• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • remonty i renowacje

Wyniki dla

Remonty i renowacje - Import eksport

 1. LEMON AND CO - PASSION DE L'HABITAT

  Francja

  Firma LEMON AND CO - PASSION DE L'HABITAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje dachowe - wykonanie, stolarka, prace stolarskie, wyposażenie zewnętrzne, i Konstrukcje dachowe - wykonanie. Ma siedzibę w Raze, Francja.

 2. MORESI EDILIMMOBILI S.R.L.

  Włochy

  Firma MORESI EDILIMMOBILI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach firmy budowlane, przebudowa budynków, restaurowanie elewacji, i roboty konserwacyjne budynków. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 3. BORLANDELLI E VOLPI

  Włochy

  Firma BORLANDELLI E VOLPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tapety. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, nakładanie powłok, farba wodna, Remonty i renowacje, pokrycia ceramiczne dla konstrukcji cywilnej, pokrycia drewniane dla konstrukcji cywilnej, roboty wykończeniowe budynków, pokrycia z suchego tynku dla konstrukcji cywilnej, i pokrycia konstrukcji cywilnej materiałem antykwasowym. Ma siedzibę w Magnago, Włochy.

 4. HRA

  Francja

  Firma HRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, Roboty malarskie - firmy usługowe, Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy, transformacja budynków, i konstrukcje budynków. Ma siedzibę w Saint Martin D'heres, Francja.

 5. PETRA S.R.L.

  Włochy

  Firma PETRA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, przebudowa budynków, konstrukcja budynków, Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, i firmy budowlane. Ma siedzibę w Terni, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CREAT DOMUS SRLS

  Włochy

  Firma CREAT DOMUS SRLS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach firmy budowlane, przebudowa budynków, roboty konserwacyjne budynków, i roboty wykończeniowe budynków. Ma siedzibę w Bolzano, Włochy.

 2. OBRAS CALAN BUSQUETS S.L.

  Hiszpania

  Firma OBRAS CALAN BUSQUETS S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Ma siedzibę w Alaior (menorca), Hiszpania.

 3. C.E.M. COSTRUZIONI EDILI MONTELLO S.A.S. DI FRANCO ZANELLATO E C.

  Włochy

  Firma C.E.M. COSTRUZIONI EDILI MONTELLO S.A.S. DI FRANCO ZANELLATO E C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach przebudowa budynków, firmy budowlane, fugi dla budownictwa, i malowanie budynków. Ma siedzibę w Volpago Del Montello, Włochy.

 4. DPP LUX SARL

  Francja

  Firma DPP LUX SARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach Gips i elementy budowlane gipsowe, farby, sufit podwieszony, grunt, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. A B C REMONTY OLEBA - WARSZAWA PIASECZNO

  Polska

  Usługi remontowe Warszawa Piaseczno.Oferujemy kompleksowe wykończenia wnętrz remonty mieszkań biur i domów w pełnym zakresie.Wykonujemy usługi remontowo budowlane oraz wykończenia wnętrz Pod Klucz Nasza firma wykonuje zlecenia na terenie woj Mazowieckiego .Zakres naszych usług obejmuje wiele pozycji z zakresu budownictwa instalatorstwa oraz prac remontowych.Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas prace remontowe. Wykonujemy różnego rodzaju zlecenie remontowo budowlane.. Antresola Budowa Antresoli , Remonty mieszkań biur domów Kompleksowe remonty łazienek układanie glazury g Zabudowy z płyt gipsowych sufity podwieszane Sufity podwieszane z płyt gipsowych podświetlane Ocieplenie adaptacja i wykończenie poddasza kompleksowo Instalacje hydrauliczne kanalizacyjne grzewcze-podłogowe Remonty obiektów użyteczności publicznej-szkoły przychodnie gminy Malowanie wnętrz mieszkań biur domów Gładzie gipsowanie ścian i sufitów gipsowanie Instalacje elektryczne kompleksowo oraz naprawy elektryk uprawnienia Ścianki działowe z płyt GK - murowane wszystko z gwarancją !

  Wszystkie wyroby na "remonty i renowacje"

 1. BETONUNG SP.Z.O.O.

  Polska

  Guten Tag, Wir sind eine Baufirma BETONUNG GmbH aus Polen, wir haben umfangreiche Erfahrungen in Deutschland Wir haben große Anzahl angestellter erfahrenen Facharbeiter: Fliesenleger/ Isolierer; Betonbauer/ Maurer; HLS-Monteur/ Trockenbauer; GaLa Arbeiter/ Pflasterer; Elektriker/ Photovoltaikmonteur; Fenstermonteur; Bauhelfer Wir beschäftigen uns mit allen Fragen: Alle Mitarbeiter besitzen alle unverbindlichen Unterlagen (Zollanmeldung, SOKA-BAU, A1 Bescheinigung); Die Mitarbeiter haben auch Krankenversicherung; Unsere Vorteile: Verständigung– jedes Team hat einen deutschsprachigen Mitarbeiter; Ausrüstung– unsere Mitarbeiter haben ein eigenes Auto und bringen eigenes Grund- Handwerkszeug und Schutzausrüstung; Probezeit– sie können unsere Mitarbeiter auf ihre Qualifikation 24 Stunden testen. Wir kümmern uns um die Organisation der Unterkünfte für die Fachleute; Wir arbeiten pro Stundenlohn, Leistungsverzeichnis oder Pauschal System

  Wszystkie wyroby na "remonty i renowacje"

 2. COBIMM - COSTRUZIONE BAROZZI IMMOBILIARE

  Włochy

  W ciągu pięćdziesięciu lat, przedsiębiorstwo Cobimm dało wyraz swojej kulturze budowlanej w dwóch dużych dziedzinach: budynki mieszkalne i budynki przemysłowe. Przedsiębiorstwo Cobimm zrealizowało szkoły, sklepy, urzędy; odrestaurowało zabytki, teatry, kina, kościoły, przywracając światło miejscom zamieszkanym przez społeczności i ich wspomnieniom. Inwestowanie w przyszłość poprzez technologię i wizję, szanowanie przeszłości dzięki wartościom i tradycji. Cobimm eksportuje swoją wiedzę i swoje know-how w całych Włoszech.

 1. TEKOPAK ZBIGNIEW KRZYŻANIAK

  Polska

  Firma TEKOPAK jest producentem i eksporterem profili i akcesorii dla budownictwa. Oferta: narożnik, kątownik aluminiowy perforowany półnarożnik aluminiowy perforowany narożnik, kątownik z siatą narożnik, kątownik do mokrych tynków listwa podtynkowa W6, W10 narożnik PCV narożnik, kątownik PCV z siatką narożnik PCV okienny wieszak, hanger ES 60/75 wieszak ES 60/125 wieszak obrotowy wieszak do podaszy łączniki profili CD inne profile , narożniki, kątowniki do wykończenia i termoizolacji Zapraszamy do współpracy

 2. FIRMA BUDOWLANA MAB-BUD

  Polska

  Firma budowlana Mab-Bud istnieje na rynku od 2006 roku. Początkowo zajmowaliśmy się głównie pracami wnętrzarskimi, bazując na doświadczeniu uzyskanym w rodzinnej firmie, w której szlifowaliśmy fach związany z usługami budowlanymi. Dziś, po kolejnych latach doświadczeń, wykonujemy wszystkie prace budowlane zaczynając od stanów surowych, a kończąc na aranżacji wnętrz. Pierwsza nasza inwestycja została wykonana na osiedlu Tęcza w Łomiankach, dla kanadyjskiego inwestora Devcor Sp. z o.o.. Wykonaliśmy tam elewacje z klinkieru, tynki gipsowe, elewacje, wszelkie zabudowy z G-K, ocieplenia stropów czy też ścianki działowe. W sumie wykonaliśmy dla tej firmy dwadzieścia trzy segmenty – trzy- i czteroklatkowe. W tym momencie nasza firma budowlana zatrudnia około 30 wykwalifikowanych pracowników, współpracuje ze sprawdzonymi firmami z branży (sanitarna, elektryczna) i posiada szereg rekomendacji od wielu firm na rynku warszawskim i zagranicznym.

