

 7. SAFE SPICE A.S.

  Turcja

  Firma SAFE SPICE A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Ma siedzibę w Gaziemir, Turcja.

 8. SEVOA NATURALS

  Bułgaria

  Firma SEVOA NATURALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Produkty kosmetyczne ekologiczne. Jest również obecna w dziedzinach ROŚLINY ZAPACHOWE, Oleje roślinne surowe, Oleiste, Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych, ROŚLINY ZAPACHOWE, Oleje roślinne surowe, Oleiste, i Ekstrakty do preparatów farmaceutycznych. Ma siedzibę w Stara Zagora, Bułgaria.

 9. ORGANIC LAND FOR HERBS, SPICES AND SEEDS

  Egypt

  Firma ORGANIC LAND FOR HERBS, SPICES AND SEEDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zioła i rośliny aromatyczne do wyrobu perfum. Jest również obecna w dziedzinach ROŚLINY ZAPACHOWE, zioła aromatyczne, i ROŚLINY ZAPACHOWE. Ma siedzibę w El Fayoum, Egypt.

 10. L'HERBIER DU DIOIS

  Francja

  Firma L'HERBIER DU DIOIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze ROŚLINY ZAPACHOWE. Jest również obecna w dziedzinach Herbata, Korzenie, aromaty, Herbata, rośliny lecznicze, Korzenie, aromaty, i rolnictwo biologiczne. Ma siedzibę w Châtillon-En-Diois, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo