• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • regały i stojaki targowe i wystawowe

Wyniki dla

Regały i stojaki targowe i wystawowe - Import eksport

 1. SHEN ZHEN BODIS KIDS TOY CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Dzięki licencji na import i eksport, firma BODIS KIDS TOY CO., LTD jest jednym z wiodących producentów zabawek oraz jedną z wiodących firm handlowych w Chinach. Zajmujemy się projektowaniem, badaniami i rozwojem, produkcją i handlem zabawkami. Za najważniejszy element strategii uważamy zarządzanie jakością. Dostarczamy wysokiej jakości produkty, energicznie rozwijamy rynek krajowy i zagraniczny, dokładając wszelkich starań, aby osiągnąć sukces.

  Wszystkie wyroby na "regały i stojaki targowe i wystawowe"

 2. FORMPOS

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma FORMPOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Regały i stojaki targowe i wystawowe, Meble sklepowe, Lady sklepowe, Sklepy - regały i stojaki sklepowe, Meble biurowe, stojaki podłogowe, meble drewniane, meble sklepowe, i display stands for shops. Ma siedzibę w Zaleszany, Polska.

 3. AP-PROSPEKTSTÄNDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AP-PROSPEKTSTÄNDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 4. SCHWARZBACH GRAPHIC RELATIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHWARZBACH GRAPHIC RELATIONS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 5. HANSE SCHILDER + DESIGN CECILIE VAJAGIC / NINA VAJAGIC GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HANSE SCHILDER + DESIGN CECILIE VAJAGIC / NINA VAJAGIC GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. H&SYNOWIE ZBIGNIEW WYCHOWAŁEK

  Polska

  H&Synowie to rodzinna firma, która od ponad 20 lat specjalizuje się w wyrobach z metalu, między innymi w produkcji stolików metalowych. Dbamy o każdy szczegół wykonywanych prac, począwszy od zamówienia aż po gotowy, spakowany produkt. Firma powstała 1998 roku, została założona przez Henryka Wychowałka i jego syna Zbigniewa, który od 2010 roku jest właścicielem działalności. Wszystko zaczęło się od Henryka Wychowałka i jego miłości do kowalstwa artystycznego. Był on twórcą niepowtarzalnych prac, jego specjalnością były: ogrodzenia, balustrady, konsole, lampy, kwietniki, świeczniki i pergole. Dziś tradycję rodzinną kontynuuje syn – Zbigniew Wychowałek. Rozszerzył on działalność w kierunku metaloplastyki – nowoczesnego spojrzenia na kowalstwo. Wykonujemy stoliki metalowe: kawowe, ekspozycyjne, loftowe, industrialne. Nasze prace powstają głównie ze stali tzw. czarnej. Jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i staramy się, aby nasze stoliki spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ekipa H&Synowie to doświadczeni spawacze i ślusarze oraz specjaliści od zamówień i kontaktów z klientami.Posiadamy wieloletnie doświadczenie.Wykonujemy zamówienia indywidualne wg projektu klienta. Nie boimy się nowych wyzwań. Stoliki świetnie sprawdzą się zarówno w prywatnych aranżacjach domów, jak i w trakcie prezentacji, w ośrodkach kultury, muzeach, galeriach sztuki, galeriach handlowych czy hotelach.Współpracujemy z klientami z Polski i Europy.

 2. SIP KROSNO

  Polska

  SIP-Krosno jest czołowym europejskim producent materiałów wspomagających sprzedaż produktów. Atutem firmy jest ponad 20. letnie doświadczenie w produkcji i projektowaniu różnego rodzaju stojaków ekspozycyjnych i wielu innych materiałów POS. Poważny udział w portfolio przedsiębiorstwa ma produkcja regałów i akcesoriów przeznaczonych do wyposażania sklepów. Doskonałe wyposażenie w komputerowe programy projektowe, nowoczesne maszyny i linie produkcyjne oraz kreatywny personel pozwala na stosowanie niestandardowych i innowacyjnych rozwiązań produktowych. Odbiorcami SIP-Krosno są zarówno znane koncerny, m.in. Coca-Cola, Philips, Procter and Gamble, Eurocash, jak również małe firmy oraz agencje marketingowe. Pokaźny potencjał firmy pozwala na realizację bardzo dużych zleceń w krótkich terminach produkcji.

 3. METALSISTEM-CBTC PRODUCENT REGAŁÓW

  Polska

  Metalsistem to firma z dużym doświadczeniem. Na rynku jesteśmy od 1968 roku. Zajmujemy czołowe miejsce wśród producentów systemów składowania a także rozwiązań w przemyśle magazynowym. Nasza działalność to również dystrybucja regałów metalowych po całym świecie, a szczególnie regałów półkowych z oryginalnym systemem Super 1-2-3. Pracujemy na obszarze aż 70 państw. To właśnie u Nas mają miejsce się zaawansowane procesy obróbki oraz transformacji stali cynkowanej metodą Sendzimira. Nasze towary produkujemy z najlepszej jakości materiałów, które każdorazowo potwierdzane są międzynarodowymi atestami. Do wytwórstwa stosujemy najlepszej, zimno giętej stali cynkowanej. Chcąc zapewnić satysfakcję naszym klientom, stawiamy zawsze na bezpieczeństwo i pewność. najważniejsze jest dla nas też stosowanie nowoczesnych technologii. artykuły firmy są rozpoznawalne a także cenione przede wszystkim ze względu na ich innowacyjność a także jakość wykonania.

 4. DESIGN EXPO SYSTEMS

  Belgia

  Firma DESIGN EXPO SYSTEMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach Regały i stojaki targowe i wystawowe, Regały i stojaki targowe i wystawowe, akcesoria do stoisk wystawowych, drukowanie cyfrowe w dużym formacie, i grafika. Ma siedzibę w Zaventem, Belgia.

 5. WERBEFORM PRODUKTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma WERBEFORM PRODUKTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Heppenheim, Niemcy.

 1. HARDER MARKETINGSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma HARDER MARKETINGSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach fair preparations, stojaki na prospekty, i Stoiska promocyjne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. ACRYL INNOVATIONS GMBH

  Niemcy

  Firma ACRYL INNOVATIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Rosenheim, Niemcy.

 1. 3D-IMAGES INH. HARALD LUTSCH

  Niemcy

  Firma 3D-IMAGES INH. HARALD LUTSCH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Gummersbach, Niemcy.

 2. PAUL + PAUL GMBH

  Niemcy

  Firma PAUL + PAUL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Gilching, Niemcy.

 3. AUFKLEBER PRINTER INH.: PETER MAISCH

  Niemcy

  Firma AUFKLEBER PRINTER INH.: PETER MAISCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Ammerbuch, Niemcy.

 4. CUTOUTME GMBH

  Niemcy

  Firma CUTOUTME GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 5. INDIVIDUAL PRODUCT SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma INDIVIDUAL PRODUCT SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Kirchheim B. München, Niemcy.

 6. DIPER EXHIBITIONS

  Kolumbia

  Firma DIPER EXHIBITIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż. Jest również obecna w dziedzinach Regały i stojaki targowe i wystawowe, wynajem stoisk na targi, urządzenia dla targów i stoisk, Regały i stojaki targowe i wystawowe, i targi międzynarodowe. Ma siedzibę w Bogotá, Kolumbia.

 7. PIXIS - DIGITAL PRINTING & DISPLAYS

  Belgia

  Firma PIXIS - DIGITAL PRINTING & DISPLAYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plakaty, przedmioty reklamowe. Jest również obecna w dziedzinach Stanowiska targowe i wystawowe, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, Regały i stojaki targowe i wystawowe, Stanowiska targowe i wystawowe, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, i Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 8. AIR PROMOTION GMBH

  Niemcy

  Firma AIR PROMOTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach plakatowanie, zabawki pluszowe, i hale namiotowe na targi i wystawy. Ma siedzibę w Ganderkesee, Niemcy.

 1. SPRINTIS SCHENK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma SPRINTIS SCHENK GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Würzburg, Niemcy.

 2. SUBAL S.C.

  Polska

  Firma SUBAL S.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach Lady sklepowe, Design and manufacture of presentoirs, Lady sklepowe, i produkcja stojaków. Ma siedzibę w Bytów, Polska.

 3. PFÄFFLE GMBH VERPACKUNGSWERK

  Niemcy

  Firma PFÄFFLE GMBH VERPACKUNGSWERK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Lorch, Niemcy.

 4. AMBIENTE A/S

  Dania

  Firma AMBIENTE A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach Regały i stojaki targowe i wystawowe, Store layout, i Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Højbjerg, Dania.

 5. DIE KARTONAGENMANUFAKTUR - WERBEGRÜN

  Niemcy

  Firma DIE KARTONAGENMANUFAKTUR - WERBEGRÜN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. DUO GB LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DUO GB LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach Stanowiska targowe i wystawowe, Regały i stojaki targowe i wystawowe, Shopfitting and exhibition stand construction, urządzenia dla targów, ekspozycji i kongresów, Stanowiska targowe i wystawowe, i Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Northampton, Zjednoczone Królestwo.

 7. PROMO COLOR GMBH

  Niemcy

  Firma PROMO COLOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 8. MAGIC MODULAR®

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MAGIC MODULAR®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 9. DISCOUNT DISPLAYS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DISCOUNT DISPLAYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Croydon, Zjednoczone Królestwo.

 10. PFAU VERPACKUNG + SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma PFAU VERPACKUNG + SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Alpirsbach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo