• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rośliny wodne

Wyniki dla

Rośliny wodne - Import eksport

 1. EFEKT ROMAN BARTNICKI

  Polska

  AMAZONIKA – hodowla roślin akwariowych. Posiada kilkadziesiąt odmian mchów akwariowych. Opisy i zdjęcia roślin prezentowane na naszej stronie mają pomóc Państwu w wyborze najodpowiedniejszych gatunków i odmian. Zawartość niniejszej strony nie stanowi jednak oferty, zainteresowanych prosimy o wysłanie zapytania ofertowego, a w odpowiedzi otrzymają Państwo pełen katalog wraz z cenami. Zamówienia przyjmujemy zarówno drogą mailową jak i telefoniczną. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, AMAZONIKA zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego. Do współpracy zapraszamy przede wszystkim hurtownie zoologiczno-akwarystyczne. Zapraszamy do kontaktowania się z nami pod nr tel. 504 754 338 oraz drogą mailową biuro@amazonika.pl – Udzielimy Państwu wszelkich informacji! Prowadzimy sprzedaż tylko hurtową! ! ! Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie! ! ! Napisz do nas lub zadzwoń po ofertę a przygotujemy ją specjalnie dla Ciebie. KONTAKT : telefon 504 754 338 w godz. 8-16 biuro@amazonika.pl

 2. AZIENDA AGRICOLA VIVAI PIANTE ANTONIO MAISTRELLO

  Włochy

  Maistrello A. & Figli jest przedsiębiorstwem działającym w branży szkółek hodowlanych. Naszym celem jest profesjonalna, skuteczna i punktualna obsługa klienta. Świadectwo jakości naszych produktów jest dla nas również rzeczą zasadniczą. Jesteśmy wyspecjalizowani w roślinach dla profesjonalistów (plantacje drzew owocowych i winorośli) oraz roślin ozdobnych.

 3. GEOTEST, A.S.

  Republika Czeska

  GEOtest, a.s. to jedna z największych i najważniejszych czeskich firm zajmujących się ochroną środowiska dzięki geologicznym i środowiskowym działaniom naprawczym oraz badaniom geotechnicznym i hydrogeologicznym. Uznana firma z 40-letnim doświadczeniem w tych dziedzinach, dysponująca doświadczoną ekipą ekspertów, z których wielu posiada praktyczne doświadczenie międzynarodowe.

 4. AQUAPLANTA PT

  Portugalia

  Firma AQUAPLANTA PT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Ma siedzibę w Valongo, Portugalia.

 5. RAVEX D.O.O.

  Serbia

  Firma RAVEX D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Jest również obecna w dziedzinach filtry do wody, i cedzaki. Ma siedzibę w Vrbas, Serbia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLANTASCORUNNA

  Hiszpania

  Firma PLANTASCORUNNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Ma siedzibę w A Coruña, Hiszpania.

 2. COOPERATIVA P. G. FRASSATI

  Włochy

  Firma COOPERATIVA P. G. FRASSATI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Jest również obecna w dziedzinach rośliny ozdobne, montaż instalacji irygacyjnych, ścinanie drzew, i prace przy przycinaniu trawy. Ma siedzibę w Canneto Sull'oglio, Włochy.

 3. GARNELEN-GUEMMER

  Niemcy

  Firma GARNELEN-GUEMMER, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Ma siedzibę w Berlin-Steglitz, Niemcy.

 4. PURETECH WATER SYSTEMS (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PURETECH WATER SYSTEMS (UK) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Jest również obecna w dziedzinach zmiękczacze przemysłowe, pobieranie próbek wody dostarczanej i zużytej, systemy odwróconej osmozy, i Urządzenia do uzdataniania wody. Ma siedzibę w Tonbridge, Zjednoczone Królestwo.

 5. AQUAFISHSTORE

  Francja

  Firma AQUAFISHSTORE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Ma siedzibę w Voreppe, Francja.

 1. AQUA GREEN CONSULT

  Belgia

  Firma AQUA GREEN CONSULT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Jest również obecna w dziedzinach Różne produkty wodne, Kultura wodna i hodowla ryb, Różne produkty wodne, i Kultura wodna i hodowla ryb. Ma siedzibę w Limal, Belgia.

 2. WITTERS

  Belgia

  Firma WITTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny wodne, Rośliny wodne, i Rukiew wodna. Ma siedzibę w Rumst, Belgia.

 1. AQUA PRODUCTION

  Belgia

  Firma AQUA PRODUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Jest również obecna w dziedzinach Kultura wodna i hodowla ryb, Kultura wodna i hodowla ryb, i Uprawa roślin wodnych. Ma siedzibę w Limal, Belgia.

 2. DE STEXHE

  Belgia

  Firma DE STEXHE, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Jest również obecna w dziedzinach Różne produkty wodne, Różne produkty wodne, i wykładzina do stawu. Ma siedzibę w Omal, Belgia.

 3. PLANTEDBOX

  Belgia

  Firma PLANTEDBOX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do akwarium, i akwaria. Ma siedzibę w Velm, Belgia.

 4. WEB ACUARIOS

  Hiszpania

  Firma WEB ACUARIOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Jest również obecna w dziedzinach rośliny akwariowe, Uprawa roślin wodnych, i akcesoria do akwarium. Ma siedzibę w Cuenca, Hiszpania.

 5. C&G IBÉRICA

  Hiszpania

  Firma C&G IBÉRICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 6. AQUA KOI

  Belgia

  Firma AQUA KOI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kultura wodna i hodowla ryb. Jest również obecna w dziedzinach Ryby do sadzawki hodowlanej, Rośliny wodne, Ryby do sadzawki hodowlanej, i Rośliny wodne. Ma siedzibę w Balen, Belgia.

 7. ARBOREA FARM S.S. SOCIETÀ AGRICOLA

  Włochy

  Firma ARBOREA FARM S.S. SOCIETÀ AGRICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Jest również obecna w dziedzinach ROŚLINY WODNE i BAGIENNE, i fitooczyszczanie. Ma siedzibę w Istrana, Włochy.

 8. WATERPLANT.EU

  Holandia

  Firma WATERPLANT.EU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rośliny wodne. Ma siedzibę w handel, Holandia.

 1. D&E BROAD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma D&E BROAD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Leśnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny wodne, Drzewa owocowe, Rośliny wodne, i Drzewa owocowe. Ma siedzibę w Launceston, Zjednoczone Królestwo.

 2. FIRST HYDRO COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FIRST HYDRO COMPANY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny wodne, i Rośliny wodne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. AQUAFLORA AQUARIUM B.V.

  Holandia

  Firma AQUAFLORA AQUARIUM B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny wodne, i Rośliny wodne. Ma siedzibę w Vinkeveen, Holandia.

 4. HYDRO HUISMAN B.V.

  Holandia

  Firma HYDRO HUISMAN B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny wodne, i Rośliny wodne. Ma siedzibę w Bemmel, Holandia.

 5. TROPICA AQUARIUM PLANTS A/S

  Dania

  Firma TROPICA AQUARIUM PLANTS A/S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny wodne, i Rośliny wodne. Ma siedzibę w Egaa, Dania.

 6. ZAHRADNICTVÍ U BENESU

  Republika Czeska

  Firma ZAHRADNICTVÍ U BENESU, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny wodne, i Rośliny wodne. Ma siedzibę w Bechyne , Republika Czeska.

 7. AQUATROP KARL GRAWITZ E.KFM.

  Niemcy

  Firma AQUATROP KARL GRAWITZ E.KFM., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Akwarium i słoje. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny wodne, Rybki tropikalne (do akwarium), Rośliny wodne, i Rybki tropikalne (do akwarium). Ma siedzibę w Nieder-Olm, Niemcy.

 8. ROSSMARK WATERBEHANDELING B.V.

  Holandia

  Firma ROSSMARK WATERBEHANDELING B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny wodne, i Rośliny wodne. Ma siedzibę w Ede Gld, Holandia.

 9. STOFFELS INTERNATIONAL B.V.

  Holandia

  Firma STOFFELS INTERNATIONAL B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny wodne, i Rośliny wodne. Ma siedzibę w Belfeld, Holandia.

 10. VANDMAND A/S

  Dania

  Firma VANDMAND A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny wodne, i Rośliny wodne. Ma siedzibę w Ebeltoft, Dania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo