• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rośliny doniczkowe stabilizowane

Wyniki dla

Rośliny doniczkowe stabilizowane - Import eksport

 1. LE MUR VERT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LE MUR VERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Jest również obecna w dziedzinach dekoracja wnętrz. Ma siedzibę w Rumilly, Francja.

 2. SAS ELEMENT VEGETAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAS ELEMENT VEGETAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe stabilizowane, Rośliny doniczkowe stabilizowane, sztuczne drzewo, i sztuczny bambus. Ma siedzibę w Combaillaux, Francja.

 3. DECO-NATURE

  Francja

  DECO-NATURE specjalizuje się w sprzedaży drewna dryftowego oraz elementów naturalnych, takich jak liany, gałęzie brzozy, łodygi paproci drzewiastych, kora drzewna oraz liście palmowe itp. jako pierwszy dostawca drewna dryftowego we Francji oraz pni brzozowych. Współpracujemy z architektami, dekoratorami wnętrz, architektami krajobrazu, kreatorami oświetlenia w poszukiwaniu nowych przedmiotów dekoracyjnych. Jesteśmy obecni na targach przedmiotów w Paryżu.

 4. LANDSCAPEABC DI CANNONE FRANCESCO

  Włochy

  Firma LANDSCAPEABC DI CANNONE FRANCESCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Sztuczne kwiaty, i Sztuczne kwiaty. Ma siedzibę w Andria, Włochy.

 5. CARL STAHL ARC GMBH

  Austria

  Firma CARL STAHL ARC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Ma siedzibę w Bezau, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CARL STAHL ARC GMBH

  Niemcy

  Firma CARL STAHL ARC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Ma siedzibę w Süssen, Niemcy.

 2. SEILEREI WÜSTNER GMBH

  Austria

  Firma SEILEREI WÜSTNER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Ma siedzibę w Mellau, Austria.

 3. LIBRA 7

  Ukraina

  Firma LIBRA 7, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Ma siedzibę w Kharkov, Ukraina.

 4. AGROUNIDOS DE COSTA RICA

  Kostaryka

  Firma AGROUNIDOS DE COSTA RICA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Jest również obecna w dziedzinach warzywa. Ma siedzibę w Cartago, Kostaryka.

 5. VEGETAL INDOOR

  Francja

  Firma VEGETAL INDOOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria dla kwiaciarń, i produkty roślinne. Ma siedzibę w Les Ponts-De-Cé, Francja.

 1. JNGBIO

  Hiszpania

  Firma JNGBIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Ma siedzibę w San Pedro Del Pinatar-Murcia-Spain, Hiszpania.

 2. BELCAT BT

  Węgry

  Firma BELCAT BT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Ma siedzibę w Pécs, Węgry.

 1. C-VEGETAL

  Francja

  Firma C-VEGETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, pergole drewniane, i bukiety i kompozycje kwiatowe. Ma siedzibę w Montpellier, Francja.

 2. BERKEM

  Francja

  Firma BERKEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Jest również obecna w dziedzinach chemia małotonażowa. Ma siedzibę w Gardonne, Francja.

 3. PIZZICATO DI AUGELLO VINCENZO-VERMONT ITALIA

  Włochy

  Firma PIZZICATO DI AUGELLO VINCENZO-VERMONT ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Ma siedzibę w Buguggiate, Włochy.

 4. NOBLE BLOSSOM

  Chorwacja

  Firma NOBLE BLOSSOM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Jest również obecna w dziedzinach dekoracje kwietne, i rośliny zielone. Ma siedzibę w Kastav, Chorwacja.

 5. TALIFLOR C.B.

  Hiszpania

  Firma TALIFLOR C.B., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Jest również obecna w dziedzinach warzywa, i marchew. Ma siedzibę w Chipiona, Hiszpania.

 6. Ceilica Innovacion S.L

  Hiszpania

  Firma Ceilica Innovacion S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe - biura architektoniczne, Tapety, Lampy LED (oprawy), Meble biurowe - biura architektoniczne, i Tapety. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 7. KREMKAU RAUMBEGRÜNUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KREMKAU RAUMBEGRÜNUNG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Ma siedzibę w Holle, Niemcy.

 8. BSF BRAZIL SELECT FRUITS

  Brazylia

  Firma BSF BRAZIL SELECT FRUITS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Ma siedzibę w Sorocaba, Brazylia.

 1. CLAUDIA CASANOVA MELLERIO -CASAMELL

  Hiszpania

  Firma CLAUDIA CASANOVA MELLERIO -CASAMELL, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Jest również obecna w dziedzinach sprzedaż w połączeniu bezpośrednim. Ma siedzibę w Fraga, Hiszpania.

 2. BASHO

  Hiszpania

  Firma BASHO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Fruit and vegetable trade, i pośrednictwo z zakresie importu-eksportu. Ma siedzibę w Malaga, Hiszpania.

 3. FOSHAN GUANGMING COMPANY

  Chiny

  Firma FOSHAN GUANGMING COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Jest również obecna w dziedzinach pomoc dla ofiar gwałtu. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

 4. SATURN-2

  Białoruś

  Firma SATURN-2, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Ma siedzibę w Minsk And Regions, Białoruś.

 5. OXOCOM S.L.

  Hiszpania

  Firma OXOCOM S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe stabilizowane. Ma siedzibę w Roquetas De Mar,Almeria,04740, Hiszpania.

 6. HYDRO-PROFI-LINE® BY GKR GERMANY

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rozwój, produkcja i sprzedaż systemów zazieleniania Hydro Profi Line® do zrównoważonego, funkcjonalnego zazieleniania na wszystkich uszczelnionych powierzchniach, powierzchniach bez gleby oraz budynkach. Zalety systemów sadzenia roślin Hydro Profi Line®: • Trwała redukcja zużycia wody nawet o 80%.• Unikalny obszar wegetacji korzeni z powietrzem i wodą dla idealnej wentylacji korzeni.• Brak zagęszczenia korzeni i gnicia korzeni w obszarze gleby, ponieważ wokół doniczki nie ma materiału wypełniającego.• Duża pojemność zbiornika na wodę ze względu na nieobecność wypierania przez podłoże roślinne.• Unikalny system szybkiej wymiany w celu sprawnej, bezproblemowej wymiany roślin.• System odpowiedni dla wszystkich roślin w glebie i hydroponice.• Odpowiedni do każdego miejsca, w pomieszczeniach zamkniętych i przestrzeniach otwartych.• Podlewanie zawsze prawidłowe i zawsze na czas, przelanie lub zalanie jest wręcz niemożliwe

 7. ROSELL VEGA HORTICULTORS S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ROSELL VEGA HORTICULTORS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaty, Kwiaty, rośliny ozdobne, rośliny doniczkowe, kwiaty doniczkowe, i miniaturowe róże forever. Ma siedzibę w El Masnou-Barcelona, Hiszpania.

 8. VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, żywopłoty, rośliny do wnętrz i na zewnątrz, Rośliny doniczkowe, oleandry, szkółki, rośliny - hurt, granaty, i rośliny kwitnące. Ma siedzibę w Grottammare, Włochy.

 9. GAETANI LUCIA

  Włochy

 10. FRATELLI IZZO DI IZZO MARIO & IZZO DONATO S.N.C.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo