• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rośliny doniczkowe stabilizowane

Wyniki dla

Rośliny doniczkowe stabilizowane - Import eksport

 1. LE MUR VERT

  Francja

  Firma LE MUR VERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Jest również obecna w dziedzinach dekoracja wnętrz. Ma siedzibę w Rumilly, Francja.

 2. SAS ELEMENT VEGETAL

  Francja

  Firma SAS ELEMENT VEGETAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe stabilizowane, i Rośliny doniczkowe stabilizowane. Ma siedzibę w Combaillaux, Francja.

 3. CARL STAHL ARC GMBH

  Niemcy

  Firma CARL STAHL ARC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Ma siedzibę w Süssen, Niemcy.

 4. DECO-NATURE

  Francja

  DECO-NATURE specjalizuje się w sprzedaży drewna dryftowego oraz elementów naturalnych, takich jak liany, gałęzie brzozy, łodygi paproci drzewiastych, kora drzewna oraz liście palmowe itp. jako pierwszy dostawca drewna dryftowego we Francji oraz pni brzozowych. Współpracujemy z architektami, dekoratorami wnętrz, architektami krajobrazu, kreatorami oświetlenia w poszukiwaniu nowych przedmiotów dekoracyjnych. Jesteśmy obecni na targach przedmiotów w Paryżu.

 5. CARL STAHL ARC GMBH

  Austria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LANDSCAPEABC DI CANNONE FRANCESCO

  Włochy

 2. SEILEREI WÜSTNER GMBH

  Austria

 3. AGROUNIDOS DE COSTA RICA

  Kostaryka

 4. LIBRA 7

  Ukraina

 5. BELCAT BT

  Węgry

 1. VEGETAL INDOOR

  Francja

 2. C-VEGETAL

  Francja

 1. PIZZICATO DI AUGELLO VINCENZO-VERMONT ITALIA

  Włochy

 2. NOBLE BLOSSOM

  Chorwacja

 3. Ceilica Innovacion S.L

  Hiszpania

 4. BSF BRAZIL SELECT FRUITS

  Brazylia

 5. KREMKAU RAUMBEGRÜNUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. CLAUDIA CASANOVA MELLERIO -CASAMELL

  Hiszpania

 7. JNGBIO

  Hiszpania

 8. OXOCOM S.L.

  Hiszpania

 1. BASHO

  Hiszpania

 2. FOSHAN GUANGMING COMPANY

  Chiny

 3. SATURN-2

  Białoruś

 4. TALIFLOR C.B.

  Hiszpania

 5. BERKEM

  Francja

 6. HYDRO-PROFI-LINE® BY GKR GERMANY

  Niemcy

  Rozwój, produkcja i sprzedaż systemów zazieleniania Hydro Profi Line® do zrównoważonego, funkcjonalnego zazieleniania na wszystkich uszczelnionych powierzchniach, powierzchniach bez gleby oraz budynkach. Zalety systemów sadzenia roślin Hydro Profi Line®: • Trwała redukcja zużycia wody nawet o 80%.• Unikalny obszar wegetacji korzeni z powietrzem i wodą dla idealnej wentylacji korzeni.• Brak zagęszczenia korzeni i gnicia korzeni w obszarze gleby, ponieważ wokół doniczki nie ma materiału wypełniającego.• Duża pojemność zbiornika na wodę ze względu na nieobecność wypierania przez podłoże roślinne.• Unikalny system szybkiej wymiany w celu sprawnej, bezproblemowej wymiany roślin.• System odpowiedni dla wszystkich roślin w glebie i hydroponice.• Odpowiedni do każdego miejsca, w pomieszczeniach zamkniętych i przestrzeniach otwartych.• Podlewanie zawsze prawidłowe i zawsze na czas, przelanie lub zalanie jest wręcz niemożliwe

 7. ROSELL VEGA HORTICULTORS S.L.

  Hiszpania

  Firma ROSELL VEGA HORTICULTORS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaty, Kwiaty, rośliny ozdobne, rośliny doniczkowe, kwiaty doniczkowe, i miniaturowe róże forever. Ma siedzibę w El Masnou-Barcelona, Hiszpania.

 8. VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI

  Włochy

  Firma VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, żywopłoty, rośliny do wnętrz i na zewnątrz, Rośliny doniczkowe, oleandry, szkółki, rośliny - hurt, granaty, i rośliny kwitnące. Ma siedzibę w Grottammare, Włochy.

 9. REVERDE REGINI GARDEN S.R.L. SOCIETA AGRICOLA

  Włochy

 10. RUSSO DOMENICO

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo