• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • resory sprężynowe

Wyniki dla

Resory sprężynowe - Import eksport

 1. TEVEMA

  Holandia

  Verified by europages badge

  TEVEMA od 1936r. specjalizuje się w produkcji sprężyn. Tevema Automotive Sp.z o.o., zakład produkcyjny w Polsce, produkuje sprężyny pod indywidualne zamówienie klienta z drutu w zakresie średnic 0, 03 - 20, 0 mm, formy gięte z drutu oraz elementy wykrawane z blachy. Dysponujemy bardzo dużym potencjałem produkcyjnym, jest w stanie wyprodukować każdy rodzaj sprężyn. Sprężyny wykonywane są na nowoczesnych automatach CNC, które zapewniają wysoką jakość produkowanego detalu oraz dużą wydajność. Produkcja odbywa się pod nadzorem kamer i czujników zintegrowanych z maszyną gwarantującej 100% jakość elementów. Posiadamy własną narzędziownię i świadczymy usługi cięcia laserowego . Na życzenie naszych klientów stosujemy różnego rodzaju powłoki cynkowe, KTL, Delta Seal. Z uwagi na szerokie zastosowanie sprężyn w przemyśle dostarczamy nasze produkty do wielu branż między innymi motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, oświetleniowej, rolniczej, budowlanej, AGD i wielu innych. Jesteśmy dostawcą branży motoryzacyjnej dla wielu klientów Tier1 i Tier2. Nasze wyroby znajdują zastosowanie jako części konstrukcji i mechanizmów w siedzeniach, systemach zamykania, systemach bezpieczeństwa oraz wielu innych. Produkujemy sprężyny zawieszenia dla klientów OEM jak również na rynek części zamiennych znanych na rynku pod wieloma znanymi brandami naszych klientów. Spółka posiada niezbędne w branży motoryzacyjnej certyfikat IATF 16949: 2016. Oferujemy pomoc w konsultacji i doborze sprężyn.

 2. PIERON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1925 roku PIERON – rodzinne przedsiębiorstwo w czwartej generacji – produkuje sprężyny techniczne dla niemalże wszystkich gałęzi przemysłu. Koncentruje się na przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym i sportowym. W zakładzie w Bocholt ponad 270 pracowników na terenie o powierzchni ok. 20 000 m² realizuje wiele nowych rozwiązań z zakresu produktów sprężyn pierścieniowych, ściskanych i skrętnych oraz elementów tłoczonych, giętych i drucianych. Nasz asortyment uzupełniają specjalne części i zespoły. Najnowocześniejsze metody produkcji gwarantują produkcję spełniającą najwyższe wymagania.

 3. BREUER & CO.HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BREUER & CO.HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 4. ACHENBACH FEDERN INH. JÖRG SURETH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ACHENBACH FEDERN INH. JÖRG SURETH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Ma siedzibę w Bad Berleburg, Niemcy.

 5. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ASSOCIATED NORM+DREH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach Śruby, Śruby specjalne na zlecenie, Pręty gwintowane, Śruby, Śruby specjalne na zlecenie, nakrętki, Pręty gwintowane, Części obrabiane CNC, i Części obrabiane wielopinowe. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DE SPIRAAL

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma DE SPIRAAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Resory sprężynowe, Sprężyny płytkowe, Resory sprężynowe, Sprężyny płytkowe, Resory piórowe do samochodów, i resory samochodowe. Ma siedzibę w Haaksbergen, Holandia.

 2. PRESSIRESSORT

  Francja

  Opracowanie, projekt, produkcja i sprzedaż wszelkiego typu sprężyn dla przemysłu - lotniczego, jądrowego, mechanicznego, transportu, naprawy statków, petrochemicznego, rolno-spożywczego, medycznego. PRESSIRESSORT dostarcza również produkty przeznaczone do zapór wodnych. Oferujemy produkcję sprężyn na zamówienie i projektowanie wspomagane komputerowo. sprężyny resorowe Produkcja szpilek, zawleczek beta, pierścieni sprężystych, sprężyn spiralnych, sprężyn z metalu lub drutu itd.Tworzywa: stal, stal nierdzewna, Inconel, Bronze Phosphoreux, miedź, beryl i inne. Tworzenie rozwiązań w dziedzinie wysoko zaawansowanych technologicznie sprężyn resorowych do obliczania prototypów oraz części do małych i dużych serii. Nasi klienci, technicy lub inżynierowie oraz pracownie architektów korzystają ze specyficznej wiedzy w dziedzinie projektowania wyrobów i wymyślania nowych rozwiązań. : Od pojedyńczych egzemplarzy do dużych serii z drutu o średnicy od 0, 2 do 50 mm.

 3. OY LESJÖFORS AB

  Finlandia

  Firma LESJÖFORS posiada duże doświadczenie w produkcji sprężyn i nieustannie skupia się na rozwoju technologicznym w tej dziedzinie. Główną przewagę konkurencyjną jest szeroki asortyment oraz wysoka jakość produktów i obsługi. Nasza gama sprężyn posiada unikalny zakres i słynie z trwałości, możliwości dostosowywania i wprowadzania zmian. Nasze sprężyny wykorzystywane są w prawie każdym sektorze przemysłu - do generowania energii, w przemyśle papierniczym i celulozowym, ale również w branży morskiej, automatyce i w infrastrukturze. Nasze działania w dziedzinie sprężyn koncentrują się na ich produkcji, magazynowaniu i dystrybucji. Dostosowując się do wymagań klientów, magazynujemy i dystrybuujemy wszystkie rodzaje sprężyn. Firma Lesjöfors magazynuje ponad 10 000 standardowych elementów przeznaczonych do dostawy bezpośredniej.

 4. KESSEN RESSORTS

  Belgia

  Les Ressorts Kessen to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji sprężyn przemysłowych, pakowaniu i składaniu części i drutów. Sprężyny ściskania, sprężyny rozciągania, sprężyny skręcania, wszelkie elementy z drutu, elementy składane z drutu. Produkcja na zimno, a także na gorąco, dla średnic od 0, 1 mm do 60 mm. Nasze główne sektory działalności to: hutnictwo, elektronika, lotnictwo, przemysł spożywczy itd.

 5. RUDOLF KURFESS GMBH

  Niemcy

  Firma RUDOLF KURFESS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Ma siedzibę w Waldstetten, Niemcy.

 1. GEBHARDT FREIZEIT-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GEBHARDT FREIZEIT-TECHNIK GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny spiralne, Resory sprężynowe, springs for technical purposes, liny gumowe, Sprężyny spiralne, i Resory sprężynowe. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 2. S-M-S SCHREINER MACHINE SERVICE

  Niemcy

  Firma S-M-S SCHREINER MACHINE SERVICE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach maski jednorazowego użytku. Ma siedzibę w Kevelaer, Niemcy.

 1. CHRISTIAN BAUER GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma CHRISTIAN BAUER GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Ma siedzibę w Welzheim, Niemcy.

 2. LEE SPRING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LEE SPRING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Resory sprężynowe, Sprężyny wykonane na zlecenie, sprężyny skrętne, sprężyny precyzyjne, Resory sprężynowe, i Sprężyny wykonane na zlecenie. Ma siedzibę w Wokingham, Zjednoczone Królestwo.

 3. ÖZEN YAY

  Turcja

  Firma ÖZEN YAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach formowanie drutu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. FAVRE-STEUDLER SA

  Szwajcaria

  Firma FAVRE-STEUDLER SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Ma siedzibę w Biel/bienne, Szwajcaria.

 5. NOVARESSORT

  Francja

  Firma NOVARESSORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, sprężyny ściskowe, i spiralne sprężyny dociskowe. Ma siedzibę w Saint Etienne, Francja.

 6. RAPIC

  Francja

  Firma RAPIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny płytkowe, Formowanie stali i metali, Sprężyny płytkowe, Formowanie stali i metali, obróbka cieplna, i warsztaty spawania. Ma siedzibę w Eyzerac, Francja.

 7. RESSORTS HUON DUBOIS

  Francja

  Firma RESSORTS HUON DUBOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Resory sprężynowe, Resory sprężynowe, sprężyny ściskowe, sprężyny skrętne, i sprężyny drutowe. Ma siedzibę w Conflans Ste Honorine, Francja.

 8. EMEKS VZMETI D.O.O

  Słowenia

  Firma EMEKS VZMETI D.O.O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Resory i sprężyny, sprężyny ściskowe, i sprężyny drutowe. Ma siedzibę w Maribor, Słowenia.

 1. WOODSTOCK PARTS UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WOODSTOCK PARTS UK LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężyny płytkowe. Jest również obecna w dziedzinach Resory sprężynowe, jarzma metalowe, Resory sprężynowe, przeguby kulowe, i Szakle. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

 2. LAVOILOTTE SA

  Francja

  Firma LAVOILOTTE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, sprężyny rozciągane, i sprężyny ściskowe. Ma siedzibę w Montaigut-En-Combraille, Francja.

 3. 1ST. VOLLMER-FEDERN ® FERDINAND VOLLMER E.K.

  Niemcy

  Firma 1ST. VOLLMER-FEDERN ® FERDINAND VOLLMER E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Resory i sprężyny, Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, i Sprężyny płytkowe. Ma siedzibę w Straubenhardt, Niemcy.

 4. NORBERT WOLFF

  Niemcy

  Firma NORBERT WOLFF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 5. CEKA TEL YAY IMALAT

  Turcja

  Firma CEKA TEL YAY IMALAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach producent sprężyn. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. MOLLIFICIO BEMA S.R.L.

  Włochy

  Firma MOLLIFICIO BEMA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, Resory sprężynowe, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Rho, Włochy.

 7. MOLLIFICIO BRESCIA S.R.L.

  Włochy

  Firma MOLLIFICIO BRESCIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny spiralne, Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, i Resory sprężynowe. Ma siedzibę w Sarezzo, Włochy.

 8. AIREDALE SPRINGS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AIREDALE SPRINGS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężyny śrubowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny płytkowe, Resory i sprężyny, Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, Resory i sprężyny, Resory sprężynowe, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Keighley, Zjednoczone Królestwo.

 9. MOLLIFICIO MAZZONI S.R.L.

  Włochy

  Firma MOLLIFICIO MAZZONI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, Resory sprężynowe, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Osimo, Włochy.

 10. RESSORTS INDUSTRIELS S.A.

  Szwajcaria

  Firma RESSORTS INDUSTRIELS S.A., roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny płytkowe, Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, Drut sprężynowy, Sprężyny płytkowe, Resory sprężynowe, Sprężyny spiralne, i Drut sprężynowy. Ma siedzibę w Courgenay, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo