• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • resory sprężynowe

Wyniki dla

Resory sprężynowe - Import eksport

 1. PIERON GMBH

  Niemcy

  Od 1925 roku PIERON – rodzinne przedsiębiorstwo w czwartej generacji – produkuje sprężyny techniczne dla niemalże wszystkich gałęzi przemysłu. Koncentruje się na przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym i sportowym. W zakładzie w Bocholt ponad 270 pracowników na terenie o powierzchni ok. 20 000 m² realizuje wiele nowych rozwiązań z zakresu produktów sprężyn pierścieniowych, ściskanych i skrętnych oraz elementów tłoczonych, giętych i drucianych. Nasz asortyment uzupełniają specjalne części i zespoły. Najnowocześniejsze metody produkcji gwarantują produkcję spełniającą najwyższe wymagania.

 2. KESSEN RESSORTS

  Belgia

  Les Ressorts Kessen to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji sprężyn przemysłowych, pakowaniu i składaniu części i drutów. Sprężyny ściskania, sprężyny rozciągania, sprężyny skręcania, wszelkie elementy z drutu, elementy składane z drutu. Produkcja na zimno, a także na gorąco, dla średnic od 0, 1 mm do 60 mm. Nasze główne sektory działalności to: hutnictwo, elektronika, lotnictwo, przemysł spożywczy itd.

 3. BREUER & CO.HANDELS GMBH

  Niemcy

 4. ACHENBACH FEDERN INH. JÖRG SURETH

  Niemcy

 5. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRESSIRESSORT

  Francja

  Opracowanie, projekt, produkcja i sprzedaż wszelkiego typu sprężyn dla przemysłu - lotniczego, jądrowego, mechanicznego, transportu, naprawy statków, petrochemicznego, rolno-spożywczego, medycznego. PRESSIRESSORT dostarcza również produkty przeznaczone do zapór wodnych. Oferujemy produkcję sprężyn na zamówienie i projektowanie wspomagane komputerowo. sprężyny resorowe Produkcja szpilek, zawleczek beta, pierścieni sprężystych, sprężyn spiralnych, sprężyn z metalu lub drutu itd.Tworzywa: stal, stal nierdzewna, Inconel, Bronze Phosphoreux, miedź, beryl i inne. Tworzenie rozwiązań w dziedzinie wysoko zaawansowanych technologicznie sprężyn resorowych do obliczania prototypów oraz części do małych i dużych serii. Nasi klienci, technicy lub inżynierowie oraz pracownie architektów korzystają ze specyficznej wiedzy w dziedzinie projektowania wyrobów i wymyślania nowych rozwiązań. : Od pojedyńczych egzemplarzy do dużych serii z drutu o średnicy od 0, 2 do 50 mm.

 2. OY LESJÖFORS AB

  Finlandia

  Firma LESJÖFORS posiada duże doświadczenie w produkcji sprężyn i nieustannie skupia się na rozwoju technologicznym w tej dziedzinie. Główną przewagę konkurencyjną jest szeroki asortyment oraz wysoka jakość produktów i obsługi. Nasza gama sprężyn posiada unikalny zakres i słynie z trwałości, możliwości dostosowywania i wprowadzania zmian. Nasze sprężyny wykorzystywane są w prawie każdym sektorze przemysłu - do generowania energii, w przemyśle papierniczym i celulozowym, ale również w branży morskiej, automatyce i w infrastrukturze. Nasze działania w dziedzinie sprężyn koncentrują się na ich produkcji, magazynowaniu i dystrybucji. Dostosowując się do wymagań klientów, magazynujemy i dystrybuujemy wszystkie rodzaje sprężyn. Firma Lesjöfors magazynuje ponad 10 000 standardowych elementów przeznaczonych do dostawy bezpośredniej.

 3. RUDOLF KURFESS GMBH

  Niemcy

 4. S-M-S SCHREINER MACHINE SERVICE

  Niemcy

 5. GEBHARDT FREIZEIT-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. RESSORTS HUON DUBOIS

  Francja

 2. LEE SPRING

  Zjednoczone Królestwo

 1. ENERGYSAZ

  Iran

 2. CHRISTIAN BAUER GMBH + CO. KG

  Niemcy

 3. ÖZEN YAY

  Turcja

 4. FAVRE-STEUDLER SA

  Szwajcaria

 5. 1ST. VOLLMER-FEDERN ® FERDINAND VOLLMER E.K.

  Niemcy

 6. NORBERT WOLFF

  Niemcy

 7. CEKA TEL YAY IMALAT

  Turcja

 8. LAVOILOTTE SA

  Francja

 1. EMEKS VZMETI D.O.O

  Słowenia

 2. WOODSTOCK PARTS UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. NINGBO BALIN IMPORT & EXPORT CO.,LTD

  Chiny

 4. REDZONE CO., LTD.

  Japonia

 5. SYROPLAN INDUSTRIAL SUPPLIES CO.

  Turcja

 6. FOSHAN NANHAI JOLY SPRING FACTORY

  Chiny

 7. MOLLIFICIO APUANO S.R.L.

  Włochy

 8. MOLLIFICIO MAZZONI S.R.L.

  Włochy

 9. MOLLIFICIO B.M. DI BENITO MENAFRO & C. S.N.C.

  Włochy

 10. MOLLIFICIO BEMA S.R.L.

  Włochy