• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • resory i sprężyny

Wyniki dla

Resory i sprężyny - Import eksport

 1. KREITZBERG NORMALIEN GMBH

  Niemcy

  Od 2011 roku Kreitzberg Normalien jest niezawodnym, światowym partnerem w zakresie części standardowych w dziedzinie technologii tłoczenia i formowania. Z magazynu dostępnych jest ponad 25.000 części standardowych, identycznych w budowie w stosunku do części pochodzących od wielu znanych producentόw. Efektywne zarządzanie listą części zamiennych stanowi część naszej podstawowej działalności i pomaga zoptymalizować Twoje zakupy. Jesteśmy niemiecką agencją sprzedaży sprężyn gazowych Metrol. Nasze sprężyny gazowe przekonują nie tylko niską ceną, ale także wysoką jakością - na którą otrzymują Państwo 2-letnią gwarancję. W razie potrzeby możemy wykonać elementy specjalne w ciągu 2 dni. Zapraszamy do kontaktu.

 2. RÖHRS, DR. WERNER

  Niemcy

  Od 1919 roku jesteśmy światowym specjalistą w dziedzinie śrub technicznych przeznaczonych do stosowania w najtrudniejszych warunkach. Paleta produktów obejmuje wszelkiego rodzaju sprężyny w dowolnej formie. Produkujemy przede wszystkim sprężyny ściskowe z drutu okrągłego i płaskiego, sprężyny talerzowe, sprężyny śrubowo-talerzowe, sprężyny wielodrutowe i wiele innych sprężyn. Produkty: sprężyny płytkowe, płaskie i kształtowane, sprężyny amortyzujące, sprężyny ściskowe, sprężyny z drutu płaskiego, sprężyny wielodrutowe, płozy niwelacyjne, sprężyny śrubowe, talerzowe i skrętne, wirbulatory.

 3. ZIMMERMANN TECHNISCHE FEDERN GMBH

  Niemcy

  Firma ZIMMERMANN Technische Federn to kompetentny projektant i dostawca sprężyn i modułów zawieszenia do złożonych zastosowań. Siedziba ZIMMERMANN GmbH znajduje się w regionie przygranicznym, a dokładniej w Leutersdorf. Firma ma ponad 100 lat doświadczenia w dziedzinie opracowywania i produkcji kompleksowych systemów sprężynowych. Z biegiem lat, zbudowaliśmy solidne relacje zaufania między klientami, pracownikami i zarządem firmy. Zakres proponowanych sprężyn obejmuje: sprężyny ściskane, rozciąganie i skręcane, tłoczone części zginane, płytki, sprężyny spiralne do zespołów uniwersalnych. Wszystko jest możliwe! Firma ZIMMERMANN Technische Federn GmbH zawsze stawia sobie bardzo wysokie wymagania tak samo jak wobec jakości proponowanych sprężyn. Dzięki naszym doskonałym szkoleniom i ciągłemu rozwijaniu kompetencji naszych pracowników firma ZIMMERMANN zbudowała kompleksową wiedzę fachową w swojej dziedzinie.

 4. LESJÖFORS INDUSTRIAL SPRINGS & PRESSINGS GMBH

  Niemcy

  Grupa Lesjöfors to jeden z największych producentów sprężyn technicznych na świecie. Asortyment w zakresie techniki sprężyn obejmuje sprężyny z drutu i taśmy, elementy tłoczone i gięte, a także sprężyny gazowe. Nasze doświadczenie jako fabryka sprężyn sięga 1852 roku. Dziś ponad 1800 zaangażowanych pracowników zapewnia, że od projektu technicznego i kalkulacji sprężyn po wysyłkę - wszystko odbywa się sprawnie i profesjonalnie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie sprężych, technice tłoczenia i gięcia proponujemy naszym klientom odpowiednie dla nich rozwiązanie, które można szybko wdrożyć dzięki elastyczności naszych zdolności produkcyjnych. W związku z postępującą globalizacją jesteśmy obecni na arenie międzynarodowej. Obecnie posiadamy zakłady produkcyjne lub handlowe w Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Łotwie, Rosji, Chinach, Tajlandii, Singapurze, Meksyku i USA.