 3. APART DECORATION

  Polska

  W dzisiejszych czasach nowoczesne budynki cechują się różnorodnością kształtów i kolorów.Klasyczne budownictwo niedawno wręcz niedoceniane powraca do łask akcentując dawną kulturę europejską. My - Apart postawiliśmy sobie za zadanie zachowanie i odbudowa tego dziedzictwa . Jako eksperci od renowacji obiektów zabytkowych i sztukaterii, rozwijamy rozwiązania dla ochrony zabytkowych budowli jak też ozdabiania tych nowych. Łączymy materiały historyczne z ich przygotowanymi nowymi odpowiednikami. Nasze projekty w kraju i za granicą, realizują najwyższe standardy jakości.W naszej ofercie znajdą Państo wiele wzorów faset, konsol, listw dekoracyjnych, portali, rozet oraz wiele rozwiązań indywidualnych stworzonych od projektu po wykończenie wnętrz gotowymi produktami.

 4. REM BUD. USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE. ZABOROWSKI P.

  Polska

  Firma REM-BUD działa w branży budowlanej od 1998 roku. Oferujemy wykonanie kompleksowych remontów domów i mieszkań oraz prac związanych z wykończeniami wnętrz. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Świadczymy kompleksowe usługi budowlane. Wykonamy wszelkie prace związane z remontami domów, mieszkań, biur i lokali użytkowych, budynków gospodarczych, itp. Można nam zlecić realizację kompleksowych usług remontowych czy prac wykończeniowych, jak również drobnych napraw. Remonty wykonujemy nie tylko w pobliskim Poznaniu, ale także w całym województwie wielkopolskim.

 5. WIECHA SP. Z O.O.

  Polska

  Przedmiotem działania firmy jest kompleksowe wykonawstwo robót budowlanych budynków przemysłowych, użyteczności publicznej oraz budynków prywatnych. Wykonujemy bądź pośredniczymy w wykonaniu wszelkich prac związanych z wznoszeniem i remontami obiektów budowlanych oraz infrastruktury towarzyszącej. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz ich terminowe wykonanie. Specjalizujemy się w wykonywaniu: stanów surowych, robót żelbetowych, wykończeniach wnętrz, remontach budowli hydrotechnicznych, budowie hal stalowych, pracach termomodernizacyjnych, renowacji zabytków, świadczymy usługi sprzętowe oraz wyburzeniowe

 6. RAWLPLUG S.A.

  Polska

  Rawlplug S.A. to producent zamocowań i narzędzi obecny na rynku od ponad stu lat. W ofercie firmy można znaleźć różnorodne produkty oraz usługi odpowiadające na potrzeby różnych grup klientów. Rawlplug S.A. to zespoły wyspecjalizowanych pracowników, którzy nieustannie poszerzają swoje kompetencje, aby w pełni wykorzystać potencjał technologiczny firmy. Firma Rawlplug S.A. inwestuje w linie produkcyjne oraz ośrodki badawczo-rozwojowe, aby tworzyć nowe rozwiązania w zakresie zamocowań. W ofercie Rawlplug S.A. znajdziemy m.in.: - Kotwy wklejane; - Kotwy mechaniczne; - System biernej ochrony przeciwpożarowej; - Piany i uszczelniacze; - Wkręty; - Techniki montażu bezpośredniego; - Akcesoria do elektronarzędzi; - Zszywacze, pistolety do kleju, akcesoria; - Zamocowania lekkie; - Zamocowania izolacji fasadowych, - Zamocowania dachów płaskich; - Szkolenia; - Narzędzia dla projektantów. Rawlplug S.A. dostarcza klientom produkty o najwyższej jakości oraz konsekwentne wdrażanie innowacji zarówno produktowych, jak i procesowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Rawlplug S.A. na stronie internetowej: https: //www.rawlplug.com/pl. Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu z firmą Rawlplug S.A. telefonicznie, mailowo oraz w osobiście w siedzibie firmy przy ul. Kwidzyńskiej 6c we Wrocławiu (51-416). Podajemy również dane rejestrowe: NIP: 8951687880 oraz REGON: 932098397.

 7. TORKRET SPECJALISTYCZNE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Polska

  Specjalizujemy się w wykonywaniu betonów natryskowych otrzymywanych technologią torkretu suchego i mokrego. Mieszanki natryskowe możemy podawać na odległość 400-500 metrów w poziomie oraz 150 metrów w pionie /technologia sucha/. Projektujemy i produkujemy mieszanki na bazie kruszyw kwarcowych, bazaltowych o uziarnieniu 0-4mm i 0-8mm. Wykonujemy mieszanki do torkretów siarczanoodpornych, ognioodporne i inne. Projektujemy i produkujemy mieszanki na bazie kruszyw kwarcowych, bazaltowych o uziarnieniu 0-4mm i 0-8mm. W zależności od przeznaczenia do naszych mieszanek dodajemy: - aktywną mikrokrzemionkę SiO2 makro i mikro włókna polipropylenowe - włókna stalowe - polimery - migrujące inhibitory korozji typu MCI lub inne. Na specjalne zamówienie możemy opracować i wykonać mieszanki torkretowe o podwyższonej odporności na agresję środowiska np. mieszanki do torkretów siarczanoodpornych. W zabezpieczeniach ogniowych jesteśmy licencjonowanym wykonawcą firmy Thermica Ltd. Posiadamy własne mieszanki ognioodporne na bazie kruszyw glinokrzemianowych i bazaltowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu torkretów architektonicznych np. z elementami rysunku, płaskorzeźby /relief/. Naprawiamy: - chłodnie kominowe - kominy - obiekty mostowe - zbiorniki - silosy - mury - obiekty zabytkowe - obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej Wzmacniamy: - skarpy - wykopy - mury oporowe Zabezpieczamy ogniochronnie konstrukcje stalowe i żelbetowe - tunele -przęsła -stropy Wykonujemy torkrety archi

 8. WIG - BUD WIESŁAW GORCZYŃSKI

  Polska

  Firma oferuje usługi remontowo-budowlane i wykończenia wnętrz mieszkań oraz domów w szerokim zakresie i na najwyższym poziomie. Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę usług. Bezpieczeństwo i wygodę zagwarantuje Państwu rzetelnie sporządzona umowa oraz możliwość wystawienia przez nas faktury VAT za usługi remontowe i wykończenia wnętrz. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: - układanie glazury i terakoty - malowanie, wykańczanie wnętrz - kompleksowe remonty łazienek - wykonywanie elewacji domów - przeróbki murarskie wnętrz - układanie paneli podłogowych - meble na wymiar: kuchnie, szafy - montaż drzwi i okien - hydraulika - płyty K-G - oraz inne ogólnobudowlane prace remontowo-wykończeniowe

 1. EKO-CITY

  Polska

  EKO-CITY oferuje profesjonalny wywóz śmieci wielkogabarytowych we Wrocławiu. Firma ma duże doświadczenie w branży i szczególną uwagę przykłada do wysokiego standardu usług. Klienci decydujący się na współpracę mogą liczyć na: • atrakcyjny cennik kontenerów, dzięki któremu ekologiczne gospodarowanie odpadami jest w zasięgu każdego i nie wiąże się z nadmiernymi wydatkami, • profesjonalną obsługę Klienta i doradztwo fachowców, którzy przyjmowali już wiele różnych zleceń, • terminowość i punktualne podstawienie kontenera we wskazane miejsce, • przyjmowanie różnego rodzaju odpadów. W celu ustalenia szczegółów wystarczy skontaktować się z pracownikami. Kontenery na wynajem mają różne gabaryty, mogą być małe, średnie lub duże. Firma zazwyczaj odbiera je po upływie tygodnia. Zawartość zostaje odpowiedzialnie zutylizowana, z troską o bezpieczeństwo środowiska. Na stronie internetowej usługodawcy można zapoznać się z certyfikatami potwierdzającymi jakość jego pracy. Możliwa jest współpraca zarówno z Klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi.

 2. USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE PAWEŁ SIEŃKOWSKI

  Polska

  Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług remontowych. Specjalizujemy się w wykonywaniu remontów mieszkań i domów oraz produkcji mebli na zamówienie. Klientom firmy oferujemy meble kuchenne, pokojowe i biurowe w konkurencyjnej cenie, wykonane zgodnie z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami! Zajmujemy się także układaniem glazury i terakoty, wykonawstwem posadzek oraz izolacji. Ponadto montujemy kominki, instalacje hydrauliczne i elektryczne. Oferta prac remontowych: remonty mieszkań, domów i biur, remonty kuchni, łazienki, pokoi, wykończenia wnętrz, meble na wymiar: meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe, biurowe, produkcja mebli: garderoby, szafy wnękowe, remont poddaszy, adaptacje poddaszy, wylewki, posadzki, hydroizolacje, uszczelnianie tarasów i piwnic, malowanie ścian i sufitów, układanie glazury, terakoty, płytek podłogowych, paneli, montaż drzwi i okien, montaż kominków z wkładami, ścianki działowe, sufity podwieszane z płyt g-k, ocieplenia poddaszy, docieplanie budynków.

 3. SUFITEX IRENEUSZ KACZMARCZYK

  Polska

  Firma SUFITEX istnieje na trójmiejskim rynku remontowo-budowlanym od 1999 roku. Założona została na bazie doświadczeń zdobywanych od roku ’96 w innych firmach tej branży.Stale dbamy o najwyższą jakość wykonywanych zleceń zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Dbałość o szczegóły i ogólny poziom wykonywanych prac zapewniły nam uznanie dotychczasowych klientów.Nasz profesjonalizm został doceniony przez firmy dystrybuujące materiały wykończeniowe, co zaowocowało kolejnymi szkoleniami przeprowadzanymi przez te firmy - w ten sposób podnosząc jakość świadczonych przez nas usług.Znajomość technologii i fachowość pozwala nam wykonywać prace szybko i dokładnie. Owocuje to krótkimi terminami oczekiwania na wykonanie kolejnych zleceń.O jakości naszych usług może świadczyć fakt wykonywania prac dla tego samego klienta w kolejnych latach, na różnych obiektach.Właściciel firmy nadzoruje i bierze bezpośredni udział w każdej realizacji dopilnowując wysokiej jakości usług. Spec.:

 4. KOMFORT HOUSE ZBIGNIEW BĄBEL

  Polska

  Komfort House to firma zajmująca się remontem i wykańczaniem mieszkań. Firma prowadzi swoją działalność od 1999 r. W usługach firmy: usługi remontowo-budowlane, meble na wymiar (łazienki, kuchnie, garderoby), projektowanie i aranżacja wnętrz, blaty kompozytowe (z konglomeratu). Firma zapewnia zespół doświadczonych pracowników, którzy mogą profesjonalnie wykończyć Twoje mieszkanie, przeprowadzić remont lub też renowację. Korzystając z usług Komfort House możesz liczyć na wysoką jakość wykonania. Szczegóły: http: //komforthouse.pl

 5. FIRMA BUDOWLANO-HANDLOWA MIECZYSŁAW WASILEWSKI

  Polska

  Dość rozpoznawalną firmą w Ełku jest Firma Budowlano-Handlowa Mieczysław Wasilewski. Firma posiada niezwykle wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i projektowaniu nowoczesnych osiedli. Naszej Firmy budownictwo odznacza się innowacyjnym, nowoczesnym rozwiązaniem. Dbamy o najmniejszy szczegół, infrastruktura jest doskonale zaprojektowana dbając o każdego użytkownika. Umiejscowienie budynków i zagospodarowanie otoczenia są projektowane z dbałością o estetykę i wygodę. Korzystamy z bardzo dobrych jakościowo materiałów i stawiamy na solidne wykonanie co sprawia, że nasze mieszkania są niezwykle atrakcyjne cenowo. Są tanie w eksploatacji a najlepszą zaletą, o którą możemy zadbać jest monitoring osiedlowy, który zapewni poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

 6. PHU DWOREK

  Polska

  Firma PHU Dworek to licencjonowana firma specjalizująca się w osuszaniu budynków metodą Iniekcji Krystalicznej dr. Wojciecha Nawrota polegającej na odtworzeniu izolacji poziomej i pionowej w budynkach których na skutek braku lub wadliwie wykonanej izolacji. występuje kapilarne podciąganie lub przesiąkanie wody. Odtworzenie wyżej opisanych izolacji można wykonywac od środka zawilgoconego muru bez potrzeby odkrywania fundamentów. Ma to duże znaczenie w obniżeniu kosztów wykonania. a w żadnym wypadku nie obniża to jakości wykonania uszczelnienia murów. Metoda Iniekcji Krystalicznej według wynalazcy dr. W. Nawrota w swoim działaniu jest bezterminowo trwała. Nasza firma udziela naszym inwestorom 30 letniej gwarancji na wykonywane prace izolacyjne Metodą Iniekcji Krystalicznej dr. Wojciecha Nawrota O naszej skuteczności świadczy duża liczba zadowolonych klientów nie tylko w Polsce ale także zagranicą. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! .

