• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rośliny cieplarniane

Wyniki dla

Rośliny cieplarniane - Import eksport

 1. SERA TEKNIK

  Turcja

  Firma SERA TEKNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Jest również obecna w dziedzinach kwiaty szklarniowe, owoce ze szklarni, produkty szklarniowe, i ściski. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 2. LOTOS K

  Ukraina

  Firma LOTOS K, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Ma siedzibę w Glevakha, Kyiv State, Ukraina.

 3. ECO SERA SISTEMLERI

  Turcja

  Firma ECO SERA SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny cieplarniane, Mnożarki inspektowe - instalacje, Rolnictwo - maszyny i sprzęt, szklarnie do uprawy owoców i warzyw, Rośliny cieplarniane, Mnożarki inspektowe - instalacje, i Rolnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 4. SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI

  Turcja

  Firma SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Jest również obecna w dziedzinach Mnożarki inspektowe - instalacje, produkty szklarniowe, szklarnie dla szkółek leśnych, kotły dla szklarni, i Mnożarki inspektowe - instalacje. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 5. ROSENHOF BEUTLER

  Niemcy

  Firma ROSENHOF BEUTLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Rośliny cieplarniane. Ma siedzibę w Vaihingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CASITA HERMOSA PIANTE

  Włochy

  Firma CASITA HERMOSA PIANTE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Jest również obecna w dziedzinach orchidee, i rośliny ozdobne. Ma siedzibę w Ruvo Di Puglia, Włochy.

 2. BERINGGAARD APS

  Dania

  Firma BERINGGAARD APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaty suszone. Jest również obecna w dziedzinach Bonsai (drzewka), Rośliny kwiatowe, Rośliny cieplarniane, Rośliny doniczkowe, Bonsai (drzewka), Rośliny kwiatowe, Rośliny cieplarniane, i Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Gilleleje, Dania.

 3. JOACHIM REIMANN

  Niemcy

  Firma JOACHIM REIMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Rośliny cieplarniane. Ma siedzibę w Neugersdorf, Niemcy.

 4. WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Büren, Niemcy.

 5. HIVERNACLEHORTA

  Hiszpania

  Firma HIVERNACLEHORTA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Jest również obecna w dziedzinach wholesale flowers and plants, rośliny zapachowe, wazony zdobione, i kwiaty szklarniowe. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. BLUMEN ERTLE

  Niemcy

  Firma BLUMEN ERTLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Sontheim, Niemcy.

 2. BLUMEN STIERLE-WAGNER

  Niemcy

  Firma BLUMEN STIERLE-WAGNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Rośliny cieplarniane. Ma siedzibę w Böblingen, Niemcy.

 1. GERT HÖFER

  Niemcy

  Firma GERT HÖFER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Owoce, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, i Kwiaty cięte. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 2. STEFAN SCHÄDLER

  Niemcy

  Firma STEFAN SCHÄDLER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Zeltingen-Rachtig, Niemcy.

 3. BLUMEN-ATELIER SCHWARZ

  Niemcy

  Firma BLUMEN-ATELIER SCHWARZ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Bottrop, Niemcy.

 4. OPPERMANN FLORISTIK

  Austria

  Firma OPPERMANN FLORISTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Ampflwang, Austria.

 5. RIEBL- GELTINGER

  Niemcy

  Firma RIEBL- GELTINGER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Pfeffenhausen, Niemcy.

 6. BLUMENHAUS WALTER HEIMANN

  Niemcy

  Firma BLUMENHAUS WALTER HEIMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Giengen, Niemcy.

 7. BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR

  Niemcy

  Firma BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 8. BLUMEN-BERRET GMBH

  Niemcy

  Firma BLUMEN-BERRET GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Mühlacker, Niemcy.

 1. FLORAPRIMA GMBH

  Niemcy

  Firma FLORAPRIMA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Wendeburg, Niemcy.

 2. WALTER HEERMANN GMBH

  Niemcy

  Firma WALTER HEERMANN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 3. HONGYI LIGHTING LIMITED

  Chiny

  Firma HONGYI LIGHTING LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Jest również obecna w dziedzinach hydrokultura. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 4. VIEWPOINT ENTERPRISE CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma VIEWPOINT ENTERPRISE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Ma siedzibę w Taichung City, Tajwan R.O.C..

 5. VAN HAGE & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VAN HAGE & CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaty cięte. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, Rośliny kwiatowe, Bonsai (drzewka), Rośliny cieplarniane, Rośliny doniczkowe, Rośliny kwiatowe, Bonsai (drzewka), i Rośliny cieplarniane. Ma siedzibę w Ware, Zjednoczone Królestwo.

 6. NOORDAM

  Holandia

  Firma NOORDAM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rośliny kwiatowe. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny cieplarniane, Rośliny cieplarniane, i kwiaty cięte. Ma siedzibę w S-Gravenzande, Holandia.

 7. FLOWER DREAMS LDA

  Portugalia

  Firma FLOWER DREAMS LDA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Jest również obecna w dziedzinach rośliny i kwiaty z całego świata. Ma siedzibę w Rio De Mouro, Portugalia.

 8. BLÜTENPRACHT FRISCHBLUMEN GMBH

  Niemcy

  Firma BLÜTENPRACHT FRISCHBLUMEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 9. SABINE KRÖPER

  Niemcy

  Firma SABINE KRÖPER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Crailsheim, Niemcy.

 10. ORNAMENTALES JYM

  Kostaryka

  Firma ORNAMENTALES JYM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Jest również obecna w dziedzinach rośliny ozdobne, i rośliny szklarniowe. Ma siedzibę w San carlos, Kostaryka.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo