• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rośliny cieplarniane

Wyniki dla

Rośliny cieplarniane - Import eksport

 1. LOTOS K

  Ukraina

  Firma LOTOS K, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Ma siedzibę w Glevakha, Kyiv State, Ukraina.

 2. ECO SERA SISTEMLERI

  Turcja

  Firma ECO SERA SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklarnie, cieplarnie i inspekty. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny cieplarniane, Mnożarki inspektowe - instalacje, Rolnictwo - maszyny i sprzęt, szklarnie do uprawy owoców i warzyw, Rośliny cieplarniane, Mnożarki inspektowe - instalacje, i Rolnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 3. SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI

  Turcja

  Firma SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Jest również obecna w dziedzinach Mnożarki inspektowe - instalacje, produkty szklarniowe, szklarnie dla szkółek leśnych, kotły dla szklarni, i Mnożarki inspektowe - instalacje. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 4. SERA TEKNIK

  Turcja

  Firma SERA TEKNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Jest również obecna w dziedzinach kwiaty szklarniowe, owoce ze szklarni, produkty szklarniowe, i ściski. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 5. JOACHIM REIMANN

  Niemcy

  Firma JOACHIM REIMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Rośliny cieplarniane. Ma siedzibę w Neugersdorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Büren, Niemcy.

 2. BLUMEN-ATELIER SCHWARZ

  Niemcy

  Firma BLUMEN-ATELIER SCHWARZ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Bottrop, Niemcy.

 3. HIVERNACLEHORTA

  Hiszpania

  Firma HIVERNACLEHORTA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Jest również obecna w dziedzinach wholesale flowers and plants, rośliny zapachowe, wazony zdobione, i kwiaty szklarniowe. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR

  Niemcy

  Firma BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 5. GERT HÖFER

  Niemcy

  Firma GERT HÖFER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Owoce, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, i Kwiaty cięte. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 1. BLUMENHAUS WALTER HEIMANN

  Niemcy

  Firma BLUMENHAUS WALTER HEIMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Giengen, Niemcy.

 2. ROSENHOF BEUTLER

  Niemcy

  Firma ROSENHOF BEUTLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Rośliny cieplarniane. Ma siedzibę w Vaihingen, Niemcy.

 1. WALTER HEERMANN GMBH

  Niemcy

  Firma WALTER HEERMANN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 2. BLUMEN STIERLE-WAGNER

  Niemcy

  Firma BLUMEN STIERLE-WAGNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Rośliny cieplarniane. Ma siedzibę w Böblingen, Niemcy.

 3. CASITA HERMOSA PIANTE

  Włochy

  Firma CASITA HERMOSA PIANTE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Jest również obecna w dziedzinach orchidee, i rośliny ozdobne. Ma siedzibę w Ruvo Di Puglia, Włochy.

 4. BLUMEN-BERRET GMBH

  Niemcy

  Firma BLUMEN-BERRET GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Mühlacker, Niemcy.

 5. BLUMEN ERTLE

  Niemcy

  Firma BLUMEN ERTLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Sontheim, Niemcy.

 6. OPPERMANN FLORISTIK

  Austria

  Firma OPPERMANN FLORISTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Ampflwang, Austria.

 7. FLORAPRIMA GMBH

  Niemcy

  Firma FLORAPRIMA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Wendeburg, Niemcy.

 8. RIEBL- GELTINGER

  Niemcy

  Firma RIEBL- GELTINGER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Pfeffenhausen, Niemcy.

 1. STEFAN SCHÄDLER

  Niemcy

  Firma STEFAN SCHÄDLER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Zeltingen-Rachtig, Niemcy.

 2. FLOWER DREAMS LDA

  Portugalia

  Firma FLOWER DREAMS LDA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rośliny cieplarniane. Jest również obecna w dziedzinach rośliny i kwiaty z całego świata. Ma siedzibę w Rio De Mouro, Portugalia.

 3. BLÜTENPRACHT FRISCHBLUMEN GMBH

  Niemcy

  Firma BLÜTENPRACHT FRISCHBLUMEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. BERINGGAARD APS

  Dania

  Firma BERINGGAARD APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaty suszone. Jest również obecna w dziedzinach Bonsai (drzewka), Rośliny kwiatowe, Rośliny cieplarniane, Rośliny doniczkowe, Bonsai (drzewka), Rośliny kwiatowe, Rośliny cieplarniane, i Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Gilleleje, Dania.

 5. BLUMEN - SCHMIDT GMBH

  Niemcy

  Firma BLUMEN - SCHMIDT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Rośliny cieplarniane. Ma siedzibę w Abstatt, Niemcy.

 6. SABINE KRÖPER

  Niemcy

  Firma SABINE KRÖPER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, Szkółki hodowlane i leśne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Kwiaty cięte, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Crailsheim, Niemcy.

 7. BLUMENZAUBER MONIKA MAMERO

  Niemcy

  Firma BLUMENZAUBER MONIKA MAMERO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Rośliny cieplarniane, Owoce, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Rośliny cieplarniane. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 8. NOORDAM

  Holandia

  Firma NOORDAM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rośliny kwiatowe. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny cieplarniane, Rośliny cieplarniane, i kwiaty cięte. Ma siedzibę w S-Gravenzande, Holandia.

 9. HORTICULTURE HALLEUX

  Belgia

  Firma HORTICULTURE HALLEUX, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny kwiatowe, Rośliny cieplarniane, Rośliny kwiatowe, i Rośliny cieplarniane. Ma siedzibę w Boirs, Belgia.

 10. MERENDI

  Włochy

  Firma MERENDI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sztuczne kwiaty. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny cieplarniane, Rośliny doniczkowe, Rośliny cieplarniane, i Rośliny doniczkowe. Ma siedzibę w Trezzo Sull'adda, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo