• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • resory i sprężyny

Wyniki dla

Resory i sprężyny - Import eksport

 1. SCHNORR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkujemy sprężyny talerzowe, podkładki zabezpieczające i podkładki zaciskowe, sprężyny faliste, części tłoczone ze stali sprężynowej. Produkty SCHNORR® to pierwszy wybór wszędzie tam, gdzie metal ze względu na siłę i kształt spełnia wymagające funkcje ruchowe - sprężynowe - zabezpieczające. Jako pionier w dziedzinie sprężyn talerzowych Adolf Schnorr założył w 1908 roku rodzinną firmę zarządzaną przez właściciela. Dzisiaj SCHNORR® należy do wiodących międzynarodowych firm zapewniających rozwiązywania problemów w dziedzinie sprężyn talerzowych i gwintów zabezpieczających, z oddziałami na całym świecie. Obok wieloletniego doświadczenia w wytłaczaniu i ciągnieniu firma dysponuje technologią cięcia precyzyjnego, know-how w zakresie produkcji sprężyn talerzowych o krótkiej drodze sprężynowania oraz szeroką ofertą drugiej grupy produktów - sprężyn falistych jako elementów specjalnych.

 2. PIERON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1925 roku PIERON – rodzinne przedsiębiorstwo w czwartej generacji – produkuje sprężyny techniczne dla niemalże wszystkich gałęzi przemysłu. Koncentruje się na przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym i sportowym. W zakładzie w Bocholt ponad 270 pracowników na terenie o powierzchni ok. 20 000 m² realizuje wiele nowych rozwiązań z zakresu produktów sprężyn pierścieniowych, ściskanych i skrętnych oraz elementów tłoczonych, giętych i drucianych. Nasz asortyment uzupełniają specjalne części i zespoły. Najnowocześniejsze metody produkcji gwarantują produkcję spełniającą najwyższe wymagania.

 3. ACE STOSSDÄMPFER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Tłumimy wszystko, spełniamymy nie tylko wasze oczekiwania. ACE jest światowej renomy specjalistą w dziedzinie technologii tłumienia przemysłowego – z przedstawicielstwami w 45 krajach na wszystkich kontynentach. ACE odnosi sukcesy na rynku niemieckim od 1978 roku. Tylko tutaj 25 inżynierów pracuje codziennie nad dalszym rozwojem gamy produktów. Klienci ACE korzystają z dogłębnie przemyślanych rozwiązań, cennych innowacji i wzorowej obsługi w zakresie technologii tłumienia. Dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi firmamii inżynierii mechanicznej, niemiecki oddział ACE stał się pionierem postępu technicznego. Korzyści dla klientów są oczywiste: kompetentne doradztwo techniczne na miejscu i przez telefon, projekty dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, dostwa bez minimalnej ilości danego elementu i w możliwie najkrótszym terminie, przemyślane i funkcjonalne akcesoria montażowe, realistyczne ceny

 4. RÖHRS, DR. WERNER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1919 roku jesteśmy światowym specjalistą w dziedzinie śrub technicznych przeznaczonych do stosowania w najtrudniejszych warunkach. Paleta produktów obejmuje wszelkiego rodzaju sprężyny w dowolnej formie. Produkujemy przede wszystkim sprężyny ściskowe z drutu okrągłego i płaskiego, sprężyny talerzowe, sprężyny śrubowo-talerzowe, sprężyny wielodrutowe i wiele innych sprężyn. Produkty: sprężyny płytkowe, płaskie i kształtowane, sprężyny amortyzujące, sprężyny ściskowe, sprężyny z drutu płaskiego, sprężyny wielodrutowe, płozy niwelacyjne, sprężyny śrubowe, talerzowe i skrętne, wirbulatory.

 5. ZIMMERMANN TECHNISCHE FEDERN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZIMMERMANN Technische Federn to kompetentny projektant i dostawca sprężyn i modułów zawieszenia do złożonych zastosowań. Siedziba ZIMMERMANN GmbH znajduje się w regionie przygranicznym, a dokładniej w Leutersdorf. Firma ma ponad 100 lat doświadczenia w dziedzinie opracowywania i produkcji kompleksowych systemów sprężynowych. Z biegiem lat, zbudowaliśmy solidne relacje zaufania między klientami, pracownikami i zarządem firmy. Zakres proponowanych sprężyn obejmuje: sprężyny ściskane, rozciąganie i skręcane, tłoczone części zginane, płytki, sprężyny spiralne do zespołów uniwersalnych. Wszystko jest możliwe! Firma ZIMMERMANN Technische Federn GmbH zawsze stawia sobie bardzo wysokie wymagania tak samo jak wobec jakości proponowanych sprężyn. Dzięki naszym doskonałym szkoleniom i ciągłemu rozwijaniu kompetencji naszych pracowników firma ZIMMERMANN zbudowała kompleksową wiedzę fachową w swojej dziedzinie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MONNINGER FEDERN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 75 lat Monninger jest kompetentnym specjalistą w dziedzinie stali nierdzewnej i sprężyn stalowych. Doświadczenie, bliskie relacje z klientami i dbałośc o wysoką jakość zawsze były podstawą sukcesu. Już w 1994 roku po raz pierwszy uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001. W 2012 roku wkroczyliśmy w nową erą wraz z otrzymaniem certyfikatu zgodności z ISO TS 16949, który charakteryzuje wszystkie nasze działania. Od dawna solidna firma stała się marką, która zyskała uznanie zarówno wśród klientów, jak i w kręgach specjalistów. Dobra reputacja opiera się na solidnych stałych wartościach – od założenia firmy w 1945 roku do dzisiaj: Precyzja. Dynamika. Duch techniki i inżynierii. Włączanie dynamiki. Czas poświęcić więcej czasu na te kluczowe kompetencje, strategicznie dostosowując firmę do przyszłości i pozycjonując ją i nakierowując na rynek zewnetrzny. W ścisłej współpracy z firmą konsultingową w dziedzine zarządzania marką Monninger opracował nową strategię dotyczącą wizerunku marki, która tworzy wyraźną i czytelną tożsamość.

 2. ROSTA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ROSTA jest pierwszym wyborem dla gumowych systemów sprężynowych i tłumiących. Z ponad 70-letnim doświadczeniem, ROSTA jest wiodącym na świecie producentem gumowych uchwytów sprężynowychWszystko zaczęło się w połowie lat 40-tych, kiedy to pan Rohr z miasta Staufen (RoSta) został poproszony o opracowanie prostego i ekonomicznego rozwiązania do podpierania osi przyczepTrzy główne funkcje: zawieszenie, tłumienie i łożyskowanie doprowadziły do powstania gumowego elementu sprężystego ROSTAObecnie ROSTA AG eksportuje ponad 90% swoich produktówSześć filii i 35 partnerów handlowychDzięki jasnej strategii rozwoju, ROSTA rozwija się na wszystkich poziomach

 3. DIETZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja sprężyn wymaga najwyższej precyzji, aby spełnić wszystkie wymagania stawiane skomplikowanym konstrukcjom i ich funkcjonalności. W związku z rosnącymi wymaganiami jakościowymi nieustannie rozwijamy materiały i produkty. Ich funkcjonalność zapewniają stałe testy jakościowe. Oczywiście z przyjemnością udostępnimy Państwu wyniki testów. Przy produkcji sprężyn i giętych części z drutu gwarantujemy, że nasze artykuły dotrzymają swoich obietnic. Najwyższe bezpieczeństwo dostaw i najniższe możliwe koszty przetwarzania dla naszych klientów są naszym celem. Śledzimy to za pomocą naszego systemu magazynowania wspomaganego bazą danych - zarówno w magazynie surowców, jak i w magazynie gotowych części. Dzięki naszym ekonomicznym strukturom i procesom jesteśmy w stanie bardzo elastycznie reagować na Państwa potrzeby logistyczne.

 4. LESJÖFORS INDUSTRIAL SPRINGS & PRESSINGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Lesjöfors to jeden z największych producentów sprężyn technicznych na świecie. Asortyment w zakresie techniki sprężyn obejmuje sprężyny z drutu i taśmy, elementy tłoczone i gięte, a także sprężyny gazowe. Nasze doświadczenie jako fabryka sprężyn sięga 1852 roku. Dziś ponad 1800 zaangażowanych pracowników zapewnia, że od projektu technicznego i kalkulacji sprężyn po wysyłkę - wszystko odbywa się sprawnie i profesjonalnie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie sprężych, technice tłoczenia i gięcia proponujemy naszym klientom odpowiednie dla nich rozwiązanie, które można szybko wdrożyć dzięki elastyczności naszych zdolności produkcyjnych. W związku z postępującą globalizacją jesteśmy obecni na arenie międzynarodowej. Obecnie posiadamy zakłady produkcyjne lub handlowe w Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Łotwie, Rosji, Chinach, Tajlandii, Singapurze, Meksyku i USA.

 5. POHL METALL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Produkcja elementów tłoczonych, elementy gięte z drutu, sprężyny, elementy rur i powierzchni oraz obróbka cieplna, biuro inżynierii w zakresie budowy maszyn - analizy materiału – za pomocą spektrometru rengenowskiego i iskrowego. Firma Pohl Metall z siedzibą w Ötztal-Bahnhof w Tyrolu / Austria oferuje wysokie kompetencje produkcyjne i wytwarza wyroby metalowe, które powstają w procesie wytłaczania, gięcia, prasowania i obróbki rur. Jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie produkcji małych elementów metalowych dla przemysłu i wytwórstwa. Produkujemy elementy tłoczone, gięte, sprężyny, rury, osprzęt kablowy i podzespoły montowane. Wspieramy naszych klientów od fazy opracowania prototypu po produkcję seryjną. Nasze usługi obejmują obróbkę metali w naszym zakładzie w Austrii włącznie z powierzchnią oraz obróbką cieplną, pakowaniem i kontrolą jakości.

 1. ADRIATICA MOLLE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Założona w 1977 roku jako firma rodzinna, Adriatica Molle, w nieco ponad dekadę rozwinęła się i zajęła znaczące miejsce na włoskim rynku w branży produkcji sprężyn i obróbki drutu metalowego. Zaangażowanie w badania i projektowanie, wraz z dostarczaniem zaawansowanych technologicznie systemów, pozwoliło firmie Adriatica Molle szybko odpowiedzieć na potrzeby zróżnicowanych sektorów produktów i zapewnić odpowiednie rozwiązania konstrukcyjne.

 2. N.M.C. NUOVO MOLLIFICIO CAMPANO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Nuovo Mollificio Campano srl projektuje i produkuje sprężyny oraz cięte płyty ze stali i stopów specjalnych dla wszystkich gałęzi przemysłu. Specjalizujemy się w szczególności w branży elektromechanicznej, motoryzacyjnej, lotniczej i okrętowej. Nasz zespół posiada zaawansowany technologicznie park maszynowy, umożliwiający produkcję różnego rodzaju sprężyn

 1. PRENASPIRE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PRENASPIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Futerały i etui na zamówienie, Kable i sieci, Resory i sprężyny, obudowy, Kanały kablowe wykonane z tworzywa sztucznego, cable guides, kabel, i Futerały i etui na zamówienie. Ma siedzibę w St Germain Les Arlay, Francja.

 2. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny precyzyjne, Sprężyny wykonane na zlecenie, Drut sprężynowy, sprężyny według wzoru, sprężyny skrętne, Sprężyny precyzyjne, sprężyny ze stali nierdzewnej, Sprężyny wykonane na zlecenie, i sprężyny precyzyjne. Ma siedzibę w Selvazzano Dentro, Włochy.

 3. GERMANIA-WERK SCHUBERT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GERMANIA-WERK SCHUBERT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. FBTEC KNOCHE & MORK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FBTEC KNOCHE & MORK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 5. WOLFF & STÜBECKE DRAHT- UND METALLWAREN E.K. INH. CHRISTIAN CASARINI

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WOLFF & STÜBECKE DRAHT- UND METALLWAREN E.K. INH. CHRISTIAN CASARINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 6. MOLLIFICIO G.R. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MOLLIFICIO G.R. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny taśmowe, sprężyny rozciągane, elementy i wyroby metalowe, sprężyny ściskowe, sprężyny, sprężyny skrętne, i sprężyny profilowane. Ma siedzibę w San Giovanni In Persiceto, Włochy.

 7. PRÄZISIONSTECHNIK GMBH FEDERMECHANIK & ELEKTROTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRÄZISIONSTECHNIK GMBH FEDERMECHANIK & ELEKTROTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Halle, Niemcy.

 8. ALCOMEX FEDERN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALCOMEX FEDERN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Goch, Niemcy.

 1. RUDOLF KÜHNEMUND DRAHT- UND METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RUDOLF KÜHNEMUND DRAHT- UND METALLWARENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 2. LE RESSORT INDUSTRIEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LE RESSORT INDUSTRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny skrętne, sprężyny śrubowe, sprężyny ze stali nierdzewnej, sprężyny płaskie, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Geispolsheim-Gare, Francja.

 3. GEBRÜDER HAHN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBRÜDER HAHN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Schalksmühle, Niemcy.

 4. FWH FEDERNFABRIK WILHELM HESSE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FWH FEDERNFABRIK WILHELM HESSE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Spring clips, sprężyny ściskowe, sprężyny specjalne, Sprężyny o podwójnym skręcie, i Części z drutu zginanego. Ma siedzibę w Ebersbach-Neugersdorf, Niemcy.

 5. KARL RUGGABER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARL RUGGABER GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Gerlingen, Niemcy.

 6. JACKNAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JACKNAU GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. COMPLE.MAT. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COMPLE.MAT. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny do materacy, sprężyny do materaców, sprężyny, i sprężyny. Ma siedzibę w Agliana, Włochy.

 8. JUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JUNG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Halver-Carthausen, Niemcy.

 9. IVG SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IVG SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Zawiasy, Komory chłodnicze, amortyzator gazowy, Wkładki gwintowane, toggle latches, stopy podpierające, szybkie zamknięcia, Zawiasy, i uchwyty. Ma siedzibę w Pfungstadt, Niemcy.

 10. MOLLES MALÉ

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma MOLLES MALÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny ściskowe, sprężyny skrętne, sprężyny rozciągane, sprężyny i części z blachy taśmowej, sprężyny dla rolnictwa, części fasonowe, i taśmy. Ma siedzibę w Casserres-Barcelona, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo