• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rośliny doniczkowe

Wyniki dla

Rośliny doniczkowe - Import eksport

 1. ROSELL VEGA HORTICULTORS S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ROSELL VEGA HORTICULTORS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaty, Kwiaty, rośliny ozdobne, rośliny doniczkowe, kwiaty doniczkowe, i miniaturowe róże forever. Ma siedzibę w El Masnou-Barcelona, Hiszpania.

 2. VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, żywopłoty, rośliny do wnętrz i na zewnątrz, Rośliny doniczkowe, oleandry, szkółki, rośliny - hurt, granaty, i rośliny kwitnące. Ma siedzibę w Grottammare, Włochy.

 3. MAŁA SZKLARNIA

  Polska

  Mała Szklarnia to sklep z roślinami online powstały z pasji do natury i pięknych wnętrz. Nasza gama produktowa obejmuje m.in. takie gatunki jak skrzydłokwiat, zamiokulkas zamiolistny czy sansewieria, które doskonale sprawdzają się również jako rośliny biurowe. Dla naszych Klientów z całej Polski pakujemy je do bezpiecznych opakowań, dzięki czemu docierają do domów i biur zazwyczaj już następnego dnia, w doskonałej kondycji i gotowe do podstawienia w odpowiednim miejscu. Jakim? To już zależy od wybranej rośliny. Nasza oferta to także wiele gatunków, z którymi świetnie poradzą sobie osoby początkujące. Jako sklep z roślinami online możemy zaproponować również rośliny doskonale sprawdzające się w przypadku osób posiadających małe dzieci i zwierzęta. Co istotne, wszystkie ważne informacje na temat pielęgnacji dostępne są na naszej stronie internetowej. Prowadzimy ponadto bloga, który z pewnością ułatwi czynności pielęgnacyjne, zwłaszcza osobom początkującym. Jeśli szukasz sklepu z roślinami online, w którym poza gatunkiem wybierzesz pasującą do niego doniczkę, koniecznie sprawdź ofertę Małej Szklarni. Mamy nadzieję, że nasz asortyment przypadnie Ci do gustu.

 4. GARTENBAU-SERVICE

  Niemcy

  Firma GARTENBAU-SERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Jest również obecna w dziedzinach KWITNĄCE ROŚLINY ogrodowe, i SADZONKI ogrodowe. Ma siedzibę w Straelen-Herongen, Niemcy.

 5. LUXURYTREES.COM®

  Austria

  Firma LUXURYTREES.COM®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, Drzewa owocowe, Bonsai (drzewka), projektowanie pejzażu, Rośliny doniczkowe, Drzewa owocowe, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w St. Johann In Tirol, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HORTALIZAS JUMARSAN S.L

  Hiszpania

  Firma HORTALIZAS JUMARSAN S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa i owoce - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, Rośliny doniczkowe, mięta, świeża pietruszka naciowa, i szpinak paczkowany. Ma siedzibę w El Raal, Hiszpania.

 2. ZE IMPORT & EXPORT

  Turcja

  Firma ZE IMPORT & EXPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Jest również obecna w dziedzinach świeża bazylia. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. DANIEL FILIBERTO

  Hiszpania

  Firma DANIEL FILIBERTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Turís, Hiszpania.

 4. AFP FLORICOLTURA PONENTE DI CICCIONE ANDREA

  Włochy

  Firma AFP FLORICOLTURA PONENTE DI CICCIONE ANDREA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty, rośliny i owoce. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, zioła aromatyczne, rośliny aromatyczne i lecznicze, wholesale flowers and plants, i Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Albenga, Włochy.

 5. GROW BROTES VERDES S.L

  Hiszpania

  Firma GROW BROTES VERDES S.L, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Mislata (valencia), Hiszpania.

 1. TIHGSA.COM

  Peru

  Firma TIHGSA.COM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Lima, Peru.

 2. PFLANZEN-EXOTE

  Niemcy

  Firma PFLANZEN-EXOTE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Jest również obecna w dziedzinach palmy, rośliny tłuste i tropikalne, i rośliny egzotyczne. Ma siedzibę w Bad Lippspringe, Niemcy.

 1. KERN & DRIVE GMBH

  Węgry

  Firma KERN & DRIVE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, części zamienne do maszyn rolniczych i ogrodniczych, części zamienne do maszyn przemysłowych, Rośliny doniczkowe, i maszyny ogrodnicze. Ma siedzibę w Gyor, Węgry.

 2. FLEURS VRY

  Luksemburg

  Firma FLEURS VRY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, Rośliny doniczkowe, wykonywanie bukietów ślubnych, rośliny egzotyczne, i rośliny zielone. Ma siedzibę w Hellange, Luksemburg.

 3. VASILAKOS PLANTS AND NURSERY GARDENS

  Grecja

  Firma VASILAKOS PLANTS AND NURSERY GARDENS, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, filodendron czerwieniejący, rośliny zapachowe, Szkółki hodowlane i leśne, i drzewo oliwne. Ma siedzibę w Kato Achaia, Grecja.

 4. VAN VLIET FLOWER GROUP

  Holandia

  Firma VAN VLIET FLOWER GROUP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, kwiaty cięte, dystrybucja ciętych kwiatów, Rośliny doniczkowe, i wholesale flowers and plants. Ma siedzibę w Honselersdijk, Holandia.

 5. JAN SPRUYT VAN DER JEUGD

  Belgia

  Firma JAN SPRUYT VAN DER JEUGD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki szkółek, Rośliny, Sadzonki szkółek, orchidee, i Rośliny. Ma siedzibę w Buggenhout, Belgia.

 6. BAMSCHOUL MARTIN WAHL

  Luksemburg

  Firma BAMSCHOUL MARTIN WAHL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa owocowe, flowering shrubs, Drzewa owocowe, drzewa, i urządzanie ogrodów. Ma siedzibę w Eppeldorf, Luksemburg.

 7. LUCIEN BINSFELD

  Luksemburg

  Firma LUCIEN BINSFELD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, Rośliny doniczkowe, Akcesoria dekoracyjne, ścinanie niebezpiecznych drzew, i stawianie ogrodzeń dla budownictwa. Ma siedzibę w Oberpallen, Luksemburg.

 8. CASHPO DESIGN

  Niemcy

  Firma CASHPO DESIGN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Sztuczne kwiaty, skrzynki na kwiaty, i Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Königs Wusterhausen, Niemcy.

 1. PAULOWNIA EUROPA

  Rumunia

  Firma PAULOWNIA EUROPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki leśne, Rośliny, Rośliny doniczkowe, Rośliny doniczkowe, Sadzonki leśne, Rośliny, Rośliny doniczkowe, i Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Cristian, Rumunia.

 2. HYDRO-MANIA

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HYDRO-MANIA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - instalacje do uprawy wodnej. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Rośliny doniczkowe, Rośliny kwitnące, hydrokultura, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Rośliny doniczkowe, i Rośliny kwitnące. Ma siedzibę w Birstall, Zjednoczone Królestwo.

 3. FLOREANA HYDROKULTUR GMBH

  Niemcy

  Firma FLOREANA HYDROKULTUR GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, Rośliny doniczkowe, Rośliny doniczkowe, i Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. PÉPINIÈRES CECE

  Belgia

  Firma PÉPINIÈRES CECE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny, Rośliny doniczkowe, Cieplarniane kwiaty i rośliny, Rośliny, Plantacje, Rośliny doniczkowe, i Cieplarniane kwiaty i rośliny. Ma siedzibę w Bray, Belgia.

 5. KRITIKACERAMICA

  Grecja

  Firma KRITIKACERAMICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika artystyczna, donice kwiatów, ceramika ręcznie zdobiona, Ceramika artystyczna, i dzbany gliniane. Ma siedzibę w Hraklio, Grecja.

 6. SENKAP PLASTIK LTD.STI.

  Turcja

  Firma SENKAP PLASTIK LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, dozór, słoiczki do pakowania, i stojak do wazonu. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 7. ALCHIMAWEB S.L.

  Hiszpania

  Firma ALCHIMAWEB S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Jest również obecna w dziedzinach ogrodnictwo, nasiona, hodowla grzybów, i Lampa Led do doświetlania kultur. Ma siedzibę w Vilamalla, Hiszpania.

 8. PETER SCHUSTER

  Austria

  Firma PETER SCHUSTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny doniczkowe, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 9. BERINGGAARD APS

  Dania

  Firma BERINGGAARD APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaty suszone. Jest również obecna w dziedzinach Bonsai (drzewka), Rośliny kwiatowe, Rośliny cieplarniane, Rośliny doniczkowe, Bonsai (drzewka), Rośliny kwiatowe, Rośliny cieplarniane, i Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Gilleleje, Dania.

 10. MIRA FIDANCILIK

  Turcja

  Firma MIRA FIDANCILIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Ödemis, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo