• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rośliny włókniste

Wyniki dla

Rośliny włókniste - Import eksport

 1. HYDRO-PROFI-LINE® BY GKR GERMANY

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rozwój, produkcja i sprzedaż systemów zazieleniania Hydro Profi Line® do zrównoważonego, funkcjonalnego zazieleniania na wszystkich uszczelnionych powierzchniach, powierzchniach bez gleby oraz budynkach. Zalety systemów sadzenia roślin Hydro Profi Line®: • Trwała redukcja zużycia wody nawet o 80%.• Unikalny obszar wegetacji korzeni z powietrzem i wodą dla idealnej wentylacji korzeni.• Brak zagęszczenia korzeni i gnicia korzeni w obszarze gleby, ponieważ wokół doniczki nie ma materiału wypełniającego.• Duża pojemność zbiornika na wodę ze względu na nieobecność wypierania przez podłoże roślinne.• Unikalny system szybkiej wymiany w celu sprawnej, bezproblemowej wymiany roślin.• System odpowiedni dla wszystkich roślin w glebie i hydroponice.• Odpowiedni do każdego miejsca, w pomieszczeniach zamkniętych i przestrzeniach otwartych.• Podlewanie zawsze prawidłowe i zawsze na czas, przelanie lub zalanie jest wręcz niemożliwe

 2. KROM TEXTILS I RECANVIS SL

  Hiszpania

  Firma KROM TEXTILS I RECANVIS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny włókniste. Jest również obecna w dziedzinach TKANINA ognioodporna. Ma siedzibę w Hostalric, Hiszpania.

 3. TUINAANLEG GERT KWANTEN

  Belgia

  Firma TUINAANLEG GERT KWANTEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny włókniste, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Szkółki hodowlane i leśne, i konsultacje specjalistów ogrodnictwa krajobrazowego. Ma siedzibę w Neerpelt, Belgia.

 4. JOS VAN VLIERDEN

  Belgia

  Firma JOS VAN VLIERDEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny włókniste, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Sint-Huibrechts-Lille, Belgia.

 5. WILLY REYNDERS TUINARCHITECTUUR

  Belgia

  Firma WILLY REYNDERS TUINARCHITECTUUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny włókniste, Szkółki hodowlane i leśne, Projektowanie i urządzenie terenów zielonych, Ozdoby ogrodowe, Rośliny włókniste, Szkółki hodowlane i leśne, Projektowanie i urządzenie terenów zielonych, i Ozdoby ogrodowe. Ma siedzibę w Beringen, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARNAUD ESPACES VERTS

  Francja

  Firma ARNAUD ESPACES VERTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny włókniste, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Szkółki hodowlane i leśne, trawniki do instalacji sportowych, i regeneracja trawników na tereny sportowe. Ma siedzibę w Garidech, Francja.

 2. JAN JORIS TUINARCHITEKTUUR

  Belgia

  Firma JAN JORIS TUINARCHITEKTUUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny włókniste, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Szkółki hodowlane i leśne, i sadzonki ogrodowe. Ma siedzibę w Kapellen, Belgia.

 3. BECAUS

  Belgia

  Firma BECAUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny włókniste, Szkółki hodowlane i leśne, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, Rośliny włókniste, Szkółki hodowlane i leśne, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, i baseny dla osób prywatnych. Ma siedzibę w Wetteren, Belgia.

 4. MASCHINEN- UND BETRIEBSHILFSRING „SÄCHSISCHE SCHWEIZ“ E. V.

  Niemcy

  Firma MASCHINEN- UND BETRIEBSHILFSRING „SÄCHSISCHE SCHWEIZ“ E. V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Ciągniki i przyczepy rolnicze. Ma siedzibę w Dürrröhrsdorf-Dittersbach, Niemcy.

 5. HDU BAU GMBH

  Austria

  Firma HDU BAU GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Marmur i kamień naturalny, Drewno surowe, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Marmur i kamień naturalny, i Drewno surowe. Ma siedzibę w Korneuburg, Austria.

 1. BOCK STRASSEN- UND ERDBAU ROHR- UND KABELVERLEGUNG GMBH

  Niemcy

  Firma BOCK STRASSEN- UND ERDBAU ROHR- UND KABELVERLEGUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Surowce i materiały budowlane, Roboty budowlane ciężkie, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Surowce i materiały budowlane, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Cappeln, Niemcy.

 2. HSSP GMBH

  Niemcy

  Firma HSSP GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Roboty budowlane ciężkie, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Rastenberg, Niemcy.

 1. BAUMSCHNITT FUCHS

  Austria

  Firma BAUMSCHNITT FUCHS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, i Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w Parndorf, Austria.

 2. BAUMPFLEGE KÜHN

  Niemcy

  Firma BAUMPFLEGE KÜHN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Prace budowlane wykończeniowe, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Erfurt, Niemcy.

 3. TERAMICO GMBH

  Niemcy

  Firma TERAMICO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Marmur i kamień naturalny, Drewno surowe, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Marmur i kamień naturalny, i Drewno surowe. Ma siedzibę w Achim, Niemcy.

 4. ANDREAS MOSELER

  Niemcy

  Firma ANDREAS MOSELER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Drewno surowe, i Drewno tarcicowe i konserwowane. Ma siedzibę w Heidenrod, Niemcy.

 5. VOGEL GARTEN-UND LANDSCHAFTSBAU

  Niemcy

  Firma VOGEL GARTEN-UND LANDSCHAFTSBAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Roboty budowlane ciężkie, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Lübz, Niemcy.

 6. AS MONTAGEN UND GARTENBAU

  Szwajcaria

  Firma AS MONTAGEN UND GARTENBAU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Lienz, Szwajcaria.

 7. E & S ERHARD UND STUMPF DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma E & S ERHARD UND STUMPF DIENSTLEISTUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Schwarzach, Niemcy.

 8. BAUMPARTNER OLIVER GLÖCKNER

  Niemcy

  Firma BAUMPARTNER OLIVER GLÖCKNER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Prace budowlane wykończeniowe, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Erfurt, Niemcy.

 1. IMPERIUS GROUP GMBH DIENSTLEISTUNG

  Austria

  Firma IMPERIUS GROUP GMBH DIENSTLEISTUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, i Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 2. CARSTEN THOMAS

  Niemcy

  Firma CARSTEN THOMAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Roboty budowlane ciężkie, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Aerzen, Niemcy.

 3. RIECHSTEINER GARTENBAU GMBH

  Szwajcaria

  Firma RIECHSTEINER GARTENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Marmur i kamień naturalny, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, i Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w Buttisholz, Szwajcaria.

 4. EGL ENTWICKLUNG UND GESTALTUNG VON LANDSCHAFT GMBH

  Niemcy

  Firma EGL ENTWICKLUNG UND GESTALTUNG VON LANDSCHAFT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Roboty budowlane ciężkie, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Roboty budowlane ciężkie, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Landshut, Niemcy.

 5. BLUMEN-BLUME INH. ENNO BLUME

  Niemcy

  Firma BLUMEN-BLUME INH. ENNO BLUME, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, i Rośliny włókniste. Ma siedzibę w Bad Pyrmont, Niemcy.

 6. GRÜNE GÄRTEN GRÜNANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma GRÜNE GÄRTEN GRÜNANLAGEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Roboty budowlane ciężkie, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Cottbus, Niemcy.

 7. BAUMPFLEGE MERKEL

  Niemcy

  Firma BAUMPFLEGE MERKEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Prace budowlane wykończeniowe, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Merzdorf, Niemcy.

 8. HANSA GERKEN

  Niemcy

  Firma HANSA GERKEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Zielenie miejskie - usługi ogrodnicze, i Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 9. DEMEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DEMEL GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Roboty budowlane ciężkie, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Pulheim, Niemcy.

 10. REITER ARBEITSBÜHNEN GMBH

  Niemcy

  Firma REITER ARBEITSBÜHNEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Podnośniki i przenośniki pionowe, Podnośniki kubełkowe, Szkółki hodowlane i leśne, Rośliny włókniste, Podnośniki i przenośniki pionowe, i Podnośniki kubełkowe. Ma siedzibę w Waidhofen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo