• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • regały poziome

Wyniki dla

Regały poziome - Import eksport

 1. JAMALEX SP. Z O.O.

  Polska

  Palety typu manurack Manuracki pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynu. Budowa palet umożliwia sztaplowanie ich w kilkupoziomowe struktury. Produkujemy i cynkujemy palety stalowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: • palety stalowe typu „manurack”, • koszopalety, • palety kłonicowe, • palety słupkowe. Wszystkie wytwarzane przez nas konstrukcje stalowe są ocynkowane ogniowo. Palety typu manurack są szczególnym rodzajem palety słupkowej. Palety tego typu składają się z podstawy oraz wsuwanych rur nośnych. Takie rozwiązanie pozwala na szybki montaż i demontaż. Wysokość palety można regulować poprzez zastosowanie rur różnych długości w zależności od potrzeb użytkownika Mobilne regały w magazynie dają dużą elastyczność. Prosty i szybki montaż umożliwia zwiększanie powierzchni magazynowej w kilka chwil. Gdy regały są niepotrzebne np. po zakończonym sezonie ich demontaż jest równie szybki a dodatkowe miejsce magazynowe można zagospodarować w inny sposób. Zdemontowane regały zajmują mało miejsca.

 2. PW ARMAG LESZEK WITASZAK

  Polska

  Firma oferuje: REGAŁY magazynowe (półkowe, paletowe, wspornikowe, wjezdne, pomostowe, specjalne), przeglądy, serwis, montaż regałów; WÓZKI (widłowe, podnośnikowe, platformowe, dwukołowe, specjalizowane) standardowe i na indywidualne zamówienia; KOŁA i ZESTAWY KOŁOWE, rolki, koła torowe i linowe (standardowe i specjalistyczne, ponad 2500 typów i wariantów); wózki rolkowe do transportu maszyn; stoły podnośne (stacjonarne i przejezdne); urządzenia do zabezpieczania i przemieszczania ładunków (taśmy, pasy, folie, zawiesia); pojemniki warsztatowe i transportowe, skrzyniopalety metalowe i tworzywowe; meble warsztatowe; podnośniki i żurawiki warsztatowe; listwy cenowe; części zamienne do wózków, specjalistyczne koła typu masyw do wózków - na indywidualne zamówienia (w tym regeneracja - wulkanizacja kół). Wysoka jakość, konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji, bezpłatne projekty i wyceny, profesjonalne przeglądy eksperckie instalacji regałowych.

 3. REMA STORAGE SOLUTIONS

  Polska

  Rema Storage Solutions to producent regałów metalowych, który zapewnia rozbudowany katalog produktów i najwyższą jakość materiału. Każdy regał magazynowy zostaje wykonany według starannie opracowanego projektu i spełnia odpowiednie standardy. Półki wytrzymują duże obciążenia, są stabilne i funkcjonalne. Istnieje możliwość dopasowania poszczególnych parametrów do swoich oczekiwań i preferencji. Klienci decydują między innymi o wysokości, szerokości, głębokości i sposobach wykończenia. Materiały odporne są na korozję, a konstrukcja może zostać pomalowana na dowolny kolor. W razie pytań lub wątpliwości wystarczy nawiązać kontakt z pracownikami firmy. Chętnie pomogą dobrać najlepsze regały sklepowe, paletowe i magazynowe. Producent zapewnia korzystne ceny i sprawną realizację zamówień. Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny, dbając o optymalne dopasowanie regałów do przestrzeni i funkcji, które będą pełnić. Konstrukcje nadają się do użytku we wnętrzach i pod gołym niebem, wybrane modele są odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.

 4. BÜROMÖBEL MÜLLER DRESDEN GMBH

  Niemcy

  Firma BÜROMÖBEL MÜLLER DRESDEN GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Regały poziome. Jest również obecna w dziedzinach koncepcje umeblowań, biurka, Office furniture, i krzesła obrotowe. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 5. CONTRACT AND PROJECT FURNITURES

  Belgia

  Firma CONTRACT AND PROJECT FURNITURES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Meble metalowe, Meble biurowe, Regały poziome, Meble wyściełane, Meble metalowe, Meble biurowe, Regały poziome, i Meble wyściełane. Ma siedzibę w Zutendaal, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIZNES MEBLI LLC

  Ukraina

  Firma BIZNES MEBLI LLC, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Regały poziome. Jest również obecna w dziedzinach meble biurowe, i Office furniture. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 2. DOIMO CITY LINE S.R.L.

  Włochy

  Firma DOIMO CITY LINE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały poziome. Jest również obecna w dziedzinach Elementy i zestawy meblowe, Regały pionowe, Elementy i zestawy meblowe, i Regały pionowe. Ma siedzibę w Seriate, Włochy.

 3. RINASCENTE S.R.L.

  Włochy

  Firma RINASCENTE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały poziome. Jest również obecna w dziedzinach Elementy i zestawy meblowe, Regały pionowe, Elementy i zestawy meblowe, i Regały pionowe. Ma siedzibę w Tezze Sul Brenta, Włochy.

 4. NOVARREDO S.R.L.

  Włochy

  Firma NOVARREDO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Regały poziome. Jest również obecna w dziedzinach Elementy i zestawy meblowe, Regały pionowe, Elementy i zestawy meblowe, i Regały pionowe. Ma siedzibę w Castrolibero, Włochy.

 5. CORAZZIN GROUP S.R.L.

  Włochy

  Firma CORAZZIN GROUP S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Regały poziome. Jest również obecna w dziedzinach Elementy i zestawy meblowe, Regały pionowe, Elementy i zestawy meblowe, i Regały pionowe. Ma siedzibę w Pieve Di Soligo, Włochy.

 1. PERONI DAVIDE

  Włochy

  Firma PERONI DAVIDE, roku i działającą w sektorze Regały poziome. Jest również obecna w dziedzinach Elementy i zestawy meblowe, Regały pionowe, Elementy i zestawy meblowe, i Regały pionowe. Ma siedzibę w Casaleone, Włochy.

 2. M.C.

  Włochy

  Firma M.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i elementy zabudowy kuchennej. Jest również obecna w dziedzinach Regały poziome, Elementy i zestawy meblowe, Regały poziome, i Elementy i zestawy meblowe. Ma siedzibę w Bagnolo In Piano, Włochy.

 1. ASTER S.R.L.

  Włochy

 2. MAGI S.R.L.

  Włochy

 3. CONFORT LINE S.R.L.

  Włochy

 4. TADO S.R.L.

  Włochy

 5. B & B S.R.L.

  Włochy

 6. MOBILI D'ARTE GAZZOLA DI MARCO E NICOLA GAZZOLA S.A.S.

  Włochy

 7. CONIGLIONE ROSA

  Włochy

 8. FAER AMBIENTI S.P.A.

  Włochy

 1. LINEA LEGNO S.N.C.

  Włochy

 2. BUSATTO CLASSIC ITALIAN FURNITURE S.R.L.

  Włochy

 3. LANER GIORGIO & C.

  Włochy

 4. MOBILSTELLA S.P.A.

  Włochy

 5. STIVAL S.R.L.

  Włochy

 6. ACCADUEO DESIGN

  Włochy

 7. SINERGHIA SERVICE SRL

  San Marino

 8. IL RUSTICO

  Włochy