 7. REMONCIK - REMONT MIESZKANIA KRAKÓW

  Polska

  Chciałbyś wykonać remont lokalu usługowego i szukasz firmy remontowej? A może chcesz przeprowadzić remont swojego mieszkania? Tym się zajmujemy od wielu lat. Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną i posiadamy wieloletnie doświadczenie. Nasze usługi to: malowanie, docieplanie, montaż urządzeń sanitarnych, flizowanie, układanie paneli podłogowych, przeróbki elektryczne, tapetowanie. Pomagamy ponadto przy wyborze np. farby na ściany czy paneli na podłogę. Usługi wykonujemy w krótkim czasie, precyzyjnie i bardzo dokładnie. Działamy solidnie i zapewniamy wysoką jakość. Wykonujemy remonty dla firm, instytucji i osób prywatnych. Informacje: https: //www.remontymieszkan-krakow.pl/

 8. SKY BAU FABRIC

  Polska

  Szanowni Państwo ! Wykończeniami wnętrz i remontami zajmujemy się od 2000roku. Nabyte doświadczenie i wiedza na temat nowych technologii i sprawdzonych technik wykonywania usługi w połączeniu z dobrą organizacją i zaangażowaniem w to, co robimy pozwala nam zaspokoić oczekiwania naszych klientów co do jakości i terminowości. Wyznajemy dewizę; nie marginalizować małych zamówień, każdemu zlecającemu niewielką, czy też dużą pracę potencjalnemu klientowi poświęcamy należytą uwagę i dbamy o odczucie komfortu usługobiorcy jako kogoś dla nas ważnego, a nie jednego z wielu. Partnerskie relacje zlecający-wykonawca oraz wzajemny szacunek sprzyjają dobrze wykonanej pracy, co w rezultacie daje satysfakcję i wymierną korzyść obu stronom. Remontujemy głównie mieszkania i domy, jak również biura czy obiekty handlowe. Usiłujemy nie gardzić żadnym zleceniem, począwszy od zwykłego malowania pojedynczego pomieszczenia, po remont kapitalny np. całego mieszkania. Kiedy pojawia się odcinek pracy, któr

 9. PROJECT STONE

  Polska

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą kamienia naturalnego oraz płytek ceramicznych.Dysponujemy szeroką gamą kamienia z czterech stron świata.W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz kamieni naturalnych w różnych formatach oraz wykończeniach.Oferujemy bogaty wybór wysokiej jakości wyrobów z kamieni naturalnych w konkurencyjnych cenach oraz profesjonalne i terminowe usługi na wysokim poziomie.W naszym studio możecie Państwo obejrzeć najpiękniejsze kamienie z całego świata, poznać trendy i poradzić się designerów. Z pewnością wspólnie znajdziemy ten wymarzony, który stanie się ozdobą waszego domu.Serdecznie zapraszamy do naszego Studio w Tczewie przy ul. Gdańskiej 20 (Stacja Lotos, nad Mix Electronics)

 10. HOME FINISH

  Polska

  Posiadanie własnego mieszkania lub domu wymaga co jakiś czas odświeżania jego wyglądu. Szczególnie dużo pracy należy włożyć w przypadku domów oddanych dopiero do użytku właścicielom. Wtedy usługi remontowe i wszelkiego rodzaju wykończenia są niezbędne. Dlatego też decydując się na ten krok warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy odpowiednio zajmą się przygotowaniem wnętrz do użytku przez mieszkańców. Do grona takich specjalistów z pewnością można zaliczyć krakowską firmę Home Finish, która stara się sprostać wszelkim wymaganiom stawianym przez klientów. Niezależnie od tego, czy są to usługi remontowe, wykończeniowe, czy chociażby przygotowanie mebli na zamówienie, Home Finish jest gotowa na wszelkie wyzwania. Zaprezentuj pracownikom firmy swoją wizję na mieszkanie lub dom. Określ co powinno się w nim znaleźć, a efektem końcowym współpracy z firmą będzie realizacja wszystkich założeń. Nie zwlekaj dłużej. Sprawdź ofertę przedsiębiorstwa dostępną na stronie internetowej i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Remonty i renowacje - Import eksport

Liczba wyników

2858 Przedsiębiorstwa