 5. ROSTA AG

  Szwajcaria

  Firma ROSTA jest pierwszym wyborem dla gumowych systemów sprężynowych i tłumiących. Z ponad 70-letnim doświadczeniem, ROSTA jest wiodącym na świecie producentem gumowych uchwytów sprężynowychWszystko zaczęło się w połowie lat 40-tych, kiedy to pan Rohr z miasta Staufen (RoSta) został poproszony o opracowanie prostego i ekonomicznego rozwiązania do podpierania osi przyczepTrzy główne funkcje: zawieszenie, tłumienie i łożyskowanie doprowadziły do powstania gumowego elementu sprężystego ROSTAObecnie ROSTA AG eksportuje ponad 90% swoich produktówSześć filii i 35 partnerów handlowychDzięki jasnej strategii rozwoju, ROSTA rozwija się na wszystkich poziomach

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIETZ GMBH

  Niemcy

  Produkcja sprężyn wymaga najwyższej precyzji, aby spełnić wszystkie wymagania stawiane skomplikowanym konstrukcjom i ich funkcjonalności. W związku z rosnącymi wymaganiami jakościowymi nieustannie rozwijamy materiały i produkty. Ich funkcjonalność zapewniają stałe testy jakościowe. Oczywiście z przyjemnością udostępnimy Państwu wyniki testów. Przy produkcji sprężyn i giętych części z drutu gwarantujemy, że nasze artykuły dotrzymają swoich obietnic. Najwyższe bezpieczeństwo dostaw i najniższe możliwe koszty przetwarzania dla naszych klientów są naszym celem. Śledzimy to za pomocą naszego systemu magazynowania wspomaganego bazą danych - zarówno w magazynie surowców, jak i w magazynie gotowych części. Dzięki naszym ekonomicznym strukturom i procesom jesteśmy w stanie bardzo elastycznie reagować na Państwa potrzeby logistyczne.

 2. SCHNORR GMBH

  Niemcy

  Produkujemy sprężyny talerzowe, podkładki zabezpieczające i podkładki zaciskowe, sprężyny faliste, części tłoczone ze stali sprężynowej. Produkty SCHNORR® to pierwszy wybór wszędzie tam, gdzie metal ze względu na siłę i kształt spełnia wymagające funkcje ruchowe - sprężynowe - zabezpieczające. Jako pionier w dziedzinie sprężyn talerzowych Adolf Schnorr założył w 1908 roku rodzinną firmę zarządzaną przez właściciela. Dzisiaj SCHNORR® należy do wiodących międzynarodowych firm zapewniających rozwiązywania problemów w dziedzinie sprężyn talerzowych i gwintów zabezpieczających, z oddziałami na całym świecie. Obok wieloletniego doświadczenia w wytłaczaniu i ciągnieniu firma dysponuje technologią cięcia precyzyjnego, know-how w zakresie produkcji sprężyn talerzowych o krótkiej drodze sprężynowania oraz szeroką ofertą drugiej grupy produktów - sprężyn falistych jako elementów specjalnych.

 3. MONNINGER FEDERN GMBH

  Niemcy

  Od ponad 75 lat Monninger jest kompetentnym specjalistą w dziedzinie stali nierdzewnej i sprężyn stalowych. Doświadczenie, bliskie relacje z klientami i dbałośc o wysoką jakość zawsze były podstawą sukcesu. Już w 1994 roku po raz pierwszy uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001. W 2012 roku wkroczyliśmy w nową erą wraz z otrzymaniem certyfikatu zgodności z ISO TS 16949, który charakteryzuje wszystkie nasze działania. Od dawna solidna firma stała się marką, która zyskała uznanie zarówno wśród klientów, jak i w kręgach specjalistów. Dobra reputacja opiera się na solidnych stałych wartościach – od założenia firmy w 1945 roku do dzisiaj: Precyzja. Dynamika. Duch techniki i inżynierii. Włączanie dynamiki. Czas poświęcić więcej czasu na te kluczowe kompetencje, strategicznie dostosowując firmę do przyszłości i pozycjonując ją i nakierowując na rynek zewnetrzny. W ścisłej współpracy z firmą konsultingową w dziedzine zarządzania marką Monninger opracował nową strategię dotyczącą wizerunku marki, która tworzy wyraźną i czytelną tożsamość.

 4. PIERON GMBH

  Niemcy

  Od 1925 roku PIERON – rodzinne przedsiębiorstwo w czwartej generacji – produkuje sprężyny techniczne dla niemalże wszystkich gałęzi przemysłu. Koncentruje się na przemyśle motoryzacyjnym, elektrycznym i sportowym. W zakładzie w Bocholt ponad 270 pracowników na terenie o powierzchni ok. 20 000 m² realizuje wiele nowych rozwiązań z zakresu produktów sprężyn pierścieniowych, ściskanych i skrętnych oraz elementów tłoczonych, giętych i drucianych. Nasz asortyment uzupełniają specjalne części i zespoły. Najnowocześniejsze metody produkcji gwarantują produkcję spełniającą najwyższe wymagania.

 5. ACE STOSSDÄMPFER GMBH

  Niemcy

  Tłumimy wszystko, spełniamymy nie tylko wasze oczekiwania. ACE jest światowej renomy specjalistą w dziedzinie technologii tłumienia przemysłowego – z przedstawicielstwami w 45 krajach na wszystkich kontynentach. ACE odnosi sukcesy na rynku niemieckim od 1978 roku. Tylko tutaj 25 inżynierów pracuje codziennie nad dalszym rozwojem gamy produktów. Klienci ACE korzystają z dogłębnie przemyślanych rozwiązań, cennych innowacji i wzorowej obsługi w zakresie technologii tłumienia. Dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi firmamii inżynierii mechanicznej, niemiecki oddział ACE stał się pionierem postępu technicznego. Korzyści dla klientów są oczywiste: kompetentne doradztwo techniczne na miejscu i przez telefon, projekty dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, dostwa bez minimalnej ilości danego elementu i w możliwie najkrótszym terminie, przemyślane i funkcjonalne akcesoria montażowe, realistyczne ceny

 1. POHL METALL GMBH

  Austria

  Produkcja elementów tłoczonych, elementy gięte z drutu, sprężyny, elementy rur i powierzchni oraz obróbka cieplna, biuro inżynierii w zakresie budowy maszyn - analizy materiału – za pomocą spektrometru rengenowskiego i iskrowego. Firma Pohl Metall z siedzibą w Ötztal-Bahnhof w Tyrolu / Austria oferuje wysokie kompetencje produkcyjne i wytwarza wyroby metalowe, które powstają w procesie wytłaczania, gięcia, prasowania i obróbki rur. Jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie produkcji małych elementów metalowych dla przemysłu i wytwórstwa. Produkujemy elementy tłoczone, gięte, sprężyny, rury, osprzęt kablowy i podzespoły montowane. Wspieramy naszych klientów od fazy opracowania prototypu po produkcję seryjną. Nasze usługi obejmują obróbkę metali w naszym zakładzie w Austrii włącznie z powierzchnią oraz obróbką cieplną, pakowaniem i kontrolą jakości.

 2. ADRIATICA MOLLE SRL

  Włochy

  Założona w 1977 roku jako firma rodzinna, Adriatica Molle, w nieco ponad dekadę rozwinęła się i zajęła znaczące miejsce na włoskim rynku w branży produkcji sprężyn i obróbki drutu metalowego. Zaangażowanie w badania i projektowanie, wraz z dostarczaniem zaawansowanych technologicznie systemów, pozwoliło firmie Adriatica Molle szybko odpowiedzieć na potrzeby zróżnicowanych sektorów produktów i zapewnić odpowiednie rozwiązania konstrukcyjne.

 1. N.M.C. NUOVO MOLLIFICIO CAMPANO SRL

  Włochy

  Nuovo Mollificio Campano srl projektuje i produkuje sprężyny oraz cięte płyty ze stali i stopów specjalnych dla wszystkich gałęzi przemysłu. W szczególności, chodzi o branże elektromechaniczną, motoryzacyjną, lotniczą, okrętową. Nasz zespół posiada zaawansowany technologicznie park maszynowy, umożliwiający produkcję różnego rodzaju sprężyn

 2. KESSEN RESSORTS

  Belgia

  Les Ressorts Kessen to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji sprężyn przemysłowych, pakowaniu i składaniu części i drutów. Sprężyny ściskania, sprężyny rozciągania, sprężyny skręcania, wszelkie elementy z drutu, elementy składane z drutu. Produkcja na zimno, a także na gorąco, dla średnic od 0, 1 mm do 60 mm. Nasze główne sektory działalności to: hutnictwo, elektronika, lotnictwo, przemysł spożywczy itd.

 3. ELEVEN GROUP

  Portugalia

  Firma ELEVEN GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materace. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka - ramy, stelaże i materace, Resory i sprężyny, Pościel, home textile products, poduszki, Łóżka - ramy, stelaże i materace, MATERACE na miarę, produkcja materaców, i kołdra puchowa. Ma siedzibę w Seroa, Portugalia.

 4. PRENASPIRE

  Francja

  Firma PRENASPIRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Resory i sprężyny, Resory i sprężyny, obudowy, Kanały kablowe wykonane z tworzywa sztucznego, cable guides, i kabel. Ma siedzibę w St Germain Les Arlay, Francja.

 5. FBTEC KNOCHE & MORK GMBH

  Niemcy

  Firma FBTEC KNOCHE & MORK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 6. WOLFF & STÜBECKE DRAHT- UND METALLWAREN E.K. INH. CHRISTIAN CASARINI

  Niemcy

  Firma WOLFF & STÜBECKE DRAHT- UND METALLWAREN E.K. INH. CHRISTIAN CASARINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 7. TFC LTD DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma TFC LTD DEUTSCHLAND, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 8. ALCOMEX FEDERN GMBH

  Niemcy

  Firma ALCOMEX FEDERN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Goch, Niemcy.

 1. MOLLIFICIO PADANO SRL

  Włochy

  Firma MOLLIFICIO PADANO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny profilowane, sprężyny wielopłytkowe, sprężyny talerzowe, sprężyny, sprężyny drutowe, sprężyny płaskie, sprężyny specjalne, sprężyny do łączenia, i sprężyny według wzoru. Ma siedzibę w Faenza, Włochy.

 2. GERMANIA-WERK SCHUBERT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GERMANIA-WERK SCHUBERT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. PRÄZISIONSTECHNIK GMBH FEDERMECHANIK & ELEKTROTECHNIK

  Niemcy

  Firma PRÄZISIONSTECHNIK GMBH FEDERMECHANIK & ELEKTROTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Halle, Niemcy.

 4. GEBRÜDER HAHN GMBH

  Niemcy

  Firma GEBRÜDER HAHN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Schalksmühle, Niemcy.

 5. LE RESSORT INDUSTRIEL

  Francja

  Firma LE RESSORT INDUSTRIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężyny spiralne, Sprężyny płytkowe, sprężyny ściskowe, sprężyny rozciągane, sprężyny skrętne, sprężyny śrubowe, sprężyny ze stali nierdzewnej, sprężyny płaskie, i Sprężyny spiralne. Ma siedzibę w Geispolsheim-Gare, Francja.

 6. MOLLIFICIO G.R. SRL

  Włochy

  Firma MOLLIFICIO G.R. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny taśmowe, sprężyny rozciągane, elementy i wyroby metalowe, sprężyny ściskowe, sprężyny, sprężyny skrętne, i sprężyny profilowane. Ma siedzibę w San Giovanni In Persiceto, Włochy.

 7. RUDOLF KÜHNEMUND DRAHT- UND METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma RUDOLF KÜHNEMUND DRAHT- UND METALLWARENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 8. FWH FEDERNFABRIK WILHELM HESSE GMBH

  Niemcy

  Firma FWH FEDERNFABRIK WILHELM HESSE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Spring clips, sprężyny ściskowe, sprężyny specjalne, Sprężyny o podwójnym skręcie, i Części z drutu zginanego. Ma siedzibę w Ebersbach-Neugersdorf, Niemcy.

 9. JACKNAU GMBH

  Niemcy

  Firma JACKNAU GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 10. DBS DRAHTBIEGE SOLUTIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma DBS DRAHTBIEGE SOLUTIONS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Michelau, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo